• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

F A R Z A D

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,582
تک ناین با چه امیدی با این یاس خونده :D بنده خدا حیف و میل شد:eek::دی
آخراش دیگه زبون خودش یادش رفت :D بلد نیستی کلمات فارسی تلفظ کنی چرا فارسی میخونی اخه ... ؟:p
مگه یاس انگلیسی خوند ؟:cool:

Web-Master

Registered User
لایک‌ها
8,483
آخراش دیگه زبون خودش یادش رفت :D بلد نیستی کلمات فارسی تلفظ کنی چرا فارسی میخونی اخه ... ؟:p
اینجوری تک ناین شال و کلاه کرده بود ادم فکر میکرد دارن از وسط قطب جنوب آهنگ میدن! : )))
این روش جالب شده که خواننده های آمریکایی فارسی میخونن، اول امید بود حالا هم یاس، چیز جالبیه من که خوشم میاد، حداقل کمکی میتونه بکنه اینه که تعدادی از طرفداران این خواننده ها خشمشون نسبت به ایرانی ها کمتر شه! :D
اینجوری موزیک ویدیو و این آهنگ معلوم میکرد بعید میدونم تک ناین قرونی برای این کار هزینه کرده باشه چون یاس محور موزیک ویدیو و آهنگ بود :دی

F A R Z A D

کاربر فعال
لایک‌ها
2,582
اینجوری تک ناین شال و کلاه کرده بود ادم فکر میکرد دارن از وسط قطب جنوب آهنگ میدن! : )))
این روش جالب شده که خواننده های آمریکایی فارسی میخونن، اول امید بود حالا هم یاس، چیز جالبیه من که خوشم میاد، حداقل کمکی میتونه بکنه اینه که تعدادی از طرفداران این خواننده ها خشمشون نسبت به ایرانی ها کمتر شه! :D
اینجوری موزیک ویدیو و این آهنگ معلوم میکرد بعید میدونم تک ناین قرونی برای این کار هزینه کرده باشه چون یاس محور موزیک ویدیو و آهنگ بود :دی
خشم ؟ :eek:
خشم اونا نسبت به ما ؟ o_O یا خشم ما نسبت به اونا ؟ o_O
اونا مارو تحریم کردند اونا باعث شدن که وضع اقتصادی ما اینجوری بشه بعد نسبت به ما خشمگین باشند ؟ (به دلایل تحریم و اینکه مقصر کی بود کاری ندارم به خود فعل تحریم کار دارم)

MR-S

Registered User
لایک‌ها
7,680
سر فارسی خوندنش کلی خندیدم:D لحجش شبیه افغانیها بود:D

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
سلام
شما php بلد هستید ؟

اگه اره پ.خ بدید
از بس تمرین نکردم دیگه همه چیزش یادم رفته
سوال دارید همینجا بپرسید ولی اگر مسئله دیگه ای هست پیغام بدید ببینم چکار میشه کرد

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,990

Hamidreza23

Registered User
لایک‌ها
4,509
موشکول کلی هستش ؟ من فکر کردم فقط برای منه

هر موقع میگن اینترنت ارزون شد اینتطوری میشه
اینجا که ارزون نشده! سرعت ها رو هم 50 درصد کم کردن! میرم میگم چرا سرعت هارو کم کردین؟ میگن از بالا کم کردن به ما ربطی نداره :|

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
اینجا که ارزون نشده! سرعت ها رو هم 50 درصد کم کردن! میرم میگم چرا سرعت هارو کم کردین؟ میگن از بالا کم کردن به ما ربطی نداره :|

وای بر کم فروشان
برای ما 7تومن قیمت اینترنت رو کم کردن 10 تومن هزینه های کوفت و زهرمار اضافه کردن روش تازه اینترنت من سرویس طلایی هستش و میگن که 4/1 هستش ولی فکر کنم درواقع 40/1 هست

Adin

Registered User
لایک‌ها
769
خشم ؟ :eek:
خشم اونا نسبت به ما ؟ o_O یا خشم ما نسبت به اونا ؟ o_O
اونا مارو تحریم کردند اونا باعث شدن که وضع اقتصادی ما اینجوری بشه بعد نسبت به ما خشمگین باشند ؟ (به دلایل تحریم و اینکه مقصر کی بود کاری ندارم به خود فعل تحریم کار دارم)

بمب اتم درست نکن و نگو اسرائیل و امریکا و انگلیس نابود باید گردد . کسی بهت کاری نداره. سالی سه مرتبه میرید تو خیابون . واسه نصف جمعیت دنیا آرزوی مرگ میکنید میخوای برات شیرینی بفرستن.

farshad-fr4

Registered User
لایک‌ها
743
وای بر کم فروشان
برای ما 7تومن قیمت اینترنت رو کم کردن 10 تومن هزینه های کوفت و زهرمار اضافه کردن روش تازه اینترنت من سرویس طلایی هستش و میگن که 4/1 هستش ولی فکر کنم درواقع 40/1 هست
همه جا اینجوریه
من یه مگ مخابراتی دارم ولی سرعتش مثل 128 هم نیستش
کلآ مخابرات رو اصابه

farshad-fr4

Registered User
لایک‌ها
743
منو سایتم تو زیر آوار موندیم :(
هر کمکی هم بهمون شد بالا نیومدیم
دیگه موندم چیکار کنم :(

بازدیدش از 50 تا ایپی به 10 تا افت داشته :( :( :(

نمیدونم مشکل از کجاست

آدرس tafrihha.ir

F A R Z A D

کاربر فعال
لایک‌ها
2,582
بمب اتم درست نکن و نگو اسرائیل و امریکا و انگلیس نابود باید گردد . کسی بهت کاری نداره. سالی سه مرتبه میرید تو خیابون . واسه نصف جمعیت دنیا آرزوی مرگ میکنید میخوای برات شیرینی بفرستن.
گفتم به مسائل 30 یا C کاری نداریم ... به این کار داریم که چرا انتقام یه سری موارد که بازم کاری نداریم درست یا غلط از ملت ایران میگیرند ...
فقط حرف من این بود که اگر قرار خشمی باشه ملت ایران از اون ها دارند نه اونها از ملت ایران همین و بس ...
به بحث غیر مرتبط ادامه ندیم ممنون میشم ...

all4sell

Registered User
لایک‌ها
436
منو سایتم تو زیر آوار موندیم :(
هر کمکی هم بهمون شد بالا نیومدیم
دیگه موندم چیکار کنم :(

بازدیدش از 50 تا ایپی به 10 تا افت داشته :( :( :(

نمیدونم مشکل از کجاست

آدرس tafrihha.ir
اون 10 تا هم منم دارم ازت کپی می کنم :دی

بالا