• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

tak3azir

Registered User
لایک‌ها
183
کسی خبر داره مدیر پاپ موزیک یا نبض موزیک از کجا ها بک لینک میخرن؟
مدیر پاپ موزیک اینجا نمیاد؟

...Rahim...

Registered User
لایک‌ها
686
دوستان سایتی که 7000 آی پی داره رو کدوم پلن نت افزار میره ؟
از خودشونم میپرسما خواستم اول از شما بپرسم :دی

tak3azir

Registered User
لایک‌ها
183
بچه ها کسی فول بک آپ لورد موزیک رو لازم نداره؟:D;)

tak3azir

Registered User
لایک‌ها
183
من الان طلایی داشتم سیستم پاپ اپم که راه افتاد بعد 5 روز گفت برو رو الماس 2 بعد یک هفته گفت برو ی جا دیگه مجبور شدم برم هاست دی ال که اونجا نیز خوب نبود برگشتم نت افراز ولی با قیمت خیلی خیلی بالانر

77267726

Registered User
لایک‌ها
228
دوستان اسکریپتی هست که بشه ادرس یه سایت دلخواه رو تو دامنه خودمون قرار بدیم( یعنی سایت طرف تو سایت من باز بشه..مثلا سایت پرشین تولز تو وب من اجرا بشه بعد بشه یک کد iframe هم در کنارش قرار داد؟ الان این کد رو دارم ولی وقتی کد iframe میزارم نمایش داده نمیشه!
کد:
<frameset rows="65,*" frameborder=0>
<frame src="CODE HEADER" name="header" scrolling="no" marginwidth=0 marginheight=0>
<frame src="http://SITE.COM" scrolling=yes marginwidth=0 marginheight=0>
</frameset>

Last edited:

tak3azir

Registered User
لایک‌ها
183
دوستان اسکریپتی هست که بشه یه ادرس یه سایت رو تو دامنه خودمون قرار بدیم بعد بشه یک کد iframe هم در کنارش قرار داد؟ الان این کد رو دارم ولی وقتی iframe میزارم نمایش داده نمیشه!
کد:
<frameset rows="65,*" frameborder=0>
<frame src="CODE HEADER" name="header" scrolling="no" marginwidth=0 marginheight=0>
<frame src="http://SITE.COM" scrolling=yes marginwidth=0 marginheight=0>
</frameset>
اینجور که تو گفتی فک نکنم کسی بتونه کمک کنه اگه میشه ی بار دیگه واضح بگو

Web-Master

Registered User
لایک‌ها
8,483
من الان طلایی داشتم سیستم پاپ اپم که راه افتاد بعد 5 روز گفت برو رو الماس 2 بعد یک هفته گفت برو ی جا دیگه مجبور شدم برم هاست دی ال که اونجا نیز خوب نبود برگشتم نت افراز ولی با قیمت خیلی خیلی بالانر
با قیمت خیلی خیلی بالاتر؟! مگه نت افراز بالاتر از الماس 2 سرویس دیگه ای هم ارائه میکنه؟

tak3azir

Registered User
لایک‌ها
183
با قیمت خیلی خیلی بالاتر؟! مگه نت افراز بالاتر از الماس 2 سرویس دیگه ای هم ارائه میکنه؟
من روزانه بالای 45 هزار ای پی داره سایتم به خاطر همین مجبورم ی هزینه ای جداگونه یا همون زیر میزی بدم که شوتم نکنن

Web-Master

Registered User
لایک‌ها
8,483
من روزانه بالای 45 هزار ای پی داره سایتم به خاطر همین مجبورم ی هزینه ای جداگونه یا همون زیر میزی بدم که شوتم نکنن
من 60-65 هزارتا آی پی داشت سایت هام نت افراز شوتم کرد! البته شوت نکرد سی پی یو سرویس خودشون نکشید توی ساعتای پربازدید سایت ها دان میشدن مجبور شدم برم جای دیگه، شما الان هاست میزبانی هستی؟ ماهی چقدر میدی؟

tak3azir

Registered User
لایک‌ها
183
من 60-65 هزارتا آی پی داشت سایت هام نت افراز شوتم کرد! البته شوت نکرد سی پی یو سرویس خودشون نکشید توی ساعتای پربازدید سایت ها دان میشدن مجبور شدم برم جای دیگه، شما الان هاست میزبانی هستی؟ ماهی چقدر میدی؟

130 ت پول میزبانی و 50 ت پول سی پی یو و رم اضافه اضافه
ولی فردا یا پس فردا میرم شرکت نت افراز که دوتا اکنات الماس دو بگیرم و هر دو رو یکیش کنن
یعنی هاردش بشه 160گیگ و سی پیو و رمش مثلا اگه الماس دو هر اکانتش (1 و 4) باشه دو اکانت که یکی بشه بشه (2 و 8) اینجوری

Web-Master

Registered User
لایک‌ها
8,483
130 ت پول میزبانی و 50 ت پول سی پی یو و رم اضافه اضافه
ولی فردا یا پس فردا میرم شرکت نت افراز که دوتا اکنات الماس دو بگیرم و هر دو رو یکیش کنن
یعنی هاردش بشه 160گیگ و سی پیو و رمش مثلا اگه الماس دو هر اکانتش (1 و 4) باشه دو اکانت که یکی بشه بشه (2 و 8) اینجوری
ای دهنشون سرویس :| خوب همین کارو اگر 3 ماه پیش کرده بودن برای من ماهی 500 + کلی ضرر نمیدادم :|
شما میری نت افراز اصفهان یا تهران؟ با خود عابد صحبت کردین؟

tak3azir

Registered User
لایک‌ها
183
ای دهنشون سرویس :| خوب همین کارو اگر 3 ماه پیش کرده بودن برای من ماهی 500 + کلی ضرر نمیدادم :|
شما میری نت افراز اصفهان یا تهران؟ با خود عابد صحبت کردین؟

من اصفهان هستم برم تهران؟
خب میرم دفتر اصفهان دیگه چند بار تلفنی زنگیدم ولی گفتن که قبل از مراجعه اطلاع بدین و بیایید

...Rahim...

Registered User
لایک‌ها
686
دوستانی که تجربه دارن , تو سایتی که حدود 6-7 هزار آی پی داره روزانه با گذاشتن پاپ اپ (یدونه فقط) چقدر میشه از این سایت های پاپ اپ در آورد ؟ یه حدود ام بگید ممنون میشم

بالا