• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

ap3

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
از نت مخابرات تعریف کردم انگار یکی ریپورت داده :|
قبلا دو ماه یه بار 90ت میدادیم این دفعه شد 108ت :|
از صبح تا رأس 12 شب هم قطع بود فصل 5 فرندز رو کامل نشستم نگاه کردم :|

دوستان اینترنت حجمی خوب حداقل 30 گیگ روزانه و شبانه نامحدود جایی سراغ دارید ؟ کم کم باید مهاجرت کنم فکر کنم دو ماه دیگه هزینش بشه 140 :|
مگه چیکار میکنی که انقدر مصرف داری؟!

MOHAMMAD026_1

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,693
histats باز نمیشه ؟ :(
الان 3 روزه داغونه :(
امروز google analytics جایگزین کردم
نکست ادز چرا اینقدر سنگینه؟
مدتیه چندین جایگاه اجاره دادیم بهشون، تا الان ک مشکلی تو لود نبوده !
البته 1 یا 2 روز پیش یه مشکل چند ساعته بود و بعد از انتقال js ب هاست خودم حل شد
به به آقا ناصر، ازین ورا :D

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
یا همه امامزاده ها:general509::D

ولی حسابی میفروشه هااااا.

اینم دیگه از دست فروشگاهش خسته شده داره تیشه به ریشه خودش میزنه
البته بعید میدونم اینو فیلتر کنن. یعنی جو حاکم یه جوریه که اگه بخوان هم نمیتونن

این های استیت کلا فازش چیه؟
الان که تحریم ها داره برداشته میشه ایرانو تحریم کرده؟
البته قبلا هم توی قوانین ش یه چیزایی در مورد سایتهایی که مطالب مرتبط با **** و اسلام و اینا بذارن نوشته بود
ولی باورم نمیشد دیگه تا این حد پیش بره

siavashx

کاربر فعال
لایک‌ها
6,667
از نت مخابرات تعریف کردم انگار یکی ریپورت داده :|
قبلا دو ماه یه بار 90ت میدادیم این دفعه شد 108ت :|
از صبح تا رأس 12 شب هم قطع بود فصل 5 فرندز رو کامل نشستم نگاه کردم :|

دوستان اینترنت حجمی خوب حداقل 30 گیگ روزانه و شبانه نامحدود جایی سراغ دارید ؟ کم کم باید مهاجرت کنم فکر کنم دو ماه دیگه هزینش بشه 140 :|
اینجا نباید از هیچی تعریف کرد وگرنه فاتحه اون چیزی که ازش تعریف کردی خونده میشه:D

nasser_a

Registered User
لایک‌ها
4,425
الان 3 روزه داغونه :(
امروز google analytics جایگزین کردم

مدتیه چندین جایگاه اجاره دادیم بهشون، تا الان ک مشکلی تو لود نبوده !
البته 1 یا 2 روز پیش یه مشکل چند ساعته بود و بعد از انتقال js ب هاست خودم حل شد

به به آقا ناصر، ازین ورا :D
گه گداری به کوچه های قدیمی هم باید سر زد:general406:

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
بعضا تعجب میکنم که 7 سال زحمت میکشم و سئو یاد میگیرم وسایت رو بالا میارم و توش محصولی رو میفروشم

بعد ملت کثیف که فقط دنبال پول راحتن و نمیتونن رقابت کنن همین محصول رو به نصف قیمت جار میزنن

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,738
تا جایی که من خبر دارم پهنای باند رو بردن بالا. هاست 1 گیگ قبلا 15 گیگ پهنای باند داشت الان شده 150 گیگ.
آقا من بلاخره نفهمیدن بگم پهنای باند یا ترافیک
یکی میگه بگو پهنای باند اون یکی میگه ترافیک درسته
یکی دیگه میگه اینا ۲ تا معنای متفاوت و جدا از هم دارن
فراسو و نت افراز میگن پهنای باند - بچه های WHT میگن ترافیک
o_O

ap3

کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
بعضا تعجب میکنم که 7 سال زحمت میکشم و سئو یاد میگیرم وسایت رو بالا میارم و توش محصولی رو میفروشم

بعد ملت کثیف که فقط دنبال پول راحتن و نمیتونن رقابت کنن همین محصول رو به نصف قیمت جار میزنن
خیلی ها نه تنها خودشون کاسبی بلد نیستن بقیه رو هم از نون خوردن میندازن.

007saeed

کاربر فعال
لایک‌ها
3,202
افزونه ای هست برای نشون دادن مطالب به اینصورت که یه سری مطالب رو نشون بده با قابلیت اسکرول خودکار (مثل همین هایی که دیگران در حال دیدن چه مطالبی هستند؟)
-------
و یک افزونه ای دیگه برای نشون دادن مطالب مرتبط :) به صورت یک عکس کوچک و عنوان زیرش :)

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
histats فازش چیه دقیقا؟

الان موندم بدون آمارگیر
وبگذر رو میزاری سرعت لود سایت میره بالا
:|

herkool2000

Registered User
لایک‌ها
393
متوجه منظورت نشدم.
هاست ایرانی که آنلاین سرورز میده 100 مگ با پهنای باند 30 گیگ هست. هر کدوم از این کلمات هم باید قیمت هاست رو ببره بالا که زیاد نبرده : SSD , Cpanel , IR و Addon domain نامحدود.
یه امکان جالب دیگه هم که هاست آنلاین سرورز داره میتونید ورژن php رو خودتون انتخاب کنید + تمام ماژول های php رو فعال یا غیر فعال کنید (تو بقیه هاستینگ ها همچین چیزی ندیدم)
مشاهده پیوست 905171
کیفیت و پشتیبانیش خوبه؟

Milad._.R

Registered User
لایک‌ها
1,203
از w3 total cache استفاده میکنم ، ولی نمیخوام تعداد لایک رو تو کش نگه داره ، چه باید کرد ؟

محمد هستم

Registered User
لایک‌ها
1,067
اینا چشونه؟! اون موقع که همه چیو تحریم کردن خب سایتارو هم تحریم می کردن دیگه! حالا مثلا بعد برجام یکی یکی دارن گزینه هاشونو رو میکنن!
اول اون envato با زیر مجموعه هاش مثل تم فارست مارو تحریم کرد!
حالا histats!
الانم رفتم دیدم similarweb.com هم مارو تحریم کرده!
سیاست جدیدشونه! اینا پشت هر حرکتشون یه فکری هست! این ها نابغه دیپلماسی هستن! (غربی هارو میگم!)
-------------------
http://www.iranjib.ir/shownews/19495/پردرآمدترین-مشاغل-آگهی-شده-آخر-هفته/
پروگرمرهای عزیز برید خونه!
پ.ن هر وقت مهندسین واقعی در حوزه نرم افزار و سخت افزار تو این کشور جزو مرفه ترین ها با بالاترین کلاس های کاری شدن اون موقع میشه گفت این کشور داره پیشرفت میکنه!
روی این جمله بالایی اگر یخورده فکر کنیم به این نتیجه میرسیم که تا حدود زیادی میتونه درست باشه!
دلیلش اینه که زمانی این اتفاق میفته که قبلش کپی رایت رعایت شده باشه! رعایت شدن کپی رایت مستلزم داشتن فرهنگ هست! فرهنگ در کنار درآمد بالای مردم هست که میتونه تاثیر بذاره! در نهایت درآمد بالای مردم زمانی رقابت رو تو حوزه نرم افزار به وجود میاره که ایران با همه کشورها رابطه دوستانه داشته باشه و هیچ تحریمی تهدیدش نکنه! اون موقع هست که یک رقابت بین داخلی ها و خارجی ها به وحود میاد و ایرانی ها که هنوز ضعیف ترن با قیمت های پایین تر با خارجی ها رقابت میکنن! در پایان هم فقط افرادی میتونن تو این حوزه کار کنن که کاربلد باشن! اونوقت باید هر کسی با دلیل بره دانشگاه! دانشگاه هم باید درست و طبق سرفصل های بروز درس بده اون هم طبق یک سیستم مدرن و درست! هر کسی هم نتونه از دانشگاه فارغ التحصیل بشه و اونوقت هست که آقایون به دانشگاه نگاه درآمدی نخواهند داشت و مردم هم اینقدر مدرک براشون مهم نخواهد بود و همه این ها، فرهنگ و بنیان آموزش و پرورش که پایه و اساس و زیربنای آینده هر کشور هست رو هم درست میکنه!
اگر خلاصش کنیم میبینیم که در این مسیر، هم باید به فرهنگ برسیم هم باید به یک کشور با اقتصاد درست و خصوصی سازی شده و درآمد سرانه بالا بدون رانت و چیزهای دیگر برسیم! و هم باید به آموزش و پرورش درست برسیم و هم باید به رابطه دوستانه با جهان برسیم و هم به یک فضای آزاد! این یعنی پیشرفت!
دیدید که چگونه مهندسین نرم افزار به عنوان یک برآیند از یک جامعه میتونن قدرت یک کشور رو نشون بدن؟! و وقتی که مهندسین نرم افزار بجایی برسن حتما مهندسین سخت افزار هم به جایی میرسن! در این حالت همه مردم به یه جایی رسیدن!
اما چه میشه گفت فعلا افسوس باید خورد!
خیلیاشو نگفتم ولی بازم زیاد شد! :general601:

Last edited:
بالا