• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

Portre.Ir

Registered User
لایک‌ها
1,348
اگه کاربر بی اعتبار هست و گفته نمیده دیگه حتما برگشتی در کار نیست بیخود وقت تلف میشه فقط فوقش یه محروم از فعالیت تجاری میزنن براش:general105:

نگفته نمی ده, 2 هفتس امروز فردا می کنه, یه روز می گه عموم فوت کرده, یه روز می شه شهرستانم امشب می رسم آپ می کنم, یه روز می گه مادرم بیمارستان (تا قبل از این نمی دونستم وقت ملاقات 24 ساعتس و همراه 1 هفته می مونه), یه روز می گه لوکالم مشکل داره تو ساب دامین آپ می کنم, ساب دامین زدم گفت اینترنتم قطع شده, گفتم پولو پس بده 5 روز امروز فردا کرد که قالب رو می دم ندادم پولو می دم, از همون ایمیل طرف می گه فلانی تصادف کرده من یکی دیگم, می گم قالب برای خودتون پولمو بدید و به همین ترتیب ماجرا ادامه داره.

حتما افدام کنید حتی اگر مبلغ کم باشه ...
همین حداقل محروم یا بن که دوستان میگند باعث میشه دوباره با این اکانت نتونه کلاهبرداری کنه ...
یه اشتباهی کردم یه فید بک منفی دیدم طرف گفته بود بدقوله, بعد از چند روز فید بکه نبود همش شده بود +, اشتباه کردم اعتماد کردم, اگر قرار باشه فیدبک منفی حذف همه مثل من به اشتباه میوفتن, یه فید بک منفی دادم و حذفش هم نمی کنم مگر اینکه یه قالب رایگان برام بزنه.

تاپیک بزن اسم و فامیلشو هم بنویس+اطلاعات دیگشو+به پلیس فتا هم گزارش بده
باید با فتا حالش رو جا بیارم, چون موضوع مبلغ پروژه نیست از 10 20 نفر همینطوری کلاهبرداری کنه مبلغ میلیونی می شه.

اقا تاپیک شکایت فایده ایی نداره نهایت یا بن میشه یا محروم از فعالیت تجاری
اگر مبلغ بالایی بوده از طریق فتا اقدام کنید

محروم بشه که خیلی خوبه حداقل سر کاربرای دیگرو کلاه نذاره و اعصابشون رو خورد نکنه, من اشتباهی که کردم خودم CSS بلد بودم فرصتش رو نداشتم گفتم بدم یکی دیگه یه درامدی هم برای دیگران بشه!!!!
که حسابی تو این 3 هفته حالم جا اومد.

nasser_a

Registered User
لایک‌ها
4,425
دوستان عزیز ، سلام ( همگی با صدای بلند جواب بدین سلام ) داره مهر میاد یهویی یاد زمان مدرسه افتادم :D

بهترین نرم افزار برای ساخت اتوران چیه !!!؟؟؟ قبلا با Multimedia Builder کار کردم آیا نرم افزار بهتر و قوی تر و کارآمدتر دیگری سراغ دارین یا با همین کار کنم ........!!!!؟؟؟؟

ufont

کاربر حرفه ای گرافیک و انیمیشن
لایک‌ها
4,086
کجا خیلی از کاربرا میگفتن؟:general710:
فقط ی نفر گفت که اونم معلوم شد عسپمره و تو همه سایتا میره:mad:
150هزار نفر رو شما یه نفر عسپمر می بینی ؟!
خودت عسپمری ک همه رو عسپمر می بینی
انپسه :general209:

ufont

کاربر حرفه ای گرافیک و انیمیشن
لایک‌ها
4,086
دوستان عزیز ، سلام ( همگی با صدای بلند جواب بدین سلام ) داره مهر میاد یهویی یاد زمان مدرسه افتادم :D

بهترین نرم افزار برای ساخت اتوران چیه !!!؟؟؟ قبلا با Multimedia Builder کار کردم آیا نرم افزار بهتر و قوی تر و کارآمدتر دیگری سراغ دارین یا با همین کار کنم ........!!!!؟؟؟؟
با همین کار کن خوبه ، امکاناتش زیاده

Hamidreza23

Registered User
لایک‌ها
4,509
نوشته رو select میکنم تو پی تی (نقل قول | پاسخ) میاد. این ویژگی قبلا هم بود یا تازه اضافه شده؟

Quen

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
3,806
صاحب پرشین تولز شرکت داره؟چه شرکتی؟کلا چیکارست؟

اسم صاحبش احسان حسین زاده است، این انجمن را اولش روی PHPbb راه انداخته بعدش وی بی و حالا هم زنفورو، کار اصلیشون ارائه هاست و خدمات میزبانی و طراحی هست
به صورت مجموعه اداره میشه:http://www.persiantools.com/about

@ehsan

oiu

Registered User
لایک‌ها
170
اگر توی تاپیک یه فرد دیگه بدون اجازه استاتر افر بدی حتما برخورد بدی می کنند ... :cool:
بدون اجازه چیه

طرف تاپیک طراحی قالب داشت اون گفته بود 800 من گفتم 500 اومده فحش میبده چرا وب را خراب میکنی قیمت کمتر به مشتری میدی و از این چرت و پرتا

AmirST

Registered User
لایک‌ها
862
بدون اجازه چیه

طرف تاپیک طراحی قالب داشت اون گفته بود 800 من گفتم 500 اومده فحش میبده چرا وب را خراب میکنی قیمت کمتر به مشتری میدی و از این چرت و پرتا
خانوم محترم خیلی خیلی ببخشید ولی شما اصلا مراعات نمیکنید به جو عمومی انجمن... تو ترمینال تاکسی هم مسافر بپیچونی فحش میخوری اینجا که دیگه انجمن اینترنتیه... رفتار کردار خودتون رو بهبود بدید و سعی کنید کمتر از دیگران ایراد بگیرید

Ehsan_king99

Registered User
لایک‌ها
6,516
خانوم محترم خیلی خیلی ببخشید ولی شما اصلا مراعات نمیکنید به جو عمومی انجمن... تو ترمینال تاکسی هم مسافر بپیچونی فحش میخوری اینجا که دیگه انجمن اینترنتیه... رفتار کردار خودتون رو بهبود بدید و سعی کنید کمتر از دیگران ایراد بگیرید
ش پرید الان داری حرف از قانون میزنی:D اینجا جنگله بخور تا نخوردنش:general609: بعضیا هستن برا نمونه کار با قیمت پایین کار میکنن والی بعضیا با رزونه ی پربارشون نیازی به نمونه کار ندارن پس قیمت بالا میگن :rolleyes:

k-boy

Registered User
لایک‌ها
7,060

Ehsan_king99

Registered User
لایک‌ها
6,516
افزونه ای هست که که نوشته رو اتوماتیک بفرسته تو یه دسته تصادفی؟

Last edited:
بالا