• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

rezatak6

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
دوستانی که با تبلیغ ایرانی کار میکنن چقد طول میکشه واریز کنن؟

mahdi.b20

Registered User
لایک‌ها
1,406
دوستان، تکلیف این فیلتر شدن درگاه های پرداخت چی میشه به نظرتون؟
دو بار از روی تصمیم کبری ، یکبار هم از روی وبمستر فداکار.
باسلام و تبریک سال نو به همه عزیران
صحبت های زیادی در مورد پولشویی و ... انجام شده که واقعیت نداره. ندیدم کاربری اینجا از پولشویی حرفی بزنه اما تعریف درست و قانونی از اون ارائه کنه.

ابتدا باید مواردی عرض بشه که یک مقدار شفاف سازی بشه در مورد ماهیت این اتفاق.
ببینید متاسفانه ما هنوز نمیدونیم مسئول اداره کردن وب فارسی در ایران کیه و ما با کدوم نهاد طرفیم!
قانون گذار کیه و ما باید به حرف کی گوش کنیم؟
پلیس فتا، پلیس امنیت اخلاقی، وزارت اطلاعات، بسیج، مرکز توسعه تجارت الکترونیک، اماکن و نیروی انتظامی، بانک مرکزی، کمیته فیلترینگ، دادستانی کل کشور یا ... ما بالاخره با چه ارگانی باید در تعامل باشیم ؟
یک روز اماکن برای پلمپ شرکت ما میاد به دلایل کاملا نامربوط، یکروز خود بنده رو نیرو انتظامی دستگیر میکنه و با دستبند و زنجیر به پا ! از دفتر کار مارو بیرون میبرند به خاطر اینکه شرکت ما مطلع از یک پرونده هست و نه متهم ! و آبروی ما هم اصلا مهم نیست و انگار نه انگار که ما بخش حقوقی و وکیل داریم و احضاریه هم برای ما نفرستادن.
یکروز احضار میشیم به فلان ارگان، روز دیگه باید قربانی کشمکش های درون سازمانی بین دو سازمان دیگه باشیم.
یکروز از پلیس اگاهی بنده رو بازجویی میکنن و به صورت فیزیکی هم مورد عنایت قرار میگیریم.
دوستانی که میفرمایند به سایت های وی پی ان فروش درگاه ارائه میشه و غیرقانونی عمل میشه، اول بفرمایند طبق کدوم قانون ؟
خب اگر قانونی هم وجود داشته باشه که بگه به وی پی ان فروش درگاه ندهید، با فلان سازمان چه کنیم که اصرار داره به وی پی ان فروش ها درگاه بدهیم چون استفاده اطلاعاتی از اونها میشه ؟
دوستان عزیز ارائه درگاه به وی پی ان فروش در سایت پی لاین، با هماهنگی کامل و در بعضی جاها بالجبار انجام شده نه به اختیار.
خیلی مسائل هست که مطرح کردن اون اصلا جایز نیست.
امیدواریم، امیدواریم که این مشکلات برطرف بشه و بدونیم بالاخره تکلیف ما چیه وگرنه برای ما هیچ مشکلی وجود نداره که ایده ها و طرح هامون رو به خارج از ایران ببریم و در اونجا شروع به کار کنیم که هم زمینه کار فراهم تره و هم قانونمندی بیشتری وجود داره و میدونیم بالاخره راه مون چیه. سرمایه گذار بهتر پیدا میشه، رانت خواری کمتره، بستر تکنولوژیک مناسب تره و خیلی موفق ترم هستیم چون مسائل حاشیه ای انرژی مارو نمیگیره.
درحال حاضر هم دلیل فیلترینگ مشخص نیست تا بعد از ایام نوروز و تعطیلات پیگیری کنیم و نامه قضایی رو دریافت کنیم که دلیل در اون احتمالا ذکر شده.

MR-S

Registered User
لایک‌ها
7,680
@l3est فکر کنم بیشتر وارد باشی تو این موارد و بقیه دوستان.
من یه لپتاپ دارم پسورد بایوسش رو ندارم و چون بوت اولیه با هارد هست نمیتونم از روی دی وی دی ویندوز نصب کنم.
این لپتاپ یه پارتیشن بیشتر هم نداره ، ویندوز فعلیم سونه چطوری هشت نصب کنم؟
بخوام دوتا پارتیشن بسازم اطلاعاتم نمیپره؟ از روی هارد میشه ویندوز نصب کرد ، بدون بوت؟

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
صحبت های زیادی در مورد پولشویی و ... انجام شده که واقعیت نداره. ندیدم کاربری اینجا از پولشویی حرفی بزنه اما تعریف درست و قانونی از اون ارائه کنه.

ببینید متاسفانه ما هنوز نمیدونیم مسئول اداره کردن وب فارسی در ایران کیه و ما با کدوم نهاد طرفیم!
پلیس فتا، پلیس امنیت اخلاقی، وزارت اطلاعات، بسیج، مرکز توسعه تجارت الکترونیک، اماکن و نیروی انتظامی، بانک مرکزی، کمیته فیلترینگ، دادستانی کل کشور یا ... ما بالاخره با چه ارگانی باید در تعامل باشیم ؟
یک روز اماکن برای پلمپ شرکت ما میاد به دلایل کاملا نامربوط، یکروز خود بنده رو نیرو انتظامی دستگیر میکنه و با دستبند و زنجیر به پا ! از دفتر کار مارو بیرون میبرند به خاطر اینکه شرکت ما مطلع از یک پرونده هست و نه متهم ! و آبروی ما هم اصلا مهم نیست و انگار نه انگار که ما بخش حقوقی و وکیل داریم و احضاریه هم برای ما نفرستادن.
یکروز احضار میشیم به فلان ارگان، روز دیگه باید قربانی کشمکش های درون سازمانی بین دو سازمان دیگه باشیم.
یکروز از پلیس اگاهی بنده رو بازجویی میکنن و به صورت فیزیکی هم مورد عنایت قرار میگیریم.
دوستانی که میفرمایند به سایت های وی پی ان فروش درگاه ارائه میشه و غیرقانونی عمل میشه، اول بفرمایند طبق کدوم قانون ؟
خب اگر قانونی هم وجود داشته باشه که بگه به وی پی ان فروش درگاه ندهید، با فلان سازمان چه کنیم که اصرار داره به وی پی ان فروش ها درگاه بدهیم چون استفاده اطلاعاتی از اونها میشه ؟
دوستان عزیز ارائه درگاه به وی پی ان فروش در سایت پی لاین، با هماهنگی کامل و در بعضی جاها بالجبار انجام شده نه به اختیار.
امیدواریم، امیدواریم که این مشکلات برطرف بشه و بدونیم بالاخره تکلیف ما چیه وگرنه برای ما هیچ مشکلی وجود نداره که ایده ها و طرح هامون رو به خارج از ایران ببریم و در اونجا شروع به کار کنیم که هم زمینه کار فراهم تره و هم قانونمندی بیشتری وجود داره و میدونیم بالاخره راه مون چیه. سرمایه گذار بهتر پیدا میشه، رانت خواری کمتره، بستر تکنولوژیک مناسب تره و خیلی موفق ترم هستیم چون مسائل حاشیه ای انرژی مارو نمیگیره.
درحال حاضر هم دلیل فیلترینگ مشخص نیست تا بعد از ایام نوروز و تعطیلات پیگیری کنیم و نامه قضایی رو دریافت کنیم که دلیل در اون احتمالا ذکر شده.
این بخشی که می گه هدف از دادن درگاه ، استفاده اطلاعاتی از فروشنده های وی پی ان هست یعنی چی؟
یعنی فروشنده های وی پی ان به اینا امار ما رو می دن؟
یا اول درگاه می دن بعدش می رن می گیرننشون؟:|

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670
@l3est فکر کنم بیشتر وارد باشی تو این موارد و بقیه دوستان.
من یه لپتاپ دارم پسورد بایوسش رو ندارم و چون بوت اولیه با هارد هست نمیتونم از روی دی وی دی ویندوز نصب کنم.
این لپتاپ یه پارتیشن بیشتر هم نداره ، ویندوز فعلیم سونه چطوری هشت نصب کنم؟
بخوام دوتا پارتیشن بسازم اطلاعاتم نمیپره؟ از روی هارد میشه ویندوز نصب کرد ، بدون بوت؟
اغلب لپ تاپ های یک میانبر برای منوی بوت دارن ،‌اکثرا هم کلید F12 هست . (اینو بزن دیگه نیازی نیست وارد ستاپ بشی ، برای نصب هم به جای DVD از فلش استفاده کن ، سرعت اش بیشتره)

این بخشی که می گه هدف از دادن درگاه ، استفاده اطلاعاتی از فروشنده های وی پی ان هست یعنی چی؟
گرفتنشون که کاری نداره ،‌ اینکه بعضی سایت ها فروش *** فیلتر نمیشن به این دلیل هست از خودشون هست ،‌اینطوری هم یک پولی به جیب میزنن ، هم آمار ملت رو هم میگیرن.

پ.ن : هدف دولت تو سال جدید این هست ،‌ اگر مردم بگوزن هم آمارشو داشته باشه ! (ترجیحا یک مالیاتی هم بابت اش بگیرن)

mahdi.b20

Registered User
لایک‌ها
1,406
اکثر اینایی که به اینکار مشغولند نوجوون هستند و خیلی راحت گیر می افتند این درگاه واسط هم برای جمع آوری مدرک و شناسایی راحت تر هستش
اونایی هم که بدون نگرانی تو اینکار فعالیت می کنند تکلیفشون معلومه

8song

Registered User
لایک‌ها
1,302
میخوام از تورنت چنتا فایل دانلود کنم..بعضیاش میشه بعضیاش همون اول که میزنه connecting to peers دیگه میمونه حرکت نمیکنه

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,738
میخوام از تورنت چنتا فایل دانلود کنم..بعضیاش میشه بعضیاش همون اول که میزنه connecting to peers دیگه میمونه حرکت نمیکنه
احتمالا سید نداره و یا اگه داشته باشه پورت تورنت بسته هست و نمیتونید با آی پی که دارید وصل شید
با چی داری دانلود میکنی؟ یا سیدباکس یا سرور مجازی هست؟ یا سیستم شخصی؟

MR-S

Registered User
لایک‌ها
7,680
با برنامه mini tools partition magic امتحان کن من چند بار باهاش پارتیشن هاردو چند تیکه کردم.

اغلب لپ تاپ های یک میانبر برای منوی بوت دارن ،‌اکثرا هم کلید F12 هست . (اینو بزن دیگه نیازی نیست وارد ستاپ بشی ، برای نصب هم به جای DVD از فلش استفاده کن ، سرعت اش بیشتره)

گرفتنشون که کاری نداره ،‌ اینکه بعضی سایت ها فروش *** فیلتر نمیشن به این دلیل هست از خودشون هست ،‌اینطوری هم یک پولی به جیب میزنن ، هم آمار ملت رو هم میگیرن.

پ.ن : هدف دولت تو سال جدید این هست ،‌ اگر مردم بگوزن هم آمارشو داشته باشه ! (ترجیحا یک مالیاتی هم بابت اش بگیرن)
داخل دی وی دی یه فایل Setup.exe داشت اونو اجرا کردم از داخل وین سون ویندوز جدید نصب شد :|

محمد هستم

Registered User
لایک‌ها
1,067
pt-happy-new-year.jpg
امیدوارم تو سال 1395 خدا بهتون انرژی و حالی بده که تلاش کنید تا به چیزایی که میخواید برسید. همه ما تو وجودمون به یه سری چیزها علاقه داریم! اما تلاش نمیکنیم و دلسرد میشیم! شرایط سخته ولی خب کاری نکردن هم چیزی رو حل نمیکنه! حداقل قضیه اینه که تلاش ما برای چیزایی که میخوایم باعث میشه وضعمون بهتر از موقعی که تلاشی نمی کنیم باشه! پس امیدوارم تو سال جدید اون نیرو و انرژی لازم رو داشته باشید برای تلاش کردن و رسیدن به خواسته هاتون!;)
در مورد تصویر نیز بگوییم که سال قبل ورژن اول آن را برای 94 منتشر نمودیم. اما امسال سعی بر این داشتیم تا ورژن جدیدی را برای نوروز 95 ارائه دهیم. لازم به ذکر است که عدد '5' از '1395' هم بعد از حرف 'ص' و با رنگ قرمز آمده که در آنجا هم '5' جا گرفته و هم 'د' و هم 'و' و هم '9' (گفتم که یه وقت نگید 5ش کجاست! ولی توجه کردین جمع بستم؟ خواستم مثل نوشته های اون افرادی که کلا یک نفر هستن بعد طوری میگن که انگار یک تیم 10 نفری هستن باشه:D)
در انتها آرزو می کنم که سال خوبی داشته باشید.:general601:

Last edited:

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770

اکثر اینایی که به اینکار مشغولند نوجوون هستند و خیلی راحت گیر می افتند این درگاه واسط هم برای جمع آوری مدرک و شناسایی راحت تر هستش
اونایی هم که بدون نگرانی تو اینکار فعالیت می کنند تکلیفشون معلومه
آره همینه
دقیقترش اینه که اینایی که *** میفروشن باید هفته به هفته یا آخر ماه برن پلیس فتا و کلیه لاگ های خودشون رو تحویل بدن
و اصلا هم بحث این نیس که کی این وسط فیلتر میشه کی نمیشه. حتی اینایی که فیلتر میشن هم میرن و تحویل میدن
من خودم چند تا دوستام که تو این کار هستن همون روند بالا رو انجام میدن و سایت هاشونم هر چند وقت یه بار مثه بقیه فیلتر میشه
یه دفعه هم که بهش گفتم چرا پس پلیس با اینکه میدونه کار شما خلافه بازم کاری بهت نداره؟
گفت همین که بهشون این لاگ ها رو تحویل میدیم براشون مهمه و گفتن اگه این کارو بکنید کاری بهتون نداریم

8song

Registered User
لایک‌ها
1,302
احتمالا سید نداره و یا اگه داشته باشه پورت تورنت بسته هست و نمیتونید با آی پی که دارید وصل شید
با چی داری دانلود میکنی؟ یا سیدباکس یا سرور مجازی هست؟ یا سیستم شخصی؟
با سرور مجازی

tehran_games

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
492

امیدوارم مشکل زودتر حل بشه.

ap3

کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
دوستان عید را به همه تان تبریک می گویم .
امیدوارم سال خوبی داشته باشید. و در این سال به تمامی ارزو هایتان برسید.
سلام به تمام دوستان قدیمی و جدید
سلام.
داداش کجایی خبری ازت نیست!

Meh_E

Registered User
لایک‌ها
75
دوستانی که با تبلیغ ایرانی کار میکنن چقد طول میکشه واریز کنن؟
اول هر ماه موجودی رو به اکانتت واریز میکنن ، درخواست بدی حدودا تا 24 ساعت بعد واریز میشه .

Last edited:

ap3

کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
امیر تو کلا چند تا وبلاگدهی داری؟
فک کنم به جای سایت هی میری وبلاگدهی میزنیا :general404:
من کار اصلیم وبلاگدهی هست . بالای 5 ساله توی اینکارم و هی با اسکریپتای مختلف ور میرم و یه چیز جدید میدم بیرون!

Ehsan_king99

Registered User
لایک‌ها
6,516
دوستان به نظرتون تو ایران با برنامه نویسی میشه به جایی رسید؟؟(به جای خوب . نه کارمند شدن :| ) چه میدونم شرکتی چیزی... بزنیم و... ؟؟؟
برنامه نویسی حرفه ای منظورمه

بالا