• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

ozil20

Registered User
لایک‌ها
565
بچه ها
ایا سایتی یا نرم افزاری هست . که با ان بشه روزانه حداقل هزار ای پی از کشور های مختلف به غیر از ایران به یک لینک خاص فرستاد.
و از ان لینک فقط دیدن بکنند.
اگر اره بگویید با تشکر
سلام دوستان
https://hitleap.com/
ببین به کارت میاد

aliffvfhfhk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2,924
سلام دوستان
https://hitleap.com/
ببین به کارت میاد
تشکر می کنم از شما که این سایت را معرفی کردید. حالا بگذارید سوال را کمی باز تر بکنم.
نگاه کنید مثلا بنده یک لینک می دهم به این سایت. و این سایت ایا می تواند روزانه حداقل هزار ای پی از کشور های مختلف
برای این لینک بنده بفرسته. و از لینک مورد نظر بازدید بکنند. اگر اره بگو بروم جریان کل کارو در بیاورم.
این سایت اول باید بازدید رایگان بکنیم و امتیاز مورد نظر را بگیریم. و بعد لینک مورد نظرمان را بدهیم.
درسته

ozil20

Registered User
لایک‌ها
565
تشکر می کنم از شما که این سایت را معرفی کردید. حالا بگذارید سوال را کمی باز تر بکنم.
نگاه کنید مثلا بنده یک لینک می دهم به این سایت. و این سایت ایا می تواند روزانه حداقل هزار ای پی از کشور های مختلف
برای این لینک بنده بفرسته. و از لینک مورد نظر بازدید بکنند. اگر اره بگو بروم جریان کل کارو در بیاورم.
این سایت اول باید بازدید رایگان بکنیم و امتیاز مورد نظر را بگیریم. و بعد لینک مورد نظرمان را بدهیم.
درسته
تعداد بازدید ارسالی این سایت به فعالیت شما بستگی دارد شما با نصب یک نرم افزار باید خودتان از سایت های دیگر بازدید کنید تا برای خودتان بازدید ذخیره کنید هرچی شما بیشتر بازدید کنید بیشتر بازدید ذخیره کرده ولینکی که معرفی کردید بیشتر بازدید می شود

aliffvfhfhk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2,924
تعداد بازدید ارسالی این سایت به فعالیت شما بستگی دارد شما با نصب یک نرم افزار باید خودتان از سایت های دیگر بازدید کنید تا برای خودتان بازدید ذخیره کنید هرچی شما بیشتر بازدید کنید بیشتر بازدید ذخیره کرده ولینکی که معرفی کردید بیشتر بازدید می شود
بیشتر از چه کشور های ای پی می فرسته این سایت. ایا از همه ی کشور های جهان ای پی می فرسته یا نه
چند کشور خاص هستند

aliffvfhfhk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2,924

ozil20

Registered User
لایک‌ها
565
بیشتر از چه کشور های ای پی می فرسته این سایت. ایا از همه ی کشور های جهان ای پی می فرسته یا نه
چند کشور خاص هستند
ای پی های ارسالی به طور تصادفی و از کشور های مختلف می باشد برای دسترسی به امکانات بیشتر باید هزینه کنید تا بتوانید فقط از یک کشور خاص بازدیدکننده به لینک مورد نظر بفرستید

Mohammad_Vazin

Registered User
لایک‌ها
1,190
داش محمد شیرینی نمی دهی که می خواهی بعد از محرم سه سال بروی فرانسه
Mohammad_Vazin@
بعدم حالا می خواهی بروی. چرا می خواهی چینی یاد بگیری
شاید دائم بمونم... شیرینی رو دیگرون باید بدند... باید وضعیت اونجا رو ببینی.... به خاطر درس میرم... 3 تا مستر میگیرم و میام... ارشد و دکتری
خیلی گرونه لامصب....
میخوام چینی و هندی یاد بگیرم چون جمعیت میلیاردی داره و برای تجارتم نیاز دارم که یاد بگیرم...

aliffvfhfhk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2,924
شاید دائم بمونم... شیرینی رو دیگرون باید بدند... باید وضعیت اونجا رو ببینی.... به خاطر درس میرم... 3 تا مستر میگیرم و میام... ارشد و دکتری
خیلی گرونه لامصب....
میخوام چینی و هندی یاد بگیرم چون جمعیت میلیاردی داره و برای تجارتم نیاز دارم که یاد بگیرم...
پس با خرج خودت می خواهی بروی. چرا ارشد را همین جا نمی خونی. و برای دکترا فول فاند نمی گیری بری.
این جوری به نظرت بهتر نیست

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670
شما آموزش زبان چینی میدید؟ کسی رو سراغ داری؟ (جدی میگم- من تا سه سال فرانسه هستم (شاید کلاً موندم) - میخوام چینی و هندی رو یاد بگیرم تو این مدت) (البته الان ایرانم بعد دهه محرم میرم)

نه بابا :confused: ولی خیلی دوست دارم یاد بگیرم .

Mohammad_Vazin

Registered User
لایک‌ها
1,190
راست کلیک هم ج نمیده ؟
این راست کلیک شمارشش خیلی افتضاحه...
البته اگه منظورت سیستم تبلیغات متنیه...
با آیپی خارجی تبلیغاتش بنریه و با سیستم های خارجی کار میکنه...
خیلی کم میشماره در حدی که باید بگی شمارش نداره!
من خودم متن داشتم لینک میشد به یه سایتی و متنش اصلاً مهم نبود اما بیشتر کلیک میخورد تا چیزی که اون کلیک راست میشمرد...

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670
خیلی گرونه لامصب....
چه رشته ای می خونید ؟ ویزاتون به چه صورت هست ؟

Mohammad_Vazin

Registered User
لایک‌ها
1,190
بچه ها
ایا سایتی یا نرم افزاری هست . که با ان بشه روزانه حداقل هزار ای پی از کشور های مختلف به غیر از ایران به یک لینک خاص فرستاد.
و از ان لینک فقط دیدن بکنند.
اگر اره بگویید با تشکر

هست اما با اینترنت خودت شدنش سخته مگه اینکه مشکل اینترنت نداشته باشی... روی وی پی اس خوبه...

پس با خرج خودت می خواهی بروی. چرا ارشد را همین جا نمی خونی. و برای دکترا فول فاند نمی گیری بری.
این جوری به نظرت بهتر نیست

با خرج خودم.. دانشگاه که پذیرفته بشی رایگانه.... خرج زندگی اگه بورسیه بدند ماهیانه مقداری کمکت میکنند اگه نه که ماهی 3-4 میلیون باید در نظر بگیری...
البته الان موقع پذیرش نیست و یه مدتی برای خودمون میریم و میچرخیم... البته کسی رو دارم اونجا الان ویزای فرانسه سخته...

Quen

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
3,806
بعد یکسال تازه فهمیدم هیچی از تجارت و بیزینس و معامله نمیدونم:general507: دیروز سر بی تجربگی و عجله مبلغ 1.5 پرید، اصلا ناراحت نیستم اما تجربه شد برام. کسب کار واقعا همش تجربه است خیلی ریزه کاری داره لامصب:general410:

Mohammad_Vazin

Registered User
لایک‌ها
1,190
چه رشته ای می خونید ؟ ویزاتون به چه صورت هست ؟
با این نام میشه معرفی کرد:
علوم و فناوری های اطلاعات و ارتباطات
3 ساله هست اگر زرنگ باشی... دکتری
از کارشناسی 3 سال تا 5 سال بسته به خودت.
میخوام همزمان توی یه موسسه عالی پلی تکنیک مهندسی مخابرات هم بگیرم.

بالا