• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

عنساز

Registered User
لایک‌ها
511
سلام
سایتهای موزیک و فیلمی که حجم اطلاعاتشون بالای 2 3 ترابایته و لینک مستقیم میدن ! این حجم رو کجا نگهداری میکنن ؟( هاست دانلود ؟ سرور مجازی ؟ اختصاصی ؟ )
کسی سرور مجازی با قیمت مناسب سراغ نداره ؟ ( رم 1 یا 512 / 100 گیگی هم مینیمم فضا داشته باشه )
لطف کنین جواب بدین :)
@Ali-Ahmari @ebi-narin @miladgrap @خانوداه-رجبی :| @Fereydoon74 @l3est

Quen

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
3,806
وقتی شما میخوای 300-400 هزینه کنی ، یه کوچولو هم بزار روش یه چند کارش رو بگیر خودت رو راحت کن ، 3 ویا 4 کاره ،
چند کار هم از 400 هست تا 2 تومن ببین کدوم به کارت میاد
مثلاً من خودم الان بخوام بخرم ، دنبال چیزی میگردم که حتماً وایرلس داشته باشه ، حداقل 3 کاره باشه یعنی اسکنر و امکان کپی حالا فکس نداشت اشکالی نداره
و اگه پولم زیاد بود امکان چاپ 2طرفه اتوماتیک و لیزری رنگی رو هم مد نظر میگرفتم ، عجله نکنن بگرد دنبال یه چیزی که به جیبت هم بخوره ، تا بعداً پشیمون نشی

سپاس از راهنمایی، من تصمیم گرفتم این مدل را برم بخرم:
http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/softwareCategory?cc=us&lc=en&product=4110396
وایرلس هم داره و قیمتش هم 300 تومن هست که برای من مناسبه.
دستگاه چند کاره نمیخرم چون حقیقتا سالی یک بار هم نیاز به کپی یا اسکن یا فکس ندارم این امکانات بیشتر به درد کار دانشجویی یا اداری میخوره.

sulduz195

Registered User
لایک‌ها
894
اگه منظورتون این عکسه من دارمش
کد:
http://1moda.ir/wp-content/uploads/2014/09/%D8%A7%D9%86%DA%AF%D8%B4%D8%AA%D8%B1-%D8%AF%D9%88%D9%8A%D8%AF-%D9%88%D8%A8-6.jpg
سعی کنید به اسم عکس رو صورت فینگلیش بنویسید منم همین مشکل رو دارم ولی انگار مهمان میتونه ببینه

اين تصوير شاخص بود تصوير شاخص رو نشون ميده ولي عكس هاي موجود تو نوشته رو نه

nasser_a

Registered User
لایک‌ها
4,425
توی پرینتر ها میگم اچ پی مثل پیکان میمونه بای کوه هم بری لوازمش رو پیدا میکنی :D
و چرا جوهر افشان ، لیزری رنگی بگیر بهتره ....

nasser_a

Registered User
لایک‌ها
4,425
سپاس از راهنمایی، من تصمیم گرفتم این مدل را برم بخرم:
http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/softwareCategory?cc=us&lc=en&product=4110396
وایرلس هم داره و قیمتش هم 300 تومن هست که برای من مناسبه.
دستگاه چند کاره نمیخرم چون حقیقتا سالی یک بار هم نیاز به کپی یا اسکن یا فکس ندارم این امکانات بیشتر به درد کار دانشجویی یا اداری میخوره.
بستگی به خودتون داره ، اگه نیاز شما رو برآورد میکنه از نظر امکانات و .... ، پرینتر خوبی به نظر میرسه و مارک اچ پی که در پست بالایی به مهدی هم گفتم خوبه و لوازمش همه جا موجوده
دیجی کالا هم موجود داره 315 قیمت زده

payam-nice

Registered User
لایک‌ها
3,274

Ehsan_king99

Registered User
لایک‌ها
6,516
چقدر خوبه که از فعالیت در بازارهای بین المللی هم محروم هستیم! :angrybirds8:
البته من منظورم بد بودن این بود:( که در بهترین حالتش ریپ زدن و کرک بدون دردسره...:general107::oops:

nasser_a

Registered User
لایک‌ها
4,425
@nassera نظرت درباره اون دوتا دامین من چیه؟:D به درد سایت کوتاه کننده لینک میخوره؟:rolleyes:
والا نظر دادن در مورد دامنه سخته ، چون 3 حرفی هست مسلماً راحت تو ذهن میمونه ، اگه برا خودت میخوای خوبه ، اما معمولاً چنین دامنه هایی خوب فروش نمیره ،
اونی که 3 داره توش بنظرم بهتره ;) اونیکی زیاد به دلم ننشست
مبارکت باشه دادا ، سایت رو روی دامنه 63 حرفی هم بالا بیاری اگه خوب بهش برسی میگیره ، اما اگه ولش کنی دامنه 3 که سهله 1 حرفی هم باشه نمیگیره

Ehsan_king99

Registered User
لایک‌ها
6,516
والا نظر دادن در مورد دامنه سخته ، چون 3 حرفی هست مسلماً راحت تو ذهن میمونه ، اگه برا خودت میخوای خوبه ، اما معمولاً چنین دامنه هایی خوب فروش نمیره ،
اونی که 3 داره توش بنظرم بهتره ;) اونیکی زیاد به دلم ننشست
مبارکت باشه دادا ، سایت رو روی دامنه 63 حرفی هم بالا بیاری اگه خوب بهش برسی میگیره ، اما اگه ولش کنی دامنه 3 که سهله 1 حرفی هم باشه نمیگیره
برا فروش که خیلی وقته فهمیدم کسی دامینه خوب نمیخره:Dبرا خودم میخوام . کوتاه و تو ذهن موندنش برا مهمه:rolleyes:

tissit

Registered User
لایک‌ها
1,190
جالب شده وای فکر نکنم زیاد ازش استفاده بشه:دی

@tissit
این مدلی حمایت ها تا جا بیفته کلی کار داره
نمونش تو سایتی که کتاب هارو اختصاصی ترجمه میکنیم و رایگان واسه دانلود میزاریم زیر هر کتاب یه لینک حمایت 500 یا 200 تومن (تک تومنی ها :دی) میزاریم بعضیا خیلی خوب حمایت میکنن ولی چند روز پیش به خاطرات مشکلات مترجما یه فصل از کتاب عقب افتاد یه حرفایی زدن که انگار مترجم کار و زندگی نداره و با اون پولی که میدن فکر میکنن محتاجه اونه:|
بله شما کاملا راست می گید.
اکثر کاربران حمایت مالی رو بیشتر به چشم گدایی نگاه می کنند(ببخشید عامیانه عرض کردم)
من حتی امروز داشتم با یکی از دوستان که کار پشتیبانی فنی سایتمون رو انجام می دن صحبت می کردم و در این باره نظرش رو خواستم،نتیجه حرفشون این بود که آبرو سایت رو می بره این کار!
همین ترس از نگاه کاربران هست که آدم رو دو دل می کنه...ماهم موندیم حالا که این بخش رو بزاریم یا نه!

ehsanmody

Registered User
لایک‌ها
659
بله شما کاملا راست می گید.
اکثر کاربران حمایت مالی رو بیشتر به چشم گدایی نگاه می کنند(ببخشید عامیانه عرض کردم)
من حتی امروز داشتم با یکی از دوستان که کار پشتیبانی فنی سایتمون رو انجام می دن صحبت می کردم و در این باره نظرش رو خواستم،نتیجه حرفشون این بود که آبرو سایت رو می بره این کار!
همین ترس از نگاه کاربران هست که آدم رو دو دل می کنه...ماهم موندیم حالا که این بخش رو بزاریم یا نه!
ببخشید من این حرف رو میزنم ولی اگر توی این مملکت بخوای با حرف مردم یا هر آدم دیگه ای زندگی کنی و یا تصمیمتون رو با عقاید اونها بگیرید بهتره زندگی نکنید :general405: البته این نظر شخصیه من :general210:

nasser_a

Registered User
لایک‌ها
4,425
برا فروش که خیلی وقته فهمیدم کسی دامینه خوب نمیخره:Dبرا خودم میخوام . کوتاه و تو ذهن موندنش برا مهمه:rolleyes:
دنبال دامنه خوب کوتاه میگردی !!!؟؟؟؟
برو اینجا رو نگا کن :general210:
http://forum.persiantools.com/threads/لیست-دامنه-های-فروشی-تاپ-من.520805/
دامنه آخری رو اگه خوشت اومد بیا مفت چند میلیون بفروشم بهت !!!؟؟؟؟ :general609:

بالا