• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

/AMIN\

Registered User
لایک‌ها
47
سلام.
توی ف.ب این ارر رو میده وقتی لاگین میکنم.

fb.jpg

اسکن هم کردم ویروسی نداشت سیستم .
یه برنامه هم میده که اسکن کنه ولی کار نمیکنه و اجرا نمیشه تا اسکن کنه .

چیکار باید کرد ؟

پسورد رو ریست کردم نشد.
رو یه سیستم دیگه لاگین شدم نشد.

با Malwarebytes Anti-Malware و نود 32 هم اسکن کردم.
Trendmicro و F-SecureOnlineScanner خود ف.ب هم خوب اجرا نمیشن و اسکن نمیکنن.

من آخر نتونستم وارد بشم ولی شک ندارم از ویروس نیست این مشکل .البته با Housecall هم که خود ف.ب گفته هم به زودی تست میکنم.

یک ای دی دیگه ساختم توی ف.ب و خوشبختانه کد هم به گوشیم فرستاد و وریفای شد. و لاگین هم شدم و هیچ مشکلی نداشت اگر از ویروس بود باید نمیزاشت لاگین بشم.

ف.ب جایی نداره که بدون اینکه لاگین بشم بتونم یه ایمیل بزنم بهشون و مشکلم رو بگم ؟

Quen

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
3,806
آخه من نمیدونم طرف مغز خر خورده میره ترمی 2.5 میلیون میده ارشد دانشگاه آزاد و غیر انتفاعی و شبانه و چمیدونم چی چی میخونه:general607:

پولت را بذار جیبت اون دوسال را هم برو یه تخصص حاشیه ای در همون زمینه رشته ات را یاد بگیر هم پرستیژ داری هم پول فراوان:general601: روی هرکاری 2 سال وقت بذاری بارتو بستی:rolleyes:

reza-taker

Registered User
لایک‌ها
180
دوستان
من یه مشکلی دارم با یاهو مسنجر
تو سایت یاهو میتونم آن بشم و لی با یاهو مسنجر آن نمیشه میه بفرمایید مشکل از چیه ؟

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670
آخه من نمیدونم طرف مغز خر خورده میره ترمی 2.5 میلیون میده ارشد دانشگاه آزاد و غیر انتفاعی و شبانه و چمیدونم چی چی میخونه:general607:

پولت را بذار جیبت اون دوسال را هم برو یه تخصص حاشیه ای در همون زمینه رشته ات را یاد بگیر هم پرستیژ داری هم پول فراوان:general601: روی هرکاری 2 سال وقت بذاری بارتو بستی:rolleyes:
با طرف صحبت میکردم ، دانشجوی کامپیوتر بود ، گفتم حالا داری درس میخونی چیزی هم یاد گرفتی ، بلدی برنامه ای بنویسی؟ گفت هیچی بارم نیست ، گفتم پس چرا چند سال عمرات رو هدر میدی؟ گفت مدرک که گرفتم خودمو یک جایی بند میکنم ، بهش گفتم تو که چُس بارت نیست :دی ، سرکار بری چیکار میکنی ؟ گفت یاد میگیرم :general707: کمرم با این حرفش شکست.

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
سایتشون هنوز افتتاح نشده. ایمیلمو زدم افتتاح شد توضیح میدم.
البته با لینک زیرمجموعه گیری اگه داشته باشه :D
مگه اینو نمی گفتی؟clipnama؟
من تو این عضو شدم :|
جان عزیزت اگه سایت خارجی به این شکل هست یه ندا بده
حالا اگه لینک زیر مجموعه نداشت؟:general710:
اینقدر به فکر مال نباش:general602:

Quen

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
3,806
دانشگاه که چیزی یاد نمیدن (البته فنی اینجوریه رشته های دیگه رو نمیدونم)
جالبه من به هرکسی که دانشجو فنی هست میگم بعد کاردانی دانشگاه رو ول میکنم میگه کار خوبی میکنی ولی خودشون همه تا ارشد میخوان برن :general707:
بیرون میریم کلاس برنامه نویسی هم ادبیات و درسای حفظی دیگه نداره هم پولمونو نریختیم دور :general601:

طرف میره 12 میلیون هزینه میکنه برا ارشد، خو 10 میلیونش را برو سرمایه گذاری کن! اصلا برو عشق و حال کن! اون دو میلیون را هم بده پول کتاب و کلاس در هرزمینه ای که دوست داری! مثلا در رشته کامپیوتر برو PHP یادبگیر! در زمینه برق مثلا برو PLC یاد بگیر! یعنی سر دو سال میشی خدای PHP و PLC و چی میدونم هرچیزی که علاقه داری و بازار کارش خوبه!!. توی هرکاری هم بهترین باشی همین جوری پول میاد برات... اصلا غم نداری:general707:...
با طرف صحبت میکردم ، دانشجوی کامپیوتر بود ، گفتم حالا داری درس میخونی چیزی هم یاد گرفتی ، بلدی برنامه ای بنویسی؟ گفت هیچی بارم نیست ، گفتم پس چرا چند سال عمرات رو هدر میدی؟ گفت مدرک که گرفتم خودمو یک جایی بند میکنم ، بهش گفتم تو که چُس بارت نیست :دی ، سرکار بری چیکار میکنی ؟ گفت یاد میگیرم :general707: کمرم با این حرفش شکست.

چند روز پیش آزانس گرفتم برم ترمینال، راننده آژانسیه مهندس بود! خو اگه درست درس میدادن توی این دانشگاه وضع اینجور نبود:general208:

P R O

همکار باز نشسته
لایک‌ها
4,036
دوستان راهی برای تهیه لیست شماره موبایل های هر استان، (همونی که پنل پیامکی ها دارن) وجود داره؟

Hamidreza23

Registered User
لایک‌ها
4,509
دوستان راهی برای تهیه لیست شماره موبایل های هر استان، (همونی که پنل پیامکی ها دارن) وجود داره؟
همینایی که پنل دارن نمیفروشن؟
تک تک برو در هر خونه شماره هاشونو بگیر :D

btekrar

Registered User
لایک‌ها
120

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
الان کلیپ نما فعال هستش یا نه ؟