• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

signul

Registered User
لایک‌ها
938
سلام دوستان لطفا این سوال را جواب بدهید.
سوال : الگوریتمی بنویسید که با دریافت یک عدد مقسوم علیه های ان را پیدا و چاپ کند ؟
لطفا این سوال را این گونه جواب
مثل این سوال و جوابش
سوال : الگوریتمی بنویسید که دو عدد صحیح بزرگتر از صفر دریافت کند و با حاصل جمع جواب ضرب را برای ما چاپ کند ؟
1- شروع
2- aو b و m=0
3- b=b-1
لطفا سوال بالایی را که پرسیدم این گونه جواب بدهید با تشکر از شما البته جواب پایینی را قسمتی اش را نوشتم.
منتظر جوابتان هستم
با سلام
کافی است شما در سایت گوگل صورت سوال را سرچ کنید خیلی راحت جواب می گیرید
این نوع سوالات ابتدایی است برای دانشجویانی هست که درس برنامه نویسی باید پاس کنند.

all of

Registered User
لایک‌ها
416
روی هاست "وبسایت پنل" وردپرس نصب کردم
فایل htaccess نداشت
یک آموزش خوندم و خودم یک فایل بی نام با پسوند htaccess ساختم و آپلود کردم تو روت سایت وردپرس
ولی الآن هر کدی میذارم تو htaccess انگار نه انگار که اصن کد گذاشتم
باید تنظیمات خاصی انجام بدم؟
لطفا راهنمایی کنید

mahdi.b20

Registered User
لایک‌ها
1,406
روی هاست "وبسایت پنل" وردپرس نصب کردم
فایل htaccess نداشت
یک آموزش خوندم و خودم یک فایل بی نام با پسوند htaccess ساختم و آپلود کردم تو روت سایت وردپرس
ولی الآن هر کدی میذارم تو htaccess انگار نه انگار که اصن کد گذاشتم
باید تنظیمات خاصی انجام بدم؟
لطفا راهنمایی کنید
من با این کنترل پنل کار نکردم ولی
این اموزش را ببینید
http://leechilds.co.uk/wp/index.php/archives/182
نیاز به ماژول Helicon Ape دارید که پولیه

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
دوستان وبمستر
سوالی ذهن بنده رو درگیر کرده
از نظر شما ریپورتاژ اگهی بهتر هست یا بک لینک از تمام صفحات سایت؟
رپورتاژ آگهی همون مطلب مهمان هست که دائمی هم هست

all of

Registered User
لایک‌ها
416
دوستان وبمستر
سوالی ذهن بنده رو درگیر کرده
از نظر شما ریپورتاژ اگهی بهتر هست یا بک لینک از تمام صفحات سایت؟
رپورتاژ آگهی همون مطلب مهمان هست که دائمی هم هست
ریپورتاژ
البته با لینک فالو

M@rteza

Registered User
لایک‌ها
515
سلام دوستان

میخواستم بدونم کار این سایت درسته یا نه ؟

واقا همچین کاری میکنن ؟ یا کلاه برداریه ؟

gdwuvtisdsqwv0dc971s.png

ali-tahmasb

Registered User
لایک‌ها
1,856
oglmtux7dvkzx9xvvgk6.png

کجا ها داره تبلیغ میده این دیجی کالا. با یاهو که قرارداد میبندن میگه رو آیپی های ایران نشون بده؟ یا کلا ایرانیا. بامیلو هم هرچند خوشم نمیاد ازش ولی خیلی توی اینترنت تبلیغ کرده و با همین تبلیغاتش مشتری جمع کرد. اینام نمونه های بامیلو
w1p6exs22raz9d08ybjt.png

wyqlzrzhsln97t7nvviw.png

nstwx7rc0sia8u6t4hsg.png

شاید خیلیا روش کلیک نکنن ولی همین که اسم برند رو میبینن ناخودآگاه روشون تاثیر داره توی انتخاب های بعدی. یه تیم تبلیغاتی خوب و بودجه اگر هر برندی داشته باشه و توی زمان درستش تبلیغ توی جای درست بکنه قطعا نتیجه میگیره. به نظر تون بهترین روش توی این مورد اینه به کار گیری گروه آنالیزگر درست حسابی از داخل یا خارج هست یا اینکه یه سری جوان جمع کرد و تیم رو خودمون بسازیم؟

Last edited:

MR-S

Registered User
لایک‌ها
7,680
oglmtux7dvkzx9xvvgk6.png

کجا ها داره تبلیغ میده این دیجی کالا. با یاهو که قرارداد میبندن میگه رو آیپی های ایران نشون بده؟ یا کلا ایرانیا. بامیلو هم هرچند خوشم نمیاد ازش ولی خیلی توی اینترنت تبلیغ کرده و با همین تبلیغاتش مشتری جمع کرد. اینام نمونه های بامیلو
w1p6exs22raz9d08ybjt.png

wyqlzrzhsln97t7nvviw.png

nstwx7rc0sia8u6t4hsg.png

شاید خیلیا روش کلیک نکنن ولی همین که اسم برند رو میبینن ناخودآگاه روشون تاثیر داره توی انتخاب های بعدی. یه تیم تبلیغاتی خوب و بودجه اگر هر برندی داشته باشه و توی زمان درستش تبلیغ توی جای درست بکنه قطعا نتیجه میگیره. به نظر تون بهترین روش توی این مورد اینه به کار گیری گروه آنالیزگر درست حسابی از داخل یا خارج هست یا اینکه یه سری جوان جمع کرد و تیم رو خودمون بسازیم؟
فک نکنم مستقیما مثلا با یاهو ارتباط داشته باشن شاید از راه های واسطه (مثل ANetwork خودمون) تبلیغ میکنن.

007saeed

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
3,202
oglmtux7dvkzx9xvvgk6.png

w1p6exs22raz9d08ybjt.png

wyqlzrzhsln97t7nvviw.png

nstwx7rc0sia8u6t4hsg.png

زیاد دیدم تبلیغات هر دو شونو
ولی فکر نکنم که خودشون مستقیما تبلیغ بدن به یاهو و ای پی ایران و ... (البته دیجی کالا کلفته شاید این کارو بکنه)
ولی همونطوری که دوستمون در نقل قولش گفت احتمالا از طریق anetwork و ... انجام بشه.
واسه من که خیلی اتفاق افتاده و دیدم
مخصوصا دی جی کالا رو وقتی دیدم اینطوری تا یه مدت تو ذهنم مونده بود و ناخوداگاه میرفتم سایتش ولی بعد یه مدت اصلا دست و دلم نمیره که بزنم برم تو سایتش (نمیونم دقیقا چرا اینطوری شده)

MR-S

Registered User
لایک‌ها
7,680
جالبیش اینجاس من چند باری تو سایت ساب سین تبلیغ بامیلو رو دیدم! (ساب سین فیلتره دیگه منم با آی پی خارج رفته بودم)

ali-tahmasb

Registered User
لایک‌ها
1,856
فک نکنم مستقیما مثلا با یاهو ارتباط داشته باشن شاید از راه های واسطه (مثل ANetwork خودمون) تبلیغ میکنن.
زیاد دیدم تبلیغات هر دو شونو
ولی فکر نکنم که خودشون مستقیما تبلیغ بدن به یاهو و ای پی ایران و ... (البته دیجی کالا کلفته شاید این کارو بکنه)
ولی همونطوری که دوستمون در نقل قولش گفت احتمالا از طریق anetwork و ... انجام بشه.
واسه من که خیلی اتفاق افتاده و دیدم
مخصوصا دی جی کالا رو وقتی دیدم اینطوری تا یه مدت تو ذهنم مونده بود و ناخوداگاه میرفتم سایتش ولی بعد یه مدت اصلا دست و دلم نمیره که بزنم برم تو سایتش (نمیونم دقیقا چرا اینطوری شده)
Anetwork رو از منظر نمایش دهنده بهش نگاه کرده بودم. قطعا کارشناس های خوبی داره و میتونه به شرکت ها کمک کنه. بقیه برند ها رو اطلاع ندارم از نحوه کار شون ولی دیجی رو میدونم یه گروه آنالیزگر درست حسابی داره.
من بیشتر مد نظرم این بود که نقش تبلیغات توی بیزینس خودمون چطوری باید پیش بره نه صرفا اینکه دیجی و بامیلو چیکار کردن. پسفردا اگه خواستیم یه فروشگاه داشته باشیم برای تبلیغات بهترین روش چیه چقدر روش سرمایه گذاری کنیم. اول برند بشیم یا اول فروش
جالبیش اینجاس من چند باری تو سایت ساب سین تبلیغ بامیلو رو دیدم! (ساب سین فیلتره دیگه منم با آی پی خارج رفته بودم)
خب اینجوری که هزینه هاش خیلی زیاد میشه. هوم؟ با هر نمایش پول میگیره یا هر کلیک؟

MR-S

Registered User
لایک‌ها
7,680
Anetwork رو از منظر نمایش دهنده بهش نگاه کرده بودم. قطعا کارشناس های خوبی داره و میتونه به شرکت ها کمک کنه. بقیه برند ها رو اطلاع ندارم از نحوه کار شون ولی دیجی رو میدونم یه گروه آنالیزگر درست حسابی داره.
من بیشتر مد نظرم این بود که نقش تبلیغات توی بیزینس خودمون چطوری باید پیش بره نه صرفا اینکه دیجی و بامیلو چیکار کردن. پسفردا اگه خواستیم یه فروشگاه داشته باشیم برای تبلیغات بهترین روش چیه چقدر روش سرمایه گذاری کنیم. اول برند بشیم یا اول فروش

خب اینجوری که هزینه هاش خیلی زیاد میشه. هوم؟ با هر نمایش پول میگیره یا هر کلیک؟
ای‌ نتورک رو مثال زدم اصلا در حد این حرفا نیستش:D
نمیدونم دقیقا سیستمشون چجوریه.

ali-tahmasb

Registered User
لایک‌ها
1,856
ای‌ نتورک رو مثال زدم اصلا در حد این حرفا نیستش:D
نمیدونم دقیقا سیستمشون چجوریه.
خودم احتمال میدم یا مستقیم از یه شرکت خارجی اقدام کردن یا یه واسطه ایرانی که خودش از اون شرکت نمایندگی داره.
مستقیم کسی بخواد اقدام کنه فک کنم خیلی سخته
تبلیغات توی گوگل چطوریاس؟ قیمت هاش به صرفه هست؟
یه سایت باز کردم مستقیم وارد شد فیلتر هم نبود. ولی بعدیش رو باز کردم از طریق دامین گوگل باز کرد فیلتر بود

MR-S

Registered User
لایک‌ها
7,680
خودم احتمال میدم یا مستقیم از یه شرکت خارجی اقدام کردن یا یه واسطه ایرانی که خودش از اون شرکت نمایندگی داره.
این سبک تبلیغات معمولا یه گوشش اسم شرکت رو میزنه ، خارجیها هم همینطورن :
Snapshot_2015-10-30_110013.png
تبلیغات توی گوگل چطوریاس؟ قیمت هاش به صرفه هست؟
اطلاع ندارم ، @aalireza439 @MihanV @mohsenshahbazi اینا فک کنم کار کرده باشن.

ali-tahmasb

Registered User
لایک‌ها
1,856

rezatak6

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
بازدیدم دوباره عادی شد :D
تبلیغات بامیلو هم بیشتر با Fastclick هستش.

MR-S

Registered User
لایک‌ها
7,680
سایتی هست که آدرس یه فیلم روی هاست بدیم بش اسکرین شات بگیره ازش؟

ali-tahmasb

Registered User
لایک‌ها
1,856
سایتی هست که آدرس یه فیلم روی هاست بدیم بش اسکرین شات بگیره ازش؟
اگه روی سرور باشه راحت میشه با نرم افزار های مخصوص اسکرین شات فیلم بگیری کیفیت و اندازه تصویر و صدا رو هم بالاش میتونی بنویسی ولی سرویس آنلاین چیزی ندیدم تا حالا.

بالا