• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

k-boy

Registered User
لایک‌ها
7,060
دوستان یه سوال کد نویسی داشتم css
با چه کدی میشه border ساخت برای متن ؟ مثل همین بردری که پست ها تو pt داره .
حالا نه به این پیچیدگی و قشنگی . فقط یه مربع سفید باشه کافیه .
یه تاپیک تو بخش توسعه وب باز کن اونجا برات کامل توضیح میدم...

2nE9

Registered User
لایک‌ها
93
Help me
دوستان یه قالب وردپرس یه سایت تقریبا معروفی رو پیدا کردم کامل فارسیش کردم راست چینم هست ولی زیاد خوشگل نیست باید یه دستی به CSS اش بزنم فقط درگاهش مال paypal هست چیکارش کنیم ؟ چجوری درگاه پی لاین بچسبونم بهش ؟:D
اها یه سوال دیگم دارم یه وی پی اس ویندوز نیاز دارم همون هم میشه روش Wamp ای چیزی نصب کنم هاستمو رو همون بزارم ؟

این سوالم یادم رفت جدیدا مروگرمو چیز خورش کردن فیس بوق ک نمیرفت از چند روز پیش ولی تو لپ تاپ بابام راحت باز میشد از امروز صبحم تو بازکردن بعضی سایتای وطنی مشکل دارم فقط با ک.ر.ی.و باز میشن ! چه مرگش شده ؟

Sent from my SM-N900 using Tapatalk

وبمستر

Registered User
لایک‌ها
254
Help me

این سوالم یادم رفت جدیدا مروگرمو چیز خورش کردن فیس بوق ک نمیرفت از چند روز پیش ولی تو لپ تاپ بابام راحت باز میشد از امروز صبحم تو بازکردن بعضی سایتای وطنی مشکل دارم فقط با ک.ر.ی.و باز میشن ! چه مرگش شده ؟

مشکل از مرورگرت نیست چند وقته واسه بعضی از آی پی ها اینجوری شده.

clipchi

Registered User
لایک‌ها
659
یه سوال
اگه روی اسم کاربر کلیک کنم و قسمت شروع گفت گو اصلا نباشه !!! و وقتی هم می خوام براش پیام بفرستم این خطا میاد :
You may not start a conversation with the following recipients: ......
دلیلش چیه ؟

2nE9

Registered User
لایک‌ها
93
این سوالارو ج نمیدید ؟
دوستان یه قالب وردپرس یه سایت تقریبا معروفی رو پیدا کردم کامل فارسیش کردم راست چینم هست ولی زیاد خوشگل نیست باید یه دستی به CSS اش بزنم فقط درگاهش مال paypal هست چیکارش کنیم ؟ چجوری درگاه پی لاین بچسبونم بهش ؟:D
اها یه سوال دیگم دارم یه وی پی اس ویندوز نیاز دارم همون هم میشه روش Wamp ای چیزی نصب کنم هاستمو رو همون بزارم؟

hitup

Registered User
لایک‌ها
3,271
کسی نمی دونه الکسا چش شده ؟
تو این چند روز اخیر که بازدیدمون کم شده الکسامون داره بهتر می شه

hitup

Registered User
لایک‌ها
3,271
یه سوال
اگه روی اسم کاربر کلیک کنم و قسمت شروع گفت گو اصلا نباشه !!! و وقتی هم می خوام براش پیام بفرستم این خطا میاد :
You may not start a conversation with the following recipients: ......
دلیلش چیه ؟
محدودیت ایجاد کرده

وبمستر

Registered User
لایک‌ها
254
کسی نمی دونه الکسا چش شده ؟
تو این چند روز اخیر که بازدیدمون کم شده الکسامون داره بهتر می شه
احتمالا بازدید شما کمتر از سایت های رغیب کمتر شده ، یا بازدید اونا بیشتر از بازدید شما کمتر شده

ولی من این وسط یه چیزی رو نمیفهمم الان همه دارن همین سوالو میپرسن حتی برای سایت های خودمم همین اتفاق افتاده یعنی الکسای همه داره کم میشه پس مال کی داره زیاد میشه؟
نکنه الان الکسای بعضیا منفی شده باشه ؟:D
اشکینو داشته باشین شاد شین http://s10.wikiseda.me/music32/A/Ashkin0098/[one]/Bemiram [WikiSeda].mp3

Last edited:
  • Like
Reactions: poq

poq

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2,567
دوستان چجوری میشه که سایتم با همه مرورگرا باز میشه ولی با اینترنت اکسپلورر فقط source اش رو نشون میده ؟ یه سری کد در همو بر هم .

ufont

کاربر حرفه ای گرافیک و انیمیشن
لایک‌ها
4,086
توی سایت بنظرتون روزی 3تا پست کمه؟

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

وبمستر

Registered User
لایک‌ها
254
دوستان چجوری میشه که سایتم با همه مرورگرا باز میشه ولی با اینترنت اکسپلورر فقط source اش رو نشون میده ؟ یه سری کد در همو بر هم .
خب قالبت واسه اینترنت اکسپلورر بهینه سازی نشده

توی سایت بنظرتون روزی 3تا پست کمه؟

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk
بستگی به موضوع سایت داره و رغبا بعضی وقتا سه تا خیمی کمه بعضی اوقات هم خیلی کم

M+J

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
4,011
سایت باید بدون سیستم های همکاری در فروش یا پاپ آپ یا کلیکی و مانند اینها درآمد داشته باشه که هی نگران پورسانتی که باید بهمون بدن یا درست شمردن و .. و یا هی دنبال یک سیستم جدید نباشیم و تست و تست و تست و کلا همیشه در حال تست! پول درآمدی که مستقیم از کاربر دریافت نشه و به حساب بانکیمون نیاد همیشه و هر روز دردسر و نگرانی داره :||

hitup

Registered User
لایک‌ها
3,271
سایت باید بدون سیستم های همکاری در فروش یا پاپ آپ یا کلیکی و مانند اینها درآمد داشته باشه که هی نگران پورسانتی که باید بهمون بدن یا درست شمردن و .. و یا هی دنبال یک سیستم جدید نباشیم و تست و تست و تست و کلا همیشه در حال تست! پول درآمدی که مستقیم از کاربر دریافت نشه و به حساب بانکیمون نیاد همیشه و هر روز دردسر و نگرانی داره :||
حرف دل منو زدی

وبمستر

Registered User
لایک‌ها
254
در حال تاسیسش هستم................. coming soon

hitup

Registered User
لایک‌ها
3,271
خدایی اینا نباشن روز نمی گذره :D:D:D

سلام....بابا دست مریضا...عجب وبی داری تو....
مطالب وبت خیلی عالی هستن....
میدونم که خرج و مخارج وبت زیاد شده , البته خوب شاید توانایی راه اندازی سایت رو نداشته باشی....
ولی به هر حال اگه دوست داری چند برابر خرجی که انجام میدی رو در بیاری , زود بیا و تو پاپ آپ یخی ثبت نام کن....امکاناتش فوق العاده است.
بابت هر بازدیدکننده وبلاگ یا سایت شما 80 ریال به شما پورسانت میده و بسیاری امکانات فوق العاده دیگه داره.....
پس متظر چی هستی؟؟؟؟!
زود باش....عجله کن....زمان رو از دست نده

http://ice-popup.ir

سامانه جامع کسب درآمد اینترنتی _ مبتنی بر پاپ آپ

* پاپ آپ یخی *

وبمستر

Registered User
لایک‌ها
254
خدایی اینا نباشن روز نمی گذره :D:D:D

سلام....بابا دست مریضا...عجب وبی داری تو....
مطالب وبت خیلی عالی هستن....
میدونم که خرج و مخارج وبت زیاد شده , البته خوب شاید توانایی راه اندازی سایت رو نداشته باشی....
ولی به هر حال اگه دوست داری چند برابر خرجی که انجام میدی رو در بیاری , زود بیا و تو پاپ آپ یخی ثبت نام کن....امکاناتش فوق العاده است.
بابت هر بازدیدکننده وبلاگ یا سایت شما 80 ریال به شما پورسانت میده و بسیاری امکانات فوق العاده دیگه داره.....
پس متظر چی هستی؟؟؟؟!
زود باش....عجله کن....زمان رو از دست نده

http://ice-popup.ir

سامانه جامع کسب درآمد اینترنتی _ مبتنی بر پاپ آپ

* پاپ آپ یخی *
اسپمر بلاگ اسکای فقط یا هر جا رفتی بود؟

بالا