• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

k-boy

Registered User
لایک‌ها
7,060
وقتی دوتا پست میذاریم رو سایت و بعد از یه مدت دومیه ایندکس میشه ولی اولی هنوز یندکس نشده , مشکل از چی میتونه باشه؟ از قالب؟ سبک پست دادن یا...؟

• Like
Reactions: cms

cms

Registered User
لایک‌ها
1,237
وقتی دوتا پست میذاریم رو سایت و بعد از یه مدت دومیه ایندکس میشه ولی اولی هنوز یندکس نشده , مشکل از چی میتونه باشه؟ از قالب؟ سبک پست دادن یا...؟
متن و یا عکس دومی از نظر گوگل غیر تکراری و مهم بوده ولی پست اولی پشمک

R_e_z_a

Registered User
لایک‌ها
1,803
دهنت سرویس پارس وی پی اس :|
یدونه سایت هارو روش نگه داشتم دقیقا امروز باید بازدیدش میزد بالا که به کل به فاک رفت :|
تا بیان بالا سریعا در اولین فرصت میبرم نت افراز دیگه غلط بخورم بیام سراغ پارس وی پی اس : ))))
منم یکی داشتم سر دیداسی که کردن و سایت سه روزی بسته شد و بکاب سه روز قبل از دی داس رو برام منتقل کردن( یعنی بکاب 6 روز پیش ) سرور جدید بدون عذر خواهی؛ سریع سایت رو منتقل کردم رو نت افراز الان سرعتش بهتره کاربرا هم راضی هستن پاپ آپی که برای تامیین هزینه هاست گذاشته بودم برداشتم

all4sell

Registered User
لایک‌ها
436
ایندکس که میشه. حالا یکی دو ساعت دیرتر. ولی میخوام بدونم مشکلش چیه!
اونو که دوستان گفتن
ولی اگه پست مرتب بدی بعد خودت تو گوگل ایندکس کنی تاثیر خوبی داره

cms

Registered User
لایک‌ها
1,237
اونی که مهمه دیرتر ایندکس میشه؟
اول از همه باید قبول کنیم که گوگل الاغی بیش نیست در مرحله بعد به خیلی چیزا بستگی داره باید ببینیم مهم از نظر الگوریتم گوگل برای رتبه دهی چی هست
  1. آیا از کلمات و جملات مطالب پستت مهمت در آرشیو گوگل زیاد موجود است؟
  2. آیا مطلبت اگر تکراری است سایت های دیگه که این مطلب رو دارن جدیدآ آپدیت شده اند؟
  3. آیا قبلآ کلمات و کیوردهای داخل مطلب مهم و غیر کپی و غیرتکراری ات در گوگل زیاد سرچ میشده اند؟
  4. آیا گوگل با کیوردهای فارسی میونه خوبی دارد و اهمیت تخصصی برایش قائل است؟
  5. و ....

k-boy

Registered User
لایک‌ها
7,060
اول از همه باید قبول کنیم که گوگل الاغی بیش نیست در مرحله بعد به خیلی چیزا بستگی داره باید ببینیم مهم از نظر الگوریتم گوگل برای رتبه دهی چی هست
  1. آیا از کلمات و جملات مطالب پستت مهمت در آرشیو گوگل زیاد موجود است؟
  2. آیا مطلبت اگر تکراری است سایت های دیگه که این مطلب رو دارن جدیدآ آپدیت شده اند؟
  3. آیا قبلآ کلمات و کیوردهای داخل مطلب مهم و غیر کپی و غیرتکراری ات در گوگل زیاد سرچ میشده اند؟
  4. آیا گوگل با کیوردهای فارسی میونه خوبی دارد و اهمیت تخصصی برایش قائل است؟
  5. و ....
چه داستانی داریم با این گوگل! بیاین گوگلو تحریم کنیم سایتارو واسه سلام.آی ار سئو کنیم :دی

tak3azir

Registered User
لایک‌ها
183
خوب 500 تا هم بدهد در روز در دو روز می شود 1000 تا. درسته
هر ای پی هم ایشون نوشتند 6 تومان. در دو روز مبلغ 6000 تومان می شود.
یعنی کسانی که در سایت ایشون ثبت نام کرده اند. این مقدار ای پی را ندارند.

من کاربر ندارم که سایتش پر بازدید باشه
بعدشم زمان انتظار برای شمارش ای پی ها 0 ثانیه هست و بیشتر از هر سیستم شمارش داره

cms

Registered User
لایک‌ها
1,237
چه داستانی داریم با این گوگل! بیاین گوگلو تحریم کنیم سایتارو واسه سلام.آی ار سئو کنیم :دی
فعلآ که گوگل مارو تحریم کرده

گوگل هنوزم باگ زیاد داره وقتی با خرید بک لینک به تعداد زیاد (بمب کوگلی) میشه یک سایت اسپم رو تا رتبه اول بالا آورد و خرید بک لینک جواب میده و خریدو فروشش هنوز رواج داره آیا گوگل الاغ نیست؟ بله هست

tak3azir

Registered User
لایک‌ها
183
فعلآ که گوگل مارو تحریم کرده

گوگل هنوزم باگ زیاد داره وقتی با خرید بک لینک به تعداد زیاد (بمب کوگلی) میشه یک سایت اسپم رو تا رتبه اول بالا آورد و خرید بک لینک جواب میده و خریدو فروشش هنوز رواج داره آیا گوگل الاغ نیست؟ بله هست

فک کنم از الاغ نیز بد تر باشه!

• Like
Reactions: cms

وبمستر

Registered User
لایک‌ها
254
سلام بچه ها کسی جدیدا فیسبوک ثبت نام نکرده ؟

جدیدا کد فعال سازی برای شماره ی موبایل رو نمیده کسی راه حلی نداره که دورش بزنیم؟

tak3azir

Registered User
لایک‌ها
183
سلام بچه ها کسی جدیدا فیسبوک ثبت نام نکرده ؟

جدیدا کد فعال سازی برای شماره ی موبایل رو نمیده کسی راه حلی نداره که دورش بزنیم؟

من ثبت نام کردم و کدش فقط بر روی سیمکارت رایتلم اومد!

cms

Registered User
لایک‌ها
1,237
فک کنم از الاغ نیز بد تر باشه!
الاغ بودن یا نبودن گوگل مهم نیست این مهمه که چطوری بشه ازش سواری گرفت .با کسب تجربه و دانش میشه از شعاع جفتک اندازی هایش دور شد

...Rahim...

Registered User
لایک‌ها
686
دوستان آمارگیر گوگل اگه با کریو بهش وصل بشیم مشکل دیگه ای نداره ؟ آمار و ... رو درست نشون میده ؟

بالا