• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

poq

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2,567
http://www.000webhost.com/
سابدامین میده، فقط یه مشکلی هست :دی

• No, we do not have any file size limits and you may upload any files with any extensions.

However, we reserve a right to remove files larger than 5 MB, if some day we will start running out of disk space (this has never been done before).
فایل بالای 5 ندارم . فایل index سایتمو میخوام بذارم توش والا به خدا . حجمش 20 کیلوبایته .
ولی من همه سایتارو امتحان کردم . این سایت شما هم مشکلش این بود که ساب دامیناش فیلتر بودن .
هر ساب دامینی که به من میداد فیلتر بود .
webege.com
comuf.com

نمیشه که به ملت بگم با فیلتر شکن بیاید سایتم .

از این دو سایت استفاده کن خیلی خیلی بهتره http://www.rodfile.com/ http://expressleech.com
جریان اصن چیز دیگه ایه . نمیخوام که فایل بذارم کسی دانلود کنه .

iranadsense

Registered User
لایک‌ها
2,412
يه نمونه ديگه : http://www.blogfa.com/ads/banner2/5267504453780.gif
بلاگفا هم چه مشتريايي داره :دي
چقدر هم شبیه هم هستن :دی
دوستان چرا pt اینجوری هست ؟
چه جوری کاربر تازه وارد رو رجیستر میکنه ؟
من باید چی کار کنم :(
مشکل امضاء داری؟ یا چیز دیگه؟

R_e_z_a

Registered User
لایک‌ها
1,803
دوستان لطفا هاست وارز معرفی کنید. پارس وی پی اس کلا تعطیل شد سایت منم رو هواست :confused:
قیمتشم مناسب باشه :confused:
نت افراز - حداقل بکاب رو میدن یه سالانه نقره ای بگیرید میشه ماهی 7500 تومن

2nE9

Registered User
لایک‌ها
93
دوستان یه قالب وردپرس یه سایت تقریبا معروفی رو پیدا کردم کامل فارسیش کردم راست چینم هست ولی زیاد خوشگل نیست باید یه دستی به CSS اش بزنم فقط درگاهش مال paypal هست چیکارش کنیم ؟ چجوری درگاه پی لاین بچسبونم بهش ؟:D
اها یه سوال دیگم دارم یه وی پی اس ویندوز نیاز دارم همون هم میشه روش Wamp ای چیزی نصب کنم هاستمو رو همون بزارم ؟

2nE9

Registered User
لایک‌ها
93
فایل بالای 5 ندارم . فایل index سایتمو میخوام بذارم توش والا به خدا . حجمش 20 کیلوبایته .
ولی من همه سایتارو امتحان کردم . این سایت شما هم مشکلش این بود که ساب دامیناش فیلتر بودن .
هر ساب دامینی که به من میداد فیلتر بود .
webege.com
comuf.com

نمیشه که به ملت بگم با فیلتر شکن بیاید سایتم .

جریان اصن چیز دیگه ایه . نمیخوام که فایل بذارم کسی دانلود کنه .
اگه فقط فایلای html/css/js باشه میشه از گوگل درایو استفاده کرد
دوستان یه قالب وردپرس یه سایت تقریبا معروفی رو پیدا کردم کامل فارسیش کردم راست چینم هست ولی زیاد خوشگل نیست باید یه دستی به CSS اش بزنم فقط درگاهش مال paypal هست چیکارش کنیم ؟ چجوری درگاه پی لاین بچسبونم بهش ؟:D
اها یه سوال دیگم دارم یه وی پی اس ویندوز نیاز دارم همون هم میشه روش Wamp ای چیزی نصب کنم هاستمو رو همون بزارم ؟
این سوالم یادم رفت جدیدا مروگرمو چیز خورش کردن فیس بوق ک نمیرفت از چند روز پیش ولی تو لپ تاپ بابام راحت باز میشد از امروز صبحم تو بازکردن بعضی سایتای وطنی مشکل دارم فقط با ک.ر.ی.و باز میشن ! چه مرگش شده ؟

وبمستر

Registered User
لایک‌ها
254

poq

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2,567
اگه فقط فایلای html/css/js باشه میشه از گوگل درایو استفاده کرد
قبلا تو تاپیک خودمم گفتید ولی نگفتید چجوری :D
کلی سعی کردم نتونستم بعد آپلود کردن فایل لینک بگیرم از گوگل . همش share میده که با دایرک لینک فرق میکنه.

Ali-Ahmari

Registered User
لایک‌ها
4,882
چه جاهایی میرن مردم!
آقا ما یه قالب داریم همه چیش خوبه فقط توی دسته بندی انگار مادر دسته و زیر دسته واسش تعریف نشده چجوری میتونم درستش کنم؟
خخخخ
ریپورتش رو بدید :دی
وردپرسه؟ برو تو کدکس وردپرس دنبال تابع category بگرد

وبمستر

Registered User
لایک‌ها
254
خخخخ
ریپورتش رو بدید :دی
وردپرسه؟ برو تو کدکس وردپرس دنبال تابع category بگرد
حاتم من هیچی از این کد مدا سردر نمیارم الان یه سرچ زدم تا دو روز دیگه حالم خوب نمیشه بس که کد دیدم زیر دیپلم صحبت کن ما بفهمیم.

• Like
Reactions: poq

poq

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2,567
کل ایران دان شده.
حاتم من هیچی از این کد مدا سردر نمیارم الان یه سرچ زدم تا دو روز دیگه حالم خوب نمیشه بس که کد دیدم زیر دیپلم صحبت کن ما بفهمیم.
خووو چرا اسم یوزرتو گذاشتی وبمستر . :D
ممنم سر در نمیارم ولی نگران نباش آسونه من که بعد چند سال برگشتم زود راه افتادم . فقط تو کار باید باشی کتاب متاب و مقاله رو بریز دور از کسی هم چیزی نپرس انقدر باید ور بری تا پیدا کنی نهایتا باید تو help های خارجی دنبال جوابت باشی .

وبمستر

Registered User
لایک‌ها
254
کل ایران دان شده.

خووو چرا اسم یوزرتو گذاشتی وبمستر . :D
ممنم سر در نمیارم ولی نگران نباش آسونه من که بعد چند سال برگشتم زود راه افتادم . فقط تو کار باید باشی کتاب متاب و مقاله رو بریز دور از کسی هم چیزی نپرس انقدر باید ور بری تا پیدا کنی نهایتا باید تو help های خارجی دنبال جوابت باشی .
lمن فعلا فقط از چیزای سر در میارم که پول توشه زیاد سمت برنامه نویسی و کد کردن و این کارا نرفتم بیشتر به گوگل ور میرم .
حالا بیخیال نمیدونی چکارش کنم؟
تعریف وبمستر: شخصی که عهده دار یک سایت هست.

2nE9

Registered User
لایک‌ها
93
قبلا تو تاپیک خودمم گفتید ولی نگفتید چجوری :D
کلی سعی کردم نتونستم بعد آپلود کردن فایل لینک بگیرم از گوگل . همش share میده که با دایرک لینک فرق میکنه.
فایلی که میخوای رو select میکنی بعد اون بالا عکس یه یارویی ایه که کنارش + داره اونو میزنی بعد تو قسمت who has access گزینه change رو میزنی و میاریش روی حالت public بعد از اون یه آدرس هس اون بالا این شکلیه : https://drive.google.com/file/d/xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx/edit?usp=sharing
اونو کپی میکنی تو نوت پد قسمتxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx رو برش میداری و توی آدرس بار بزن :
https://googledrive.com/host/xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
خیلی خوشگل فایلو بهت نشون میده مثلا css ئه برو لینکشو بزار تو فایل html ات

• Like
Reactions: poq

ir2sedair

Registered User
لایک‌ها
613
دوستان راهی برای در امد از سایت سراغ دارید به غیر از پاپ اپ
سایت نه موزیکه نه فیلم نه گیم که بشه به روش خاصی پول در اورد مثل سایت های تفریحی یا خانواده بالای صد هزار ایپی در روز
میشه یه چنتا پیشنهاد بدید

بالا