• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

signul

Registered User
لایک‌ها
938
دانلود کنید نرم افزار آموزش هک تلگرام

مشاهده پیوست 888940

http://s1.picofile.com/file/8227563384/telegram.zip.html
تقصیره خودشه من گفتم فایل توسط آنتی ویروسم پاک شده دوباره بده نداد منم رایگان میزارم برای دانلود 45 هزار تومنم کوفتش بشه

به هر برنامه ای هم نمی شه اعتماد کرد
دو روز دیگه می بینی خودتو زد پوکند
این طور آدما کم نیستن

afshin313

Registered User
لایک‌ها
3,767
سعی کن بک لینک قوی حتما بگیری چون در موضوع سایتت رقابت نفسگیری وجود داره.
بستگی به خودت داره اما الان سایتهای معروفی که با کلمه دانلود آهنگ صفحه اول گوگل هستند هر ماه هزینه زیادی بابت بک لینکهاشون انجام میدن حتی تا ماهی 300 یا 400 هم بنده شنیدم اما برای شما که تا حالا براش بک لینکی نگرفتین از قیمتهای کمتر استفاده کن , باز اون هم بستگی به وسع مالی شما داره.
فقط از هر جا خواستی بگیری سعی کن اتوریتی برات مهم باشه چون خیلی جا ها متاسفانه هنوز روی پیج رنک دارن مانور میدن در حالیکه گوگل چند سال هست دیگه پیح رنکهارو آپدیت نمیکته و پیج اتوریتی رو جایگزین اون کرده.
نیازمند منبع:rolleyes:

AMIR0098

Registered User
لایک‌ها
2,554

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670
نیازمند منبع:rolleyes:
پیج اتوریتی اصلا ربطی به شرکت گوگل نداره که بخواهد جایگزین پیج رنک بکندش، این یک امتیازی هست که شرکت Moz بر اساس معیارهای خودش به وب سایت شما میده (حالا اینکه اینکه درست است یا غلط اش رو من کاری باهاش ندارم).
پیج رنک گوگل از همون اول اشتباه بود ، اعطای پیج رنک به وب سایت ها از طرف گوگل ، باعث تمایز یکسری وب سایت و آشکار شدن بعضی حقایق و سوء استفاده خیلی افراد از اون حقایق شد.
پیج رنک گوگل مثل این بود ، بیاییم ، توی یک جامعه یکسری افراد رو جداشون کنیم ، بهشون به طور خاصی رفتار کنیم ، از اون طرف هم همه سعی کنن مثل اون افراد بشن ، حالا چه از راه درست یا غلط.

afshin313

Registered User
لایک‌ها
3,767
پیج اتوریتی اصلا ربطی به شرکت گوگل نداره که بخواهد جایگزین پیج رنک بکندش، این یک امتیازی هست که شرکت Moz بر اساس معیارهای خودش به وب سایت شما میده (حالا اینکه اینکه درست است یا غلط اش رو من کاری باهاش ندارم).
پیج رنک گوگل از همون اول اشتباه بود ، اعطای پیج رنک به وب سایت ها از طرف گوگل ، باعث تمایز یکسری وب سایت و آشکار شدن بعضی حقایق و سوء استفاده خیلی افراد از اون حقایق شد.
پیج رنک گوگل مثل این بود ، بیاییم ، توی یک جامعه یکسری افراد رو جداشون کنیم ، بهشون به طور خاصی رفتار کنیم ، از اون طرف هم همه سعی کنن مثل اون افراد بشن ، حالا چه از راه درست یا غلط.
منم میدونم اینو.کاملا درسته.
ولی یه سر به خدمات وبمستری بزن.اوضاع خرابه :|

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
دانلود کنید نرم افزار آموزش هک تلگرام

مشاهده پیوست 888940

http://s1.picofile.com/file/8227563384/telegram.zip.html
تقصیره خودشه من گفتم فایل توسط آنتی ویروسم پاک شده دوباره بده نداد منم رایگان میزارم برای دانلود 45 هزار تومنم کوفتش بشه
این چی بود الان ما دانلود کردیم؟
هک تلگرام رو که 5-6 تومن قیمتش بود اگر اشتباه نکنم

nader2015

Registered User
لایک‌ها
38
کی میدونه اینا چین

topworkhandsandlegs.com
dogshowsonice.com
lilishopstogether.com
letsgotofriday.com

من امروز از اینا +1200 ورودی داشتم !! الانم روی سایت خیمه زدن نمیدونم جریانشون چیه

Ehsan_king99

Registered User
لایک‌ها
6,516
سلام
بنظر شما راهی وجود داره بشه تو نت پول در آورد؟
والا من که دیگه مخم پوکید
4 ساله دارم کار میکنم آخرش هم هیچی...
من 13 سالمه
خیلی کار ها هم میتونم بکنم میتونم ویولن بزنم فیلم بگیرم عکاسی کنم آموزش تصویری تهیه کنم و ...
راهی هست؟
http://forum.persiantools.com/threads/کمک-برای-کسب-در-آمد.748211/
از 9سالگی ؟
من دیگه حرفی ندارم :| از همینجا به نت میگم اودافظ و مودم رو از پنجره پرت میکنم بیرون :|

nnet00

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
آیا پاپ آپ مثل گذشته بازدهی داره یا نه؟
آیا زدن سایت پاپ آپ می تونه درآمد زا باشه؟

Last edited:

takesh

Registered User
لایک‌ها
4,325
هنوز یاد نگرفتی هر چیزیو دانلود نکنی؟
تا جایی که میشه پسوردای مهمتو عوض کن.
99% مشکوک به stealer بودنه :|

بصورت Zip هست ! اگه بازش نکرده باشه فکر نکنم مشکلی پیش بیاد ؟

takesh

Registered User
لایک‌ها
4,325
عاغا یه سوال :

این سایت که اپ موبایل رایگان میسازه رو میشه با یه بانک تطلاعاتی مچ کرد ؟
یعنی هر کاربر که اون نرم افزار رو دان میکنه بتونه تعداد نا محدودی اطلاعات بصورت عمومی سند کنه و این اطلاعات تو جای مشخص خودش قرار بگیره تا شاید کاربر دیگه به این اطلاعات نیاز پیدا کنه تونو فراخوانی کنه ؟
یه جورایی اپ کاملا متصل به بانک اطلاعاتی بشه هم دریافت و هم ارسال

AMIR0098

Registered User
لایک‌ها
2,554
بصورت Zip هست ! اگه بازش نکرده باشه فکر نکنم مشکلی پیش بیاد ؟
اره بصورت زیپ هست . بعد انتی ویرویس اینجا حکم شلغم رو داره مگه؟ اول من چک کردم با انتی ویرویس موردی نبود. الانم کل سیستم رو 4 بار اسکن کردم بازم موردی نبود.:general712: اگر stealer هم در کار بوده باشه فکر کنم همون برنامه هک باید باشه که کلا توی این فایل نبود فقط یک فایل pdf توش هست. :general306:

rizak

Registered User
لایک‌ها
704
هنوز یاد نگرفتی هر چیزیو دانلود نکنی؟
تا جایی که میشه پسوردای مهمتو عوض کن.
99% مشکوک به stealer بودنه :|
چرا چرت و پرت میگی ؟ stealer همون ویروسه ؟
بیا همینجا میزارم دانلود کن pdf که دیگه ویروسی نمیشه دهاتی : ))
کلا نمیدونم چته با خودت درگیری یا مشکل فنی داری یه بار میگی من اون پسره اوسکوله learndl هستم یه بار میگی هکرم یه بار میگی فلانه
تکلیفت با خودتم معلوم نیست !
فایل آموزش هک تلگرامو ضمیمه کردم فکر کنم از اینجا معتبرتر جایی نباشه دیگه هم چرت و پرت نباف

فایل های ضمیمه

• telegram-hack.pdf
    718.8 KB · نمایش ها: 34

rizak

Registered User
لایک‌ها
704
اره بصورت زیپ هست . بعد انتی ویرویس اینجا حکم شلغم رو داره مگه؟ اول من چک کردم با انتی ویرویس موردی نبود. الانم کل سیستم رو 4 بار اسکن کردم بازم موردی نبود.:general712: اگر stealer هم در کار بوده باشه فکر کنم همون برنامه هک باید باشه که کلا توی این فایل نبود فقط یک فایل pdf توش هست. :general306:
مرسی و تشکر که چک کردی
زیاد جدی نگیر این @afshin313 خود درگیری داره : ))
برای من که مشکلی نبود فقط فایل exe که تو بسته بود وقتی بسترو از حالت زیپ خارج کردم آنتی ویروسم پاکش کرد
به فروشندش که گفتم گفت خوب هک با ویروسه میخوای پاک نکنه ؟
این فایلم که گذاشتم pdf هست که اینا ویروسی نمیشن که

rizak

Registered User
لایک‌ها
704
تو اون فایله اینا بودن

0.jpg

فایل exe را آنتی ویروسم پاک کرد دفعه دوم بهم داد پاک نکرد ولی تا مرحله اطلاعات کاربر که میخوای هک کنی جلو رفتم اما دیگه نتونستم

6.jpg

ولی من که فکر نکنم تلگرام هک بشه !

بالا