• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

aliffvfhfhk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2,924
رفقا سلام. چه خبر. چه کار می کنید. در این مدتی که ما نبودیم.
چه اتفاقاتی در نت ایران افتاده است.
با توجه به نوشته های بچه ها دیدم هر روز بازدیدشان دارد کاهش پیدا می کند و همچنین فروش
بعدم یک سوال ایا سرعت اینترنت سیم کارت ایرانسل شما هم کاهش پیدا کرده است

sepehri302

Registered User
لایک‌ها
943
رفقا سلام. چه خبر. چه کار می کنید. در این مدتی که ما نبودیم.
چه اتفاقاتی در نت ایران افتاده است.
با توجه به نوشته های بچه ها دیدم هر روز بازدیدشان دارد کاهش پیدا می کند و همچنین فروش
بعدم یک سوال ایا سرعت اینترنت سیم کارت ایرانسل شما هم کاهش پیدا کرده است
اره داداش بازدید ها کاهش پیدا کرده. محصولات به فروش نمیره کلا نت از شروع جام جهانی تا الان رو به نابودیه.
سرعت اینترت ایرانسل هم دیگه هیچ بهتره یه رایتل بگیری سرعتش 128 هست عالیه.

nasser_a

Registered User
لایک‌ها
4,425
لطفا برام پ.خ کن ممنون.
بین سیستم های فروشگاه ساز و با توجه به این که اسکریپتش رایگان منتشر شده ، کاملترین امکانات رو داره
تو ایران هم خوب پشتیبانی میشه ، چند تا سایت هستش اما ، چیزی که ازش خوشم نمیاد اختلاف بین توسعه دهنده های ایرانی این اسکریپته که همیشه در حال جنگ هستش و علیه هم بیانیه میدن
نمونه سایتهای خودم رو پ.خ کردم
سایتهای بزرگ خوبی با این اسکریپت طراحی شدن و اداره میشن نمونه اش سایتهای خودم :D

aliffvfhfhk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2,924
اره داداش بازدید ها کاهش پیدا کرده. محصولات به فروش نمیره کلا نت از شروع جام جهانی تا الان رو به نابودیه.
سرعت اینترت ایرانسل هم دیگه هیچ بهتره یه رایتل بگیری سرعتش 128 هست عالیه.
رفیق ما الان هشت سالی در نت هستیم. سه سال دیال اپ استفاده کردیم. یادش به خیر چه زمان های بود. صدای مودم
و کارت اینترنت. بعدمش الان 5 ساله دارم با سیم کارت ایرانسل کار می کنم. واقعا سرعتش خوب بود
در حد 128 به بالا . حتی دانلود در این 5 سال سرعت های خوبی می داد. به طور میانگین شاید 20 الی 32 می داد
ولی از وقتی که از مسافرت برگشتم. سرعتش واقعا بد شده است.
گفتی راتیل. میشه بیشتر در موردش توضیح بدهی
یعنی چه نوع سیم کارتی باید بخرم. قیمتش چنده. حجمی که میشه ازش استفاده کرد. ماهیانه چه قدره و چه قدر باید پول بدهیم . بعدم مگر رایتل سرعت روی مگ نبود چه طور شد 128

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,766
رفیق ما الان هشت سالی در نت هستیم. سه سال دیال اپ استفاده کردیم. یادش به خیر چه زمان های بود. صدای مودم
و کارت اینترنت. بعدمش الان 5 ساله دارم با سیم کارت ایرانسل کار می کنم. واقعا سرعتش خوب بود
در حد 128 به بالا . حتی دانلود در این 5 سال سرعت های خوبی می داد. به طور میانگین شاید 20 الی 32 می داد
یعنی چه نوع سیم کارتی باید بخرم. قیمتش چنده. حجمی که میشه ازش استفاده کرد. ماهیانه چه قدره و چه قدر باید پول بدهیم . بعدم مگر رایتل سرعت روی مگ نبود چه طور شد 128
اقا ضرر داره چه خبره 8 سال
8 سال دفاع مقدس در برابر امواج gprs :D

sepehri302

Registered User
لایک‌ها
943
قمیتش رو دقیق نمیدون 25 یا 30 هزار تومان هست.
رایتل 3G هست و سرعت اینترنتش 3 برابر GPRS ایرانسل یا همراه اول هست. سرعتش هم 128 کيلو بيت بر ثانيه هست سرعت های بالا هم به دانشجو ها, خبرنگاران , بازرگانان و ... میده ولی سیم کارت های دیتا دار بالای 1 مگ سرعت داره

mohsenshahbazi

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3,825
فرق بین ماژول و پلاگین چیه؟
به طور معمول
ماژول : با استفاده از بخشی از امکانات core یک بخش جدید به اون نرم افزار یا میزبان اضافه میکنه . ( مثلا اضافه کردن post rating به سیستم )
پلاگین : با دخالت در برخی روند های کداصلی باعث ایجاد تغییر در روند اون عملکرد میشه . ( مثلا تغییر فرم ثبت نام یک سیستم و تغییر روند اون )

sepehri302

Registered User
لایک‌ها
943
بین سیستم های فروشگاه ساز و با توجه به این که اسکریپتش رایگان منتشر شده ، کاملترین امکانات رو داره
تو ایران هم خوب پشتیبانی میشه ، چند تا سایت هستش اما ، چیزی که ازش خوشم نمیاد اختلاف بین توسعه دهنده های ایرانی این اسکریپته که همیشه در حال جنگ هستش و علیه هم بیانیه میدن
نمونه سایتهای خودم رو پ.خ کردم
سایتهای بزرگ خوبی با این اسکریپت طراحی شدن و اداره میشن نمونه اش سایتهای خودم :D
عالیه رفتم به سایتش با یکم کار روش میشه ازش کار کشید. فقط یکم ویرایش میخواد که مشکلی نیست تغیرش میدیم خخخخ

Fereydoon74

Registered User
لایک‌ها
747
سلام. اقا ما طبق امارگیر های استت روزی 2 هزار و خورده ای آی پی داریم بعد خواستم به دلایلی هاست رو دانگرید کنم(از طلایی بیام رو نقره). نت افراز !!!!
بعد پشتیبانی میگه که بازدید شما از همین سرویس هم بالاتره و تو خلاصه آمارها و لاگ های سایت زده 11-12 هزار آی پی داری :|
اون امار که تو هاست نشون میده واقعیه ؟ یا های استت ؟ :general210:
الان من با 2هزار ای پی برم الماس ؟ :| :general710: شما بگین

aliffvfhfhk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2,924
اقا ضرر داره چه خبره 8 سال
8 سال دفاع مقدس در برابر امواج gprs :D
رفیق کجا هشت سال . 5 سال کار کردیم. بعدم جی پی ار اس خیلی نبود. بعدش فناوری ای دیج اومد و سرعت رفت بالا تر
قمیتش رو دقیق نمیدون 25 یا 30 هزار تومان هست.
رایتل 3G هست و سرعت اینترنتش 3 برابر GPRS ایرانسل یا همراه اول هست. سرعتش هم 128 کيلو بيت بر ثانيه هست سرعت های بالا هم به دانشجو ها, خبرنگاران , بازرگانان و ... میده ولی سیم کارت های دیتا دار بالای 1 مگ سرعت داره
بعدم رفیق اینترنت ایرانسل جی پی ار اس خیلی وقته به نظرم تمام شده است اون مال همراه اول هست.
الان ایرانسل ای دیج داره. که سرعتش تا 460 می ره اگر اشتباه نکنم.
بعد این 128 واقعی هست رایتل اگر اره. چه قدر حجم داره. ماهی .
الان ایرانسل ماهی دو گیگ. سرعتم 128 حداقل هست. و سرعت دانلودم بین 20 تا 30 . ده تومان.

Hamidreza23

Registered User
لایک‌ها
4,509
سلام. اقا ما طبق امارگیر های استت روزی 2 هزار و خورده ای آی پی داریم بعد خواستم به دلایلی هاست رو دانگرید کنم(از طلایی بیام رو نقره). نت افراز !!!!
بعد پشتیبانی میگه که بازدید شما از همین سرویس هم بالاتره و تو خلاصه آمارها و لاگ های سایت زده 11-12 هزار آی پی داری :|
اون امار که تو هاست نشون میده واقعیه ؟ یا های استت ؟ :general210:
الان من با 2هزار ای پی برم الماس ؟ :| :general710: شما بگین
دوستان متخصص هاست و اعصاب جواب بدن

mnb1392

Registered User
لایک‌ها
1,069
الان ایرانسل ماهی دو گیگ. سرعتم 128 حداقل هست. و سرعت دانلودم بین 20 تا 30 . ده تومان.
خداییش خیلی شانس داری ما با ایرانسل دان میکردیم دربهترین شرایط 5بود یکسال با این اینترنت گذروندیم :general503::general503:
همراه اول سرعتش از ایرانسل بیشتر برامن باگوشی 20تا25میده باکامپیوتر 30تا40میره
الان تو سیستم 512مخابرات دارم بین 250تا300هست

siavashx

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
6,667
خداییش خیلی شانس داری ما با ایرانسل دان میکردیم دربهترین شرایط 5بود یکسال با این اینترنت گذروندیم :general503::general503:
همراه اول سرعتش از ایرانسل بیشتر برامن باگوشی 20تا25میده باکامپیوتر 30تا40میره
الان تو سیستم 512مخابرات دارم بین 250تا300هست
همراه اول 20 تا میده؟:general210:eek:_O
زمانی که من استفاده میکردم یک بود همش:confused:

mnb1392

Registered User
لایک‌ها
1,069
همراه اول 20 تا میده؟:general210:eek:_O
زمانی که من استفاده میکردم یک بود همش:confused:
جدیدا بهتر شده و اینکه فک کنم مشتریای جی پی ار اسش کم باشن به منطقه ایی که هستی هم ربط داره

aliffvfhfhk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2,924
دوستان حالا بحث اینترنت پرسرعت و این طور چیزا پیش امد یک سوال دارم.
ایا می شود برای تلفن خانه ای که قطعه و فیش ان پرداخت نشده است.
اینترنت پرسرعت بگیریم. و اگر اره چگونه هست روالش. و هیچ فرقی نمی کند. که وصل باشه تلفن یا قطع

بالا