• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

rizak

Registered User
لایک‌ها
704
بوتِستِرپ هست مگامنو توپ ولی انگلیسی میخوای ؟
-------ویرایش--------
مثل ک rtl هم ساپورت میکنه
  • Full support of RTL languages

تو نت جستجو کردم زیاد هست ولی همین منوی دیجیکالا رو میخوام

4iw7uj8l21tsqwa3itly.jpg

microbit

Registered User
لایک‌ها
544
تشکر.

هر کدوم که بازدید + درآمدش بیشتره رو ادامه بده

سایت خارجی + ادسنس گوگل
اون خارجیا که حدود دو ماهه راه افتادن داره نم نم بازدید جمع میکنه.
این ادسنس دقیقاً چجوری کار میکنه. من چند بار عضو شدم ردم کرد البته به دلیل محتوا نداشتن وبسایت. اگر مرجع فارسی براش سراغ دارید ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

هر کدوم درامد داره رو نگه دار. هرکدوم نداره بفروش . به نظرم مورد 10 رو کلن بیخیال شو مگر اینکه بخوای استفاده شخضی کنی
مورد 1 و 2 فروش چطوره؟
من تازگی زدم تو کار مورد 1:D
والله همین درآمدشون برام سواله... لامصبا هرکدوم یه دوره کوتاهی خوب بودن یهو افت کردن و منم دیگه نرسیدم به روزشون کنم.
مورد 1 خوبه بشرطی که این جنابان ارائه دهنده فروشها رو درست محاسبه کنن. مال خودم روزانه دویست بازدید مفید داره که دست کم روزی 20-30 تا کلیک روی محصول میشه... جالب اینجاست که هروقت به پنل پایگان سر میزنم میبینم فروش داشتم ولی بقیه تابحال هیچی ثبت نکردن یا اگه کردن برگشتی بوده...(مشکوکه)
چه خبره دادا ، چجوری مدیریت میکنی ؟ اصن سوال داره ؟ هرکدوم وضعیتش بهتر و درآمد بهتری داره نگه دار بقیرو بفروش بره | با اون دوستتم یه وب خارجی بزن از ادسنس کسب درآمد کن
دادا عارضم خدمتت که یه ده دوازده سالی هست که تو کار وبم... و این سایتها هم تو برهه های زمانی مختلف راه انداختم... اما هر بار فشار مشکلات باعث شد از شاخه ای به شاخه دیگه بپرم... هیچکدومم دلم نیومد تعطیل کنم. مدیریت که نگو اصن نمیرسم.... البته داستان داره ها... شاید باورتون نشه.
اقا این چند ساله هر دفعه من اومدم یه مطلب بنویسم یا یه محصول بزارم یا اصن دعوا شد خواستم با یکی بحث کنم تو نت... تا دکمه ارسال رو که میزدم یا نت قطع میشد، یا سیستم ریست میشد، یا سر خودم یه بلایی میومد... یا سرور مقابل قطع میشد... خلاصه یه وضعی.... به هرکی هم میگم باور نمیکنه... از جمله خانم خودم البته الان به یقین رسیده چون از نزدیک بارها شاهد این قضیه بود....!!!!
خلاصه همیشه اینا باعث شدن دلسرد بشم و بعد مدتی برم سراغ یه موضوع دیگه. جالب اینجاست واسه چنتا از مشتریام که سایت راه انداختم همشون موفقن الان.

microbit

Registered User
لایک‌ها
544
نیازمند کمک!!!
بعد از جایی که لینک بنر با علامت " بسته شده. در ادامه اش مقادیر زیر رو اضافه کن ببین چی میشه.
height="100%;" width="100%;"​
برای اینکه تو مانیتور تمام صفحه نشه برای قسمت تبلیغ یه div یا li تعریف کن و کلاسش رو با اندازه واقعی بنرت مقدار دهی کن.
یحتمل درست شه

Hamidreza23

Registered User
لایک‌ها
4,509
این ادسنس دقیقاً چجوری کار میکنه. من چند بار عضو شدم ردم کرد البته به دلیل محتوا نداشتن وبسایت. اگر مرجع فارسی براش سراغ دارید ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
سرچ در گوگل. من خودم کار نکردم ، شرمنده.

neo.blak

Registered User
لایک‌ها
54
بعد از جایی که لینک بنر با علامت " بسته شده. در ادامه اش مقادیر زیر رو اضافه کن ببین چی میشه.
height="100%;" width="100%;"​
برای اینکه تو مانیتور تمام صفحه نشه برای قسمت تبلیغ یه div یا li تعریف کن و کلاسش رو با اندازه واقعی بنرت مقدار دهی کن.
یحتمل درست شه
ممنون ولی کار نکرد..

heavonlord

Registered User
لایک‌ها
151
دوستان تو پرشین تولز چه خبره یه تاپیک زدم درباره اعتراض به فروش هک وای فای و کسب درامد ناسالم از تبلیغات اینچنینی بود نه اسمی تو اون تاپیک از شخصی برده شد نه آدرس سایتی ذکر شده بود و جنبه عمومی برای آگاهی دادن در این زمینه بود و هیچ قانون پرشین تولز درش نقض نشد نمیدونم چرا پاکش کردن!:mad:
http://forum.persiantools.com/threads/دزدی-آشکاری-بنام-هک-وای-فای.715531/

siavashx

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
6,667
دستم به این حاج مهدی برسه دارش میزنم:general211:
دوستان عزیز
عاجزانه کمک میخوام کمک کردید که هیچی وگرنه بزور کمک میگیرم
اقا من شونصدتا سایت دارم میخوام راهنماییم کنین کدومش رو ادامه بدم بهتره و به چه روشی!؟
1- فروشگاه وردپرسی فروش محصولات همکاری در فروش
2- فروش هاست
3- پنل اس ام اس با قابلیت جذب نمایندگی
4- سایت دانلود فیلم به انگلیسی
5- سایت فروش قالب به انگلیسی
6- اموزش سی شارپ
7- خواص خوراکیها
8- فروشگاه محصولات همکاری در فروش انگلیسی
9- وبکیدز اموزش هنرهای دستی و خانگی
10- کوتاه کننده لینک
11- وبلاگ فروش مستند
12- کارت شارژ
13- وبلاگ در زمینه کسب موفقیت
احتمالا بازم هست که از قلم افتاده

یکی از دوستامم تو انگلیسه که حساب بانکی و پی پال و همه چیشو در اختیارم گذاشته با هم کار کنیم چه کاری میتونیم نون و ابدار انجام بدیم؟؟
خواهشا هرکس این پست رو دید راهنمایی کنه
مورد 11 و 12 رو کلا بذار کنار
در مورد بقیه هم که دوستان نظر دادن
جستجو تصاویر گوگل این عبارت را وارد کنید یکم بازی کنید وبمستر تفریح نداره!؟ :D
Atari breakout
Capture.JPG
دوستان تو پرشین تولز چه خبره یه تاپیک زدم درباره اعتراض به فروش هک وای فای و کسب درامد ناسالم از تبلیغات اینچنینی بود نه اسمی تو اون تاپیک از شخصی برده شد نه آدرس سایتی ذکر شده بود و جنبه عمومی برای آگاهی دادن در این زمینه بود و هیچ قانون پرشین تولز درش نقض نشد نمیدونم چرا پاکش کردن!:mad:
همون " دزدی " واسه پاک کردن تایپیک بس بود

mohsenshahbazi

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3,825
مدیر کل به دلیل بیربط بودن به این بخش پاک کرده . انگار دوبار هم زده بودین .
اینجور چیزا رو تو پاتوق بزنین فک کنم کمتر گیر باشن

rizak

Registered User
لایک‌ها
704
پی تی همینه وقتی ببینه یه چیزی به نفع کاربران باشه رو حذف میکنه !

جناب خان

Registered User
لایک‌ها
335
خواستم ریپ کنم اما کار نمیکنه منوها باز نمیشن
منم خیلی خوب پیش رفتم ولی آخرش منوهاش باز نشد !
من فقط گوگل کردم :
http://earn-money.blog.ir/1393/10/03/learn-earn-from-google-adsense
http://84edu.net/كسب-درآمد-با-گوگل-ادسنس

heavonlord

Registered User
لایک‌ها
151
بدلیل مرتبط بودن با کسب درآمد اینترنتی تو بخش کسب درآمد وبمسترها زدم تو پست هم توضیح داده بودم که یه کسب درآمد اینترنتی اومدم تست کنم این تبلیغ اومد به هر حال وظیفه ما وبمستر ها هست در بعضی موارد تذکر بدیم شاید بقیه که میخوان اینجور کسب درآمد کنن جدی بگیرند
به هر حال اینجا که وبمستر ها جمع میشن نشه درباره اعتراض به کسب درآمد های خلاف بصورت عمومی پست زد و نامی هم از کسی نبرد پس کجا میشه تذکر داد!!
من فکر میکنم عنوان اینکه به دوستان تذکر داده بشه از این طریق ها کسب درآمد نکنن نقض قوانین پرشین تولز نیست

heavonlord

Registered User
لایک‌ها
151
مدیر کل به دلیل بیربط بودن به این بخش پاک کرده . انگار دوبار هم زده بودین .
اینجور چیزا رو تو پاتوق بزنین فک کنم کمتر گیر باشن
بدلیل مرتبط بودن با کسب درآمد اینترنتی تو بخش کسب درآمد وبمسترها زدم تو پست هم توضیح داده بودم که یه کسب درآمد اینترنتی اومدم تست کنم این تبلیغ اومد به هر حال وظیفه ما وبمستر ها هست در بعضی موارد تذکر بدیم شاید بقیه که میخوان اینجور کسب درآمد کنن جدی بگیرند در ضمن اگر پست مرتبط نباشه معمولا انتقال میدن نه حذف
به هر حال اینجا که وبمستر ها جمع میشن نشه درباره اعتراض به کسب درآمد های خلاف بصورت عمومی پست زد و نامی هم از کسی نبرد پس کجا میشه تذکر داد!!
من فکر میکنم عنوان اینکه به دوستان تذکر داده بشه از این طریق ها کسب درآمد نکنن نقض قوانین پرشین تولز نیست

rizak

Registered User
لایک‌ها
704
بدلیل مرتبط بودن با کسب درآمد اینترنتی تو بخش کسب درآمد وبمسترها زدم تو پست هم توضیح داده بودم که یه کسب درآمد اینترنتی اومدم تست کنم این تبلیغ اومد به هر حال وظیفه ما وبمستر ها هست در بعضی موارد تذکر بدیم شاید بقیه که میخوان اینجور کسب درآمد کنن جدی بگیرند در ضمن اگر پست مرتبط نباشه معمولا انتقال میدن نه حذف
زیاد جدی نگیر
اینجا همینه
همین چند روز پیش پست زدم که تاپیک صبا ویژن پاک شد !!!

mohsenshahbazi

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3,825
این که این محصول مشکل داره یا نه با مسئولینی هست که کارشون نظارت به اینجور کارهاست مثل کتاب و مابقی چیزا . خودشون در صورتی که محصول مشکل داشته باشه حذفش میکنن به تدریج .

اگر وبمستری (تو این انجمن باشه و ) قبول داشته باشه که هک وایفای دیگران ( و احیانا وایفای خودش ) کار خوبیه حتی با مطالب و بحث شما هم باز میفروشه و پولش رو جمع میکنه
اگر هم به این صورت نباشه که اصلا خودش نمیزاره . منم 2-3 بار اومدم تو تاپیک دیدم هیچ چیز خاصی توش نبود . آخرش هم دیدم که مدیریت حذفش کرده .

rizak

Registered User
لایک‌ها
704

vbd

Registered User
لایک‌ها
948
دوستان کمکم کنید
من سایتم روی هاست قبلی مشکل برخورد کرد بک آپ کرفتم و ریختم روی هاست جدید ورد پرس استفاده میکنم الان این پیغام رو میده
Error establishing a database connection
قبلا طی روندی رو دیتابیس قبلی کانفیگ شد تغییرات رو چطور روی جدیده اعمال کنم ؟

بالا