• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

ehsanmody

Registered User
لایک‌ها
659

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670
مشاهده پیوست 659295

بیـــــــــــــــــخیـــــــال خداوکیلی :|
ما اندازه اینا بودیم ، اوج هنرمون این بود ، صدامون رو روی نوارکاست ظبط میکردیم و خر کیف میشدیم :android04: ؛ من برم بخواهم ، شما هم برید بخوابید تو روزش چیکار کردید که تو شبش بخواهید بکنید :android06:

ali-tahmasb

Registered User
لایک‌ها
1,856
ما اندازه اینا بودیم ، اوج هنرمون این بود ، صدامون رو روی نوارکاست ظبط میکردیم و خر کیف میشدیم :android04: ؛ من برم بخواهم ، شما هم برید بخوابید تو روزش چیکار کردید که تو شبش بخواهید بکنید :android06:
تو روز آدم میخواد سایت آپدیت کنه باید زجر بکشی، الان میزنی سریع میاد، همه گذاشتن رو دانلود، پینگ خوبی میده این ساعت ها ;)
90 مگ. ورد اکسل پاورپوینت :دی

http://dl.download.ir/afshin/Download/2013/October/Software/KOfficeSuitePro.2013v9.1.0.4256 [Download.ir].rar

فقط حروف فارسی رو جدا جدا نشون میده o_O
خو بدرد نمیخوره که، با چه انگیزه ای اینو گذاشتن رو سایت ؟؟ :confused:
http://www.downloadha.com/1393/03/دانلود-آفیس-2013-به-همراه-آخرین-آپدیت-ها-microsoft-offi/
2013 همش باهم حدود 2 گیگ :rolleyes::rolleyes:

parsipersian

Registered User
لایک‌ها
1,789
هییییی وای من 3 ساعته هیچ پستی داده نشده :D

پ ن : این تلورانس بازدید کننده ها هم نابودمون کرده :mad:

gogle

Registered User
لایک‌ها
1,069
سلام
نمايشگر رتبه الكسا براي اضافه كردن به سايت رو از كدوم قسمت خود سايت الكسا ميشه ديد ؟
سايتهاي زيادي هستند كه نمايشگر ميدن منتها خود سايت الكسا هم يادم هست يه همچين قسمتي داشت ولي هرچي ميگردم پيداش نميكنم
ممنون ميشم راهنمايي كنيد

Ehsan_king99

Registered User
لایک‌ها
6,516
ای کسانی که وبمستر شدید آیا خودتان خرید اینترنتی داشته اید؟:دی من میخوام یه عینک شیشه شفاف بخرم شیشه شو با شیشه طبی عوض کنم . اینکارو بکنم؟:D

ali-tahmasb

Registered User
لایک‌ها
1,856
خبرگزاری فارس با برگزاری میزگردی «نقاط قوت و ضعف سیستم فیلترینگ اینترنت کشور» را مورد بحث قرار داده است.

در این میزگرد، با حضور رسول جلیلی عضو حقیقی شورای عالی فضای مجازی، حجت‌الاسلام و المسلمین رضا غلامی رئیس مرکز پژوهش‌های علوم انسانی اسلامی صدرا و مهدی صرامی مدیرعامل مجمع فعالان فضای مجازی انقلاب اسلامی (فرا)، پیشنهاداتی برای بهبود این سیستم ارائه شد.

جلیلی: تمام کاربران اینترنت احراز هویت شوند و سپس دسترسی به تمامی سایت‌ها برای همه غیر از کودکان آزاد شود

در این نشست رسول جلیلی، با ارائه پیشنهاداتی برای اصلاح روش فعلی فیلترینگ کشور، اظهار داشت: باید استانداردهای متفاوتی را در زمینه فیلترینگ برای آحاد جامعه در نظر بگیریم. بعضی از اقشار جامعه نیاز دارند بدون هیچ فیلتری به اینترنت و شبکه‌های اطلاعاتی دسترسی داشته باشند، در پاسخ به این افراد باید گفته شود که دراین باره مشکلی نیست به شرطی که مسئولیت فعل و انفعالات خود را در فضای مجازی بپذیرند .
.....
منبع: http://farsnews.com/newstext.php?nn=13930606000746

انگار خودشون فهمیدن این فیلترینگ فایده ای نداره، هرچند در خیلی از موارد جلوی خیلی ها رو میگیره، ولی کافیه یه گاوترشکن داشته باشی و، ورود به دنیای مجازیِ حقیقی :D
به هر حال این ها همش روی کاغذ هست و اگه بخواد عملی بشه چندین سال طول میکشه تا اجرا بشه

MR-S

Registered User
لایک‌ها
7,680
دنیل نیاک بهمراه Mjf اسم دیگه نبود ؟؟؟
خداییش اینا رو کنار استاد بخوایم بزاریم که اصن مورچه هم نیستن، اصن چیزی به حساب نمیان :general107:
پ.ن: اصلا اینا رو نمیشه کنار استاد گذاشت :cool:

خبری از آلبوم جدید نداری؟
نه والا خبری نیست.
پ.ن : اگه استاد یه سگ داشت من صدای سگش رو به اینا ترجیح میدادم.

ebiram1

Registered User
لایک‌ها
597
سلام
بعد آپدیت وردپرس شریکم که پستارو ویرایش میکنه تعغییر انجام میشه بعدش صفحه سفید واسش میاد ولی واسه من کلن صفحه سفید میاد میرم پیشخوان صفحه سفید میاد
مشکل چیه ؟

siavashx

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
6,667
منبع: http://farsnews.com/newstext.php?nn=13930606000746

انگار خودشون فهمیدن این فیلترینگ فایده ای نداره، هرچند در خیلی از موارد جلوی خیلی ها رو میگیره، ولی کافیه یه گاوترشکن داشته باشی و، ورود به دنیای مجازیِ حقیقی :D
به هر حال این ها همش روی کاغذ هست و اگه بخواد عملی بشه چندین سال طول میکشه تا اجرا بشه
خواندن اینم خالی از لطف نیست مخصوصا قسمت نظراتش:D
http://farsnews.com/newstext.php?nn=13930529001212
اونی که این نظرو گذاشته اگه دم دست بود خودم میکشتمش:mad::mad::mad:

من کارم برنامه نویسی و معمولا از سایت ....استفاده می کنم، با همین اینترنت adsl ۵۱۲ اکثر کارهام به راحتی انجام می شه، در ضمن چند تا سایت بزرگ اینترنتی هم دارم، من تعجب می کنم که اکثر مردم از سرعت پایین اینترنت می نالند، مگه برای کارهای تحقیقاتی و ... چه سرعتی لازمه، درسته برای استفاده کاربردی تر از برنامه ها و اپلیکیشن هایی که برای موبایل ها و ابزارهای جدید عرضه می شه لازمه، ولی فکر نکنم اگه کسی واقعا دنبال تحقیق باشه با مشکل خیلی حادی حتی با همین سرعت های اینترنت تو ایران داشته باشه، بیایید یکم لااقل با خودمون رو راست باشیم -

hosein.blak

Registered User
لایک‌ها
299
دوستان چه افزونه ای رو برای فروش فایل پیشنهاد میدید؟؟

• Like
Reactions: cms

siavashx

کاربر فعال
لایک‌ها
6,667
512 با پینگ مناسب و دانلود نامحدود باشه منم راضیم :rolleyes: مشکل اینه که پینگ خیلی بالاست و سرعت هم نوسان داره چون اشتراکی هست.
خب مشکل ما هم نبود این دوتاست:D

ebiram1

Registered User
لایک‌ها
597
سلام
بعد آپدیت وردپرس شریکم که پستارو ویرایش میکنه تعغییر انجام میشه بعدش صفحه سفید واسش میاد ولی واسه من کلن صفحه سفید میاد میرم پیشخوان صفحه سفید میاد
مشکل چیه ؟
مشکل حل شد :)

LordShadows

Registered User
لایک‌ها
843

من کارم برنامه نویسی و معمولا از سایت ....استفاده می کنم، با همین اینترنت adsl ۵۱۲ اکثر کارهام به راحتی انجام می شه، در ضمن چند تا سایت بزرگ اینترنتی هم دارم، من تعجب می کنم که اکثر مردم از سرعت پایین اینترنت می نالند، مگه برای کارهای تحقیقاتی و ... چه سرعتی لازمه، درسته برای استفاده کاربردی تر از برنامه ها و اپلیکیشن هایی که برای موبایل ها و ابزارهای جدید عرضه می شه لازمه، ولی فکر نکنم اگه کسی واقعا دنبال تحقیق باشه با مشکل خیلی حادی حتی با همین سرعت های اینترنت تو ایران داشته باشه، بیایید یکم لااقل با خودمون رو راست باشیم -
ایشون مخشون کاملا تعطیله شرط هم میبندم وبلاگ بیشتر از 10 بازدید نداره چه برسه به سایت بزرگ:|
یکی هست آدم با سرعت سایت رو بروز کنه دنبال مطالب بگرده نصف شبم راحت بخوابه یکی هم با سرعت کم دنبال مطلب بگردی بعد حالا تا پنل سایت باز بشه ادیتور کامل لود بشه عکس های پست آپلود بشن آخر سرم موقع زدن دکمه ارسال نت قطع بشه و هرچی نوشتی بره به باد یه شب هم نتونی درست بخوابی

siavashx

کاربر فعال
لایک‌ها
6,667
ایشون مخشون کاملا تعطیله شرط هم میبندم وبلاگ بیشتر از 10 بازدید نداره چه برسه به سایت بزرگ:|
یکی هست آدم با سرعت سایت رو بروز کنه دنبال مطالب بگرده نصف شبم راحت بخوابه یکی هم با سرعت کم دنبال مطلب بگردی بعد حالا تا پنل سایت باز بشه ادیتور کامل لود بشه عکس های پست آپلود بشن آخر سرم موقع زدن دکمه ارسال نت قطع بشه و هرچی نوشتی بره به باد یه شب هم نتونی درست بخوابی
سر همین قضیه ای که گفتی من ی بار نزدیک بود مانیتور رو از پنجره بندازم بیرون:D:general107:

Ehsan_king99

Registered User
لایک‌ها
6,516
ای کسانی که وبمستر شدید آیا خودتان خرید اینترنتی داشته اید؟:دی من میخوام یه عینک شیشه شفاف بخرم شیشه شو با شیشه طبی عوض کنم . اینکارو بکنم؟:D
کسی پاسخ مارا نمیده؟:general705:

MOHAMMAD026_1

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,693
سلام
مشکل چیه ؟
بیشتر مشکلات سفید شدن صفحه، مربوط به قالب میشه (حتی سفید شدن پنل وردپرس)
برای اطمینان، چند دقیقه اسم پوشه themes موجود در مسیر
/public_html/wp-content/themes
عوض کنید. سپس پنل وردپرس رو باز کنید. اگه باز شد پس یعنی قالب ناسازگار هست. در صورتی که مشکل پابرجا بود، اسم پوشه plugins موجود در
/public_html/wp-content/plugins
رو چند دقیقه ای عوض کنید و حالا تست کنید.
کلا 99% موقع مشکل پلاگین و پوسته ها هستن :)

سایت بزرگ؟ :|

MOHAMMAD026_1

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,693

payam-nice

Registered User
لایک‌ها
3,274
بالا