• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
دوستان یه سوال داشتم این کد پایین مربوط به اسکریپت پست سازه ماله گروه 4ده هست. من می خوام بعضی از کلمات مثل اسم خواننده و اهنگش که به فارسی و انگلیسی تو متن هست با رنگ مورد نظرم باشه کسی می دونه دقیقا کجا باید رنگ مورد نظرم رو تو کد وارد کنم؟قسمت مورد نظرم رو که باید تغییر کنه بلود کردم
رنگ مورد نظرم هم #ff0000 هست
@ALIREZA567
@P R O
@MihanV
@l3est
... دوستان اگر کسی از قلم افتاده بگید اونم تگ کنم دلخوری پیش نیاد :D

کد:
<!DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd">
<html xmlns="http://www.w3.org/1999/xhtml">
<head>
<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=utf-8" />
<title>تگ ساز حرفه ای تیم چهارده</title>
<link href="style.css" rel="stylesheet" type="text/css">
<meta name="description" content="تگ ساز حرفه ای تیم چهارده">
<meta name="keywords" content="تگ ساز,برچسب ساز,tag,تگ,برچسب,چهارده">
<meta name=robots content="index, follow">
<meta name="googlebot" content="index, follow">
</head>
<body>
<center><div class="entry">
<span class="tagtitle"><span class="icon-comment">
</span>خروجی تگ موزیک</span>
<p>
<textarea readonly="readonly" onclick="javascript:this.select();" width="490px" name="comment" id="comment" cols="50%" rows="10" tabindex="4" style="font-family:tahoma;font-size:12px;border:1px solid #bbbbbb;padding:5px;width:490px;height:100px;text-align:right;direction:ltr;margin-top:7px;">
<p style="text-align: left;"><span style="color: #808080;">Download New Music <?php $sen=$_POST['singer-en']; echo "$sen"; ?> - <?php $nen=$_POST['nameahang-en']; echo "$nen"; ?></span></p>
<p style="text-align: justify;"><strong>دانلود آهنگ جدید</strong> و بسیار زیبای <strong><?php $sfa=$_POST['singer-fa']; echo "$sfa"; ?></strong> به نام <strong><?php $nfa=$_POST['nameahang-fa']; echo "$nfa"; ?></strong> با بالا ترین کیفیت
<span style="color: #2e8fe9;"><strong>دانلود آهنگ <?php $nfa=$_POST['nameahang-fa']; echo "$nfa"; ?> از <?php $sfa=$_POST['singer-fa']; echo "$sfa"; ?></strong></span>
<span style="color: #e94f2e;"><?php $des=$_POST['description']; echo "$des"; ?></span>
<span style="color: #808080;">دانلود آهنگ <?php $nfa=$_POST['nameahang-fa']; echo "$nfa"; ?> با کیفیت 128 و 320 بهمراه پخش آنلاین و متن آهنگ</span>
</p>
<!--more-->
<p style="text-align: center;"><span style="color: #e94f2e;"><strong>متن آهنگ <?php $sfa=$_POST['singer-fa']; echo "$sfa"; ?> <?php $nfa=$_POST['nameahang-fa']; echo "$nfa"; ?></strong></span>
<?php $ly=$_POST['lyric']; echo "$ly"; ?>
</p>
<p style="text-align: justify;"><span style="color: #e94f2e;"><strong>بیوگرافی <?php $sfa=$_POST['singer-fa']; echo "$sfa"; ?></strong></span></p>
<p style="text-align: justify;white-space: normal;"><?php $bio=$_POST['biography']; echo "$bio"; ?></p>
</textarea>
<br>
<textarea readonly="readonly" onclick="javascript:this.select();" width="490px" name="comment" id="comment" cols="50%" rows="10" tabindex="4" style="font-family:tahoma;font-size:12px;border:1px solid #bbbbbb;padding:5px;width:490px;height:100px;text-align:right;direction:ltr;margin-top:7px;">
دانلود آهنگ,
دانلود آهنگ جدید,
دانلود آهنگ جدید ایرانی,
دانلود آهنگ <?php $nfa=$_POST['nameahang-fa']; echo "$nfa"; ?>,
دانلود آهنگ <?php $sfa=$_POST['singer-fa']; echo "$sfa"; ?>,
متن آهنگ <?php $nfa=$_POST['nameahang-fa']; echo "$nfa"; ?> از <?php $sfa=$_POST['singer-fa']; echo "$sfa"; ?>,
کد پیشواز <?php $nfa=$_POST['nameahang-fa']; echo "$nfa"; ?> از <?php $sfa=$_POST['singer-fa']; echo "$sfa"; ?>,
<?php $sen=$_POST['singer-en']; echo "$sen"; ?>,
<?php $sfa=$_POST['singer-fa']; echo "$sfa"; ?>,
بیوگرافی <?php $sfa=$_POST['singer-fa']; echo "$sfa"; ?>,
دانلود آهنگ های <?php $sfa=$_POST['singer-fa']; echo "$sfa"; ?>,موزیک وی,
</textarea>
</p>
<span id="button"><a title="بازگشت" href="index.php" style="color:#FFF;">بازگشت</a></span>
<p style="font:12px Yekan,tahoma">طراحی شده توسط : <a title="چهارده" href="http://www.4dah.ir" target="_blank">چهارده</a></p>
</div></center>
</body>
</html>

ALIREZA567

Registered User
لایک‌ها
656

امین69

Registered User
لایک‌ها
359
دوستان یه سوال داشتم این کد پایین مربوط به اسکریپت پست سازه ماله گروه 4ده هست. من می خوام بعضی از کلمات مثل اسم خواننده و اهنگش که به فارسی و انگلیسی تو متن هست با رنگ مورد نظرم باشه کسی می دونه دقیقا کجا باید رنگ مورد نظرم رو تو کد وارد کنم؟قسمت مورد نظرم رو که باید تغییر کنه بلود کردم
رنگ مورد نظرم هم #ff0000 هست
@ALIREZA567
@P R O
@MihanV
@l3est
... دوستان اگر کسی از قلم افتاده بگید اونم تگ کنم دلخوری پیش نیاد :D

کد:
<!DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd">
<html xmlns="http://www.w3.org/1999/xhtml">
<head>
<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=utf-8" />
<title>تگ ساز حرفه ای تیم چهارده</title>
<link href="style.css" rel="stylesheet" type="text/css">
<meta name="description" content="تگ ساز حرفه ای تیم چهارده">
<meta name="keywords" content="تگ ساز,برچسب ساز,tag,تگ,برچسب,چهارده">
<meta name=robots content="index, follow">
<meta name="googlebot" content="index, follow">
</head>
<body>
<center><div class="entry">
<span class="tagtitle"><span class="icon-comment">
</span>خروجی تگ موزیک</span>
<p>
<p style="text-align: left;"><span style="color: #808080;">Download New Music <?php $sen=$_POST['singer-en']; echo "$sen"; ?> - <?php $nen=$_POST['nameahang-en']; echo "$nen"; ?></span></p>
<p style="text-align: justify;"><strong>دانلود آهنگ جدید</strong> و بسیار زیبای <strong><?php $sfa=$_POST['singer-fa']; echo "$sfa"; ?></strong> به نام <strong><?php $nfa=$_POST['nameahang-fa']; echo "$nfa"; ?></strong> با بالا ترین کیفیت
<span style="color: #2e8fe9;"><strong>دانلود آهنگ <?php $nfa=$_POST['nameahang-fa']; echo "$nfa"; ?> از <?php $sfa=$_POST['singer-fa']; echo "$sfa"; ?></strong></span>
<span style="color: #e94f2e;"><?php $des=$_POST['description']; echo "$des"; ?></span>
<span style="color: #808080;">دانلود آهنگ <?php $nfa=$_POST['nameahang-fa']; echo "$nfa"; ?> با کیفیت 128 و 320 بهمراه پخش آنلاین و متن آهنگ</span>
</p>
<!--more-->
<p style="text-align: center;"><span style="color: #e94f2e;"><strong>متن آهنگ <?php $sfa=$_POST['singer-fa']; echo "$sfa"; ?> <?php $nfa=$_POST['nameahang-fa']; echo "$nfa"; ?></strong></span>
<?php $ly=$_POST['lyric']; echo "$ly"; ?>
</p>
<p style="text-align: justify;"><span style="color: #e94f2e;"><strong>بیوگرافی <?php $sfa=$_POST['singer-fa']; echo "$sfa"; ?></strong></span></p>
<p style="text-align: justify;white-space: normal;"><?php $bio=$_POST['biography']; echo "$bio"; ?></p>
</textarea>
<br>
دانلود آهنگ,
دانلود آهنگ جدید,
دانلود آهنگ جدید ایرانی,
دانلود آهنگ <?php $nfa=$_POST['nameahang-fa']; echo "$nfa"; ?>,
دانلود آهنگ <?php $sfa=$_POST['singer-fa']; echo "$sfa"; ?>,
متن آهنگ <?php $nfa=$_POST['nameahang-fa']; echo "$nfa"; ?> از <?php $sfa=$_POST['singer-fa']; echo "$sfa"; ?>,
کد پیشواز <?php $nfa=$_POST['nameahang-fa']; echo "$nfa"; ?> از <?php $sfa=$_POST['singer-fa']; echo "$sfa"; ?>,
<?php $sen=$_POST['singer-en']; echo "$sen"; ?>,
<?php $sfa=$_POST['singer-fa']; echo "$sfa"; ?>,
بیوگرافی <?php $sfa=$_POST['singer-fa']; echo "$sfa"; ?>,
دانلود آهنگ های <?php $sfa=$_POST['singer-fa']; echo "$sfa"; ?>,موزیک وی,
</textarea>
</p>
<span id="button"><a title="بازگشت" href="index.php" style="color:#FFF;">بازگشت</a></span>
<p style="font:12px Yekan,tahoma">طراحی شده توسط : <a title="چهارده" href="http://www.4dah.ir" target="_blank">چهارده</a></p>
</div></center>
</body>
</html>

سلام.

قبل از متنی که قصد دارید رنگشو تغییر بدید کد زیر رو قرار بدید:
کد:
<span style="color:#ffffff">
و بعد از متن کد زیر:
کد:
</span>
مثال:
کد:
<span style="color:#ffffff">تست</span>

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
این پیامی که تو صفحه اول هست و میگه 200 هزار وبلاگ آزاد شد اونا هم به همین شکله؟:confused:
@AhangCity.CoM من درست متوجه نشدم الان @l3est میاد بهت میگه:general601:
بله هموناس اکثرا

سه تا رنگ سه بود نزاشت ثبت کنیم اخرش که ازاد شدن رنکشون 0 شده بود

Quen

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
3,806
یک مشکلی با ورد پرس دارم، توی تنظیمات مثلا تنظیم میکنم که در هر برگه (یا موضوع) 10 نوشته نمایش داده بشه حالا اگه تعداد نوشته ها در اون category بشه 11 تا وردپرس 10 تا اول را نشون میده اما انتهای صفحه Pagination نداره که بشه یازدهمی را هم دید! فکر کنم مشکل از قالبه ... چکار کنم صفحه بندی در موضوعات به قالبم اضافه بشه؟

sibmoz

Registered User
لایک‌ها
43
آدم وقتی این سایت ها رو میبینه از ادامه فعالیت حالش بهم میخوره!

آره چند تاز از تاپیکاشو دیدم نصف ملت از کلاه برداریش مینالن

ایشاالله از دماغش بیاد صبح تا شب ما پست اختصاصی میزنیم این سودشو میخوره

sibmoz

Registered User
لایک‌ها
43
یک مشکلی با ورد پرس دارم، توی تنظیمات مثلا تنظیم میکنم که در هر برگه (یا موضوع) 10 نوشته نمایش داده بشه حالا اگه تعداد نوشته ها در اون category بشه 11 تا وردپرس 10 تا اول را نشون میده اما انتهای صفحه Pagination نداره که بشه یازدهمی را هم دید! فکر کنم مشکل از قالبه ... چکار کنم صفحه بندی در موضوعات به قالبم اضافه بشه؟

معلومه نباید باشه
افزونه pagenavi رو نصب کن

Quen

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
3,806
یک سوال دیگه وردپرس: در هر نوشته چطور میتونم این rel=author را تبدیل کنم به rel=nofollow ؟

در قالبها که همه را گشتم ولی پیدا نشد!

برای همه نوشته ها میخوام نوفالو باشه (یکسان)

upload_2015-2-14_22-51-29.png

PTBlog

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
آره چند تاز از تاپیکاشو دیدم نصف ملت از کلاه برداریش مینالن

ایشاالله از دماغش بیاد صبح تا شب ما پست اختصاصی میزنیم این سودشو میخوره
من با ایمیل ازش خریدم مشکلی نداشته :|
الان دیدم بن شده ! خودم هم بن شده بودم :|
تو ازش خریدی ؟
چند تا از اون تاپیک ها رو بهم میدی ؟ فقط این دیتاگذر رو نده که حالم ازش به هم میخوره اون قدر اومدن گفتن این اونه اینه 3 روزه پول گرفته نه نظر رو تائید میکنه نه پول رو پس میده :| لاقل این وب مستر برام نصب کرد !

sibmoz

Registered User
لایک‌ها
43

Quen

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
3,806
توی تابع the_author_posts_link() هست اما معلوم نیست پارامترهای این the_author_posts_link() کجا تعریف شده؟

sibmoz

Registered User
لایک‌ها
43
من با ایمیل ازش خریدم مشکلی نداشته :|
الان دیدم بن شده ! خودم هم بن شده بودم :|
تو ازش خریدی ؟
چند تا از اون تاپیک ها رو بهم میدی ؟ فقط این دیتاگذر رو نده که حالم ازش به هم میخوره اون قدر اومدن گفتن این اونه اینه 3 روزه پول گرفته نه نظر رو تائید میکنه نه پول رو پس میده :| لاقل این وب مستر برام نصب کرد !

میزاشتی از بن در بیای اقای وب مستر بعد بیای دفاع کنی

ول کن این سایتهای اسپم را با اون پسره learndl و afshin313 و mohamad026 خراب کردید کار همرو از بس اسپم راه انداختید

PTBlog

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12

ول کن این سایتهای اسپم را با اون پسره learndl و afshin313 و mohamad026 خراب کردید کار همرو از بس اسپم راه انداختید
جان ؟
مدیر بیا ایپی رو بررسی کن :|

امین69

Registered User
لایک‌ها
359
یک سوال دیگه وردپرس: در هر نوشته چطور میتونم این rel=author را تبدیل کنم به rel=nofollow ؟

در قالبها که همه را گشتم ولی پیدا نشد!

برای همه نوشته ها میخوام نوفالو باشه (یکسان)

مشاهده پیوست 759936

میتونید از تابع add_filter در وردپرس استفاده کنید.

http://www.7learn.com/miscellaneous/replace-words-in-wordpress-posts

MOHAMMAD026_1

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,693

برو عمولی
منو و عفشین ک بحث نمیکردیم :|
@afshin313
بدون پلاگین نمیشه؟ بالاخره این کلمه rel="author" یکجایی هست دیگه!؟

توی تابع the_author_posts_link() هست اما معلوم نیست پارامترهای این the_author_posts_link() کجا تعریف شده؟
مسیر زیر رو برو:
HTML:
wp-includes\author-template.php
بعد این خط رو پیدا کن:
PHP:
'<a href="%1$s" title="%2$s" rel="author">%3$s</a>',
+ این خط:
PHP:
return '<a href="' . esc_url( get_the_author_meta('url') ) . '" title="' . esc_attr( sprintf(__("Visit %s&#8217;s website"), get_the_author()) ) . '" rel="author external">' . get_the_author() . '</a>';

پ.ن: در ضمن، فایل functions.php قالب رو هم ی نگا بنداز

sibmoz

Registered User
لایک‌ها
43
برو عمولی
منو و عفشین ک بحث نمیکردیم :|
@afshin313

مسیر زیر رو برو:
HTML:
wp-includes\author-template.php
بعد این خط رو پیدا کن:
PHP:
'<a href="%1$s" title="%2$s" rel="author">%3$s</a>',
+ این خط:
PHP:
return '<a href="' . esc_url( get_the_author_meta('url') ) . '" title="' . esc_attr( sprintf(__("Visit %s&#8217;s website"), get_the_author()) ) . '" rel="author external">' . get_the_author() . '</a>';

پ.ن: در ضمن، فایل functions.php قالب رو هم ی نگا بنداز
فقط بحث نیست سایت هاتونم هست که حراب کردید نتو با اسپم

Milad._.R

Registered User
لایک‌ها
1,203
سلام
متخصصان فیسبوک ، میدونید چرا این پیام موقع لاگین کردن میاد ؟
وقتی هم برنامه رو دانلود میکنم هرچی روش کلیک میکنم هیجی اجرا نمیشه
اکانت خودم مشکلی نداره ، این برای برادرمه که مشکل داره
با دو سیستم مختلف هم آزمایش کردم فرقی نداشت
راه حل چیست ؟
مشاهده پیوست 759435

کسی نمیدونه باید چکار کرد ؟

بالا