• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

Portre.Ir

Registered User
لایک‌ها
1,348

neo.blak

Registered User
لایک‌ها
54
جنابان اگه هاست سایت رو مسدود کنه و بخوام از اون دامنه ای که روی سایت هست به یه دامنه دیگه برم میشه از ریدایرکت استفاده کرد؟؟
نت افراز زده سایت مارو مسدود کرده به خاطر دستور ساماندهی! زنگ زدم ساماندهی گفتم سایت رفع فیلتر خرابه اسم سایت رو پرسید گفت فیلتر نیست ولی تذکر گرفته دوباره رفتم سراغ پشتیبان نت افراز گفتم سایت رو باز کنید تا ساماندهی بررسی کنه اونام گفتند با دستور مستقیم ساماندهی اینکارو میکنن الانم ساماندهی پوکیدس !
از خیر این دامنه گذشتم می خوام بدونم الان که سایت مسدوده میشه روی دامنه دیگه ریدایرکت کرد؟؟
دوستان کمک کنید!
پووووول ندارن؟ اينا المپياد ورزشي امسال برگزار کردن چه خرجي برداشت .
دوستان اينستاگرام شما هم مشکل ورود پيدا کرده؟ من اپديت کردم اصلا نميتونم وارد اکانتم بشم برگشتم به ورژن قبلي هم بازم همون مشکل هست
اون المپیاد مسخره شون از هزار تا جا بانی مالی داشت!
والا پردیس ما باهنر اصفهان وضعیتش خیلی خرابه...
دوستان برای سایت عکس کجا رو برای هاست پیشنهاد میدید؟؟
روی پنل نقره ای نت افراز هی داون میشه. بازدید بالایی هم نداره که ببرم روی پنل بالاتر...

signul

Registered User
لایک‌ها
938
ربطی به پشتیبان و قولش نداره ، فرایندش دقیق تو سایتشون ذکر شده شاید گفته باشن تا 1 هفته امکانش هست
من 2 تا درگاه فعال ازشون دارم یکی 10 روز طول کشید و یکی دیگه هم که دارم 3-4 روز طول کشید
اول بعد درخواست مسئول شعبه باید رئیس تایید کنه و بعدش مدیریت شعب و بعدش میره برای بررسی به پرداخت که ، زمان تائید شعبه اگه رئیسش آشنا باشه 1 دقیقه ای میزنه و بعدش ، شانس بیارین مدیریت شعبه هم زود تایید کنند ، فرایند کل به پرداخت 2-3 روزه تایید و اطلاعات براتون ایمیل میشه
حرفا شما درست ولی حرف اصلی من این بود که طرز برخورد پشتیبانیشون اصلا در حد به پرداخت نبود
خودمم یکی درگاه دارم ازشون یکی دیگه خواستم بگیرم

یه توضیح کلی در مورد این که چه جوری باید از به پرداخت درگاه بگیری میدی ؟
وجود نماد الزامیه ؟
میری تو سایت به پرداخت درخواست رو ثبت می کنی منتظر می مونی یه ایمیل بهت می دن یه فرم داره می گن پر کن و یه کپی از اجاره نامه یا سند مالکیت با کپی کارت ملی و شناسنامه برامون ایمیل کن بعد باس منتظر بمونی تا تایید کنن و بعد مستندات لازم برای درگاه رو می فرستند
وجود نماد برای هر درگاه از هر بانکی بخوای بگیری الزامیه

جناب خان

Registered User
لایک‌ها
335
اگر درست حسابی وقت بذارم, بازاریابی کنم 2 تومن, اگر نه, 1 1.5.

دستسازه!!!!!!!!!!!!! :rolleyes:

خودت ک درستشون نمیکنی ؟ فقط بازاریابی دیگه ؟ یا خودتم درست میکنی ؟
میخواستم بیشتر بدونم و یه راهنمایی میتونی بکنی چون یکی از فامیلای نزدیک کلاسای این چیز میزای دست ساز رو میره چیز میزای قشنگی هم درست میکنه بزودی میخواد بزنه تو کار نقره اگه بشه علاوه بر کار بیرونش ک با یه یارو کار میکنه یه فروشگاه اینترنتی براش بزنم

حرفا شما درست ولی حرف اصلی من این بود که طرز برخورد پشتیبانیشون اصلا در حد به پرداخت نبود
خودمم یکی درگاه دارم ازشون یکی دیگه خواستم بگیرم

میری تو سایت به پرداخت درخواست رو ثبت می کنی منتظر می مونی یه ایمیل بهت می دن یه فرم داره می گن پر کن و یه کپی از اجاره نامه یا سند مالکیت با کپی کارت ملی و شناسنامه برامون ایمیل کن بعد باس منتظر بمونی تا تایید کنن و بعد مستندات لازم برای درگاه رو می فرستند
وجود نماد برای هر درگاه از هر بانکی بخوای بگیری الزامیه
حالا ک بحثش هس من از جهان پی دارم خیلی هم راضیم ، یه موقع اگه خواستم درگاه بانک مستقیم بگیرم بهترینش به پرداخته ؟

Ehsan_king99

Registered User
لایک‌ها
6,517
چقدر portre.ir طرفدار پیدا کرده:general711:
بالاخره پس از تلاش های شبانه روزی اکلیپس به خوبی نصب شد:cool::D
این نرم افزارهای آندروید خودشون نیم گیگ ان . چند گیگ هم موقع نصب دانلود میکنن لامصبا:general710:

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,593

جناب خان

Registered User
لایک‌ها
335
چقدر portre.ir طرفدار پیدا کرده:general711:
بالاخره پس از تلاش های شبانه روزی اکلیپس به خوبی نصب شد:cool::D
این نرم افزارهای آندروید خودشون نیم گیگ ان . چند گیگ هم موقع نصب دانلود میکنن لامصبا:general710:
خیلی مسخرس - اینو دانلود میکنی بعد میگه اونم باید دان کنی اونو دان میکنی میگه این یکی دیگه رو هم باید دان کنی اینو هم دان میکنیم میگه اون یکی دیگرو باید دان کنی ... و این چرخه ادامه دارد ،
اصن چرا اکلیپس ، آندروید استدیو ک خیلی خیلی بهتر بود بنظرم
به نظرتون از چپ به راسته یا از راست به چپ؟؟؟:general711:
مشاهده پیوست 852876
معمولا از راست به چپ درسته ، چپ به راست حالته خاصه :) :) :) :) :) :) :) |

Ehsan_king99

Registered User
لایک‌ها
6,517
خیلی مسخرس - اینو دانلود میکنی بعد میگه اونم باید دان کنی اونو دان میکنی میگه این یکی دیگه رو هم باید دان کنی اینو هم دان میکنیم میگه اون یکی دیگرو باید دان کنی ... و این چرخه ادامه دارد ،
اصن چرا اکلیپس ، آندروید استدیو ک خیلی خیلی بهتر بود بنظرم
آره دقیقن:mad: ولی آخرش این چرخه رو با اکلیپس تموم کردم:general612: آندروید استدیو رو دانلود کردم ولی اونم یه مشکلی داشت:general208: از کدوم پکیچ استفاده کردی؟خوب بود؟

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670
روایت دارم توی ویندوز کلمه ای مذخرف تر از "برنامه نویسی اندروید" وجود نداره.
بهتره به جای اندروید بگیم ، تمام زبان های متن باز .
برای درک بهتر این تصویر رو براتون آماده کردم :android06:

1-1dI8vwqQTqVVhDy75ugc9A.jpg

جناب خان

Registered User
لایک‌ها
335
آره دقیقن:mad: ولی آخرش این چرخه رو با اکلیپس تموم کردم:general612: آندروید استدیو رو دانلود کردم ولی اونم یه مشکلی داشت:general208: از کدوم پکیچ استفاده کردی؟خوب بود؟
پَکِیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــج؟ پکیج دیگه چیه ؟ اون موقع شروع کردم بچه حرف گوش کنی بودم هرچی استادمون داد همونو دان کردم راحت الحلقوم نصب شد و خوبم بود بعد یه مدت پاشدم رفتم تو قسمت پرسش و پاسخش دیدم همه میگن آندروید استدیو اومده فلانه ، منم کرمم گرفت مطابق آموزشای نصب توی اونجا رفتم نشد یه آموزش نصب و مهاجرت از اکلیپس خارجکی مال لیندا بود کجا بود گیر آوردم خیلی راحت نصب کرد خود آندورید استدیو میگفت چیارو نصب کن اون یارو هم یه کلیک میکرد نصب میشد ! منم دان کردم نشستم نصب کردن ک اون چرخه هه شروع شد ( نیس اینترنت ما هم خیلی قویه اینا دردسر میشه )در نهایت ک چرخه تموم شد آندروید استدیو نصب شد ک به نظرم خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی بهتر از اکلیپسه

جناب خان

Registered User
لایک‌ها
335
ای بابا این ویندوز 10 ئه مارو سرویس کرده هی میگه آپدیت دان کردم باید ری استارت کنی!
راهی وجود نداره ک این دیگه واسه خودش نره آپدیت بگیره ؟ والا هرچی بهش میگم جون مادرت آپدیت دان نکن عزیزم گوش نمیکنه میگم حتما باید چوب بالا سرت باشه دانلود نکن دیگه {censored} باز تو کتش نمیره راهی نیس اینو به صراط راست هدایتش کرد ؟

ufont

کاربر حرفه ای گرافیک و انیمیشن
لایک‌ها
4,086
دوستانی که شولتر شوکن دارن اینو به دست من برسونن خعلی واجبه

Ehsan_king99

Registered User
لایک‌ها
6,517
پَکِیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــج؟ پکیج دیگه چیه ؟ اون موقع شروع کردم بچه حرف گوش کنی بودم هرچی استادمون داد همونو دان کردم راحت الحلقوم نصب شد و خوبم بود بعد یه مدت پاشدم رفتم تو قسمت پرسش و پاسخش دیدم همه میگن آندروید استدیو اومده فلانه ، منم کرمم گرفت مطابق آموزشای نصب توی اونجا رفتم نشد یه آموزش نصب و مهاجرت از اکلیپس خارجکی مال لیندا بود کجا بود گیر آوردم خیلی راحت نصب کرد خود آندورید استدیو میگفت چیارو نصب کن اون یارو هم یه کلیک میکرد نصب میشد ! منم دان کردم نشستم نصب کردن ک اون چرخه هه شروع شد ( نیس اینترنت ما هم خیلی قویه اینا دردسر میشه )در نهایت ک چرخه تموم شد آندروید استدیو نصب شد ک به نظرم خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی بهتر از اکلیپسه
حالا نمیخواد بیای برام:D از این پکیج های های آلورایی که آندورید آموزش میده تو نت میفروش با قیمت گزاف:general710:

جناب خان

Registered User
لایک‌ها
335
دوستانی که شولتر شوکن دارن اینو به دست من برسونن خعلی واجبه
چند ص پیش حرفش شد یکی لینک دان گذاشت ولی در حد آلوئه ورایی نبود واس من ، ببین واست ج میده ؟، اگر مفتکی فیلتر های خنک کننده ای پیدا کردید بِ منم بدید
حالا نمیخواد بیای برام:D از این پکیج های های آلورایی که آندورید آموزش میده تو نت میفروش با قیمت گزاف:general710:
من مال unco رو گرفتم راضی ام ، از وقتی از پکیجای Unco استفاده کردم ... :) بعدا هم یه دوره از Udemy گرفتم اون خیلی خیلی بهتره به نظر من اگه زبونت خوبه

ufont

کاربر حرفه ای گرافیک و انیمیشن
لایک‌ها
4,086
چند ص پیش حرفش شد یکی لینک دان گذاشت ولی در حد آلوئه ورایی نبود واس من ، ببین واست ج میده ؟، اگر مفتکی فیلتر های خنک کننده ای پیدا کردید بِ منم بدید
بفرست پس تا نیمدم ببافووومت

بالا