• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

Sir Pendar

Registered User
لایک‌ها
2,560
امروز صبح رفتم پلیس فتا برای تنظیم شکایت

خلاصه رفتیم طبقه 3 ، 30 دقیقه تو صف بودم نوبت من که شد گفت برو طبقه 8 بپرس اگر مربوط به جرائم رایانه ای میشه بیا ثبتش کنم :| !!!!
رفتیم طبقه 8 خانم بشیری (اگر اشتباه نکنم) گفت مشکلی نیست برو تو اتاق باهاشون صحبت کن

خرید اینترنتی با رمز دوم از صفحه Fake page بانک ملت که بعد از خرید در دو مرحله بیش از 8 میلیون از حساب طرف برداشته شده بود(طرف خانم بود)
2 مورد برنده شدن جایزه بود که طرفو میکشونن پای عابربانک که زبان انگلیسی رو انتخاب کن و بقیه ماجرا که یکیشن حدود 5-6 تومن از حسابش کارت به کارت شده بود یکی هم 28 و خورده ای میلیون
یک مورد مزاحمت تلفنی از وایبر بود
چقدر طول کشیده ثبت شکایتت .
بجز فیشینگ ها موارد هم که از ابتدای نت بوده و هنوز هم سر این مردم باهاش کلاه می ره xss هاست که اخیرا هم به دلیل استفاده فراگیر انتی ویروس فوق پیشرفته Eset +اپدیت های روزانه تقلبی و...
خوب بیچاره می کنه کاربران نت رو

P R O

همکار باز نشسته
لایک‌ها
4,036
افزونه یا کد که سالم باشه
برای اپلود اتوماتیک عکس در نوشتن پست جدید وردپرس داریم ؟!

TehranNet

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
561
بجز فیشینگ ها موارد هم که از ابتدای نت بوده و هنوز هم سر این مردم باهاش کلاه می ره xss هاست که اخیرا هم به دلیل استفاده فراگیر انتی ویروس فوق پیشرفته Eset +اپدیت های روزانه تقلبی و...

ساعت 9 تا 12:30 دادسرای جرائم رایانه ی بودم
1 تا 3 هم پلیس فتا

Sir Pendar

Registered User
لایک‌ها
2,560
ساعت 9 تا 12:30 دادسرای جرائم رایانه ی بودم
1 تا 3 هم پلیس فتا
امیدوارم مشکلت حل بشه اما چه می شه کرد که واقعا فتا از پای بست ویرانه ست.
بار اولی که رفته بودم فتا تصور ام سریال هوش سیاه بود با ماموران کار بلد . وارد که شدم تا ته رو گرفتم چه خبره.
مشخص بود افسرها و مسئول هایی که از هر 20 نفر یک نفر تا به حال با نتی بجز dial up وصل شده و کاری انجام داده.
تمام حرف هاشون در حد سر فصل قوانین جرائم هست و باورم نمی شد حتی مفهوم ساده ترین جزئیات رو نمی دونستند!

فوق العاده بی نظم ، بی دقت ، کند ، عدم دانش سایبری به صورت تخصصی و... هستند که برای پوشش این ضعف ها مدام لبخند می زنند.

TehranNet

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
561
بار اولی که رفته بودم فتا تصور ام سریال هوش سیاه بود با ماموران کار بلد . وارد که شدم تا ته رو گرفتم چه خبره.
مشخص بود افسرها و مسئول هایی که از هر 20 نفر یک نفر تا به حال با نتی جز dial up وصل شده و کاری انجام داده.
تمام حرف هاشون در حد سر فصل قوانین جرائم هست و باورم نمی شد حتی مفهوم ساده ترین جزئیات رو نمی دونستند!

همین حس امروز سراغ من هم اومد وقتی منشی گفت برو بپرس ببین اصلاً ربطی به جرائم رایانه ایی داره یا نه

اما تو خود پلیس فتا 1-2 نفر رو دیدم که خیلی تخصصی داشتن با چندتا شاکی که از نظر روحی ضربه خورده بودن صحبت میکردن امیدوارم کرد

spanish

Registered User
لایک‌ها
407
List Subscriptions ███████████████ P.M:4815162342
مشخص بود افسرها و مسئول هایی که از هر 20 نفر یک نفر تا به حال با نتی بجز dial up وصل شده و کاری انجام داده.

فوق العاده بی نظم ، بی دقت ، کند ، عدم دانش سایبری به صورت تخصصی و... هستند که برای پوشش این ضعف ها مدام لبخند می زنند.

داداش حالم رو خراب کردی.من هم باید برم شکایت کنم از یکی.فقط یک ایمیل ازش دارم

Sir Pendar

Registered User
لایک‌ها
2,560
همین حس امروز سراغ من هم اومد وقتی منشی گفت برو بپرس ببین اصلاً ربطی به جرائم رایانه ایی داره یا نه

اما تو خود پلیس فتا 1-2 نفر رو دیدم که خیلی تخصصی داشتن با چندتا شاکی که از نظر روحی ضربه خورده بودن صحبت میکردن امیدوارم کرد
افراد تخصصی هستند ولی به شدت کم هستند که متاسفانه بی سوادی و بی مسئولیتی همکارهای دیگه روی اینها تاثیر می گذاره و واقعا کار نمی کنند.
اما در کل واحد تهران به مراتب بهتر از شهر های دیگه است . شهر های دیگه که نابود اند.
داداش حالم رو خراب کردی.من هم باید برم شکایت کنم از یکی.فقط یک ایمیل ازش دارم
حقایق هس
امیدوار باش . راهی نیست جز این .خودت هم تلاش کن برای پیدا کردن فرد مورد نظر . من از بس از این بی مسئولیتی خسته شدم خودم با این همه مشکل برای پیدا کردن اطلاعات به فرد مورد نظر نزدیک شدم.

mehdidesigner

Registered User
لایک‌ها
978

این مورد رو بیشتر توضیح می دین؟

Sir Pendar

Registered User
لایک‌ها
2,560
این مورد رو بیشتر توضیح می دین؟
یعنی اپدیت هایی که روزانه درصد عمده ای از مشتاقان eset انجام می دهند فاقد ارزش است .

علی الخصوص که کاربران در بیشتر موارد انتی ویروس رو کرک می کنند که در همان مرحله کرک به طور کامل از کار می افتد و با سریال های تقلبی و تریال و...
در اصل اپدیت هایی دریافت می کنند که موثر نیستند.
این ها یک طرف ، طرف دیگر eset طی اخرین بررسی که به خاطر دارم در برابر انتی ویروس های دیگر پایین ترین رتبه را دریافت کرد.

و در سطح بدتر کاربر توهم می زند سیستم اش همیشه امن بوده برای همین با خوش خیالی تمام کارهایش را انجام می دهد که موجبات شادی و خنده هکر های محترم رو فراهم می کنند.

mehdidesigner

Registered User
لایک‌ها
978
یعنی اپدیت هایی که روزانه درصد عمده ای از مشتاقان eset انجام می دهند فاقد ارزش است .

علی الخصوص که کاربران در بیشتر موارد انتی ویروس رو کرک می کنند که در همان مرحله کرک به طور کامل از کار می افتد و با سریال های تقلبی و تریال و...
در اصل اپدیت هایی دریافت می کنند که موثر نیستند.
این ها یک طرف ، طرف دیگر eset طی اخرین بررسی که به خاطر دارم در برابر انتی ویروس های دیگر پایین ترین رتبه را دریافت کرد.

و در سطح بدتر کاربر توهم می زند سیستم اش همیشه امن بوده برای همین با خوش خیالی تمام کارهایش را انجام می دهد که موجبات شادی و خنده هکر های محترم رو فراهم می کنند.

همچین هم ضعیف نیست
من فکر کردم منظور شما این آپدیت سرور ها هستند! (نه سرور خود نود)

mehdidesigner

Registered User
لایک‌ها
978

javadyazdani

Registered User
لایک‌ها
10,633

امین69

Registered User
لایک‌ها
359
آقا يه سوال,الان كاربر برتر يه بخش دسترسي تاپيك هاي خودش رو داره ?(ويرايش و حذف پست ديگران )

Sent From My Xperia X8

P R O

همکار باز نشسته
لایک‌ها
4,036
آقا يه سوال,الان كاربر برتر يه بخش دسترسي تاپيك هاي خودش رو داره ?(ويرايش و حذف پست ديگران )

Sent From My Xperia X8

کاربر برتر منظورت "امکانات ویژه" هست؟

اگر اینه منظورت ؛ آره ... (منم دارمش :دی)

می تونه تاپیک رو قفل کنه

نوشته های بقیه رو ویرایش کنه

حذف کنه

و ...

ولی مشکلش اینه که اگر ویرایش کنی پست یه نفر رو ، طرف دوباره می تونه پست خودش رو ویرایش کنه و دوباره چرت و پرت خودش رو بزاره !!

که من با همین مشکل مواجه شدم :/

امین69

Registered User
لایک‌ها
359
کاربر برتر منظورت "امکانات ویژه" هست؟

اگر اینه منظورت ؛ آره ... (منم دارمش :دی)

می تونه تاپیک رو قفل کنه

نوشته های بقیه رو ویرایش کنه

حذف کنه

و ...

ولی مشکلش اینه که اگر ویرایش کنی پست یه نفر رو ، طرف دوباره می تونه پست خودش رو ویرایش کنه و دوباره چرت و پرت خودش رو بزاره !!

که من با همین مشکل مواجه شدم :/

خوب اين مشكل واسه مديران هم هست , مگر اينكه كلا دسترسي كاربران يا كاربر مورد نظر رو از ويرايش پست محروم كنه!

Sent From My Xperia X8

بالا