• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

hitup

Registered User
لایک‌ها
3,271
پایگان لحظه ای هستش
با پایگان کار کردم جالب نیست
تبلیغی که در سیستم های دیگه ماهی یک ملیون در میاره در پایگان 500 تومان در میاره ( پورسانت هاش پایینه )
برمودا خوبه فقط با اسکریپتش مشکل دارم و درصد خیلی پایین از ارسالی ها
الیکان قبلا عالی بود الان اسکریپتش خیلی ضد حال شده ( امکاناتش خوبه ولی مشخص نیست سفارشاتت تو روز چندتاست و تو چه وضعیتی هستن ) ( سبد خریدشم 4 مرحله ای شده که اصلا جالب نیست )
سل می هم چند ساعت تست گذاشتم خوب بود مخصوصا قیمت هاش
ولی واقعا سیستمی ندیدم مثل تک شاپ با این نظم و سرعت به سفارشات رسیدگی کنن حیف این تیم که مشتری مدار نیست

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
تبلیغی که در سیستم های دیگه ماهی یک ملیون در میاره در پایگان 500 تومان در میاره ( پورسانت هاش پایینه )
الیکان قبلا عالی بود الان اسکریپتش خیلی ضد حال شده ( امکاناتش خوبه ولی مشخص نیست سفارشاتت تو روز چندتاست و تو چه وضعیتی هستن ) ( سبد خریدشم 4 مرحله ای شده که اصلا جالب نیست )
ولی واقعا سیستمی ندیدم مثل تک شاپ با این نظم و سرعت به سفارشات رسیدگی کنن حیف این تیم که مشتری مدار نیست

با مدیر برمودا صحبت کنی میتونه بیارتت گروه های بالا با پورسانت بهتر و افرهای ویژه
سبد خریدش هم تک مرحله ای کرده

mohsenshahbazi

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3,825
من با تقریبا اکثر سیستم ها کار کردم ! حتی سیستم دلبر ( که خیلی خیلی ساده است ) غیر از emkala و bermoda جایی بهتر ندیدم هنوز . حتی میهن استور هم استفاده میکردم .
غیر از اینا مبین مارکت خوب سفارش میگرفت ولی رسیدگی نمیکردن و میپرید همه سفارشا !
الان هم فعلا emkala خوبه
با مدیر برمودا صحبت کنی میتونه بیارتت گروه های بالا با پورسانت بهتر و افرهای ویژه
باید دیگه خیلی فابریک باشی با شهرام یا خیلی سود داشته باشی براش تا ببرتت تو گروه های بالا !

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
من با تقریبا اکثر سیستم ها کار کردم ! حتی سیستم دلبر ( که خیلی خیلی ساده است ) غیر از emkala و bermoda جایی بهتر ندیدم هنوز . حتی میهن استور هم استفاده میکردم .
غیر از اینا مبین مارکت خوب سفارش میگرفت ولی رسیدگی نمیکردن و میپرید همه سفارشا !
الان هم فعلا emkala خوبه

باید دیگه خیلی فابریک باشی با شهرام یا خیلی سود داشته باشی براش تا ببرتت تو گروه های بالا !

خب سفارشات هیت اپ فکر کنم بالای 20تاس روزانه

ShahramB

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
590
خوشــــــا شیــــــــــــــــــــــــــــــــراز
دوستانی که سایت پاپ آپ دارن و کاسیو و رولکس می تونن تعداد بالا بفروشن پی ام بدن
بالاترین پورسانتی که فکرشو بکنید می تونیم بدیم
چون ارزونترین قیمتی که ساعتها دارن به دست ما میرسه و واردات مستقیم هست و کسی نمیتونه بالاتر از ما پورسانت بده
تیکت بزن مشکلی نیست
الان هم فعلا emkala خوبه
نه بابا اینجوریا هم نیست :دی
تو خودت درصد ارسالی صد هم بخوای من برات چشم بسته میزنم ولی کاربران باید یه مقداری سفارشات سالمشون بررسی بشه
آخه یک سری از افراد سایت پاپ آپ دارند برگشتی پاپ آپ حدود 40 درصد هست درصد ارسالی بالا هم بهشون میدیم ولی
بعضیهاشون احتمال بی انصافیشون هست و احتمال اینکه برن و دیگه نیان هست :دی
مشکلی نیست دوستانی که سفارشاتشون مناسب هست و سالم تیکت بزنن درصد ارسالیشون رو بالا میبرم

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
دوستانی که سایت پاپ آپ دارن و کاسیو و رولکس می تونن تعداد بالا بفروشن پی ام بدن
بالاترین پورسانتی که فکرشو بکنید می تونیم بدیم
چون ارزونترین قیمتی که ساعتها دارن به دست ما میرسه و واردات مستقیم هست و کسی نمیتونه بالاتر از ما پورسانت بده

تیکت بزن مشکلی نیست

نه بابا اینجوریا هم نیست :دی
تو خودت درصد ارسالی صد هم بخوای من برات چشم بسته میزنم ولی کاربران باید یه مقداری سفارشات سالمشون بررسی بشه
آخه یک سری از افراد سایت پاپ آپ دارند برگشتی پاپ آپ حدود 40 درصد هست درصد ارسالی بالا هم بهشون میدیم ولی
بعضیهاشون احتمال بی انصافیشون هست و احتمال اینکه برن و دیگه نیان هست :دی

مشکلی نیست دوستانی که سفارشاتشون مناسب هست و سالم تیکت بزنن درصد ارسالیشون رو بالا میبرم

استاد ای دیت رو بده داشته باشیم

miladgraph

همکاربازنشسته
لایک‌ها
6,018
دوستان نظرتو در مورد سیستم های همکاری در فروش چیه
بین این 3 تا پایگان، فروتل ، برمودا

یا سیستم بهتری میشناسین معرفی کنید این 3 تا رو که گفتم الان حساب باز کردم
اما میخوام فقط با یکی جدی کار کنم هر کدومشون یه مزیت هایی دارن موندم
به نظر من هیچ کدوم از سیستم هایی که تو نظر سنجی ذکر کردید خوب و مورد پسند من نیست از نظر من بهترین سیستم همکاری در فروش نوین استور هستش ضمنا برا هر محصول حداکثر پورسانت رو میدن و صفحات پاپ اپ اماده داره که باعث افزایش فروش میشه در ضمن دارای قالب هایی بسیار زیبا و کاربر پسند هست و سبد خرید اون هم بسیار زیباست به طوری که کاربر برای خرید ترقیب میشه.
لینک ثبت نام:نوین استور

ShahramB

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
590
خوشــــــا شیــــــــــــــــــــــــــــــــراز

MR-S

Registered User
لایک‌ها
7,680
سلام خوبی؟ مطالب وبلاگتو دیدم بسیار زیبا بود معلومه که وقت گذاشتی .من یه پیشنهاد داشتم که واسه وبلاگ جفتمون خوبه . خوشحال میشم منو با نام ""چراغ خواب موزیکال شلمن"" لینک کنی چون به نفع بازدید جفتمونه و از این به بعد مثل دو تا دوست خوب واسه هم میشیم بعد از اینکه لینک کردی خبرم کن تا با افتخار لینکت کنم:eek:

miladgraph

همکاربازنشسته
لایک‌ها
6,018
سلام خوبی؟ مطالب وبلاگتو دیدم بسیار زیبا بود معلومه که وقت گذاشتی .من یه پیشنهاد داشتم که واسه وبلاگ جفتمون خوبه . خوشحال میشم منو با نام ""چراغ خواب موزیکال شلمن"" لینک کنی چون به نفع بازدید جفتمونه و از این به بعد مثل دو تا دوست خوب واسه هم میشیم بعد از اینکه لینک کردی خبرم کن تا با افتخار لینکت کنم:eek:
الان میخواستی به چند تا نکته اشاره کنی که در ذیل به تک تک آنها اشاره خواهد شد :دی
1-من وبلاگ دارم.
2-برا وبلاگم نظر میاد و وبلاگم دارای باردیده :دی
3-میتونم نظرات اسپم رو تشخیص بدم
و ...

MR-S

Registered User
لایک‌ها
7,680
الان میخواستی به چند تا نکته اشاره کنی که در ذیل به تک تک آنها اشاره خواهد شد :دی
1-من وبلاگ دارم.
2-برا وبلاگم نظر میاد و وبلاگم دارای باردیده :دی
3-میتونم نظرات اسپم رو تشخیص بدم
و ...
نکته ی چهارم اینکه من اصلا وبلاگ ندارم تو وبلاگ یکی دیگه دیدم به نظرم جالب اومد.:D

Web-Master

Registered User
لایک‌ها
8,483
استاد یکی داریم اونم امین خشنوده :دی
bermodashop
شکسته نفسی میکنی آقا شهرام :دی
آقا اون آمار اسکریپت رو هروقت تونستی بگیر که سریع استارت سایت رو بزنم :D
امیدوارم ورشکست نشم :D

miladgraph

همکاربازنشسته
لایک‌ها
6,018
نکته ی چهارم اینکه من اصلا وبلاگ ندارم تو وبلاگ یکی دیگه دیدم به نظرم جالب اومد.:D
پس این نظرو ببینی چی میگی سلام حمید هستم 22سالمه از جنوب تهران دانشجو معماری وشاغلم .مهربون وخوش اخلاقم (((( یه دختره باحال یا زن بیوه شیطون و خوشگل قدبلند و مهربون میخوام واسه رفاقت سالم و پایدار که عاشقونه تکپر هم و یه رابطه داغ و پر لذت داشته باشیم همه جوره پایه رفاقتم . ترجیحا خانمی زنگ بزنه که همه شرایطمو داشته باشه واسه اشنایی خودتون رو معرفی کنید اس بدین مرسی 093*********)))

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
شکسته نفسی میکنی آقا شهرام :دی
آقا اون آمار اسکریپت رو هروقت تونستی بگیر که سریع استارت سایت رو بزنم :D
امیدوارم ورشکست نشم :D
:rolleyes: کدوم اسکریپت 60 - 60 مساوی
سهمم رو هم اول کار میگیرم

بالا