• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

Sir Pendar

Registered User
لایک‌ها
2,560
کار هر بز نیست خرمن کوفتن! گاو نر میخواهد و ادمین فعلی یوفونت :D
سلام علیکم الگو :)

من باب بحث قبلی گفتی در گوگل حرفه ای هستی 2 ارور 404 داده خزنده محترم .
راه کار برای رفع ش چه چیزی توصیه می کنی بجز برگردوندن مطلب؟

Web-Master

Registered User
لایک‌ها
8,483
سلام علیکم الگو :)

من باب بحث قبلی گفتی در گوگل حرفه ای هستی 2 ارور 404 داده خزنده محترم .
راه کار برای رفع ش چه چیزی توصیه می کنی بجز برگردوندن مطلب؟

من غلط بکنم درباره گوگل ادعایی بکنم : )))
ارورها دقیقا مربوط به چی بوده؟ پیوند یکتا مطلبه یا تگ؟ بازدید داشته یا نه؟ بک لینک داشته یا نه؟ در شبکه های اجتماعی شیر شده یا نه؟ توی سایت دیگه ای کپی شده یا نه؟
اگر پیوند یکتا بوده پیشنهاد میکنم مطلب رو برگردونی یا اون ادرس رو با ری دایرکت 301 ب مطلب جدید منتقل کنی
اگر نمیتونی واقعا مطلب رو برگردونی پس بهتره بیخیالش بشی و فقط فیکس رو از وبمستر تولز بزنی
اگر هم تگ هست و پاسخ همه سوالام نه هست بیخیالش شو، همیشه هر چقدر 404 بگیره سایتتون باز هم میتونید با تلاش بیشتر و مطالب باکیفیت تر جبرانش کنین :)

Xuevon

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,776
ایندکس سایت من زیر 48 ساعت نمیاد بازدید هم در حد 200-300 تاست. چکار کنم بازدیدم بیشتر بشه؟

Sir Pendar

Registered User
لایک‌ها
2,560
من غلط بکنم درباره گوگل ادعایی بکنم : )))
ارورها دقیقا مربوط به چی بوده؟ پیوند یکتا مطلبه یا تگ؟ بازدید داشته یا نه؟ بک لینک داشته یا نه؟ در شبکه های اجتماعی شیر شده یا نه؟ توی سایت دیگه ای کپی شده یا نه؟
اگر پیوند یکتا بوده پیشنهاد میکنم مطلب رو برگردونی یا اون ادرس رو با ری دایرکت 301 ب مطلب جدید منتقل کنی
اگر نمیتونی واقعا مطلب رو برگردونی پس بهتره بیخیالش بشی و فقط فیکس رو از وبمستر تولز بزنی
اگر هم تگ هست و پاسخ همه سوالام نه هست بیخیالش شو، همیشه هر چقدر 404 بگیره سایتتون باز هم میتونید با تلاش بیشتر و مطالب باکیفیت تر جبرانش کنین :)
دارندگی و برازندگی نیازی به تکذیب نداره : ))

مطلب های پیش فرض بوده که بدبختانه ایندکس شده .محتوا هم در حد 2 خط بوده که یک جمله رو 2بار کپی شده.
بک لینک نداشته / شبکه اجتماعی قرار داده نشده / جایی هم کپی نشده.
ری دایرکت بشه به خارج یا داخل روی یه فایل یا کد ساده مشکلی نداره؟

Web-Master

Registered User
لایک‌ها
8,483
دارندگی و برازندگی نیازی به تکذیب نداره : ))

مطلب های پیش فرض بوده که بدبختانه ایندکس شده .محتوا هم در حد 2 خط بوده که یک جمله رو 2بار کپی شده.
بک لینک نداشته / شبکه اجتماعی قرار داده نشده / جایی هم کپی نشده.
ری دایرکت بشه به خارج یا داخل روی یه فایل یا کد ساده مشکلی نداره؟

پس زیاد چیزهای با ارزشی نبودن، 404 تعداد کم هم عادیه، امروز روی یه سایت داشتم کار میکردم 25-20 هزار تا 404 خورده بود :D
ری دایرکت به چجور فایل یا کدی؟ اینو متوجه نشدم
نیازی به ری دایرکت نیست ولی اگر بخوای میتونی به صفحه اصلی یا صفحه ای مثه last میهن سئو یا پست مربوط به اون مطلب ری دایرکت کنی :)

Sir Pendar

Registered User
لایک‌ها
2,560
پس زیاد چیزهای با ارزشی نبودن، 404 تعداد کم هم عادیه، امروز روی یه سایت داشتم کار میکردم 25-20 هزار تا 404 خورده بود :D
ری دایرکت به چجور فایل یا کدی؟ اینو متوجه نشدم
نیازی به ری دایرکت نیست ولی اگر بخوای میتونی به صفحه اصلی یا صفحه ای مثه last میهن سئو یا پست مربوط به اون مطلب ری دایرکت کنی :)
فرضا ری دایرکت به یک تصویر یا کد graph الکسا.

Sir Pendar

Registered User
لایک‌ها
2,560

Hosseinpro

کاربر قدیمی پرشین تولز*همکار باز نشسته
فروشنده معتبر
لایک‌ها
998
آقای ناظم همه ی این اسپمرا رو بن کن واسه اولیاشونم نامه بده :D

نام کاربری اصلی شما چیه؟
بهتر نیست از یوزر اولی شما شروع کنیم؟ و بعد با این یوزرتون و بقیه یوزرهای دیگتون؟

Hosseinpro

کاربر قدیمی پرشین تولز*همکار باز نشسته
فروشنده معتبر
لایک‌ها
998
فکر کنم از وقتی که تاپیک های تجاری اینجا ممنوع شده، سر شما هم خیلی خلوت تر شده :)

اواتار جدید مبارک :دی

قشنگ تره !

شاید باورتون نشه ولی در روز بیش از 50 تا پیغام داریم که بایستی پاسخ بدیم و حال حساب کنید هر پیغام حداقل 4-5 بار ارسال و پاسخ داده میشه
جدا از این بایستی گزارشات رو بررسی کنیم که خودش یمقدار وقت گیر است.به اون صورت خلوت تر نشده
ممنون آواتار سعی میشه هر چند وقت یکبار عوض بشه و تنوع ایجاد بشه که از یکنواختی خارجش کنم

rezidentevil

Registered User
لایک‌ها
832
شاید باورتون نشه ولی در روز بیش از 50 تا پیغام داریم که بایستی پاسخ بدیم و حال حساب کنید هر پیغام حداقل 4-5 بار ارسال و پاسخ داده میشه
جدا از این بایستی گزارشات رو بررسی کنیم که خودش یمقدار وقت گیر است.به اون صورت خلوت تر نشده
ممنون آواتار سعی میشه هر چند وقت یکبار عوض بشه و تنوع ایجاد بشه که از یکنواختی خارجش کنم

خو مجبوری مگه ؟

AloneKing

Registered User
لایک‌ها
996
بکس کسی تا بحال با پایگان کار کرده؟ چجوریه بنظرتون؟

• Like
Reactions: cms
بالا