• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

k-boy

Registered User
لایک‌ها
7,060
ویرایشگرم دوتا مشکل داره!
یکی اینکه وقتی یه نوشته ایو داخلش پیست میکنم همه استایلش و رنگاش بهم میریزه و مجبورم از اول همرو درست کنم!
دو اینکه وقتی دو بار پشت سر هم اینتر میکنم که نوشته ها فاصلشون بیشتر بشه فقط اینتر اول کار میکنه و میره خط بعد و اینتر دوم عمل نمیکنه!
اگه ایندوتا مشکلو حل کنین کلی برا خودتون و سایتاتون دعا میکنم :دی

مهرداد خان

Registered User
لایک‌ها
2,396
لودش که بد نبود!
گوگل پلاس نداری؟ من داشتم , 45 ثانیه سرعت لودو برده بود بالا :دی
گوشه پایین سمت چپ مرورگر میزنه که چیا دارن لود میشن. ببین رو کدومش بیشتر میمونه.

لود مطالب منظورمه ها:دی
والا لودش خوبه ,کل صفحه هم لود میشه ولی باز اون چرخونک مرورگر واینمیسته:D گوشه مرورگر هم فقد ادرس سایتو میندازه:stun:

یکی اینکه وقتی یه نوشته ایو داخلش پیست میکنم همه استایلش و رنگاش بهم میریزه و مجبورم از اول همرو درست کنم!
دو اینکه وقتی دو بار پشت سر هم اینتر میکنم که نوشته ها فاصلشون بیشتر بشه فقط اینتر اول کار میکنه و میره خط بعد و اینتر دوم عمل نمیکنه!
اگه ایندوتا مشکلو حل کنین کلی برا خودتون و سایتاتون دعا میکنم :دی
اولی مشکل منم هست:دی
دومی برو تو حالت کدِ ادیتور یه تگ br بزن:D

mailservis

Registered User
لایک‌ها
86
از بچه ها و هم گرامیان و عزیزان و خوش رویان و سرخ و سفیدان (خوشکلان) :دی اینترنت مخابرات 2 مگابایت نامحدود داره ؟! یک آمار به من بده ؟! قطعی و سرعت و ... ؟!

ممنون میشم، کوچیکم ع.ع

Mohammad_Vazin

Registered User
لایک‌ها
1,190
از بچه ها و هم گرامیان و عزیزان و خوش رویان و سرخ و سفیدان (خوشکلان) :دی اینترنت مخابرات 2 مگابایت نامحدود داره ؟! یک آمار به من بده ؟! قطعی و سرعت و ... ؟!

ممنون میشم، کوچیکم ع.ع

گویا دزفول هستی عزیزم؟

داداش از زندگیت که سیر نشدی؟
2020 یا 3036 نه؟
:دی

از این اینترنت بگیری مطمئن باش سکته قلبیی چیزی نزنی...ناراحتی قلبی میگیری....

از اونور اگه کارت ارتباطی به اینترنت داشته باشه...
از دستش میدی :دی

پس تا میتونی از مخابرات دور شو.....
پشتیبانی 2020 جمع کردند رفتند گویا....
باشند هم ماهیانه به قیمت سرویست باید زنگ بزنی بهشون....

در ضمن سرعت دانلود دو مگ نامحدود باید 256 باشه... بالا و پایین داره اما.... سرعت برای منی که داشتم 200 ساعتهای کمی بود و البته روزهای اول......
بعدش شد..... 50.... و بعد 5 تا 50 ..... یعنی 128 :| ......

الان که نمایندگی آسیاتک گرفتم و راضی ام... نمیخوام سو تفاهمی بشه اما من قطعی ندیدم تو آسیاتک....
حتی از پارس آنلاین هم بهتر بود.

مخابراته ساعتهای اول صبح فقط وصله....

..............................................................
ویرایش: تخلیه خط

....

راستی اینم بگم که وقتی برای تخلیه رانژه اقدام کردم با وجود اینکه قانون 48 ساعت رو در نظر گرفته به من گفتند 3 هفته.....! و تا سه هفته باید بدون اینترنت بمونم...
مجبور شدم هم برای دفتر و هم برای خونه خط دیگه ای بگیرم...

Last edited:

Mohammad_Vazin

Registered User
لایک‌ها
1,190
الکامپ بازدیدش ازاده یا ثبت نام یا پولیه؟چطوریه؟
آزاد هست...
تا سال پیش که هر سال اگه کارت دانشجویی داشتی اوضاع فرق میکرد
بدون اون فکر کنم 2 هزار تومان بود.... که فقط برای این بود که هر کسی نیاد.....

چون درآمدشون از خود غرفه دارهاست....

و اینکه امسال با **** صنفی نیست گویا... میدونم تغییر دادند امتیازشو اما زیاد اطلاعی ندارم که به کی و...

paydarweb

Registered User
لایک‌ها
567

paydarweb

Registered User
لایک‌ها
567
صفحات پی تی چرا درست باز نمیشن؟!!

مثلا نیو پست رو که میزنم چند روزیه منتقل نمیشه فقط about:blank میاد تو آدرس بار!!!

paydarweb

Registered User
لایک‌ها
567
من نمیتونم توی فیس بوک مسیج ها و نوتافیکشن هام رو ببینم روشون که کلیک میکنم توی لودینگ میمونن و باز نمیشن

میشه با اوپن این نیو ویندو نوتایفیکشن ها رو باز کرد ولی مسیج ها با اون روش هم باز نمیشه
چطور میشه حلش کرد ؟

قند شکنت چیه؟!

ebi-narin

Registered User
لایک‌ها
2,791
:blink:

پ.ن: ابی کجایی :D

:wacko: من چی بگم آخه الان یه حرفی بزنم حرفم رو تایید نمیکنه میگه نه من اینو نگفتم , فرداش رد میکنه :دی

باید صبر کرد یه سایت بیاد رو دستش بفهمه میشه

متد جدید آموزش ، یک هدفون + آهنگ های الکترونیک ، دنس و... >> یک کتاب برنامه نویسی 400 صفحه رو توی 6-5 ساعت یاد میگیرد :دی

:( چه دورانی بودش هی جوونی یادت بخر منم یه وقتی با موزیک حال میکردم اصلاً روحم با موزیک جون میگرفت الان موزیک گوش میدم اعصابم خورد میشه :دی

رو img4up هم هزینه کرده بودولی پاک کرد

خود فیس نما یه مدیر تبلیغاتی داره - دامین که به اسم قاسم پوره شاید این بنده خدا مدیر تبلیغاتی هست .

قاسم پور مدیر اصلی هستش

منم اینطوری شدم کلا نمیدونم چه خبر شده این یک ماهه که رمزعبور ها لو میرن و هزار اتفاق دیگه الان با اطلاعات تویتر من شده اکانت کریستیانو رونالدو باز میشه :D

درست بشو نیستش :(?

Last edited:
  • Like
Reactions: M+J

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
:wacko: من چی بگم آخه الان یه حرفی بزنم حرفم رو تایید نمیکنه فرداش رد میکنه :دی

درست بشو نیستش :(?

نمیدونم
من که با همین اطلاعاتم بازگردانی کردم یه اکانت دیگه رو به جای اکانت خودم اورد :D

در ضمن

این دو تا دامنه چقدر می ارزن ؟؟

vataniha . ir

karwan . ir

M+J

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
4,011

Fereydoon74

Registered User
لایک‌ها
747
اقا نت افراز ایمیل زده. الان 4 ساعته سایتم داونه
هاست برنزی داشتم 4هزارتایی سایتم تا روزای قبل 3400 تا بازدید داشتم! یعنی واسه بازدیده و باید ارتقا بدم؟

با سلام و احترام

به استحضار مي رساند که اکانت شما توسط اجرا کردن کوئری های سنگین مای اس کیو ال به شدت باعث مشغول شدن cpu سرور شده است. نمونه ای از کوئری های اجرا شده در سرور توسط برنامه شما:

ebi-narin

Registered User
لایک‌ها
2,791
اقا نت افراز ایمیل زده. الان 4 ساعته سایتم داونه
هاست برنزی داشتم 4هزارتایی سایتم تا روزای قبل 3400 تا بازدید داشتم! یعنی واسه بازدیده و باید ارتقا بدم؟

با سلام و احترام

به استحضار مي رساند که اکانت شما توسط اجرا کردن کوئری های سنگین مای اس کیو ال به شدت باعث مشغول شدن cpu سرور شده است. نمونه ای از کوئری های اجرا شده در سرور توسط برنامه شما:

نه عزیز توی سایتت چیزی یه ماژولی هستش که خیلی داره به سرور فشار میاره خواهشاً خودت برسی کن بیبن میفهمی چی هستش نفهمیدی به نت افراز تیکت بده بهت میگه اگر این قسمت سایت رو حذف کنی مشکلت حل میشه :دی

mailservis

Registered User
لایک‌ها
86
گویا دزفول هستی عزیزم؟

داداش از زندگیت که سیر نشدی؟
2020 یا 3036 نه؟
:دی

از این اینترنت بگیری مطمئن باش سکته قلبیی چیزی نزنی...ناراحتی قلبی میگیری....

از اونور اگه کارت ارتباطی به اینترنت داشته باشه...
از دستش میدی :دی

پس تا میتونی از مخابرات دور شو.....
پشتیبانی 2020 جمع کردند رفتند گویا....
باشند هم ماهیانه به قیمت سرویست باید زنگ بزنی بهشون....

در ضمن سرعت دانلود دو مگ نامحدود باید 256 باشه... بالا و پایین داره اما.... سرعت برای منی که داشتم 200 ساعتهای کمی بود و البته روزهای اول......
بعدش شد..... 50.... و بعد 5 تا 50 ..... یعنی 128 :| ......

الان که نمایندگی آسیاتک گرفتم و راضی ام... نمیخوام سو تفاهمی بشه اما من قطعی ندیدم تو آسیاتک....
حتی از پارس آنلاین هم بهتر بود.

مخابراته ساعتهای اول صبح فقط وصله....

..............................................................
ویرایش: تخلیه خط

....

راستی اینم بگم که وقتی برای تخلیه رانژه اقدام کردم با وجود اینکه قانون 48 ساعت رو در نظر گرفته به من گفتند 3 هفته.....! و تا سه هفته باید بدون اینترنت بمونم...
مجبور شدم هم برای دفتر و هم برای خونه خط دیگه ای بگیرم...

دزفول هستم، الان هم مخابرات دارم، از اپراتور اکسین که میشه گفت خصوصی هست و پهنای باندش هم خصوصیه، 512 نامحدود دارم سرعت دانلودم حدود 70 تا 100 هست ، قطعی تا به الان 2 بار، دانلود تا به الان (حدود 10 - 12 روز میگذره) حدود بازی یتل فیلد (20 گیگ)،اساسینس (4 گیگ)،میرورز (4 گیگ)،نید فور اسپید ریوالز (4 گیگ)،کال آف دیوتی گاست هم تا به الان 10 گیگ دانلود شده، جمع که بزنیم 42 گیگ دانلود داشتم، خدایی راضی هستم، میخواستم به 2 مگابایت ارتقاء بدم گفتم اگه که سرعتش تفاوت زیادی داره ارتقا بدم اگر نه که همین خوبه :دی

یک مورد دیگه هم که هست اکسین شماره اهواز اختصاصی داره و رو 2020 نیست (کلاً بهتره)

شما هم از دزفول داشتی ؟!

بالا