• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

rezatak6

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
هیچکی تو فیلترینگ ججواب نمیده...
کسی میدونی ترجمه اخبار انگلیسی سایت هایی مثل yahoo maktoobو dailynews و گذاشتنش تو سایت تفریحی مشکلی داره یا نه؟

جناب خان

Registered User
لایک‌ها
335
آره. همه محصولات market.envato.com رو میشه خرید
یکی میخواستم ولی پیداش نمیکنم
@جناب خان
زیاد اهل خبر دنبال کردن و اینجور مساءل نیستم :general609:
وقتی گوگل هست اصلا چرا آدرس اینجور سایت ها رو حفظ کنم. اینم یه مورد پیدا شده از گوگل :‌ http://codingplanet.ir/

پ.ن :‌ دوستان layout کیبورد لینوکس رو چطور مثل ویندوز تنظیم کنم ؟ همه چی به هم ریخته. ویرگول ندارم. حرف پ فارسی اومده جای همزه.
ممنون دادا ;) ،خبر ک نمیخوام ولی بعضی مطالبشون باحالو خوبه
آدرس سایت رو ک حفظ نمیکنن بوکمارک رو پَ برا چی ساختنش ؟:D از گوگل بهتر نیس آیا ؟ 2 تا کلیک میکنی میاد دیگه حالا پاشی بری تو گوگل سرچ کنی ... حسش نی:D
منم اون دفعه ک رفتم رو لینوکس با کیبردش مشکل داشتم پرسیدم از یکی گفت layout استاندارد پارسی همونه ک رو لینوکسه کم مونده بود فحشم بده میگفت مال ویندوز غیر استاندارده فلانه ... o_O
رفقای subtitle باز! :D از چه برنامه ایی برای hard-code کردن فایل SRT رو ویدئو استفاده کنم؟
واسه هارد ساب باید ویدیو re-encode بشه و نرم افزارای زیادی(کانورتر) هستن واسش مثل :
VirtualDub
XVid4PSP
Handbrake
AVIDemux
Xilisoft

• Like
Reactions: mg6

rezatak6

کاربر فعال
لایک‌ها
1,906

جناب خان

Registered User
لایک‌ها
335
خوبه . ولی دانلودش دردسره . نمیشه رایت کنی رو دی وی دی .بفرستی. هزینه اینم حساب کنی؟
دو تا موشکل هس : 1- رایترم خرابه 2-تو هارد داشتم آموزشو ولی پاک شده ، البته تازه دادم لپ تاپو بیرونا واسه تعمیر ولی بازم واسه یکی از بچه های اینجا دی وی دی میزدم ک بعد دومی باز خراب شد رایترش ! دستشون هم درد نکنه زدن نصف فیلمای آموزشی و ... ک دان کرده بودم هم پاک کردن

ehsanina

Registered User
لایک‌ها
335
کسی تو ورِژن جدید ساماندهی سایت ثبت کرده ؟
راسته دستی تایید میکنن ؟

Ehsan_king99

Registered User
لایک‌ها
6,517
دو تا موشکل هس : 1- رایترم خرابه 2-تو هارد داشتم آموزشو ولی پاک شده ، البته تازه دادم لپ تاپو بیرونا واسه تعمیر ولی بازم واسه یکی از بچه های اینجا دی وی دی میزدم ک بعد دومی باز خراب شد رایترش ! دستشون هم درد نکنه زدن نصف فیلمای آموزشی و ... ک دان کرده بودم هم پاک کردن
حالا اگه وضعیت نتم درست شد بهت پ.خ میدم .

ehsanina

Registered User
لایک‌ها
335
دوستان یه سایت موزیک بالا اوردم .
چیکار کنم بازدید بگیره ؟

rezatak6

کاربر فعال
لایک‌ها
1,906

rezatak6

کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
چرا ناراحتی عمو فدات
کسی میدونی ترجمه اخبار انگلیسی سایت هایی مثل yahoo maktoobو dailynews و گذاشتنش تو سایت تفریحی مشکلی داره یا نه؟

جناب خان

Registered User
لایک‌ها
335
تا اونجایی کِ من میدونم تا وقتی شما مواردی رو رعایت میکنید کِ دوستان تو فیلترینگ میپسندن حتی اگه اخبار چورن هم ترجمه کنید مشکلی نداره

rezatak6

کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
تا اونجایی کِ من میدونم تا وقتی شما مواردی رو رعایت میکنید کِ دوستان تو فیلترینگ میپسندن حتی اگه اخبار چورن هم ترجمه کنید مشکلی نداره
نه اخبار چورن که خودمم باهاش مشکل دارم اخباری مثل تصادف یا نمیدونم افتتاح شهر بازی یا اینجور چیزا

ehsanina

Registered User
لایک‌ها
335
سایت موزیک =بکلینک +بکلینک+....+بکلینک+پست
همین برام سئواله اگه من با بکلینک بیام تا صفحه 4 -5 بالا رو کلمه دانلود اهنگ جدید .
یعنی ورودی گوگل و امار بازدید هم مثل سایت های همین صفحات افزایش پیدا میکنه ؟
الکسام میرسه 2000 ایران ؟

Ehsan_king99

Registered User
لایک‌ها
6,517
همین برام سئواله اگه من با بکلینک بیام تا صفحه 4 -5 بالا رو کلمه دانلود اهنگ جدید .
یعنی ورودی گوگل و امار بازدید هم مثل سایت های همین صفحات افزایش پیدا میکنه ؟
الکسام میرسه 2000 ایران ؟
الکسا رو بیخیال . بازدید مهمه . الان سایت موزیک خیلی رقابتی شده. بعضی سایتا آهنگ غیر مجاز میزارن کسی کاریشون نداره ولی خیلی سایتارو کار دارن و...

MOHAMMAD026_1

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,693
مشکل sublime text 2 با فارسی رو چیطوری میشه حل کرد؟ :general503:
پلاگین Sublime-Text-2-BIDI نصب میکنم، اما دکمه Bidirectional text غیر فعاله

@l3est
@aalireza439
و بقیه دوستان

بالا