• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

nasser_a

Registered User
لایک‌ها
4,425
بنظرتون لینک فروشگاهمون ******.com باشه یا www.******.com :general210::general210::general210::general210::general210::general210::general210:
www داشته باشه یا نه !!!؟؟؟

payam-nice

Registered User
لایک‌ها
3,274
ورزش3 باز میشه؟
پ.ن:برای من بیشتر سایت ها باز نمیشن :|

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
مرسی
یعنی بنظرتون سایت رو ندم دستش؟اخه نمونه کارهاش که خیلی خوب بودن
بنظرتون کی خوبه واسه سئو ی سایت؟
سئو ؟

هنوز به این نتیجه نرسیدید که هیچ کس نمیتونه ادعا کنه سئو کاره ؟

بهترین کسی که میتونه براتون مفید باشه خود شمایید نه کسایی که میان چند تا تگ میزارن بعد یه کم بهینه میکنن میگن سئو شدی پول بده :|

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
سئو ؟

هنوز به این نتیجه نرسیدید که هیچ کس نمیتونه ادعا کنه سئو کاره ؟

بهترین کسی که میتونه براتون مفید باشه خود شمایید نه کسایی که میان چند تا تگ میزارن بعد یه کم بهینه میکنن میگن سئو شدی پول بده :|
یعنی فقط مطلب بزنم؟ نکته خاصی چیزی؟

F A R Z A D

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,582
دوستان احتمالا بخواهم لایسنس انتی ویروس ارجینال بیت دیفندر و نود با قیمت رقابتی بفروشم به نظرتون استقبال میشه ؟؟

Ali-Ahmari

Registered User
لایک‌ها
4,881
دوستان احتمالا بخواهم لایسنس انتی ویروس ارجینال بیت دیفندر و نود با قیمت رقابتی بفروشم به نظرتون استقبال میشه ؟؟
بیت دیفندر اینترنت سکیورتی تک کاربره اورجینال 1 ساله با قابلیت ثبت در سایت mybitdefender رو چند میدی؟

F A R Z A D

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,582
بیت دیفندر اینترنت سکیورتی تک کاربره اورجینال 1 ساله با قابلیت ثبت در سایت mybitdefender رو چند میدی؟
هنوز قیمت مشخص نکردیم ولی حتما از قیمت های این انجمن و احتمالا کل سایت ها پایین تر خواهد بود ...

Ali-Ahmari

Registered User
لایک‌ها
4,881
هنوز قیمت مشخص نکردیم ولی حتما از قیمت های این انجمن و احتمالا کل سایت ها پایین تر خواهد بود ...
مرسی موفق باشی فرزاد جان
انشالله آماده شد قیمت بفرس که یه دونه بخریم

e4lyas

Registered User
لایک‌ها
2,399
وضعیت آخرین فعالیت پروفایل من قابل دیدنه ؟ / کل قسمت منظورمه ( چه AJAX و چه داخل پروفایل STATIC )

121.JPG

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
درخواست فوری زدم، الان حدود 35 دقیقست که واریز نشده.
پ.ن: نوشتن "واریز های آنی 10 نوبت در روز و واریز های پایا 5 نوبت در روز پرداخت می شوند." :general609:
روزهای غیر تعظیل رو هم دقت کن :D

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
حواله های پایای واریزی از ساعت 8 شب به بعد در صبح روز کاری و غیر تعطیل بعد، از طرف بانک مرکزی به حساب شما واریز می گردد. :D
انتقال فوریش که کارت به کارته، برای کارت به کارت مگه روز های تعطیل انتقال نمیدن ؟
نه اونم از طریق حواله هست :D

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670
اون ترسی که شما میگی ترس ناخودآگاه هست نه ترسی که آگاهانه باشه این 2 زمین تا آسمون تفاوت دارن

در مورد موفقیت که من و گروهی که داریم کار مکینیم 10000% در موفقیتش اطمینان داریم ولی وسواسی که همیشه داریم اینه که یا کاری شروع نشه یا اگر شد به بهترین نحو ممکن انجام بشه :)

شخصا تا به حال روی هیچی دست نزاشتم که موفق نشه جز سایتی که برای درگاه واسط بود که اونم تصمیم خودمون بود بسته بشه ...

حرفاتون درسته ولی خیلی هاش بدون اطلاع و برعکس هست بهتره کمی قبلش فکر کنید مثل همون ترس ...
میشه بفرمایید کجای حرفهام اشتباه هست؟ چیزی که من گفتم ساده و صریح هست ، شما وقتی یک در حال انجام کاری هستید ، ممکنه در کارتون دچار اشتباه ، استرس و ... بشید
که تمام اینها نشانه ترس از موفقیت است که توسط ذهن ناخود آگاه شما اتفاق می افته.
من اینها رو از خودم که در نیاوردم ، هزار تا مقاله در مورد ترس از موفقیت وجود داره ، من چند مقاله بود مطالعه کردم و گفتم اینجا به اشتراک بزارم شاید به درد کسی بخوره.

بالا