• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

ILOOP

Registered User
لایک‌ها
140
دکمه انتشار مطلب وردپرس غیر فعال شده و اصلا فعال نمیشه که مطلب منتشر کرد(در حال ذخیره پیش نویس)
کسی نمیدونه مشکلش از کجاست؟؟

tissit

Registered User
لایک‌ها
1,190
دوست دارم چند سال دیگه هر کس می خواهد تحقیق بکند در هر زمینه ای فقط بگویید پژوهشکده
واقعا اگر همین گونه به پیش بروید . می توانید

فدای شما عزیزم.
راه درازی در پیش داریم و سعیمون این است در آینده پژوهشکده به یک پرتال کامل علمی تبدیل شود
منتهی بعضی چیز ها است که جلوی کار رو می گیره مثل بد قولی طراح و نویسنده و ...

انشالله بتوانیم در آینده اولین سایت جامع علمی که به صورت خصوصی اداره می شود در 100 سایت برتر ایران باشیم.(البته طی چند سال آینده:lol:)

در خدمتیم.

aliffvfhfhk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2,924
فدای شما عزیزم.
راه درازی در پیش داریم و سعیمون این است در آینده پژوهشکده به یک پرتال کامل علمی تبدیل شود

انشالله بتوانیم در آینده اولین سایت جامع علمی که به صورت خصوصی اداره می شود در 100 سایت برتر ایران باشیم.(البته طی چند سال آینده:lol:)

در خدمتیم.
نگاه کن دوست عزیز یک چیز بهت بگویم که خودت هم می دانی این است که هیچ چیز بدون تلاش و پشتکار به دست نمی اید
الان نگاه کن این را خودت نوشتی درسته . خوب مشکلات هست . هنر ان است که در این مشکلات شما بتوانی بالا بیایی و بتوانی سری تو سرا در بیاری و بتوانید با تیمتان این سایت را تبدیل به یک مرجع علمی خوب بکنید که اگر همین جوری پیش بروید انشالله در چند سال اینده اینده روشنی دارید
امیدوارم هر روز بهتر از روز دیگر باشید

tissit

Registered User
لایک‌ها
1,190
نگاه کن دوست عزیز یک چیز بهت بگویم که خودت هم می دانی این است که هیچ چیز بدون تلاش و پشتکار به دست نمی اید
الان نگاه کن این را خودت نوشتی درسته . خوب مشکلات هست . هنر ان است که در این مشکلات شما بتوانی بالا بیایی و بتوانی سری تو سرا در بیاری و بتوانید با تیمتان این سایت را تبدیل به یک مرجع علمی خوب بکنید که اگر همین جوری پیش بروید انشالله در چند سال اینده اینده روشنی دارید
امیدوارم هر روز بهتر از روز دیگر باشید

بله قاعدتا برای هر سایت یک سری مشکلاتی پیش خواهد آمد و ما هم دل پری از طراح،سئوکار،هاستینگ و عوامل اجرایی دیگر. اما به قول شما هنر مدیر سایت اینه که این مشکلات رو مدیریت کنه و نزاره بر روند اجرایی مجموعه تاثیر بزاره.
البته با توجه به موضوع سایت باید پیشرفت کرد و تارنما های علمی به طور معمول در یک بازه 3 ساله پیشرفت می کنند اما ما مبنا را در تولد دوسالگی پژوهشکده می گیریم.

در خدمتیم.

payam-nice

Registered User
لایک‌ها
3,274
دکمه انتشار مطلب وردپرس غیر فعال شده و اصلا فعال نمیشه که مطلب منتشر کرد(در حال ذخیره پیش نویس)
کسی نمیدونه مشکلش از کجاست؟؟
وردپرس رو به نسخه جدید بروز کردی ؟

madman2011

Registered User
لایک‌ها
2,725
برادران وبمستر اين دامنه ها رو مي خوام بفروشم هركس خواست پ/خ بده :

forooshi.biz

bazarche.biz

موقع ثبت فك نمي كردم اينجوري رو دستم بمونه:( !!

ILOOP

Registered User
لایک‌ها
140
وردپرس رو به نسخه جدید بروز کردی ؟
آره
قبل از بروز رسانی هم مشکل داشتم الانم دارم فقط یه روز بعد از بروز رسانی درسته
الان باید مطلبو بفرستم زباله دان بازیافتش کنم بعد منتشرش کنم(چرخه رو حال میکنید :دی)

payam-nice

Registered User
لایک‌ها
3,274
بهترین افزونه برای نمایش مطالب مرتبط : Contextual Related Posts
طوری نتایج مرتبط رو خودش پیدا میکنه و نشون میده که آدم دهن اش باز میمونه :blink:

rezidentevil

Registered User
لایک‌ها
832
چطوری می شه یک سایت رو فریم کرد به صورتی که وقتی سایت فریم به لینکی می ره مرورگر هم به همون لینک بره ؟ ( در حالت عادی مرورگر رو آدرس ثابت هست و اتفاقات داخل فرویم میوفته )

madman2011

Registered User
لایک‌ها
2,725
من که همون موقع تو یاهو مثال زدم برات :دی
گفتم arzon.biz مونده رو دستم :D

arzoon.biz شو نداري ؟ :D ( اينم فك كنم اگه داشته باشي كسي نخره )

شرايط و سرمايه شو ندارم وگرنه با همين دامنه بازارچه ي فروم ميزدم كلا واسه خريد و فروش ( از خريد و فروش هندونه گرفته تا زمين و ساختمان :D )

حالا اگه اين forooshi.biz فروش نرفت تو فكرش هستم ي سايت مث اين بيارم بالا : مرکز فروش سایت و دامین ایران – اولین مرکز خرید و فروش سایت و دامنه

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990

Hamid2day

مدیر ارشد بازنشسته
لایک‌ها
20,164

mnb1392

Registered User
لایک‌ها
1,069
سلاموستان یه سیستم همکاری درفروش معرفی کنیدکه محصولات خوب ومتنوعی داشته باشه

ebi-narin

Registered User
لایک‌ها
2,791
ضرر واسه وب-مستر ها نوشتم
چون اگه رفع فیلتر بشه احتمال اینکه بازدید سایت های تفریحی . عکس . ..... بیاد پایین تر هست

بهتر هستش وبمستر های واقعی ضرر نمیکنن و این که به فکر یه چیز واقعی هستن ! نه یه سایت تفریحی چرت .

شاید یه همکاری در فروشی چیزی قبلا عضو بودی سفارشات تازه وصول شده، پولتو ریختن به حساب :دی
شاید هم شماره حسابتو امروز به ابی دادی یادت رفته الان :D

نه با آخری موافق نیستم :دی

موتور های جستجوگر هم گند زدن ، برای دانلود فایل های غیر قانونی مثل موزیک و ... به سختی میشه به نتیجه رسید.

الان 2 ساعته دارم دنبال این 50 Best Summer Hits 2013 هیچ جا برای دانلود پیدا نکردم.

تورنت .

پی نوشت :

از دیشب تا الان نت نداشتم وقتی اومدم باعث خنده شادیم با یه تاپیک به اسم بزرگان نت فراهم شد .

بالا