• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670

siavashx

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
6,667

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670
:eek::eek::eek::eek::eek:
الان تو عکسی که گذاشتی این نیس مشاهده پیوست 716593
چطوری برش دارم:general210:
برو تو صفحه تنظیمات اپرا opera://settings/ بعد یک جای خالی از صفحه کلیک کن ، بعد این کلید ها رو به ترتیب فشار بده " Up Up Down Down Left Right Left Right b a "
منظور از Up Up Down Down Left Right Left Right همون کلید های بالا ، پایین ، چپ و راست روی کیبورد هست.
اینها رو که زدی ، یک پیغام میاد ، روی I understand بزن ، بعد تو همون صفحه تنظیمات تیک گزینه Hide the search box in Speed Dial رو بزار.

Hamidreza23

Registered User
لایک‌ها
4,509
برو تو صفحه تنظیمات اپرا opera://settings/ بعد یک جای خالی از صفحه کلیک کن ، بعد این کلید ها رو به ترتیب فشار بده " Up Up Down Down Left Right Left Right b a "
منظور از Up Up Down Down Left Right Left Right همون کلید های بالا ، پایین ، چپ و راست روی کیبورد هست.
اینها رو که زدی ، یک پیغام میاد ، روی I understand بزن ، بعد تو همون صفحه تنظیمات تیک گزینه Hide the search box in Speed Dial رو بزار.
تو پلی استیشن قبلا همینجوری رمز میزدیم یادش بخیر :D

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907

R_e_z_a

Registered User
لایک‌ها
1,803
@siavashx
@aalireza439
من خروج رو تو پرشین تولز و سایت خودم میزنم از سایت خارج نمیشه (با اوپرا وارد شدم) شما هم همین مشکل رو دارین ؟
cache هم حدی داره

Last edited:

siavashx

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
6,667

Hamidreza23

Registered User
لایک‌ها
4,509
@siavashx
@aalireza439
من خروج رو تو پرشین تولز و سایت خودم میزنم از سایت خارج نمیشه (با اوپرا وارد شدم) شما هم همین مشکل رو دارین ؟
cache هم حدی داره
من کرومم جدیدن با پی تی مشکل داره
خیلی کند باز میکنه + تو پی تی هنگ میکنه :|
فلش پلیر هم بلاک هست.
نمیدونم چه مشکلی داره

• Like
Reactions: cms

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670
ممنون. مدلش چیزی نیست که تبریک داشته باشه :D

تازه خریدم :android34::D

می خوای مک بوک بخری استارتو گذاشتی بالا :دی
با لینوکس که کار میکنم ، به این سبک عادت کردم ، ویندوزام رو از بهاره اینطوری کردم ، خیلی کاربردی تر شده ! فضای کاری بیشتری داری ، من جای مایکروسافت بودم نوار وظیفه پیشفرض بالا میزاشتم.
پ.ن: مک بوک رو کی دوست نداره ، به خصوص مک بوک ایر ، اگر وضع مالیم اجازه بده تا آخر سال یک مک بوک ایر میگیرم.

cms

Registered User
لایک‌ها
1,237
روزی 40 50 تا بازدید از اسراییل دارم :/
یه بنر از پرچمشون در حال آتش گرفتن بذار تو هدر سایتت و به سایت هولوکارتونز لینکش کن هرروز با دوستاشون میان بهت فحش عبری میدن رتبه الکسا و بازدیدت میره بالا

jetpack

Registered User
لایک‌ها
340
دوستان یه راهنمایی به من برسونید ممنون میشم. من برای شخصی به اسم mac2 کار تزیین سایت رو انجام دادم که بعداز انجام کار قرار شده حق من رو بدند اما الان اصلا جواب نمیدن و دسترسی من هم به سایت قطع کردن از طریق بلاک کردن آی پی. راهی هست بشه پیگیر کارش شد و وارد اکانت وردپرسش شد؟ یا یجوری آدرسش رو از تو سایتش درآورد؟

Hooayra

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
35
یه مثلث R2 هم بزن ناک اوتش کن

• Like
Reactions: D_R
بالا