• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

Hosseinpro

کاربر قدیمی پرشین تولز*همکار باز نشسته
فروشنده معتبر
لایک‌ها
998
سلام برادر
با یکی از همکار ها صحبتی داشتم و می گفتم پست شامل لینک تبلیغاتی و لینک به بیرون مغایر با مقررات هست ، مثل بخش های مختلف بازارچه که حتی همکار ها هم اشاره می کنند
لینک به بیرون از پی تی مجاز نیست . همکار بخش مصرانه می گفت چنین چیزی داخل مرامنامه نیست.

اما صرفا در مرامنامه به تبلیغات در بازارچه اشاره کرده و در این باره چیزی نگفته . کمی راهنمایی می کنی بلاخره مشخص بشه پست دارای لینک تبلیغاتی مجاز هست یا نه؟

سلام
بدین علت مجاز نیست که سوء استفاده میشه از این بخش و این تاپیک،
شما حساب کنید اگر قرار باشه هر کدوم از یوزرها حتی خود شما روزانه فقط یک لینک بصورت پست در این تاپیک قرار دهد چه حجم انبوهی از صفحات اشغال می شود که این تاپیک رو عملاغیر قابل استفاده نشان می دهد.
پس لینک در این تاپیک مجازنیست که بیشتر شامل معرفی سایت ها و وبلاگهای کاربران و همچنین لینک تاپیک هاشان در بخش های مختلف فروم میشه که نمیبایست در اینجاقرار بگیره.اگر کاربری قصد معرفی سایت یاوبلاگ داره میتونه از تاپیک مخصوص که برای همین منظور در انجمن هست به نام معرفی سایت و وبلاگ کاربران استفاده کنه.اگر هم میخواد تبلیغ کنه که میتونه از تبلیغات در فروم استفاده کنه و در صورتی که نمیخواد هزینه کنه میتونه از قرار دادن لینک در امضاشون بیشترین استفاده رو ببره.

mcsaturday

Registered User
لایک‌ها
1,331
گند بزنن به این زندگی...
delkash.net is possibly penalized or sandboxed by google!

Sarbaz0

Registered User
لایک‌ها
119
يه اسم برند ساز واسه سايت دانلود ميخام؟!؟!

ufont

کاربر حرفه ای گرافیک و انیمیشن
لایک‌ها
4,086
یارو اومده با این آی پی : 37.63.167.116 روی سایت من مثلا شل آپلود کرده ، آخه متجنس تو سگ کی باشی تو شپش که هیچی پدربزرگتم هیچ کاری نمیتونه کنه وقتی از طریق آشناهام دنبالتو گرفتم اومدیم در خونتون جوییدیمت میفهمی با کی طرفی.
مطمئنم توی این انجمن هست ورودیش از همینجا بود اینو گذاشتم بخونه شرمنده از دوستان دیگه :-*

spanish

Registered User
لایک‌ها
407
List Subscriptions ███████████████ P.M:4815162342
یارو اومده با این آی پی : 37.63.167.116 روی سایت من مثلا شل آپلود کرده ، آخه متجنس تو سگ کی باشی تو شپش که هیچی پدربزرگتم هیچ کاری نمیتونه کنه وقتی از طریق آشناهام دنبالتو گرفتم اومدیم در خونتون جوییدیمت میفهمی با کی طرفی.
مطمئنم توی این انجمن هست ورودیش از همینجا بود اینو گذاشتم بخونه شرمنده از دوستان دیگه :-*

حالا این شل*ش چه کارهایی انجام میده؟

2nE9

Registered User
لایک‌ها
93
واسه زدن یه همکاری در فروش چقدر سرمایه لازمه ؟ (یه بنده خدایی میخواد بزنه محصولاتشم دی وی دی آموزشی ، مستند ، کارتون و ... است)

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,423

عزيز فرض كن من بودم :D
ادرس بدم ؟ چه كار ميخواي بكني؟ فتا ؟ پليس ؟
جاي اينكار برو مشكل سايت رو حل كن
تو تاپيك فحش دادن يعني هيچ كاري نميتوني بكني و داري خودتو خالي ميكني ...

spanish

Registered User
لایک‌ها
407
List Subscriptions ███████████████ P.M:4815162342
واسه زدن یه همکاری در فروش چقدر سرمایه لازمه ؟ (یه بنده خدایی میخواد بزنه محصولاتشم دی وی دی آموزشی ، مستند ، کارتون و ... است)

میخواد کارمند هم استخدام کنه یا ک نه خودش تنهایی؟

iranadsense

Registered User
لایک‌ها
2,412
خیلی هم خوب :eek:
کارش تمیز بوده ....
فقط اسم هاشون رو هم گذاشته بودن ! چطوری میشه پیداشون کرد ؟؟ id که نزاشتن

آی دی هم گزاشت که ...!

آره :دی

یعنی هکره داره این تاپیک رو میخونه :دی

نه بابا از اد لیستامه :دی

اینجا نمیاد.

ErfanOnline

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,150
اسمایل

یعنی یک نرم افزاری باشه که از توش بتونم اسمایل ها رو انتخاب کنیم و خودش خودکار توی ادیتور اینجا بندازه

مثلا برای برداشتن یک اسمایل لازم نباشه سایت شما رو باز کنیم و از همون نرم افزار برداریم

گت اسمایل و qsmile که ساخته بچه های همین فرومه

ufont

کاربر حرفه ای گرافیک و انیمیشن
لایک‌ها
4,086
عزيز فرض كن من بودم :D
ادرس بدم ؟ چه كار ميخواي بكني؟ فتا ؟ پليس ؟
جاي اينكار برو مشكل سايت رو حل كن
تو تاپيك فحش دادن يعني هيچ كاري نميتوني بكني و داري خودتو خالي ميكني ...

تشکر،من فحشی ندادم ، همه کاری هم میتونم کنم اگر شما بودید مطمئن متوجه اولین کاری که کردم میشدی :p

بالا