• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

alireza9401

Registered User
لایک‌ها
331
یه فایلی از سایت تورنت دانلود میکنی! حجمش در حد کلیوبایت!
میندازی( :دی) تو بیت تورنت دانلود میشه!
والسلام!
1000 تومن میشه!
پیشرفته هم آموزش میدم! خواستی نرخ بدم! :دی
دانلود از سایت ها بهتره یا تورنت؟
اینجا سرعت دانلود کم هست بدون دانلود منجر بدتر نمیشه؟

ali-tahmasb

Registered User
لایک‌ها
1,856
خوب ببین وقتی ریموت قطع میشه، سرور به جای خود باقی هست و غیر فعال نمیشه o_O
فقط ارتباط شما قطع میشه

خوب این مورد رو از چند نفر پرسیدم. گفتن باید یه سشن دائمی بسازی
یه نفر هم گفت میتونی یه vps دیگه بگیری بهش وصل بشی که قطع نشه
سرور توی این مورد سشن رو که میبنده فقط پروسه ها رو انجام میده، مثل اینکه توی ویندوز سرور اینطوری برنامه ریزی شده. حرکات موس کار نمیکنه

ali-tahmasb

Registered User
لایک‌ها
1,856
یه قیمت پیشنهادی بدین
من چند وقت پیش یکی برای یه شرکت زدم، مدیرش بعدا گفت بهمون گیر دادن سایت رو جمع کردن، ولی یه شرکت بود، وابسطه به ذوب آهن
کار خوبی تحویلشون دادم، یه آموزش کار هم بهشون دادم
با وردپرس و قالب شرکتی + تغییر رنگ های استفاده شده و کم کردن چند تا از امکاناتش و اضافه کردن چند مورد
دیگه هزینه هاست و دامین با خودم بود، هزینه تموم شده 800 بدون چونه و درخواست تخفیف گرفتم

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,766

Ali-Ahmari

Registered User
لایک‌ها
4,882
یه قیمت پیشنهادی بدین
ارزش کارت رو نیار پایین!
من برای یه جا یه سایت زدم (آشنای پسر عمم بودش) تنها اشتباهی که کردم قیمت پایین دادم. من 700ت قیمت دادم بهش بعدا فهمیدم از جای دیگه بهش 13 میلیون قیمت داده بودن :eek: من یه طرح عالی و با امکاناتی فراتر از چیزی که میخواستن دادم بهشون...ولی بعدا طلبکار هم شدن!!! اگه من قیمت 13 میلیون نه 3 میلیون میدادم ,عمریاش میتونستن حرفی بزنن ;)

Quen

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
3,806
ارزش کارت رو نیار پایین!
من برای یه جا یه سایت زدم (آشنای پسر عمم بودش) تنها اشتباهی که کردم قیمت پایین دادم. من 700ت قیمت دادم بهش بعدا فهمیدم از جای دیگه بهش 13 میلیون قیمت داده بودن :eek: من یه طرح عالی و با امکاناتی فراتر از چیزی که میخواستن دادم بهشون...ولی بعدا طلبکار هم شدن!!! اگه من قیمت 13 میلیون نه 3 میلیون میدادم ,عمریاش میتونستن حرفی بزنن ;)

خدا پدرت را بیامرزه علی احمری جان، اصلا ما یاد نمی گیریم این قضیه را! یعنی تجربه نمیشه برامون!

خداوکیلی این چیزی که میگم عین حقیقته:

من سال 91 یک شرکتی کار می کردم که خودشون اومدن دنبالم برای کار... 10 نفر آدم زیر دستم بود، حقوقم معمولی بود + بیمه و عیدی و غیره و احترام هم داشتیم. صاحب کار از ما این اواخر سواستفاده می کرد و حقوق را دیر می داد. میرفت جنس اضافه و مازاد برای شرکت می خرید اما حقوق من را بخلاف کارگرها دیر می داد و حتی مبلغ را هم پایین آورده بود که دیگه در شان من نبود و در شان یک کارگر بود (رفیقم بود و سواستفاده می کرد دیگه) اندازه 2 نفر هم کار می کردم و کیفیت محصول را هم چند برابر کرده بودم، نهایتا آخر سال خیلی راحت و محترمانه استعفا دادم حتی از سنواتم هم گذشتم و اومدم بیرون دوتا کاسبی برای خودم راه انداختم هر دوش هم خدا را شکر تا حدی گرفته و حقوقم بهتر از اون موقع هست، آقای خودم هستم و هرچی کار کنم توی جیب خودم میره (آیندش و سود و ضررش مال خودم هست)

اون موقعی که از شرکت بیرون اومدم یادمه کتاب معروف رابرت کیوساکی را در مورد کسب و کار و کارکرد پول خوندم واقعا تاثیر خیلی خوبی برای من داشت، حرفش هم همین بود که برای خودت کار کن و ارزش کار خودت را پایین نیار، البته هنوز برام تجربه نشده ولی دارم سعی می کنم به دیگران سواری ندم!

Last edited:

ashk4n

Registered User
لایک‌ها
330
خدا پدرت را بیامرزه علی احمری جان، اصلا ما یاد نمی گیریم این قضیه را! یعنی تجربه نمیشه برامون!

من سال 91 یک شرکتی کار می کردم که خودشون اومدن دنبالم برای کار... 10 نفر آدم زیر دستم بود، حقوقم معمولی بود + بیمه و عیدی و غیره و احترام هم داشتیم. صاحب کار از ما این اواخر سواستفاده می کرد و حقوق را دیر می داد. میرفت جنس اضافه و مازاد برای شرکت می خرید اما حقوق من را بخلاف کارگرها دیر می داد و حتی مبلغ را هم پایین آورده بود که دیگه در شان من نبود و در شان یک کارگر بود (رفیقم بود و سواستفاده می کرد دیگه) اندازه 2 نفر هم کار می کردم و کیفیت محصول را هم چند برابر کرده بودم، نهایتا آخر سال خیلی راحت و محترمانه استعفا دادم حتی از سنواتم هم گذشتم و اومدم بیرون دوتا کاسبی برای خودم راه انداختم هر دوش هم خدا را شکر تا حدی گرفته و حقوقم بهتر از اون موقع هست، آقای خودم هستم و هرچی کار کنم توی جیب خودم میره (آیندش و سود و ضررش مال خودم هست)

اون موقعی که از شرکت بیرون اومدم یادمه کتاب معروف رابرت کیوساکی را در مورد کسب و کار و کارکرد پول خوندم واقعا تاثیر خیلی خوبی برای من داشت، حرفش هم همین بود که برای خودت کار کن و ارزش کار خودت را پایین نیار، البته هنوز برام تجربه نشده ولی دارم سعی می کنم به دیگران سواری ندم!
نسخه pdf فارسی این کتاب رو دارین؟ :D

Tikweb

Registered User
لایک‌ها
136
خیلی وقته که چند تا از دوستان پیشنهاد دادن برای گروهمون یه پیج توی اینستاگرام بزنیم !
بنظرتون اصلا فایده ای داره؟ چه ایده هایی دارید برای اینکه جذب صفحه بشن ! (چون فکر نکنم صرفا قرار دادن محصولات با امکانات و قیمت هاش اصلا بازدهی داشته باشه)

siavashx

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
6,667
:general112::general112::general112::general211::general211::general211:
6lieffihprfvlays5to2.png

Hamidreza23

Registered User
لایک‌ها
4,509
تو گوگل ایمیج هیچ عکسی برام نمیاد. مشکل از اینترنت من هست میدونم. راهی غیر از چیز شکن نیست ؟

F A R Z A D

کاربر فعال
لایک‌ها
2,582
شیشه می پختید ؟؟ :p:D
تاثیرات سریال برکینگ بد :general609:

Dark.Knight

Registered User
لایک‌ها
745
یه دامنه ثبت کردم فیلتر بود. درخواست رفع فیلتر دادم میگه حتما باید روش سایت بزنی بعد درخواست بدی تا رفع فیلتر کنیم. گیریم ما نمیخواییم سایت بزنیمو فقط واسه فروشش ثبتش کردیم. چرا اینا اینجوری میکنن؟ :general208:

siavashx

کاربر فعال
لایک‌ها
6,667
یه دامنه ثبت کردم فیلتر بود. درخواست رفع فیلتر دادم میگه حتما باید روش سایت بزنی بعد درخواست بدی تا رفع فیلتر کنیم. گیریم ما نمیخواییم سایت بزنیمو فقط واسه فروشش ثبتش کردیم. چرا اینا اینجوری میکنن؟ :general208:
واسه اینکه از فیلتر درش بیاری:D

بالا