• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

Hamidreza23

Registered User
لایک‌ها
4,509
با سلام و احترام

به اطلاع می رساند در پی حملات شدید از نوع Bruteforce بر روی برنامه جوملای شما، بخش مدیریت برنامه شما توسط سیستم امنیتی شرکت نت افراز به صورت موقتی غیر فعال شده است.

اطلاعات برنامه وب سایت شما به صورت زیر است:
آدرس محل نصب برنامه: domains/.ir/public_html/
نام فایل تحت حمله: domains/.ir/public_html/administrator/index.php

لازم به ذکر است تغییرات مذکور صرفا به منظور حفاظت از اطلاعات برنامه وب سایت شما و ارتقاء امنیت وب سایت شما، همچنین جلوگیری از مصرف بیش از اندازه منابع سرور در نتیجه حملات مذکور بوده است.

به منظور جلوگیری از بروز این مشکل در آینده همچنین ارتقاء سطح امنیت برنامه، لطفا ابتدا بر روی شاخه زیر پسورد قرار دهید:

http://.ir/administrator

در این خصوص میتوانید از آموزش شماره ی 5 در آدرس زیر نیز استفاده نمایید:

http://www.netafraz.com/movietut.php

پس از آن لطفا ما را به منظور اعمال تنظیمات لازم در این خصوص و فعال سازی بخش مدیریت وب سایت شما مطلع سازید.

اقا این موضوع چیه نت افراز به هرچی سایت داریم گیر داده. یکی از سایتا حتی هنوز ایندکس نشده تو گوگل و چند روزه راه افتاده نت افراز می گه حمله شده!

Sent from my HUAWEI G700-U10
نت افراز هر روز به من در مورد حمله ایمیل میده :|

MR-S

Registered User
لایک‌ها
7,680
با سلام و احترام

به اطلاع می رساند در پی حملات شدید از نوع Bruteforce بر روی برنامه جوملای شما، بخش مدیریت برنامه شما توسط سیستم امنیتی شرکت نت افراز به صورت موقتی غیر فعال شده است.

لازم به ذکر است تغییرات مذکور صرفا به منظور حفاظت از اطلاعات برنامه وب سایت شما و ارتقاء امنیت وب سایت شما، همچنین جلوگیری از مصرف بیش از اندازه منابع سرور در نتیجه حملات مذکور بوده است.

به منظور جلوگیری از بروز این مشکل در آینده همچنین ارتقاء سطح امنیت برنامه، لطفا ابتدا بر روی شاخه زیر پسورد قرار دهید:

پس از آن لطفا ما را به منظور اعمال تنظیمات لازم در این خصوص و فعال سازی بخش مدیریت وب سایت شما مطلع سازید.

اقا این موضوع چیه نت افراز به هرچی سایت داریم گیر داده. یکی از سایتا حتی هنوز ایندکس نشده تو گوگل و چند روزه راه افتاده نت افراز می گه حمله شده!

روی wp-admin پسورد بذارید و تیکت بدید.

oghab313

Registered User
لایک‌ها
22
با سلام!
بوووق هستم یک وبمستر! میخوام داستان خودم رو که بهتون بگم!
چند سالی هست (حدودا 3 سال) که وبمستری میکنم.
اوایل کارم با یه وبلاگ خیلی ساده تو بلاگفا شروع شد و همون بود که چشمامو باز کرد که وبمستر بودن کار هر کسی نیست!
بالاخره مثل خیلی از شما به عنوان یک وبمستر تازه کار در اول راه نا امید شدم اونم حذفش کردم! (از عصبانیت)
با چند تا سرویس وبلاگدهی دیگه آشنا شدم مثل: میهن بلاگ. لوکس بلاگ. پرشین بلاگ. بلاگ اسکای. نینی بلاگ. وردپرس!. روی هاست هم حتی زدم. پرشین گیگ. وی سی پی. و ... حدود 30 تا سرویس رو در عرض دوسال امتحان کردم! وبه جایی نرسیدم!
به نظر خودم بزرگ ترین اشتباهم این بود که تبادل لینک رو جدی نگرفتم! اما حالا 3 تا سایت با دامین آی آر و یکی با دات نت دارم! (بهترینشون ford3.ir) اما بهشون نمیرسم چون باز هم به جایی نرسیدم تا این که چند وقت قبل یه وبلاگ توی میهن بلاگ دیدم با بالاترین سئوی گوگل! با 20.000 بازدید در روز و حداقل 50 نظر در روز دیدم! عزمم رو جذب کردم و از مدیرش پرسیدم چجوری اینقدر بازدید جمع کرده؟{
گفت وبلاگش رو 3 ماه بیشتر نیست راه انداخته! (دهنم کف کرد!) ولی از وقتی تبادل لینک کرده بود بازدیدش شروع شد! میگفت بعضی روزا 20 تا لینک جذب میکرده؟؟؟؟ و همونجا بود که فهمیدم بک لینک بزرگترین عامل سئو هستش!
روی یه وبلاگ امتحان کردم! mahdi-1378.mihanblog.com بخدا جواب داد! دوتا نظر فقط با یک لینک ساده! داشتم از خوشحالی به خاطر اولین نظر عمرم بال در می اوردم! - دوستان به نظر من تبادل لینک بالاترین عامل سئو هست امتحان کنید!

ببخشید که داستان بدی شد! حوصله درستی بخرج ندادم! بازم شرمنده

MOHAMMAD026_1

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,692
با سلام و احترام

شاید فیک هست و شاید حملات سروری بوده نه مختص یک هست :)

نت افراز هر روز به من در مورد حمله ایمیل میده :|
جدیدا نت افراز رو خیلی حمله میکنن بهش
چندین بار ddos شده تو هفته های اخیر :(

روی wp-admin پسورد بذارید و تیکت بدید.
جوملا هست
رو wp-admin رمز بزاره ؟ :eek::D

hpsarvari

Registered User
لایک‌ها
143
سلام، یه دامنه رنک 5 گرفتم برای یه سایت اطلاعات پرواز و هواشناسی و تور و این چیزا. نمایندگی هاست هم رو دستم باد کرده هر کی میتونه تو این زمینه خوب فعالیت کنه با حقوق ثابت بهم خبر بده البته همه کارش با خودش دامنه و هاست از من فقط :general405: ... در مورد اون اخطار Bruteforce که نت افراز فرستاده شما بهتره کلا پوشه ادمین جوملا رو اسمشو عوض کنی بعدش روش پسورد دوم یا همون هاست رو بزاری که نتونن وارد صفحه بشن و شروع به کرک و این داستانا بکنن... دی داس هم نگو که دیگه هر کی یه اسکریپت میگیره ده تا هاست رایگان هم میسازه :general208: همینجوری واسه خودش پاکت میفرسته و شرکتهای هاستینگ هم که پول فایروال سخت افزاری نمیدن و خلاصه سایت در روز یه ساعت بالا میمونه :general106:البته نت افراز بالاخره اومد سمت OVH که سخت افزار معرکه ای داره و به نظرم خیلی قویتر از قبل بشه پایداریش.

MR-S

Registered User
لایک‌ها
7,680
شاید فیک هست و شاید حملات سروری بوده نه مختص یک هست :)

جدیدا نت افراز رو خیلی حمله میکنن بهش
چندین بار ddos شده تو هفته های اخیر :(

جوملا هست
رو wp-admin رمز بزاره ؟ :eek::D
:general304:پستش طولانی بود دیگه نخوندمش فقط دیدم مضمونش چیه و جواب دادم.

siavashx

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
6,667

siavashx

کاربر فعال
لایک‌ها
6,667
یعنی جوان مملکت که چهار شنبه دامنه ثبت کرده باید تا یکشنبه برای تاییدش صبر کنه؟ :|
آیا مشکل مملکت مدل دامنه های جوانان ماست؟
ینی باید تا یکشنبه صبر کنیم؟:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:

MOHAMMAD026_1

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,692
@P R O @Mohammad_Vazin @MihanV @Web-Master و همه دوستان با تجربه
میخوام یه کد html رو پیچیده کنم.
هر کسی نتونه دیکد اش کنه و اینکه رو همه سرور ها قابل احرا باشه
چه نوع رمز نگاری پیشنهاد میشه ؟

mehdi.karami

Registered User
لایک‌ها
743
ینی باید تا یکشنبه صبر کنیم؟:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:
میگن نیک روزهای تعطیل دامنه تایید نمیکنه ، هر چند برای من چند بار تایید کرده
اما مثل این که اینبار باید تا یکشنبه منتظر بمونیم :general710:

MR-S

Registered User
لایک‌ها
7,680
@P R O @Mohammad_Vazin @MihanV @Web-Master و همه دوستان با تجربه
میخوام یه کد html رو پیچیده کنم.
هر کسی نتونه دیکد اش کنه و اینکه رو همه سرور ها قابل احرا باشه
چه نوع رمز نگاری پیشنهاد میشه ؟
این امین @Web-Master معلوم نیست باز داره چه بلایی سر نت ایران میاره خیلی وقته کم پیدا شده:general710::general710:

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,737
آقا من الان ۳ روزه توی عنوان یه مطلبی که هنوز ترجمش نکردم موندم٬ یا عنوان بیش از حد طولانی میشه٬ یا خیلی بی معنی میشه :|
کارای من برعکسه٬ اول میام یه ساعت سر عنوان پست با خودم کلنجار میرم٬ بعد مطلب ترجمه شدمو یه ساعت میشینم ویرایش میکنم٬ بعد دوباره کلی میگردم واسش ۳ - ۴ تا تگ پیدا میکنم٬ بعد توی گوگل دنبال عکس مربوطه اینور اونور میرم تا دق مرگ شم .
خلاصه هر پستی که میزارم به اندازه ۷ - ۸ تا پست وقتمو میگیره

از فردا میشینم اول مطالب رو ترجمه میکنم٬ بعد میشینم واسه تک تکشون تگو٬ عکسو٬ عنوان میزنم

Hamidreza23

Registered User
لایک‌ها
4,509
آقا من الان ۳ روزه توی عنوان یه مطلبی که هنوز ترجمش نکردم موندم٬ یا عنوان بیش از حد طولانی میشه٬ یا خیلی بی معنی میشه :|
کارای من برعکسه٬ اول میام یه ساعت سر عنوان پست با خودم کلنجار میرم٬ بعد مطلب ترجمه شدمو یه ساعت میشینم ویرایش میکنم٬ بعد دوباره کلی میگردم واسش ۳ - ۴ تا تگ پیدا میکنم٬ بعد توی گوگل دنبال عکس مربوطه اینور اونور میرم تا دق مرگ شم .

از فردا میشینم اول مطالب رو ترجمه میکنم٬ بعد میشینم واسه تک تکشون تگو٬ عکسو٬ عنوان میزنم
مثل من خود درگیری مضمن داری :دی
سر هر پست یکی دو ساعت وقت تلف میکنم :دی

siavashx

کاربر فعال
لایک‌ها
6,667

مثل من خود درگیری مضمن داری :دی
سر هر پست یکی دو ساعت وقت تلف میکنم :دی

اون وقت ی نفر پیدا میشه تو دو دقیقه مطلبت رو کوپی میکنه:general707:
و تو نتایج گوگل هم بالاتر از تو قرار میگیره:general107:

بالا