• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

AmirST

Registered User
لایک‌ها
862
منظورتون فروشگاهی که تبلیغاتش رو دیدم !!!!؟؟؟؟
یا منظورتون فروشگاه ما رو میگین کدوم فروشگاه !!!!!؟؟؟؟
اولی که گفتم اسمش امپراطور هستش آدرسش هم emprator.ir
و فروشگاه ما هم تو این انجمن فقط و فقط 1 نفر الان آدرسش رو میدونه و فردا پس فردا هم قراره یه نفر دیگه هم بدونه :general711: و انشالله بعد از تکمیل شدن آدرسش رو پابلیک میکنیم ، الان در مرحله تست هستش و هیچی نداره .
خواستیم بعد از دریافت نماد و درگاه و .... فعالیت رسمیمون رو آغاز کنیم که فکر کنم تا 2 هفته دیگه همه چیزش اوکی بشه
منظورم فروشگاه خودت بود... فک کنم دیگه کله پی تی منتظر افتتاحشن:general210::general410:

nasser_a

Registered User
لایک‌ها
4,425
منظورم فروشگاه خودت بود... فک کنم دیگه کله پی تی منتظر افتتاحشن:general210::general410:
سیستم همکاری در فروش به دلایلی فعلاً راه اندازی نمیشه ،
با توجه به وضعیت بازار و علی الخصوص وضعیت سیستم های همکاری در فروش تصمیم گرفتیم فروشگاه راه اندازی کنیم و سیستم عمده فروشی
فروشگاه که میخوایم کامل بشه و پابلیک کنیم اما سیستم عمده فروشی قراره تو" عمده دات بیز " قرار بگیره
اگه اشتباه نکنم شما شهرک ولیعصر هستین درسته !!!؟؟؟؟
بخش پشتیبانی فروشگاه تو شهره خودم که الان هستم خواهد بود و اینجا استارت میخوره، که کارای فروش اینترنتی و پشتیبانی اینترنتی و ... اینجا انجام میگیره و صرفاً اینترنتی خواهد بود و فروشگاه فیزیکی نمیزنیم،
و بعد از مدتی اگه شرایط مساعد بود احتمالاً دفتر تهرانمون رو هم اولین دفترمون رو تو یافت آباد افتتاح کنیم که هم فروشگاه و هم پشتیبانی خواهد بود ، البته تصمیمات اولیه گرفته شده اما در حد ایده هست و بعد از کارشناسی تکمیلی و سنجش وضعیت بازار قطعی میشه .

فکرای خوبی براش دارم( اما متاسفانه سرمایه کم) ، اگه عملی شه باعث میشه خیلی ها صاحب شغل ودرآمد شن

حالا ببینیم خدا چی میخواد

Ali-Ahmari

Registered User
لایک‌ها
4,882
اول 5040 و الان هم امپراطور ، فروشگاه اینترنتی که از امروز تبلیغاتش رو تو تلویزیون آغاز کرده ، من که از امروز دیدم ، تو شبکه تهران ، امشب 2 بار تبلیغش رو دیدم
فروشگاهش رو که روفتم نگا کردم خیلی ضایع هستش و نیاز به کار زیاد داره

و بزودی فروشگاه ما در شبکه های تلویزیونی ..... منتظر باشید .....
(یه چیزی گفتیم زیاد جدی نگیرین کی پول تبلیغات تلویزیونی داره)
این فروشگاه امپراطور خیلی وقت پیش تبلیغاتش رو توی تلویزیون دیدم (شاید بالای چند ساله) اولش فقط وسایل بازی و سرگرمی میفروخت ,(همون کنسول های بازی که دارن) الان یه کم محصولاتشون رو بیشتر کردن .

nasser_a

Registered User
لایک‌ها
4,425
این فروشگاه امپراطور خیلی وقت پیش تبلیغاتش رو توی تلویزیون دیدم (شاید بالای چند ساله) اولش فقط وسایل بازی و سرگرمی میفروخت ,(همون کنسول های بازی که دارن) الان یه کم محصولاتشون رو بیشتر کردن .
این اونه حتماً چون الکساش و .. صفر هستش ها !!!؟؟؟

iranamir

Registered User
لایک‌ها
1,614
اول 5040 و الان هم امپراطور ، فروشگاه اینترنتی که از امروز تبلیغاتش رو تو تلویزیون آغاز کرده ، من که از امروز دیدم ، تو شبکه تهران ، امشب 2 بار تبلیغش رو دیدم
فروشگاهش رو که روفتم نگا کردم خیلی ضایع هستش و نیاز به کار زیاد داره

و بزودی فروشگاه ما در شبکه های تلویزیونی ..... منتظر باشید .....
(یه چیزی گفتیم زیاد جدی نگیرین کی پول تبلیغات تلویزیونی داره)
منم تبلیغشو دیدم ولی سایتش باز نمیشه!! ادرس سایتش این نیست؟
www.emperator.ir

Ali-Ahmari

Registered User
لایک‌ها
4,882
این اونه حتماً چون الکساش و .. صفر هستش ها !!!؟؟؟
میگم که خیلی وقت پیش دیدم تبلیغاتش رو ,ولی میدونم امپراطور وسایل بازی میفروخت .الان هم تو سایتش بری قسمت بازی و... کنصول هاشون رو میبینی .
احتمال 90% همونا هستن

AmirST

Registered User
لایک‌ها
862
سیستم همکاری در فروش به دلایلی فعلاً راه اندازی نمیشه ،
با توجه به وضعیت بازار و علی الخصوص وضعیت سیستم های همکاری در فروش تصمیم گرفتیم فروشگاه راه اندازی کنیم و سیستم عمده فروشی
فروشگاه که میخوایم کامل بشه و پابلیک کنیم اما سیستم عمده فروشی قراره تو" عمده دات بیز " قرار بگیره
اگه اشتباه نکنم شما شهرک ولیعصر هستین درسته !!!؟؟؟؟
بخش پشتیبانی فروشگاه تو شهره خودم که الان هستم خواهد بود و اینجا استارت میخوره، که کارای فروش اینترنتی و پشتیبانی اینترنتی و ... اینجا انجام میگیره و صرفاً اینترنتی خواهد بود و فروشگاه فیزیکی نمیزنیم،
و بعد از مدتی اگه شرایط مساعد بود احتمالاً دفتر تهرانمون رو هم اولین دفترمون رو تو یافت آباد افتتاح کنیم که هم فروشگاه و هم پشتیبانی خواهد بود ، البته تصمیمات اولیه گرفته شده اما در حد ایده هست و بعد از کارشناسی تکمیلی و سنجش وضعیت بازار قطعی میشه .

فکرای خوبی براش دارم( اما متاسفانه سرمایه کم) ، اگه عملی شه باعث میشه خیلی ها صاحب شغل ودرآمد شن

حالا ببینیم خدا چی میخواد

کاره خوبی میکنی.. تا یه جای کارو انجام بده که استارتش بخوره باقیش میره رو غلطک
ماشالا ایده خیلی خرج داره میدونم خیلی داری ازیت میشی..
پ ن آخ جون کار مدیر لازم نداری؟

nasser_a

Registered User
لایک‌ها
4,425
میگم که خیلی وقت پیش دیدم تبلیغاتش رو ,ولی میدونم امپراطور وسایل بازی میفروخت .الان هم تو سایتش بری قسمت بازی و... کنصول هاشون رو میبینی .
احتمال 90% همونا هستن
:general210::general210::general210: شاید من چه بدونم ما که اونجا نبودیم :general406:

tissit

Registered User
لایک‌ها
1,190

nasser_a

Registered User
لایک‌ها
4,425
کاره خوبی میکنی.. تا یه جای کارو انجام بده که استارتش بخوره باقیش میره رو غلطک
ماشالا ایده خیلی خرج داره میدونم خیلی داری ازیت میشی..
پ ن آخ جون کار مدیر لازم نداری؟
برو تو صف :general711:
درسته که ما روال کارمون شایسته سالاری هستش :general609:
اما بحث سره اینه که همه آدمای اطرافم شایسه هستن :general206:
اول فامیلای درجه 1 و 2 و 3 و 4 و5 و6 و7و 8و9و10 بعد دوستان و آشنایان و بستگان بعد افراد متفرقه
پس زیاد عجله نکنید ، :general406:
البته این روال کار مستقیم هست کار غیر مستقیم رو امکانش برای همه ازاد خواهد بود یعنی جنس رو خیلی خیلی خیلی ارزونتر میتونید از ما بخرید و فروشگاه خودتون رو راه اندازی کنید و اینم با سیستم عمده فروشی امکان پذیر خواهد بود
به دلیل واردات مستقیم و بدون واسطه قیمت هامون خیلی پایین و مناسب خواهد بود و اجناس همه اصل و جنس چینی نخواهیم فروخت

AmirST

Registered User
لایک‌ها
862
برو تو صف :general711:
درسته که ما روال کارمون شایسته سالاری هستش :general609:
اما بحث سره اینه که همه آدمای اطرافم شایسه هستن :general206:
اول فامیلای درجه 1 و 2 و 3 و 4 و5 و6 و7و 8و9و10 بعد دوستان و آشنایان و بستگان بعد افراد متفرقه
پس زیاد عجله نکنید ، :general406:
البته این روال کار مستقیم هست کار غیر مستقیم رو امکانش برای همه ازاد خواهد بود یعنی جنس رو خیلی خیلی خیلی ارزونتر میتونید از ما بخرید و فروشگاه خودتون رو راه اندازی کنید و اینم با سیستم عمده فروشی امکان پذیر خواهد بود
به دلیل واردات مستقیم و بدون واسطه قیمت هامون خیلی پایین و مناسب خواهد بود و اجناس همه اصل و جنس چینی نخواهیم فروخت
خلاصه حرف ما خرابه رفیقیم... ایشالا در خدمتت باشیم

nasser_a

Registered User
لایک‌ها
4,425
اون موقع تو فکر ماست بندی بودی :D
کو!!!!؟؟؟ چی!!!؟؟؟ کی!!!!؟؟؟ کجا !!!؟؟؟
من از وقتی که یادم میاد ماست بندی دیگه با دست انجام نمیگرفتم و دستگاه داشته :general705::general705::general705::general705:
چرا این رنک الکسا نداره؟
والا برا منم سواله ، فکر کنم همین امروز استارت زدن و همین امروز هم تبلیغات رو شروع کردن o_Oo_Oo_Oo_O

iranamir

Registered User
لایک‌ها
1,614
کو!!!!؟؟؟ چی!!!؟؟؟ کی!!!!؟؟؟ کجا !!!؟؟؟
من از وقتی که یادم میاد ماست بندی دیگه با دست انجام نمیگرفتم و دستگاه داشته :general705::general705::general705::general705:

والا برا منم سواله ، فکر کنم همین امروز استارت زدن و همین امروز هم تبلیغات رو شروع کردن o_Oo_Oo_Oo_O
میگن چند ساله که فعالیت میکنه!!!

nasser_a

Registered User
لایک‌ها
4,425
میگن چند ساله که فعالیت میکنه!!!
کی میگه ، حرف علی @Ali-Ahmari رو زیاد جدی نگیر همینجوری یه چیزی پروند دیگه فقط همیشه باید اسپم کنه :general711: و یا این که خوابش میاد :general705::general705::general705:

Ali-Ahmari

Registered User
لایک‌ها
4,882
@nassera
خدائیش فکر کردی اسپم دادم؟ :دی
نه والله من که خیلی وقته تبلیغاتشون رو تو تلویزیون دیدم :general707:

بالا