• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670
بندَ میخوام سرویس ای دی اس المو عوض کنم الان دو هفته اس که درخواست دادم از رانژه در بیارن امروز یه خانوم زنگ زده میگه چرا میخواین از رانژه در بیاریم:blink:گفتم میخوام از یه شرکت دیگه نت بگیرم گفت خوب چرا خلاصه گفتیم و گفتند گفتیم و گفتند در آخر ، توضیحات شما منو قانع نکرد از رانژه در نمیاریم :blink:منم اون رو گذاشتم یکم صدامو بردم بالا گفت دو هفته دیگه زنگ بزنید یعنی یه جورایی اذیت میخوان کنن

این سازمان تنظیم مقررات هم که اِشغال همیشه اصلا هر چی تلفن برای شکایت هست اِشغاله

نظرتون ؟

پاشو برو ، خود نمایندگی اش ، اینطوری عمرا قطع کنند.

اون خانومه رو هم شخصا خودت رانژه اش رو قطع کن :دی

migmig3000

Registered User
لایک‌ها
2,717
بندَ میخوام سرویس ای دی اس المو عوض کنم الان دو هفته اس که درخواست دادم از رانژه در بیارن امروز یه خانوم زنگ زده میگه چرا میخواین از رانژه در بیاریم:blink:گفتم میخوام از یه شرکت دیگه نت بگیرم گفت خوب چرا خلاصه گفتیم و گفتند گفتیم و گفتند در آخر ، توضیحات شما منو قانع نکرد از رانژه در نمیاریم :blink:منم اون رو گذاشتم یکم صدامو بردم بالا گفت دو هفته دیگه زنگ بزنید یعنی یه جورایی اذیت میخوان کنن

این سازمان تنظیم مقررات هم که اِشغال همیشه اصلا هر چی تلفن برای شکایت هست اِشغاله

نظرتون ؟
به عهده خودشون بذاری کاری انجام نمیدن. باید خودت مستقیم بری مخابرات

ufont

کاربر حرفه ای گرافیک و انیمیشن
لایک‌ها
4,086
پاشو برو ، خود نمایندگی اش ، اینطوری عمرا قطع کنند.

اون خانومه رو هم شخصا خودت رانژه اش رو قطع کن :دی
سرعت 8مگ رو با 16گیگ ترافیک ماهانه 45ت ، میخوام اینو از یه شرکت دیگه بگیرم :( تو کفشم لامصب هم ارزونه هم سرعتی :(

به عهده خودشون بذاری کاری انجام نمیدن. باید خودت مستقیم بری مخابرات

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670
من زیاد اهل توررنت نیستم. این سرعت چطوره ؟ :دی
دیتاسنتر رد استیشن :D
mQfc.png

تورنت هر چی سید بیشتر ، سرعت بیشتر. سید (seed)

تورنت خیلی چیز خفنیه ، فقط سرعت آپلودات رو اینقدر پایین نزار.

ufont

لایک‌ها
4,086

F A R Z A D

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,582
سیاستشونه :f34r:
آیا میدانید با سرعت 8 مگ میشه 3.6 گیگ در ساعت دانلود کرد ؟ میشه روزانه 86.4 گیگ و ماهانه 2.592 ترابایت :blink: مشاهده پیوست 446722

من یکی از اشناهام روزی 70 گیگ دانلود داره توی همین pt هم هست .
اون 5.1 چیه ؟
من تا حالا تورنت رو تجربه نکردم فرقش با دانلود معمولی چیه ؟

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670
سیاستشونه :f34r:
آیا میدانید با سرعت 8 مگ میشه 3.6 گیگ در ساعت دانلود کرد ؟ میشه روزانه 86.4 گیگ و ماهانه 2.592 ترابایت :blink: مشاهده پیوست 446722

کل اینترنتو میشه جارو کرد.

من خودم 10 مگ داشتم ، سرعت دانلود 1 مگ میداد ، فقط برای بقیه کلاس میزاشتم:دی حجمی بود.

F A R Z A D

کاربر فعال
لایک‌ها
2,582
تنها کلمه ای که به نظرم میرسه peer to peer هست :D

به ما یه مگ واقعی هم بدن کل اینترنتو جارو میکنیم :D

نمیشه کلمه های دیگه ای به ذهنتون برسه ؟
آپلود برای چیه ؟

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670
این اینترنت ملی که می گفتن راه میفته چی شد ؟ من خیلی مشتاقش اش هستم :دی

ترکر خصوصی راه بندازیم فایل ها رو با سرعت بالا هم دیگه به اشتراک بزاریم.

F A R Z A D

کاربر فعال
لایک‌ها
2,582
یه جور اشتراک فایله، کاربرا به هم فایل میدن و میگیرن :rolleyes: به خاطر همین سرعت دانلود و آپلود داره.

نمیشه بگیری ولی ندی ؟
از کجا معلوم کسی که فایلی که میخواهی داره میده همون فایلی رو میخواد که تو داری بهش میدی ؟
سید چیه ؟
(حال ندارید صداقانه بگید میرم گوگل :D)

ufont

لایک‌ها
4,086
واقعا موندم ، دستم به هیچ جا بند نیست از یه طرف سرعت میخوام سایتمو زود راه بندازم از یه طرفم درگیر این شرکت بی شعور شدم اگر یه کشور دیگه بودم میشد شکایت کرد ازشون خسارت هم گرفت :(

اینجا که اِشغاله

k-boy

Registered User
لایک‌ها
7,060
تنها کلمه ای که به نظرم میرسه peer to peer هست :D

به ما یه مگ واقعی هم بدن کل اینترنتو جارو میکنیم :D
یه سری زنگ زدم شاتل که سرعتم اومده پایین , یارو یه نگاه به پروفایلم انداخت گفت : شما 6 گیگ ترافیک از ما خریدی برای 3ماه , بعد تو 20 روز اول 30 گیگ دانلود رایگان داشتی , سرعت میخوای؟:|
همینجوری عرق شرم بود که میریختم :دی

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670
نمیشه بگیری ولی ندی ؟
از کجا معلوم کسی که فایلی که میخواهی داره میده همون فایلی رو میخواد که تو داری بهش میدی ؟
سید چیه ؟
(حال ندارید صداقانه بگید میرم گوگل :D)

ببین هر فایل ، یکسری SEED داره (اونهایی که آپلود میکنند) و یکسری Leech (اونهایی که دانلود میکنند).

حالا هر چی SEED بیشتر باشه سرعت دانلود هم بیشتر میشه.

سرعت آپلود رو هم میشه کم کرد ، اما اصل کار روی اشتراک گذاری هست ، بهتره که آپلود هم بزاری بشه ، اینطوری میشه که چرخه کامل میشه و یک فایل ماندگاری بیشتره داره.

iranadsense

Registered User
لایک‌ها
2,412
واقعا موندم ، دستم به هیچ جا بند نیست از یه طرف سرعت میخوام سایتمو زود راه بندازم از یه طرفم درگیر این شرکت بی شعور شدم اگر یه کشور دیگه بودم میشد شکایت کرد ازشون خسارت هم گرفت :(

اینجا که اِشغاله
خسارت نمی خواد.

یه دسمال یزدی بگیر خیسش کن چند تا شترق بزن به کارمندا مخصوصا اون زنه که گفت : خطوطشون رو جمع آوری نمی کنن :دی

پیشنهاد من اینه که مهرداد رو هم با خودت ببری. یه سیبیل داره هر کی ببینه شلوارشو خیس می کنه

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670
یه سری زنگ زدم شاتل که سرعتم اومده پایین , یارو یه نگاه به پروفایلم انداخت گفت : شما 6 گیگ ترافیک از ما خریدی برای 3ماه , بعد تو 20 روز اول 30 گیگ دانلود رایگان داشتی , سرعت میخوای؟:|
همینجوری عرق شرم بود که میریختم :دی

خودشون میگن شبانه رایگان :D

باید از ثانیه هاش هم استفاده کرد :دی

من خودم نامجدود مخابرات میگیرم ، ماهی 100 گیگ هم دانلود داشتم ، هر وقت میرم مخابرات یک زنه هست میگه ، این نامحدود ، اینطوری نیست که هر چقدر بخواهی دانلود کنی ، ما هم میگیم باشه :دی

F A R Z A D

کاربر فعال
لایک‌ها
2,582

من خودم نامجدود مخابرات میگیرم ، ماهی 100 گیگ هم دانلود داشتم ، هر وقت میرم مخابرات یک زنه هست میگه ، این نامحدود ، اینطوری نیست که هر چقدر بخواهی دانلود کنی ، ما هم میگیم باشه :دی

دمت گرم :D
دلمو شاد کردی ...

Web-Master

Registered User
لایک‌ها
8,483

من نامحدود آسیاتک گرفتم با اینکه 100 کیلوبایت هم به زور میداد ولی یک هفته متوالی به هیچ وجه سیستمم خاموش نمیشد که دیگه بابام بنده خدا دادش در اومده بود میگفت بابا کاه که از خودت نیست کاه دون که از خودته :lol:
laughingsmiley.gif
laughingsmiley.gif

روی کیسم یه چراغ پاور هست قرمز آبیه، 2-3 لایه نوار مشکی زدم روش که شبا میخوابیدم نورش اذیتم نکنه، کلی خانواده مسخرم میکردن سر این جریان
laughingsmiley.gif
laughingsmiley.gif

بالا