• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

PrMaster

Registered User
لایک‌ها
401
دوستان اسکریپت آزمون انلاین فارسی یه زمانی بود کسی سراغ داره ؟(قابلیت نمایش کارنامه و تست و ...)
به شدت واجبه !

PrMaster

Registered User
لایک‌ها
401
تستا رایگانه که!
دوست عزیز نسخه خیلی سادش رایگانه
من چنینی چیزی باشه کافیه :
ارایه رتبه در گروه و کل
تعییین اعضا توسط مدیر
اعلام جامع نمرات در پنل کاربر
نمرهمنفی همواجبه :
:)
دوستان شبیه تستا ۳ چیزی داشتند ولی نهبا اون قیمت خریدارم

rezatak6

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
دوست عزیز نسخه خیلی سادش رایگانه
من چنینی چیزی باشه کافیه :
ارایه رتبه در گروه و کل
تعییین اعضا توسط مدیر
اعلام جامع نمرات در پنل کاربر
نمرهمنفی همواجبه :
:)
دوستان شبیه تستا ۳ چیزی داشتند ولی نهبا اون قیمت خریدارم
رایگانش همشو داره!

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670
رفقا می‌گم می‌دونید چطوری باید ویدئو بصورت آنلاین به وبسایت مخابره کرد؟
مثل همین کاری که هف هشتاد انجام می داد، قرعه کشی رو آنلاین از سایتشون پخش می کردن.
برای اینکار چندتا چیز نیاز هست ،
اول از همه یک سورس ویدیویی ، حالا میخواهد یک فایل ویدئویی باشه ، یا به صورت زنده از دوربین کپچر بشه.
دوم یک استریم سرور که بتونیم اطلاعات ویدیویی ات رو سمت اش بفرستی ، برای اینکار میتونی هم خودت یک سرور راه اندازی کنی ، یا از سرویس های رایگان مثل یوتیوب استفاده کنی.

وقتی سورس ویدیو و یک استریم سرور داشته باشی ، تنها کاری که باید انجام بدی ارسال ویدیو سمت سرور هست ، برای اینکار میتونی خودت یک نرم افزار بنویسی یا از نرم افزارهای متن بازی مثل OBS یا حتی VLC استفاده کنی.
(این رو هم بگم برای ارسال ویدیو سمت سرور بسته به کیفیت ویدیو که ارسال میکنی نیاز به خط اینترنت مناسبی هست ، برای مثال اگر بخواهی به صورت HD بفرستی ، اگر بهینه ترین کدک و انکودینگ رو هم انتخاب کنی ، حداقل اش به یک خط با پهنای باند بالاتر10 مگ نیاز داری)

آخرین مرحله کار هم اگر خودت یک استریم سرور راه اندازی کرده باشه ، برای پخش زنده برای کاربرها (حالا میخواهد موبایل باشه یا وب یا دسکتاب) ، پلیر مناسب اش رو بسته به تکنولوژی که برای استریم سرورت استفاده کردی ، راه اندازی میکنی و کاربر میتونه به صورت زنده ویدیو ارسالی ات رو ببینه.
اگر از سرویس های رایگان مثل یوتیوب استفاده کرده باشی ، تنها کافیه لینک استریم رو برای کاربرات به اشتراک بزاری.

سرویس های گفتگو آنلاین تصویری هم یک چیز تو همین مایه هاست ، با یکسری تفاوت ها ، اگر خواستید بگید براتون توضیح بدم.

armanzand

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
دوستان میخوام یه فروشگاه با همچین قالبی بسازم
اگر کسی تواناییشو داره قیمت اعلام کنه . ممنون

8ali8

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
سایت کنید برای بالا بردن رنک و بازدید ؟

8song

Registered User
لایک‌ها
1,302
سلام خدمت دوستان عزیز
تو سایت gtmetrix یه فایل css از سایت من هست که مربوط میشه به افزونه contact form 7
چون حجمش ناچیزه میگه تو هدر سایت بذارمش منم کد هاشو کپی کردم اونجا

حالا مشکل من اینه که باز هم اون فایل فراخوانی میشه تو هدر سایت به این صورت :
HTML:
<link rel='stylesheet' id='contact-form-7-rtl-css'  href='http://farseda.ir/wp-content/plugins/contact-form-7/includes/css/styles-rtl.css?ver=4.3.1' type='text/css' media='all' />

وقتی هم که اون فایل رو از هاست حذف میکنم بدتر میشه و ارور میده که فایل فراخوانی شده اما تو سایت موجود نیست 404 میشه..چجوری میتونم کاری کنم که کد بالا فراخوانی نشه؟!نتونستم کدش رو تو هدر پیدا کنم چون با
PHP:
<?php wp_head(); ?>
اومده

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670
@aalireza439 یکم درباره meteor توضیح میدید کاربرد اصلی این فریمورک چیه ؟ و ...
یک فریمورک برای ایجاد اپلیکیشن های تحت وب ، بر پابه Node.js هست. بخواهیم مقایسه اش کنیم ، چیزی هست مشابه Ruby on Rails بر پایه Ruby.
از ویژگی هاش بخواهیم بگیم ،
پشیبانی به صورت پیشفرض از قابلیت بلادرنگ (Realtime)
توسعه سمت کاربر و سمت سرور فقط با یک زبان
صرفه جویی در زمان با وجود پکیج های رایگان و هوشمند
استفاده از تکنولوژی های روز
سرعت توسعه بالا و کارایی مناسب.
و...
Meteor به دلیل سرعت توسعه بالاش ، بهترین گزینه برای شروع کار استارت اپ ها هست .

MR-S

Registered User
لایک‌ها
7,680
تاحالا پیش اومده براتون که وقتی سیستمتون رم کم میاره شروع میکنه به بستن برنامه ها ؟ راه حلی هست براش؟ برای من حتی وقتی رم روی 70% هم هست میبنده برنامه هارو.

rezatak6

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
تاحالا پیش اومده براتون که وقتی سیستمتون رم کم میاره شروع میکنه به بستن برنامه ها ؟ راه حلی هست براش؟ برای من حتی وقتی رم روی 70% هم هست میبنده برنامه هارو.
من سیستمم مال عصر(عسر) حجل(هجل) هستش چندین بار برام شده بعضی وقت ها هم وقتی 50 تا تب باز میکنم دیگه دود هم ازش در میاد ، فک کنم به خاطر پر شدن درایوی باشه که توش ویندوز نصبه مال منکه 50 مگ حجم مونده توش :D

بالا