• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

جناب خان

Registered User
لایک‌ها
335

Ehsan_king99

Registered User
لایک‌ها
6,516
عرض شود که یکی از کاربران انجمن(وبمسترنما) که در گذشته دستی در حرفه ی کلاه برداری از وبمستران عزیز را داشته اند و از فعالیت تجاری نیز محروم گردیده اند به سمت موسیقی روانه گردیده آلبومی به اسپانسرینگ وی(یکی دوتراک هم خوانده اند) منتشر خواهد آلبوم با نام یکی از هورمون ها:android25:

aali361

Registered User
لایک‌ها
42
دوستان من یک سایتی دارم میخوام مطالبش رو به سایت جدید با عنوان جدید ( دامین و هاست جدید) منتقل کنم . چی کار کنم که گوگل جریمم نکنه ؟ فقط تمامی مطالب رو از سایت قبلیم پاک کنم کافیه آیا ؟
چجوری به گوگل بفهمونم که کلا سایت قبلی رو پاک کنه ? چون تا جایی که من میدونم کپی کردن از سایت دیگه باعث جریمه گوگل میشه . اما با توجه به این که من میخوام از سایت قبلیم مطالبم رو به سایت جدید منتقل کنم با یک اسم جدید تکلیف چیه ?

Last edited:

afshin313

Registered User
لایک‌ها
3,767
پخ کن اطلاعاتو
عرض شود که یکی از کاربران انجمن(وبمسترنما) که در گذشته دستی در حرفه ی کلاه برداری از وبمستران عزیز را داشته اند و از فعالیت تجاری نیز محروم گردیده اند به سمت موسیقی روانه گردیده آلبومی به اسپانسرینگ وی(یکی دوتراک هم خوانده اند) منتشر خواهد آلبوم با نام یکی از هورمون ها:android25:

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
پخ کن اطلاعاتو
افشین اونی که اینو نوشته منظورش با تو بوده ها :
❤️‍‍☺مردمی که در ثبت سایت افراطی هستید☑️هم‌اکنون نوبت انتخاب سرنوشت‌ساز است
:D

اینم جواب بده :
❤️‍‍✨⚠️♨️چرا سایت خوب از نان شب واجب‌تره؟

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
پ.خ کن آلبومش رو بزارم رو سایت

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
پ.خ کن آلبومش رو بزارم رو سایت
اشکان یه چند روزیه میبینم سایت ها دارن https نصب میکنن
الان تو از نظر سرعت و ایندکس مشکلی نداری؟ یهو نیان به جرم اینکه نمیتونن فیلترت کنن [:general404:] بگیرن ببرنت پیش اون نوشابه هه :general711:

afshin313

Registered User
لایک‌ها
3,767

اینم جواب بده :
یجوری از این تاپیک ترسیده که رو امضاش و پایین پستاش تاثیر گزاشته:general506:
یسری باید حذف بشن از جمع وب مسترای ایران :general705:

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
والله
حالا تازه من یه پست دادم و اینطوری شد :general304:
ببین اگه بخوام یکی رو کلا جمع کنم چی میشه :mad::general404:
بنده خدا این Forum Manager اینقدر آدم با شعور و فهمیده ایه بعد باید بشینه به درخواست های پوچ یه سری گوش کنه
اینی هم که گفتم واقعا هست میتونید یه بار ازش یه سوال بپرسید و ببینید چقدر با دقت و خوب جواب میده

afshin313

Registered User
لایک‌ها
3,767
والله
بنده خدا این Forum Manager اینقدر آدم با شعور و فهمیده ایه بعد باید بشینه به درخواست های پوچ یه سری گوش کنه
اینی هم که گفتم واقعا هست میتونید یه بار ازش یه سوال بپرسید و ببینید چقدر با دقت و خوب جواب میده
نمیدونم فروم منجر یه شخصه یا یه تیم ولی در هر صورت خیلی مرده :D
اون یارو هم دیگه رفیقاش شدن نفتو گاز این هنوز دس بر نمیداره ازین کارا.

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
اشکان یه چند روزیه میبینم سایت ها دارن https نصب میکنن
الان تو از نظر سرعت و ایندکس مشکلی نداری؟ یهو نیان به جرم اینکه نمیتونن فیلترت کنن [:general404:] بگیرن ببرنت پیش اون نوشابه هه :general711:
یا خدا:confused:
شوخی نکن، من قلبم ضعیفه از این شوخی می کنی سکته می کنم کسی نمیاد تمدید کنه ها:D
نه خدایی جدی گفتی؟(جرم و نوشابه هو ) شر نشه :|
والا بگم چی منم هر چی سایت می بینم داره اس اس ال می زنه دیگه سایت شیروانی هم بوسیله ی اس اس ال بدون فیلتر دردسترس هست:general611::general610:
از لحاظ سرعت ایندکس که نه پست هام زیر 20 - 30 ثانیه ایندکس میشه ولی یکم رتبه سایت بعد تغییر ادرس بد شده یعنی رفتم اول پیج دو که فک کنم باید مثل سایت اول واسش بک لینک بگیرم از لحاظ سرعت هم مشکلی نمی بینم خودت هم یه تست کن
یه مورد هم برات پ.خ می دم ببین سر در میاری

nasser_a

Registered User
لایک‌ها
4,425

اینم جواب بده :

والله

نمیدونم فروم منجر یه شخصه یا یه تیم ولی در هر صورت خیلی مرده :D
اون یارو هم دیگه رفیقاش شدن نفتو گاز این هنوز دس بر نمیداره ازین کارا.

در این موارد به همه حق میدم ،
تو فروم و صد البته تو بخش بازارچه افرادی هستن زیر 18 که شاید حساب بانکی هم بنامشون ندارن چه برسه به این که تو حسابشون پول باشه ، که تاپیک ها رو الکی به هم میزنن که تعداد پست هاشون بالا بره و به اصطلاح فقط مشتری میپرونن ، در این موارد حتی باید به @ehsan هم گذارش داد تا بیاد فروم رو سرو سامون بده ;)

خط آخر اینجا رو هم بخونید :D
http://forum.persiantools.com/threa...صت-داشتن-یک-دامنه-خوب-را-از-دست-ندهید.716882/
انشالله یه بار سرتون میاد بعد میفهمین چی میگم :D یه زیر 18 میاد با کارت باباش ازتون خرید میکنه و پول میزنه به حسابتون بعد باباش میفهمه و تو خونشون دعوا میشه اونوقته که میمونی که چیکار کنیم و .....

afshin313

Registered User
لایک‌ها
3,767
در این موارد به همه حق میدم ،
تو فروم و صد البته تو بخش بازارچه افرادی هستن زیر 18 که شاید حساب بانکی هم بنامشون ندارن چه برسه به این که تو حسابشون پول باشه ، که تاپیک ها رو الکی به هم میزنن که تعداد پست هاشون بالا بره و به اصطلاح فقط مشتری میپرونن ، در این موارد حتی باید به @ehsan هم گذارش داد تا بیاد فروم رو سرو سامون بده ;)

خط آخر اینجا رو هم بخونید :D
http://forum.persiantools.com/threa...صت-داشتن-یک-دامنه-خوب-را-از-دست-ندهید.716882/
انشالله یه بار سرتون میاد بعد میفهمین چی میگم :D یه زیر 18 میاد با کارت باباش ازتون خرید میکنه و پول میزنه به حسابتون بعد باباش میفهمه و تو خونشون دعوا میشه اونوقته که میمونی که چیکار کنیم و .....
زیاوج میگفت طرف سن بالاس. [emoji19]

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
یا خدا:confused:
شوخی نکن، من قلبم ضعیفه از این شوخی می کنی سکته می کنم کسی نمیاد تمدید کنه ها:D
نه خدایی جدی گفتی؟(جرم و نوشابه هو ) شر نشه :|
والا بگم چی منم هر چی سایت می بینم داره اس اس ال می زنه دیگه سایت شیروانی هم بوسیله ی اس اس ال بدون فیلتر دردسترس هست:general611::general610:
از لحاظ سرعت ایندکس که نه پست هام زیر 20 - 30 ثانیه ایندکس میشه ولی یکم رتبه سایت بعد تغییر ادرس بد شده یعنی رفتم اول پیج دو که فک کنم باید مثل سایت اول واسش بک لینک بگیرم از لحاظ سرعت هم مشکلی نمی بینم خودت هم یه تست کن
یه مورد هم برات پ.خ می دم ببین سر در میاری
چی بگم والله
آخه تو این مملکت چی معلومه که این یکی باشه
ولی خب چیزی که هست اینه که وقتی یه جرمی صورت میگیره باهاش برخورد میشه . حالا اگه برخورد کننده نتونه کاری از پیش ببره اونوقت به این منزله ست که طرف میخواد به هر نحوی که شده جرم رو اشاعه بده
اینجاست که جرم از حالت عادی خودش خارج میشه و به مجرم یه جرم دیگه به اسم اشاعه منکر هم نسبت داده میشه و برای همینم از روش های دیگه ای پیگیری میکنن تا هرجور شده جلوی فرد خاطی رو بگیرن
البته اینا رو نگفتم که بترسی ولی خب همیشه آدم باید 1% هم که شده به این موارد دقت کنه

vbd

Registered User
لایک‌ها
948
موقع نصب افزونه های ورد پرس این پیغام را دریافت میکنم و نصب نمیشن
Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/***/public.html/wp-admin/includes/class-wp-upgrader.php on line 974

signul

Registered User
لایک‌ها
938
چی بگم والله
آخه تو این مملکت چی معلومه که این یکی باشه
ولی خب چیزی که هست اینه که وقتی یه جرمی صورت میگیره باهاش برخورد میشه . حالا اگه برخورد کننده نتونه کاری از پیش ببره اونوقت به این منزله ست که طرف میخواد به هر نحوی که شده جرم رو اشاعه بده
اینجاست که جرم از حالت عادی خودش خارج میشه و به مجرم یه جرم دیگه به اسم اشاعه منکر هم نسبت داده میشه و برای همینم از روش های دیگه ای پیگیری میکنن تا هرجور شده جلوی فرد خاطی رو بگیرن
البته اینا رو نگفتم که بترسی ولی خب همیشه آدم باید 1% هم که شده به این موارد دقت کنه
اینقدر جرم و مجرم و اشاعه گفتی نفهمیدیم چی شد : D
در کل بچه مردم رو نترسون : D

ozil20

Registered User
لایک‌ها
565
سلام دوستان
میشه یکی توضیح بده الان این 39 یعنی چی؟
یعنی کلمه کلیدی گالری عکس توی ماه نوامبر سال 2012 فقط 39 بار سرچ شده
8dbd1cvjjo9b9fgvevs9.jpg

بالا