• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

reza-taker

Registered User
لایک‌ها
180
الان این سایت uppop که میاد 100 درامد زیر مجموعه رو میده , اگه من برم زیر مجموعه خودم بشم عملا دوبرابر گیرم میاد دیگه؟ :|

اینجوری که حرام میباشد .

khunires

مدیربخش کاروسرمایه *فروشنده معتبر
لایک‌ها
4,947
aliexpress.com دیگه فیلتر نیست. از چند روز پیش

عالیه
1ytr5i7xdigy8i6gukf5.gif

MOHAMMAD026_1

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,693
همه فکر میکردن 9 یا X میشه. یه صحبت هایی هم شده بود که کلا اسمش رو بزاره Windows ولی لحظه آخر رید به همه گفت 10 :D
خیلی با این ویندوز جدید پز میدن، میگن آخر ویندوزه دیگه و از این حرفا. برای همین میخواست یه اسم درست و حسابی بزاره. به احتمال زیاد بعد از ارائه ویندوز 10 فکر کنم اواسط 2015 بیاد دیگه ویندوز جدید تا چند وقتی نده، چون خیلی تاکید کردن که با هر سخت افزاری هماهنگه و از این چیزا، احتمالا آپدیت های بیشتری بده
اعلام شده ابتدای سال 2015 به بازار عرضه میشه ...
نسخه دمو یا همون پیش نمایش هم در حال حاضر فعاله :
https://insider.windows.com/

nasser_a

Registered User
لایک‌ها
4,425

MOHAMMAD026_1

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,693
و اینجاست که ایرانی ها نسخه نهایی و اورجینال رو قبل از شرکت ماکروسافت منتشر خواهند کرد ....
چند روز دیگه گردو پک میزنه آخرین نسخه نهایی ویندوز 10 o_O
غافل از اینکه 6 ماه دیگه نسخه نهایی میاد :D

nasser_a

Registered User
لایک‌ها
4,425
چند روز دیگه گردو پک میزنه آخرین نسخه نهایی ویندوز 10 o_O
غافل از اینکه 6 ماه دیگه نسخه نهایی میاد :D
حالا من نخواستم اسم شرکت بیارم ، وگرنه زیادن
MRT هم خوب کار میکنه :D میاد عکس صفحه ورود رو ادیت میکنه و یه مورچه کنارش میزنه و نسخه اصلاح شده ایرانیش رو میفروشه :general304:

مسلماً نسخه 10 ویندوز هم مانند نسخه 8 در ایران محبوبیت نخواهد داشت ،
نسخه 8 در جهان محبویت کمی داشت که با اومدن نسخه 10 فکر کنم اگه حساب شده عمکل کنن و سیستم مشکلی نداشته باشه میتونه جای 7-8 رو بگیره
اما بازم تاکید میکنم مسلماً در ایران محبویت نخواهد داشت
البته نظر شخصی منه ، دلیلی که من از ویندوز 8 استفاده نکردم این بود که امکانات زیادی داشت :D بله امکانات جالبی که میشه گفت 70% باید به نت متصل شی تا استفاده کنی
و وقتی به نت متصل میشیم برای استفاده از امکانات مشکل هایی مثل ، عدم دسترسی بخاطر حالا تحریم یا هرچی ، مصرف بیش از اندازه نت البته زیاد مصرف نمیکه اما خب نت ما گرونه و صرف نمیکنه
و خطا بخاطر استفاده از کد های نامعتبر ویندوز و.... بوجود میاد
به این دلایل باز گمون نکنم 10 تو ایران کاربرد داشته باشه ، همون xp و 7 از سرمون هم زیاده :general705::general705::general705: البته احترام خاصی هم به ویندوز 98 قائل هستم که به همین خاطر سی دیش رو هنوز نگر داشتم :general609:

MOHAMMAD026_1

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,693
حالا من نخواستم اسم شرکت بیارم ، وگرنه زیادن
MRT هم خوب کار میکنه :D میاد عکس صفحه ورود رو ادیت میکنه و یه مورچه کنارش میزنه و نسخه اصلاح شده ایرانیش رو میفروشه :general304:

مسلماً نسخه 10 ویندوز هم مانند نسخه 8 در ایران محبوبیت نخواهد داشت ،
نسخه 8 در جهان محبویت کمی داشت که با اومدن نسخه 10 فکر کنم اگه حساب شده عمکل کنن و سیستم مشکلی نداشته باشه میتونه جای 7-8 رو بگیره
اما بازم تاکید میکنم مسلماً در ایران محبویت نخواهد داشت
البته نظر شخصی منه ، دلیلی که من از ویندوز 8 استفاده نکردم این بود که امکانات زیادی داشت :D بله امکانات جالبی که میشه گفت 70% باید به نت متصل شی تا استفاده کنی
و وقتی به نت متصل میشیم برای استفاده از امکانات مشکل هایی مثل ، عدم دسترسی بخاطر حالا تحریم یا هرچی ، مصرف بیش از اندازه نت البته زیاد مصرف نمیکه اما خب نت ما گرونه و صرف نمیکنه
و خطا بخاطر استفاده از کد های نامعتبر ویندوز و.... بوجود میاد
به این دلایل باز گمون نکنم 10 تو ایران کاربرد داشته باشه ، همون xp و 7 از سرمون هم زیاده :general705::general705::general705: البته احترام خاصی هم به ویندوز 98 قائل هستم که به همین خاطر سی دیش رو هنوز نگر داشتم :general609:
- در مورد MRT ، تا اون سوراخ ویندوز رو ادیت میکنه! :دی o_O
همه جای ویندوز رو ادیت میکنه لامصب ...
- یکی از دلایلی که ویندوز 8 نصب نکردم،‌ سازگار نبودن خیلی از برنامه ها و بازی ها بود ...
مصرف منابع این ویندوز اگه خوب باشه، بی دریغ میرم روش! :D
در ضمن، ویندوز 10 از ساختار ویندوز 7 و 8 هست :) (از نظر سازگاری برنامه و نرم افزار ها میگم)

پ.ن: ادارات + بانک های ایران کلا از XP استفاده میکنن :) (تازه بعد اینکه آپدیت نشد، بازم استفاده میکنن)

afshin313

Registered User
لایک‌ها
3,767

Hamidreza23

Registered User
لایک‌ها
4,509

AmirST

Registered User
لایک‌ها
862
چه بحثی راه انداختم....
بریم رو اوردوز :general208: خیلی لامصب خوبه:general210:

mohsenshahbazi

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3,825
برای شماست؟
معتبر هست ؟
نه . مال من نیست .
این همون سیستمی هست که ایراد داره . گفتم یهو کسی پول لازم شد با iframe و اینا یه روزه میشه یه 500-600 تومن ازش در آورد .
من فقط zpop رو دارم فعلا

Hamidreza23

Registered User
لایک‌ها
4,509
نه . مال من نیست .
این همون سیستمی هست که ایراد داره . گفتم یهو کسی پول لازم شد با iframe و اینا یه روزه میشه یه 500-600 تومن ازش در آورد .
من فقط zpop رو دارم فعلا
اوکی.
zpop رو هم اینجوری کن :D

mohsenshahbazi

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3,825
@mohsenshahbazi نیازمند اطلاعات بیشتر درباره ی این روش هستیم :D
یعنی سوراخی هست که من الان گفتم و هنوز تو قبل از گفتن من انگشت توش نکرده باشی ؟ :D
راستی اون اسپمر رزبلاگ رو هم درست کردم . باید CORS رو bypass کنی با jquery .

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,423
Last edited:
بالا