• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

R_e_z_a

Registered User
لایک‌ها
1,803
هاست خوب بگیر ... آدرس هاست خوب رو هم از امین WebMaster بگیر .

:D چرا خودتون معرفی نمیکنید ؟ - فعلا حوصله اسباب کشی ندارم - داخل نت افراز اسباب کشی کردم یه هفته درگیر بودم ضرر مالی و جانی هم دادم چون تنظیمات زیادی کردم و باید از اول تغییرش بدم - با هاست دی ال بیشعور هم دارم مذاکره میکنم هرچند دلم نمیخواد رو سرورشون برم

Last edited:

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670
زوم تو چشم هدفات
2chw5mg.gif

اگه روش كار كنم ميشه اوردش بالاي جدول سايتهاي دانلود ،
يه چيزايي تو ذهنم كه بكشونمش زير 200 ايران..

اصن اميدي هست به كسب درامد از يه هنچين سايتي ؟!

ببین ، شما یک سایت دانلود رایگان می زنی میاد مثلا زیر 100 ایران هیچ درامدی ازش نداری بهتره ، یا اینکه سایت دانلود پولی میزنی میاد مثلا 1000 ایران و درامدات از سایت 100 ایران بیشتره.

Sarbaz0

Registered User
لایک‌ها
119
ببین ، شما یک سایت دانلود رایگان می زنی میاد مثلا زیر 100 ایران هیچ درامدی ازش نداری بهتره ، یا اینکه سایت دانلود پولی میزنی میاد مثلا 1000 ایران و درامدات از سایت 100 ایران بیشتره.

آخه تا سايتهاي دانلود رايگان هستند كه كسي نمياد دانلود پولي بكنه كه... مياد؟!

R_e_z_a

Registered User
لایک‌ها
1,803
یک VPS بگیر و حرفه ای کانفیگ کن ، خودتو خلاص کن.

اگه یکی از سایت ها رو رو یه پنل دیگه ببرم بهتره- چون یکی از سایت های تازه تاسیسم چند روزه بازدید خوبی گرفته و اون داره فشار میاره

اگه باز اذیت کنه مجبورم همین کارو بکنم

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670
آخه تا سايتهاي دانلود رايگان هستند كه كسي نمياد دانلود پولي بكنه كه... مياد؟!

تو به بقیه چیکار داری ، اگر سایت ات کامل جامع باشه ، مطمئنا کاربر رو جذب خودش می کنه ، الان بیشتر سایت های دانلود ایرانی به سبک بلاگ هست ، و تمامی موضوعات رو پوشش نمی دن ، در ضمن همونا هم یک روزی مجبور میشن پولی کنن.

LordShadows

Registered User
لایک‌ها
843
کسی میدونه وقتی ایمیل میخواییم ارسال کنیم Cc و Bcc چیه من کل عمرم هیچ وقت ندونستم چیه و چه کاربردی داره:lol:
ممنون میشم یه توضیح مختصری بدید

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670
برای کامل بودن عمـــــــــــــــــــــــــــــــــــرا یکی دو نفر جواب بده :rolleyes:

مگه من گفتم دو نفره انچام بده ، این رفقمون میگه می خواهد هزینه کنه ، برنامه نویسی و ... مطمئنا برای انجام اش باید گروهی کار کنید

Web-Master

Registered User
لایک‌ها
8,483
اخطار نت افراز دوباره اومد :( نیاز مند هاستینگ مناسب حداقل 30 هزارتا ای پی رو بکشه - فعلا دارم با نت افراز مذاکره میکنم :|

اون زمان که من اخطار نت افراز گرفتم هم خودم میترسیدم از اسباب کشی و هم خیلی از دوستان مثل فرزاد عزیز احتمال میدادن مشکل از هاست نباشه، اما وقتی منتقل کردم روی سرور جدید افزایش آمار مجذوبم کرد به کل :D

هاست خوب بگیر ... آدرس هاست خوب رو هم از امین WebMaster بگیر .

:D
محسن جان نمیخوای استارت هاستینگ رو بزنی؟ :D

:D چرا خودتون معرفی نمیکنید ؟ - فعلا حوصله اسباب کشی ندارم - داخل نت افراز اسباب کشی کردم یه هفته درگیر بودم ضرر مالی رو جانی هم دادم چون تنظیمات زیادی کردم و باید از اول تغییرش بدم - با هاست دی ال بیشعور هم دارم مذاکره میکنم هرچند دلم نمیخواد رو سرورشون برم

اولا روی سر ما جا دارین، اگر خواستین سرور موجوده جای خالی هم هست، کل سایت هاتون رو ساپورت میکنم ماهی یک ماچ میگیرم :D
من هاست رو از یکی از دوستان گرفتم و زحمت کانفیگش رو هم برادر شهبازی کشید که واقعا هرچی ازشون تشکر کنم کمه :D
پیشنهاد من به شما اینه که اگر با نت افراز به توافق رسیدی که هیچ اگر نه سریع فرار کن و یه سرور قوی بگیر و با آقای شهبازی هم درباره کانفیگ صحبت کن
هاست دی ال هم خدارو هزار مرتبه شکر میکنم که سراغش نرفتم ولی به هر صورت اگر مشکل فیلترینگ نداشتم شاید میرفتم روی هاست ایرانش :D

Sarbaz0

Registered User
لایک‌ها
119
تو به بقیه چیکار داری ، اگر سایت ات کامل جامع باشه ، مطمئنا کاربر رو جذب خودش می کنه ، الان بیشتر سایت های دانلود ایرانی به سبک بلاگ هست ، و تمامی موضوعات رو پوشش نمی دن ، در ضمن همونا هم یک روزی مجبور میشن پولی کنن.

به بقيه چيكار داري رو كه گفتي كلن مسير زندگيم عوض شد..

نه نمیاد !

پس بیخیال سایت دانلود شو !

نميشه ..!

مگه من گفتم دو نفره انچام بده ، این رفقمون میگه می خواهد هزینه کنه ، برنامه نویسی و ... مطمئنا برای انجام اش باید گروهی کار کنید
برای کامل بودن عمـــــــــــــــــــــــــــــــــــرا یکی دو نفر جواب بده
rolleyessmileyanim.gif

يه گروه هستيم در حد كاسپيد..

spanish

Registered User
لایک‌ها
407
List Subscriptions ███████████████ P.M:4815162342
دوستان تصميم قطعي گرفتم يه سايت دانلود گنده راه بندازم ، كه با همه سايت دانلوداي الان خيلي خيلي فرق داره..

تا حالا سايت نداشتم ، فقط وبمستري وبلاگ كردم..

ممنون ميشم اهل فن از الف تا ي رو بگن كه باس چيكار كنم؟!

از هاست و دامين و برنامه نويس و برنامه مورد نياز و غيره و غيره و غيره..

چقدر میخوای هزینه کنی؟

Sarbaz0

Registered User
لایک‌ها
119
آهنگ جديد و فوق العاده زيبا از حجت اسپيکر به نام ستاره که يه کار فان و شاد شده، تقريبا 2 ماه روي اين آهنگ کار شده و در کويت چندين بار زنده اجرا شده، با آهنگسازي و ميکس و مستر MCJ، حجت اسپيکر از رپرهای ايرانی مقيم کويت هستش که پنج ساله فعااليت ميکنه پيشنهاد ميکنم به هيچ وجه از دست نديد (پخش اختصاصی رپفا)
:lol:

عمو مدرسه پرشين رپ رو گوش كردي يا نه؟!

بالا