• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

nasser_a

Registered User
لایک‌ها
4,425
شما خواب نیستی بلکه واقعا خواب هستی :D o_O
ادیتور فرقی نکرده :)

پ.ن: کپی رایت @nassera :دی :D
ممنون بابت کپی رایت ، من این جمله حکیمانه رو کی گفتم؟ :D زود فراموش میکنم باید یه کتاب بنویسم :D
:general405: صبح عالی متعالی
@nassera داش رایتل نگیر :| بیشتر واسه همون اینترنت گوشی و اینا خوبه بدرد یه وبمستر که کارشو راه بندازه از نظر من نمیخوره .
ببین اگه میتونی و مقدور هست برات یه نانو استیشن ام 5 بگیر
به چه دردی میخوره !!!!!؟؟؟
از خودش که اینترنت تولید نمیکنه :D

3 مین ؟ قرار بود دیشب تحویل بدم امشب شد حرف در نیار واسمون :general710:
تشریف بیارید در خدمت باشیم :general503:
پریروز گفتی امشب فردا شب ، بعد دیروز گفتی امشب ، امروزم میگی امشب :D نه دادا شوخی میکنم از اولم قرارمون برا آخر این هفته بوده ;)
دوتاش هم امشب آمادس دیگه دادا آره ، قالب و لوگو !!!؟؟؟ یه پ.خ هم دیشب دادم خوندی !!!؟؟؟
ببینم شاید یه سر اومدم چند روزی موندم :D

nasser_a

Registered User
لایک‌ها
4,425
نانو برید بخونید . این دستگاه اینترنت رو وایرلس دریافت میکنه و وایرلس پخش میکنه
نسبت به رایتل و مبین نت کم هزینه تر هستش.
@nassera
@hesamkaveh
از کجا دریافت میکنه اونوقت و به کجا میفرسته :D
خداوکیلی خودت تاپیک بالا رو که گفتی خوندی و با اصلاً میدونی نانو استیشن ام 5 چیه !!!!!؟؟؟؟:general711:

ufont

کاربر حرفه ای گرافیک و انیمیشن
لایک‌ها
4,086
ممنون بابت کپی رایت ، من این جمله حکیمانه رو کی گفتم؟ :D زود فراموش میکنم باید یه کتاب بنویسم :D

به چه دردی میخوره !!!!!؟؟؟
از خودش که اینترنت تولید نمیکنه :D

پریروز گفتی امشب فردا شب ، بعد دیروز گفتی امشب ، امروزم میگی امشب :D نه دادا شوخی میکنم از اولم قرارمون برا آخر این هفته بوده ;)
دوتاش هم امشب آمادس دیگه دادا آره ، قالب و لوگو !!!؟؟؟ یه پ.خ هم دیشب دادم خوندی !!!؟؟؟
ببینم شاید یه سر اومدم چند روزی موندم :D
استاد من ... کنم قالب و لوگو رو یروزه تحویل بدم . اشتباه متوجه شدید من گفتم 3 روزه.
اره دوتاش رو براتون میفرستم
نه متاسفانه الان میخونم . ای پدرش بسوزه عاشقی خخخ
اقایون هاست نت افراز بجای دی ال عالیه واقعا سرعت اوکی و رو فرمیه حال میکنم

nasser_a

Registered User
لایک‌ها
4,425
استاد من ... کنم قالب و لوگو رو یروزه تحویل بدم . اشتباه متوجه شدید من گفتم 3 روزه.
اره دوتاش رو براتون میفرستم
نه متاسفانه الان میخونم . ای پدرش بسوزه عاشقی خخخ
اقایون هاست نت افراز بجای دی ال عالیه واقعا سرعت اوکی و رو فرمیه حال میکنم
سپاس :general709: ، پس منم کم کم برم دنبال بقیه کارا :rolleyes: ( اگه تونستم این سیستم رو بالا بیارم :D )

amir_coolboy

Registered User
لایک‌ها
902
از کجا دریافت میکنه اونوقت و به کجا میفرسته :D
خداوکیلی خودت تاپیک بالا رو که گفتی خوندی و با اصلاً میدونی نانو استیشن ام 5 چیه !!!!!؟؟؟؟:general711:
ببین بالای پشت بوم نصبش میکنی . بعد اینترنتت رو وایرلس دریافت میکنه از همونجایی که سرویس رو میگیری و وایرلس هم بهت میده که استفاده کنی .
بعد تو شهر خودتون بگرد یه جا که اینترنت وایرلس بده . میری میپرسی تعرفه هاشو هزینه هاشو . از اونجا میگیری . به احتمال زیاد نامحدود داشته باشه
من خودم که استفاده نکردم اما یکی از دوستام خرید . تو شهر ما نامحدود هم داره . گفتم میخوای کلی پول گیگ بدی مودم بخری و ...
برو یه دفعه یه نانو بخر راحت تری هزینه هاتم کمترمیشه :D بازم اگه میخوای واست سوال کنم

vitrinpro

Registered User
لایک‌ها
207

amir_coolboy

Registered User
لایک‌ها
902
اقا کاربردش رو بد متوجه شدی واسه کارا شبکه ایه
نه عزیز . رفیق خودم جایی که هستن خط تلفن ندارن .
رفتن نانو خریده و داره باهاش اینترنت میاد
دوستان سایت اسکریپت و قالب بزنیم خوبه؟
چندتا سایت بزرگ هستن و سابقه شون زیاده .
شما باید پول بدی تا بتونی تا حدودی به سابقه اونا برسی . منظروم تبلیغات مکرر هستش :)

mg6

Registered User
لایک‌ها
1,627
رفقای وبمستر من یه سرور اختصاصی دارم از دیتاسنتر hetzner که از طریق واسطه دارم هزینه اش رو می دم
بررسی کردم متوجه شدم اگه خودم مستقیم از طریق پی پال هزینه ماهانه اش رو بدم 180 تومن هر ماه تو جیبم می مونه
حالا سوالم اینه که راهی داره که من همین سرور رو جای واسطه خودم مستقیم تمدید کنم؟
البته می دونم که راه اصولیش اینه که یه سرور بگیرم و منتقل کنم ولی 2 تا مشکل هست اول اینکه هزینه راه اندازی سرورهای hetzner برابر با اجاره 1 ماهه و دوم اینکه سایتم الان در شرایطی هست که به هیچ وجه نمی خوام حتی یک دقیقه از دسترس خارج بشه
کسی چنین تجربه ایی داره؟

hesamkaveh

Registered User
لایک‌ها
92

شما باید پول بدی تا بتونی تا حدودی به سابقه اونا برسی . منظروم تبلیغات مکرر هستش :)
احتمالا با نانو استیشن از خونه دوستش شبکه شده و نت می گیره.
مطمئنی موسسات ازینکارا می کنن؟
بیزحمت جزئیاتش رو سوال کن و بهم خبر بده

vitrinpro

Registered User
لایک‌ها
207

من دو سال پیش یه نانو استیشن گرفتم 400 الان زیر 1 تومن فک نکنم باشه. یه وسیله ارسال کننده سیگنال داره یه دریافت کننده اسنفادمونم این بود که از خونه به دوربین های شرکت دسترسی داشته باشیم ارسال کننده تو شرکت و اون که سیگنال رو میگرفت تو خونه قرار میگیره.
رفیق شمام مثلا از مخابرات تو شرکتش اینترنت گرفته با استفاده از اون نانو اینترنته شرکتش رو تو خونه استفاده میکنه یه چیزی مثله سرویس وایراس دهی کافینت ها. برد نانو بسیار زیاد هست

nasser_a

Registered User
لایک‌ها
4,425
ببین بالای پشت بوم نصبش میکنی . بعد اینترنتت رو وایرلس دریافت میکنه از همونجایی که سرویس رو میگیری و وایرلس هم بهت میده که استفاده کنی .
بعد تو شهر خودتون بگرد یه جا که اینترنت وایرلس بده . میری میپرسی تعرفه هاشو هزینه هاشو . از اونجا میگیری . به احتمال زیاد نامحدود داشته باشه
من خودم که استفاده نکردم اما یکی از دوستام خرید . تو شهر ما نامحدود هم داره . گفتم میخوای کلی پول گیگ بدی مودم بخری و ...
برو یه دفعه یه نانو بخر راحت تری هزینه هاتم کمترمیشه :D بازم اگه میخوای واست سوال کنم
نانو که خودش اینترنت تولید نمیکنه این یه فروستنده و گیرنده رادیویی هست که وایرلس هستش و به جای سیم از امواج استفاده میکنه ،
برای ایجاد شبکه وایرلس ازش استفاده میشه ، حالا بخوای هم میتونی مثلاً شما با استفاده از آی پی بوسیله نانو به جایی اینترنت بفرستی و یا .....شبکه هست دیگه هر کاری میشه انجام دادا
مثلاً تو کار نصب دوربین مداربسته برای محوطه ای که از اینور تا اونورش 1 کیلومتره که دیگه نمیشه سیم کشید و باید از رادیو استفاده کنی و ...... ( دیگه حس نبود زیاد توضیح بدم )
بله امکانش هست شاید یه شرکتی هم باشه بیاد بگه این گیرنده رو بگیر و نصب کن و دیگه از مخابرات بهت نت نمیدیم و با این شبکه برات میفرستیم .
قضیه از این قراره برادر من وگر نه نانو استیشن ام 5 یا هر دستگاه رادیویی که خودش نت تولید نمیکنه

amir_coolboy

Registered User
لایک‌ها
902
من دو سال پیش یه نانو استیشن گرفتم 400 الان زیر 1 تومن فک نکنم باشه. یه وسیله ارسال کننده سیگنال داره یه دریافت کننده اسنفادمونم این بود که از خونه به دوربین های شرکت دسترسی داشته باشیم ارسال کننده تو شرکت و اون که سیگنال رو میگرفت تو خونه قرار میگیره.
رفیق شمام مثلا از مخابرات تو شرکتش اینترنت گرفته با استفاده از اون نانو اینترنته شرکتش رو تو خونه استفاده میکنه یه چیزی مثله سرویس وایراس دهی کافینت ها. برد نانو بسیار زیاد هست
اینی که شما میگی . فکرکنم کلا با اونی که رفیق ما گرفته فرق میکنه
آخه یه نانو استیشن کارکرده گرفت 90 تومن ! 25 تومن شارژ کرد اینترنت رو .. :confused:

hesamkaveh

Registered User
لایک‌ها
92
آقا این دو سالی که تو کار وبمستری نبودم کلی عقب افتادم! بی زحمت چند تا سایت توپ برا قالب و اسکریپت و اینچیزا بهم پ.خ کنید

amir_coolboy

Registered User
لایک‌ها
902
نانو که خودش اینترنت تولید نمیکنه این یه فروستنده و گیرنده رادیویی هست که وایرلس هستش و به جای سیم از امواج استفاده میکنه ،
برای ایجاد شبکه وایرلس ازش استفاده میشه ، حالا بخوای هم میتونی مثلاً شما با استفاده از آی پی بوسیله نانو به جایی اینترنت بفرستی و یا .....شبکه هست دیگه هر کاری میشه انجام دادا
مثلاً تو کار نصب دوربین مداربسته برای محوطه ای که از اینور تا اونورش 1 کیلومتره که دیگه نمیشه سیم کشید و باید از رادیو استفاده کنی و ...... ( دیگه حس نبود زیاد توضیح بدم )
بله امکانش هست شاید یه شرکتی هم باشه بیاد بگه این گیرنده رو بگیر و نصب کن و دیگه از مخابرات بهت نت نمیدیم و با این شبکه برات میفرستیم .
قضیه از این قراره برادر من وگر نه نانو استیشن ام 5 یا هر دستگاه رادیویی که خودش نت تولید نمیکنه
:D من بی گناهم به خدا . حالا بذار آمار بگیرم شاید من دارم اشتباه میکنم :general507:

nasser_a

Registered User
لایک‌ها
4,425
اقا کاربردش رو بد متوجه شدی واسه کارا شبکه ایه

:D من بی گناهم به خدا . حالا بذار آمار بگیرم شاید من دارم اشتباه میکنم :general507:

بله شرکت هایی هستن که اینترنت رو بصورت وایرلس ارائه میدن اما مسلماً هزینه اش بیشتر از خط مخابراتی خواهد بود ،
من از 3G میخواستم استفاده کنم ، چون میخوام وقتی 1-2 روز بیرون از خونم هم بتونم نت داشته باشم . اما رایتل فعلاً بصرفه نی و منتطر میمونم تا ببینم ایرانسل میخواد چیکار کنه http://www.irancell.ir/Portal/Home/...beaa4&ID=7b6b5742-89b7-485c-9e52-063243ebe038
یه سرچی هم زدم یه شرکتی تو تهران رو پیدا کردم که اینترنت رو وایرلس میفروشه ، اما اگه بخوای یه گیرنده بگیری و قیمت سرویس هاش رو هم نگا کنی میبینی که اصلاً بصرفه نی ( با من که بصرفه نی )
برای کسایی و جاهایی مناسبه که امکان دریافت اینترنت مخابراتی رو ندارن . اینم آدرس شرکته تو تهران یه گشتی تو سایتش بزنید mojeno.net/
بازم میگم اینا یه جورایی دارن اینترنت رو شیر میکنن ، و نانو استیشن ام 5 خودش اینترنت نداره و اینترنت تولید نمیکنه :D

Last edited:

nasser_a

Registered User
لایک‌ها
4,425
@amir_coolboy
اینم یه لیستی از شرکت های ارائه دهنده اینترنت بصورت وایرلس ، اینا رو هم ببینی بد نی ،
egtonline.ir/Default.aspx
avagostar.net/
linkpardaz.net/Default/
tehranwifi.com/
cms.iran-wifi.net/
mojeno.net/
cybernetco.net/
faratar.net/index.html
systec.ir/
parsirasaneh.com
i-net.ir/
rasaneh.com/
petiak.com/
samadata.com/
512.ir/index.html
paykdaru.com/
callwithme.ir/

MOHAMMAD026_1

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,693
@nassera
@amir_coolboy
نانو استیشن از خودش اینترنت تولید نمیکنه که o_O
نانو استیشن یه دانگل Wi-FI هست با گیرایی بیشتر :) (البته میشه به عنوان اکسس پوینت هم استفاده کرد :) )
دو شرکت پارس آنلاین و های وب هم سرویس های مبتنی بر وایرلس یا همون WI-FI ارائه میدن :) (تو تعرفه ها نوشته شده. گرچه قیمت هاش زیاد فرقی با ADSL نداره )

رفقای وبمستر من یه سرور اختصاصی دارم از دیتاسنتر hetzner که از طریق واسطه دارم هزینه اش رو می دم
بررسی کردم متوجه شدم اگه خودم مستقیم از طریق پی پال هزینه ماهانه اش رو بدم 180 تومن هر ماه تو جیبم می مونه
حالا سوالم اینه که راهی داره که من همین سرور رو جای واسطه خودم مستقیم تمدید کنم؟
البته می دونم که راه اصولیش اینه که یه سرور بگیرم و منتقل کنم ولی 2 تا مشکل هست اول اینکه هزینه راه اندازی سرورهای hetzner برابر با اجاره 1 ماهه و دوم اینکه سایتم الان در شرایطی هست که به هیچ وجه نمی خوام حتی یک دقیقه از دسترس خارج بشه
کسی چنین تجربه ایی داره؟
شما از واسط تهیه کردی، بهت یوزر و پسورد ورود به پنل رو داده ؟ (پنل کاربری هتزنر)
ازش درخواست کن که یوزر و پسورد پنل رو بده و سپس ایمیل، مشخصات و رمز رو از پنل تغییر بده
از ماه بعد، خودت پرداخت کن :)

بالا