• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
سلام بر تمامی دوستان
یکی از آشنایان ما که گویا حرف بنده رو اصلا گوش نمیده طراح سایتش اینه : http://www.web3nter.ir/
بعد گفته دلیل اصلی مشکلات(کند بودن سایت و...) نداشتن سرور اختصاصیه و از این دوستمون ماهانه حدود 500 تومن گرفته
حالا سوال اینکه دلیل ی طراح برای پیشنهاد ی سرور اختصاصی به سایتی که هنوز زیر 10.000 ایرانی نیومده چیه؟
به نظرتون بهترین هاستینگی که هاست ایرانی داره کدومه؟تمامی کاربران هم ایرانی هستن!لطفا منطقی باشید!
بستگی داره ولی در کل خیر ف نیازی به سرور اختصاصی نداره.

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
کوچولو های توی خونه

بک لینک با اتوریته بالای 35 نیازمندیم

از طریق پیام خصوصی اطلاع بدید فقط حتما

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,738
این رو هم اضافه کنید: وبمستری که از چند جای مختلف اینترنت نداشته باشه وبمستر نیست :دی
دارم ماهیانه کلی پول نت نامحدود میدم٬ فقط به خاطر اینکه اینجایی که ما هستیم جز وایمکس هیچ شبکه ای فعال نیست
حدود ۴ ساله دارم و مشکلی هم باهاش نداشتم و همه چیز اوکی بوده تا به امروز

دقیقا مشکل منم همینه، از امروز صبح اصلا وصل نمیشد اخر با ایرانسل کانکت شدم
شما هم مبین نت هستید ؟ :general507:
الان هر ۱۰ دقیقه به مدت نیم ساعت کاملا ارتباط با نت قطع میشه
وایمکس ایرانسل

amir_coolboy

Registered User
لایک‌ها
902
دارم ماهیانه کلی پول نت نامحدود میدم٬ فقط به خاطر اینکه اینجایی که ما هستیم جز وایمکس هیچ شبکه ای فعال نیست
حدود ۴ ساله دارم و مشکلی هم باهاش نداشتم و همه چیز اوکی بوده تا به امروز

الان هر ۱۰ دقیقه به مدت نیم ساعت کاملا ارتباط با نت قطع میشه
وایمکس ایرانسل

مگه ایرانسل اینترنت نامحدود هم داره ؟

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,738
مگه ایرانسل اینترنت نامحدود هم داره ؟
بله
تا ۲ مگ اگه نامه داشته باشی (مثه نامه دانشگاه) نامحدود داره
البته وقتی میخای برداری باید توجه داشته باشی که سرویس ۱/۸ هست یا ۱/۱
نامحدود از ۲۵۶ ۱/۸ با قیمت ۳۵ تومن برای شیراز و دو سه تا شهر دیگه و ۵۵ تومن برای تهران شروع میشه به بالا .

naderfar

Registered User
لایک‌ها
134
دوستان سایت فیلتر کردن از طریق هاست هم بسته شده
درخواست دادم برای رفع فیلتر و متاسفانه رد شد
"با درخواست رفع فیلتر شما مخالفت شده است. شما می توانید پس از حذف محتوای مجرمانه تارنمای خود یک ماه دیگر مجددا درخواست نمایید"
حالا دقیقاً سایتی که نامه زدن از هاست بسته بشه و نمیشه داخل بشیم چطوری باید محتوا حذف کنیم!!!؟
کسی پارتی سراغ داره با هزینه؟

007saeed

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
3,202

amir_coolboy

Registered User
لایک‌ها
902
بله
تا ۲ مگ اگه نامه داشته باشی (مثه نامه دانشگاه) نامحدود داره
البته وقتی میخای برداری باید توجه داشته باشی که سرویس ۱/۸ هست یا ۱/۱
نامحدود از ۲۵۶ ۱/۸ با قیمت ۳۵ تومن برای شیراز و دو سه تا شهر دیگه و ۵۵ تومن برای تهران شروع میشه به بالا .
لینکشو میشه بدید؟
من الان مبین نتم، خیلی دارم هزینه میکنم ! اصلا هم راضی نیستم ...
اگه طرح نامحدود راضی هستین شما من بیام ایرانسل خسته شدم از مبین نت دیگه:(

Meh_E

Registered User
لایک‌ها
75
فکر نکنم به این شکل باشه. تا حالا وارد شدید ؟؟
آره دیگه هر روز از همین بخش میرفتم درخواستم رو چک میکردم :D

برای منم یه بار از صبح اینجوری شد ولی تا عصری درست شد
فعلا که درست نشده واسه من . اینجا کسی بوده بعد از موافقت اولیه و اون مدت 5 روزه با رفع فیلترش مخالفت بشه؟ تو همون درخواست اعلام میکنن رد شده یا اون درخواست رو میبندن؟

"با درخواست رفع فیلتر شما مخالفت شده است. شما می توانید پس از حذف محتوای مجرمانه تارنمای خود یک ماه دیگر مجددا درخواست نمایید"
حالا دقیقاً سایتی که نامه زدن از هاست بسته بشه و نمیشه داخل بشیم چطوری باید محتوا حذف کنیم!!!؟
میتونی از دیتابیس مطلب پاک کنی ، ولی اگه میخوای مراحل رفع فیلتر رو طی کنی بهتره سایت رو انتقال بدی به یه هاستینگ دیگه که مطالب بالا بیاد.

siavashx

کاربر فعال
لایک‌ها
6,667
خب به حرفشون گوش نکردی واسه همین رد درخواست زدن
بهتر اینه که سایتو منتقل کنی به یه جای دیگه و چیزایی که میگنو حذف کنی
فقططططططططططططططط رومانوف
لامصب هالک نیست اگر بود که کلا میشستم پای فیلم میخکوووووووووب
از ادمای داخل عکس فقط کاپیتان و مرد اهنی رو میشناسم :android06:
بقیه کین؟:android30:
فیلم دارن از خودشون؟:android07:

naderfar

Registered User
لایک‌ها
134
مشکل اصلی اینه که بدون اطلاع فیلتر و هاست بستن و کلاً نمیدونم چیرو باید حذف کنم
سایت هم مجاز فروشگاهی بوده و ای نماد هم داشته

signul

Registered User
لایک‌ها
938
آقا کسی هست با هزینه این قالب رو برام درست و حسابی نصب و تنظیمش کنه ؟

قالب خریداری شده و الان هم رو این دامنه هست : riban.ir

میخوام ظاهرش بشه مثل صفحه ای که خریدمش ، خوشگل ! با امکاناتی که لازم داره .
الان مشکلت دقیقا چیه خب ؟
فارسی شده هست این قالب منوی تنظیمات هم که داره
راحته

Meh_E

Registered User
لایک‌ها
75
تلگرام ۲۴ساعته به ما پاسخ می‌‌دهد
وزیر ارتباطات گفت: در این زمینه این هماهنگی را با تلگرام به وجود آورده‌ایم و از سوی دیگر این شبکه اجتماعی نیز در ارتباط با حذف مسائل غیراخلاقی و مستهجن که ممکن است در این شبکه مبادله شود، با ما همکاری می‌کند.

واعظی با اشاره به اینکه طی چند هفته اخیر تعداد بسیاری از کانال‌های غیراخلاقی در شبکه تلگرام مسدود شده است، گفت: آنچه که تلگرام برای ما فرستاده است لیست بسیار بلندی بود و تعداد آن را نمی‌دانیم، اما آنچه مسلم است اینکه بعد از درخواست وزارت ارتباطات برای مسدودسازی کانال‌های غیراخلاقی، تلگرام ظرف ۲۴ ساعت این کانال‌ها را مسدود می‌کند.

وی تاکید کرد: تلگرام نماینده‌ای در ایران ندارد و اگر هم دارد من در جریان نیستم، اما آنچه که ما با این شبکه ارتباط داریم، از طریق ایمیل بوده و ما درخواستمان را به این شبکه از این طریق اعلام می‌کنیم و آنها کانال‌های مدنظر را حذف و مسدود می‌کنند.

وزیر ارتباطات در مورد نظارت بر شبکه‌های اجتماعی داخلی نیز تاکید کرد: این وزارتخانه هیچ گونه محدودیتی برای فعالیت شبکه‌های اجتماعی داخلی به وجود نیاورده است و شبکه‌هایی که بر اساس قوانین و مقررات کشور فعالیت می‌کنند، مشکلی در ادامه فعالیت ندارند و ما از آنها حمایت می‌کنیم.

فیلتر نشدن تلگرام قطعیه با این حساب :general710:

tak3azir

Registered User
لایک‌ها
183
وزیر ارتباطات گفت: در این زمینه این هماهنگی را با تلگرام به وجود آورده‌ایم و از سوی دیگر این شبکه اجتماعی نیز در ارتباط با حذف مسائل غیراخلاقی و مستهجن که ممکن است در این شبکه مبادله شود، با ما همکاری می‌کند.

واعظی با اشاره به اینکه طی چند هفته اخیر تعداد بسیاری از کانال‌های غیراخلاقی در شبکه تلگرام مسدود شده است، گفت: آنچه که تلگرام برای ما فرستاده است لیست بسیار بلندی بود و تعداد آن را نمی‌دانیم، اما آنچه مسلم است اینکه بعد از درخواست وزارت ارتباطات برای مسدودسازی کانال‌های غیراخلاقی، تلگرام ظرف ۲۴ ساعت این کانال‌ها را مسدود می‌کند.

وی تاکید کرد: تلگرام نماینده‌ای در ایران ندارد و اگر هم دارد من در جریان نیستم، اما آنچه که ما با این شبکه ارتباط داریم، از طریق ایمیل بوده و ما درخواستمان را به این شبکه از این طریق اعلام می‌کنیم و آنها کانال‌های مدنظر را حذف و مسدود می‌کنند.

وزیر ارتباطات در مورد نظارت بر شبکه‌های اجتماعی داخلی نیز تاکید کرد: این وزارتخانه هیچ گونه محدودیتی برای فعالیت شبکه‌های اجتماعی داخلی به وجود نیاورده است و شبکه‌هایی که بر اساس قوانین و مقررات کشور فعالیت می‌کنند، مشکلی در ادامه فعالیت ندارند و ما از آنها حمایت می‌کنیم.

مثل این سریال شهرزاد که مجبور شدم اول تا اخرشو ببینم :| به من شعر تحویل نده :D
تلگرام هم احتمالش هست فیلتر کنن , تنها سایتی که فیلتر نمیشه سایت خودشونه :))

007saeed

کاربر فعال
لایک‌ها
3,202

از ادمای داخل عکس فقط کاپیتان و مرد اهنی رو میشناسم :android06:
بقیه کین؟:android30:
فیلم دارن از خودشون؟:android07:
رومانوف = اسکارلت یوهانسون = توی iron man بودش
اون دختره هم که توی سری avengers بودش که با دستاش بقیه رو بیهوش میکرد.
بقیه رو هم نمیدونم والا چه فیلم هایی بازی کردن ولی توی کمیک ها فکر کنم باشن یا جای دیگه که تا به حال ندیدم هیچکدوم رو
مرد عنکبوتی هم فکر کنم بود اونجا

007saeed

کاربر فعال
لایک‌ها
3,202
مثل این سریال شهرزاد که مجبور شدم اول تا اخرشو ببینم :| به من شعر تحویل نده :D
تلگرام هم احتمالش هست فیلتر کنن , تنها سایتی که فیلتر نمیشه سایت خودشونه :))
فکر کن یه روزی یه آدرس فیلتر شد رو بزنی بعد بره صفحه ی پیوند ها بعد همون پیوند ها هی ریدایرکت بشه به خودش (منظور که خود همون فیلترینگ و پیوندها رو ... فیلتر بشن)

orginalfilm

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,539
الان مشکلت دقیقا چیه خب ؟
فارسی شده هست این قالب منوی تنظیمات هم که داره
راحته
ممنون مشکل اول حل شد !!! الان ببینید همه درگاههایی ک دیفالت قالب بوده فیلتره . چیکار کنم؟ پیشنهادتون

در ضمن هزینه پستی متغیره چطور حساب میکنه؟

فرستاده شده از GLX Spider1Sِ من با Tapatalk

siavashx

کاربر فعال
لایک‌ها
6,667

به محل دفن ***** خندید که تلگرام جوابشونو میده تنها دلیل فیلتر نکردنش جمع بودن مردم داخلشه.مردم یه جا باشن بهتر میشه کنترلشون کرد

بالا