• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

A Z A D

Registered User
لایک‌ها
576
با پی گیری جمعی از اهالی فرهنگ و رسانه و توجه ویژه برخی از مقامات محترم دولتی ظرف چند ساعت آینده شبکه اجتماعی فیس بوک از مصادیق فیلترینگ خارج خواهد شد . همینک نیز در برخی از مناطق تهران دسترسی به این سامانه امکان پذیر بوده و ظاهرا کمیته بررسی در حال محک زدن افکار عمومی برای گسترش این امکان است . امیدوارم با همیاری و همکاری جوانان فرهیخته و بافرهنگ ایرانی و نیز سعه صدر مقامات محترم این آزمایش میدانی با موفقیت همراه شود و ظرف چند روز آینده این خبر مورد تایید رسمی قرار گیرد .
اخبار تکمیلی در این مورد را از لینک زیر پی گیری فرمایید :
http://www.tinapress.com/index.php?option=com_content&view=article&id=2934&catid=54&Itemid=124

M+J

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
4,011

AloneKing

Registered User
لایک‌ها
996
کار خوبی کردن :دی

واقعا این چه معنی میده یکی میاد میگه برای من isp فلان بازه. یکی دیگه میگه بستس! و .... :wacko:

فرومه تو فروم که نباید همه ی تاپیکا در راستای بالابردن اطلاعات عمومی باشه تازه اینم خبررسانی بود میتونستیم بفهمیم کدوم آی اس پی ها تو کدوم شهرا بازن و با آی اس پی خودمون مقایسه کنیم چیز فانی نبود که بخواد حذف بشه

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,766

ErfanOnline

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,150
اسم برای سیتستم همکاری در فروش پیشنهاد بدید

P R O

همکار باز نشسته
لایک‌ها
4,036
وبمستری در آمدش چطوره؟ فقط در آمدش از تبلیغاتشه؟

چقدر قشنگ جواب دادید
mellowsmiley.gif

اگر زبل باشی ، و بتونی از حق خودت دفاع کنی ، به حدی هست که سیر بشی :D کم کمش اندازه یه نفر که لیسانس می گیره و میشینه پشت میز در میاد.

دوستان هاست ایران توی رنک گوگل تاثیری داره؟
اصلا هاست تاثیر داره من یه آشنا دارم سرور اختصاصی داره از هویز لامصب همه سایتاش رنک 4 یا 3 یا حتی 5 دارن

Sent from my GT-N5100 using Tapatalk 2

تاثیر داره
اگر سرورش درست و حسابی باشه ، مثل سرور های هاست دی ال ، و ایران سامانه ، مشکلی پیش نمیاد.

این ارور چی میگه ؟

http://1mobilez.ir/: Increase in server errors
Aug 31, 2013

Google detected a significant increase in the number of URLs we could not access. It is likely that your server had an internal error or was busy when attempting to process these requests.

Recommended action

به زبان بی زبانی میگه سرور رو عوض کن !

تاپیک فیسبوکو حذف کردن ...

کار شایسته ای بود :دی
بالاخره یا باید فیل باشه یا نباشه . البته چند نفر داشتن سوء استفاده میکردن تاپیک حذف شد....

اسم برای سیتستم همکاری در فروش پیشنهاد بدید

من جای شما بودم همون تاجر استور رو انتخاب میکردم ، البته بازم هر طور نظر شماست، ولی انتخاب برند و اسم سایت همونطور که می دونین باید شیک و سنگین باشه .

rezidentevil

Registered User
لایک‌ها
832
فرومه تو فروم که نباید همه ی تاپیکا در راستای بالابردن اطلاعات عمومی باشه تازه اینم خبررسانی بود میتونستیم بفهمیم کدوم آی اس پی ها تو کدوم شهرا بازن و با آی اس پی خودمون مقایسه کنیم چیز فانی نبود که بخواد حذف بشه

با تشکر از خبر رسانی شما

ممنون می شیم اگه فردا بسته شد یک تاپیک مجزا ایجاد کنید و اعلام وضعیت ثانیه به ثانیه رو اونجا انجام بدید و باعت بالا رفتن حجم اسپم در تاپیک های دیگه مثل همین تاپیک نشید !

ممنون.

AloneKing

Registered User
لایک‌ها
996
با تشکر از خبر رسانی شما

ممنون می شیم اگه فردا بسته شد یک تاپیک مجزا ایجاد کنید و اعلام وضعیت ثانیه به ثانیه رو اونجا انجام بدید و باعت بالا رفتن حجم اسپم در تاپیک های دیگه مثل همین تاپیک نشید !

ممنون.
من از شما عذر میخوام :blink:

Last edited:

TehranNet

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
561

payam-nice

Registered User
لایک‌ها
3,274
کسی سایتی میشناسه که آهنگ با سبک Brainwave entrainment یا همون Meditation رایگان برای دانلود بذاره ؟ ( اگه در مورد این نوع آهنگ ها نمیدونید تو یه جمله خلاصه کنم ، بالاتر از آرامش بخش هست و به کل ناراحتی رو از بین میبره و اگه خودتون هم بخوایید به مشکلات فکر کنید باز هم نمیتونید ! )

P R O

همکار باز نشسته
لایک‌ها
4,036
دوستان نظر تون در مورد مدیریت و بازدهی مالی سایت پرتالی ، نسبت به سایت دانلود چیه؟ :eek:

میخوام سایت دانلود رو ببوسم بزارم کنار
mellowsmiley.gif

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670
دوستان نظر تون در مورد مدیریت و بازدهی مالی سایت پرتالی ، نسبت به سایت دانلود چیه؟ :eek:

میخوام سایت دانلود رو ببوسم بزارم کنار
mellowsmiley.gif

طبعا سایت های دانلود ، هزینه بیشتری می خواهد ، به خصوص هزینه های فایل هاستینگ ، اگر سایت های دانلود به صورت پریمیوم باشه ، بازدهی خوبی داره ، اما مشکلی که داریم ، اینکه بیشتر سایتهای دانلود به صورت رایگان سرویس می دن.

اگر مثل سایت های دانلود فیلم ، که دبگه سایت های رایگان خیلی کمیاب شده ، سایت های دانلود هم ، سرویس دهی رایگانشون رو قطع کنن ، میتونه فرصت خوبی باشه ، درامد خوبی کسب کرد.

Hamidreza23

Registered User
لایک‌ها
4,509
سایتی هست که اطلاعاتی درمورد هواپیماها بده؟ یه سایت جامع میخوام

2nE9

Registered User
لایک‌ها
93
بالا