• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

Mohammad_Vazin

Registered User
لایک‌ها
1,190
اگه سایت پر بازدید دارید میتونید از واسطه های معتبر مثل این استفاده کنید.
ولی برای کسی که ویدیو تو یوتیوب میزاره فکر نکنم قبول کنن :D
فکر کردی میزبانی همچین برنامه ای کم الکیه ؟ :D

ایشون توی کشور نیستند همین!
شما بخواید و خودتون بتونید مدیریت کنید ما بهتون آدرس کویت یا آلمان میدیم و براتون تایید میکنیم حساب رو فقط با آیپی ایران مزاحم گوگل بشید دیگه نمیگه مراحمید... زحمتتون به باد میره...
ایشون هم همین کار رو میکنند... اگر جدی هستید پ.خ بدید.... بسته به مبلغ هست... 5 درصد مبلغ و حداقل 1 دلار...

Mohammad_Vazin

Registered User
لایک‌ها
1,190
زندگی چقدر بی وفاست.........

همین دیروز بود به دنیا اومد و کلی ذوق و شوق بزرگ شدندش و....
بیچاره مادرش که همیشه کنارش بوده....
پسرخاله ما هم آسمونی شد...
:general503:

شب همگی خوش خدا رفتگانتون رو بیامرزه...

barool

Registered User
لایک‌ها
2,864
هرچی که بستگی داره دنبال چی باشی!!!:general601:

عجب! مثل اینکه 7لرن کلا تو اینجا منفور هست!!!:eek:
----------
حقیقتش قصدم اینه که اول مفاهیم رو یاد بگیرم بعد برم سراغ آموزش های زیر

چون که اینجا رو بچه ی 15 ساله مینویسه اون سایت رو دکترای ای تی و رایانه میگردونه :general408::general601:

...Rahim...

Registered User
لایک‌ها
686
دوستان یه مورد واسه این بنر های download که میزارن تو سایت های دانلود :دی الان تو سایتمون خالی شده ... اگه کسی خواست بگه .. سایت دانلود نرم افزاره با روزی حدود 5-6 کلیو آی پی :دی
شرمنده میدونم اینجا جاش نبود ..

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670
خب شما برای یادگیری مفاهیم پایه ای چه منبعی رو پیشنهاد می نمایی؟!:general105:
یکی از بهترین سایت های آموزش جهان ، رایگان هم هست . http://www.codecademy.com/

صنف مهم نیست برا تست میخوام.
پ.ن:رایگان:D
@aalireza439 چطوری این صفحه فیسبوک و توییتر و اینایی که گوشه صفحه میاد رو بن کنم؟
با adblock plus میشه؟:confused:
Adblock Plus روی کروم نصب کن ، برو بخش تنظیماتش تب Add your own filters رو گزینه Edit filters as raw text کلیک کن ،
بعد این ها رو توش کپی کن ، Apply changes دیگه پی تی هیچ تبلیغی نداره.
HTML:
forum.persiantools.com##.at4-follow-inner
forum.persiantools.com##.bmcorner
forum.persiantools.com##.cornerclose
forum.persiantools.com##.featureSwitchHolder
forum.persiantools.com##.featuredTopics

ali-tahmasb

Registered User
لایک‌ها
1,856
@l3est
حالا که بحث برنامه نویسیه این که 99درصد افراد میگن #C بهتر از VB ـه قبول داری؟ انصافا خیلی شبیه همن:general710:
من که در اون حد نیستم بگم این زبان خوبه یا بد.
ولی نظر شخصیم سی شارپ رو میپسندم چون تعداد زیادی از زبان های محبوب و قدرتمند c base هستن. یعنی با یکیشون کار کنی مقدمات بقیشون رو هم بلدی.
مثل java , php , perl , python , c# , Go
البته بگذریم که کلا برنامه نویسی وب چیز دیگریست :general601: شرکتا هم اکثرا دارن برنامه هارو آنلاین میکنن.

پ.ن : چرا اسم Go رو بین زبان های مهم گفتم :general210:
اسم go رو تاحالا نشنیدم:general707:
شکسته بندی میکنی :D نظر شخصیت رو میخواستم:general601:

@ali-tahmasb نظر شخصی نداری در اینباره؟
شما چی؟ @محمد هستم

حکم حکومتی: :D کلا نمیشه گفت یه زبان برنامه نویسی خوبه، یکی بد. منظورم زبان های فراگیر هست، نه تازه ظهور کرده ها. بالاخره هر کدوم یه سری خوبی هایی دارن، و یه بدی هایی هم دارن
ولی من با هر دو VB و #C کار کردم. توی #C کد ها اصولی تر , خوانا تر هست ولی همه اینا بستگی به برنامه نویس داره. شاید یه برنامه نویس VB برنامه ای بنویسه که چند برابر بهتر از برنامه ای باشه که یه برنامه نویس دیگه با #C بنویسه. یعنی هرچقدر برنامه نویس بلد باشه کد ها رو درک کنه بهتر مینویسه. من با #C بهتر میتونم کار کنم، و به نظر شخصی #C بهتر هست، ولی VB هم خوبه. اگه کامل روی VB مسلط هستی، #C خیلی سخت نیست برات. توی msdn هم اگه بگردی یه مفهومی که گفته برای قسمت کد یه تب داره برای VB و یکی برای #C شاید بیشتر هم باشه، پیشنهاد میکنم #C رو یاد بگیری.
نظر @l3est رو هم قبول دارم. بیشتر استاد های برنامه نویسی و برنامه نویس ها هم میگن یکی از این زبان های C-Base رو یاد بگیری، یادگیری بقیه آسون تر و قابل فهم تر میشه. برای یادگیری اولی به صورت اصولی همه مفاهیم رو باید روش وقت بگذاری و درک شون کنی. مثلا مفهوم کلاس و موارد قابل استفاده رو توی زبان اول خوب یاد میگیری، برای زبان های بعدی فقط روش کلاس نویسی و استفاده رو باید یاد بگیری.
همون طوری که @l3est گفت، برنامه ها دارن میرن به سمت وب و یه سری شون هم دارن میرن سمت تلفن های هوشمند android , ios

چقدر حرف زدم :general711:

P R O

همکار باز نشسته
لایک‌ها
4,036
نمایندگی هاست لینوکس که سرعت خوبی داشته باشه و پهنای باندش هم نامحدود باشه ، با قیمت خوب چیزی سراغ دارید ؟

از ایران پیچ گرفتم افتضاح محضه

محمد هستم

Registered User
لایک‌ها
1,067
آقا این صبا نت (http://sabanet.ir/) چقدر بیخود و مضخرف شده!!!
بصورت اسمی 2 تا 7 صبح رایگانه! ولی حالا چند وقتیه اومده میگه برای دانلود رایگان تو این ساعات با سرعت بالا دو حالت میتونید داشته باشید! یکی اینکه به اندازه دو برابر حجم سرویستون و پهنای باند اضافی که خریداری کردید میتونید با سرعت بالا دانلود کنید! و وقتی حجم دانلودهاتون از دو برابر گذشت، سرعتتون تو ساعات رایگان حدودا میشه 10-18 کیلوبایت! و راه دوم اینکه میتونید هر چقدر خواستید تو ساعات رایگان دانلود کنید ولی 1/3 بها حساب میشه! یعنی اگر استفاده از 3 گیگ پهنای باند تو ساعات غیر رایگان میشه 11664تومن، تو ساعات رایگان میشه 3888 تومن! و این یعنی عملا رایگان نیست و یک دروغ برای کلاه گذاشتن سر مشتری هست!:general208:
اینم توضیحات بیشترش:
http://sales.sabanet.ir:8081/Images/shabane3.jpg

حالا دوستان به نظرتون برم رو کدوم سرویس دهنده؟! لازم به ذکر هست که دانلود واسم خیلی مهمه!:(
یه سرویس دهنده درست حسابی معرفی کنید!:general601:
آسیاتک چجوریاست؟! مخابرات الان نامحدود میده؟! دیگه چه سرویس دهنده ای خوبه؟! به شدت ضروری هست!:general505:

orginalfilm

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,539
سه حرفی الان یه دونه هم آزاد نیست رو میدم 25 کسی نمیخره :D چه انتظاری داری
تا آخر هفته Birshop و 4Froosh و HttpShop رو کسی نخرید خودم یه فروشگاه بالا میارم هر سه دامنه رو روش میندارم !!! :mad: جدی!!

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
دوستان در حال حاضر که دامین ای ار در اکثر سایت ها تحریم شده بنده قصد زدن یک سایت رو دارم که دامین دات کام و دات ای ار ش ثبت شده و به قیمت 400-500 دامین رو می فروشن ایا زدن سایت با دامین دات نت که الان ازاده خوبه؟کار درستی است؟
موضوع سایت گیم هست

faridcboy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1,259
دوستان اسکریپت Virtual Freer رو لارم دارم که یکم تغییر بدم تا برای کاری که من میخام فیکس شه .
کسی رو میشناسید که رایگان ( :D ) یا لاقل با هزینه کمی این کارو انجام بده ؟!

Last edited:

ALIREZA567

Registered User
لایک‌ها
656
بصورت اسمی 2 تا 7 صبح رایگانه! ولی حالا چند وقتیه اومده میگه برای دانلود رایگان تو این ساعات با سرعت بالا دو حالت میتونید داشته باشید! یکی اینکه به اندازه دو برابر حجم سرویستون و پهنای باند اضافی که خریداری کردید میتونید با سرعت بالا دانلود کنید! و وقتی حجم دانلودهاتون از دو برابر گذشت، سرعتتون تو ساعات رایگان حدودا میشه 10-18 کیلوبایت! و راه دوم اینکه میتونید هر چقدر خواستید تو ساعات رایگان دانلود کنید ولی 1/3 بها حساب میشه! یعنی اگر استفاده از 3 گیگ پهنای باند تو ساعات غیر رایگان میشه 11664تومن، تو ساعات رایگان میشه 3888 تومن! و این یعنی عملا رایگان نیست و یک دروغ برای کلاه گذاشتن سر مشتری هست!:general208:
اینم توضیحات بیشترش:

حالا دوستان به نظرتون برم رو کدوم سرویس دهنده؟! لازم به ذکر هست که دانلود واسم خیلی مهمه!:(
یه سرویس دهنده درست حسابی معرفی کنید!:general601:
آسیاتک چجوریاست؟! مخابرات الان نامحدود میده؟! دیگه چه سرویس دهنده ای خوبه؟! به شدت ضروری هست!:general505:
های وب خوبه:general601:
1 مگ 8 گیگ , 4 تا 7 رایگان(حدود 3 گیگ میشه دانلود کرد:general601:), قیمتش هم فکرکنم با مالیات و ... 32 هزار باشه:)

faridcboy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1,259
اینم توضیحات بیشترش:

یه سرویس دهنده درست حسابی معرفی کنید!
:general601:
من از پارس انلاین استفاده میکنم
دو مگ خریدم سه ماه 76 تومن
هر شب بین 8 تا 112 گیگ دانلود میکنم (تاپیک پارس انلاین رو ببینی کامل توضیح دادم تو صفحات اخر اینا .... )
اما دیشب تو اینستاگرام پارس انلاین یکی پرسیده بود ادمین اش هم گفته بود که فعلا رایگانه اما در اینده نزدیک قراره یه تغییراتی تو نحوه محاسیه تو این ساعات انجام بدیم
با این حساب دیه فک نکنم خرید ازپارس انلاین منطقی باشه
اگه نظر مو میخای مخابرات بگیرکه دوستم 2 مگشو داره و ماهی 33 تومن میده اما شبی 15 -20 گیگ دانلود داره
اگر هم تبریز باشی بلوط رو هم بهت پیشنهاد میکنم

بالا