• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

xenoox01

Registered User
لایک‌ها
56

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670
از کجا فهمیدی :general707:

چرا وقتی آهنگ lose yourself امینم رو بعد فیلم 8 Mile میبینی یه حس دیگه ای داره :D
آپارات هم شد سایت :|
چه حسی ؟

پ.ن : دانلود ها فیلم Guardians of the Galaxy رو با عنوان انیمیشن گذاشته :دی مردم خر که نیستن .

afshin313

Registered User
لایک‌ها
3,767

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670

Ev0t

Registered User
لایک‌ها
938
شوما اسمتون چیه؟
می خوام ببینم می شه با برنامه نویسی کاری کرد که ولتاژ کامپیوتر به هم بخوره؟؟
مثلا همه ی ولتاژ رو از طریق کابلی که از مانیتور به کامپیوتر وصله بفرسته و مانیتور پودر بشه بره پی کارش؟؟

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670
گوگل ترنسلیت زدم ساعت دیواری ترجمه کرده Diora hours :| اینگیلیف ترجمه کرده :|
البته نکته مثبتش اینجاس ک مارو با Diora خانم آشنا کرد :general711:
اینها همه دسیسه های غربه ، اون می خواهن با این روش ها کاری کنن که شما برین عکس های خانم هایی مثل Diora رو تو بینگ سرچ کنید و بگید به به عجب بوبی هایی داره :general306:

Hamidreza23

Registered User
لایک‌ها
4,509
عایاهی هست که بشه یه کاری با کامپیوتر کرد؟؟
یه کاری بکنی یارو به ف..ک بره
منم دنبال راهی هستم که یه ایمیل به یکی بدم بعد یا ویندوزش بپره یا هاردش فرمت بشه یا یه چیز مثل اینا :D ولی راهی نیست :D
تو ایمیلش هر چی بزاری دانلود میکنه فکر میکنه پروژه هست :D

k-boy

Registered User
لایک‌ها
7,060
اینها همه دسیسه های غربه ، اون می خواهن با این روش ها کاری کنن که شما برین عکس های خانم هایی مثل Diora رو تو بینگ سرچ کنید و بگید به به عجب بوبی هایی داره :general306:
تک1
tak1.jpg

Ev0t

Registered User
لایک‌ها
938
منم دنبال راهی هستم که یه ایمیل به یکی بدم بعد یا ویندوزش بپره یا هاردش فرمت بشه یا یه چیز مثل اینا :D ولی راهی نیست :D
تو ایمیلش هر چی بزاری دانلود میکنه فکر میکنه پروژه هست :D
من یک دوستی دارم داره برنلمه نویسی پیتون و سی پلاس پلاس و سی شارپ و از این جور چرت و پرتا یاد می گیره برای هک کردن و یک نرم افزار نوشته برای هک وای فای و داره آموزش های بیشتر می بینه که یک جوری از طریق وای فای فایلی برای طرف بفرسته و بعد نا خواسته طرف آلوده می شه
اون بهم گفت اگه برم کل سخت افزار کامپیوتر و مانیتور و لا الکترونیک رو یاد بگیرم که کدوم چه جوری با چه برنامه ریزی ای کار می کنه می تونه کاری بکنه یه دفعه پاور کل برقی که دریافت می کنه رو از طریق کابلی که از مانیتور به کامپیوتر وصله بفرسته و بعد هم مانیتور بترکه
ولی من هنوز نمی دونم باید چی یاد بگیرم

Hooayra

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
35
من یک دوستی دارم داره برنلمه نویسی پیتون و سی پلاس پلاس و سی شارپ و از این جور چرت و پرتا یاد می گیره برای هک کردن و یک نرم افزار نوشته برای هک وای فای و داره آموزش های بیشتر می بینه که یک جوری از طریق وای فای فایلی برای طرف بفرسته و بعد نا خواسته طرف آلوده می شه
اون بهم گفت اگه برم کل سخت افزار کامپیوتر و مانیتور و لا الکترونیک رو یاد بگیرم که کدوم چه جوری با چه برنامه ریزی ای کار می کنه می تونه کاری بکنه یه دفعه پاور کل برقی که دریافت می کنه رو از طریق کابلی که از مانیتور به کامپیوتر وصله بفرسته و بعد هم مانیتور بترکه

یه علمی رو یاد میگیری که در اولین فرصتی باهاش به کسی آسیب بزنی ؟ :general509:
فاین تذهبون ؟
امان از مردمان بی عشق

Hamidreza23

Registered User
لایک‌ها
4,509
برو bollywood یه دوره فشرده ببین میشه :general601:
اگه برم از اینجا که دیگه این کارا نیاز نیس :D
شاید راهی باشه ولی به این آسونی نیس!
یه علمی رو یاد میگیری که در اولین فرصتی باهاش به کسی آسیب بزنی ؟ :general509:
فاین تذهبون ؟
امان از مردمان بی عشق
یه حالی میده :D

e4lyas

Registered User
لایک‌ها
2,399
دوستان منتظر نظرات گرمتون و امتیاز بالا هستیم ( روی بازار و دیگر مارکت ها ) :) ...
حدود بشتر از 1 هفته هست منتشر شده و بازخورد خوبی داشته و تا حدود 3 - 4 هزار تا هم نصب داشته
یک برنامه ساده برای اصطلاحات مشهدی

00-ADs.jpg

بالا