• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670
@aalireza439
این کیه؟ هر چی فکر کردم نفهمیدم تا حالا تو کدوم فصل بازی کرده
http://s3.img7.ir/rVCZh.jpg
Nymeria Sand یکی از ۸ تا دختر حرامزاده اُبراین مارتل (همونی که فصل ۴ گروگر گلگان کشتش) است.
کلا این ۸ تا دختر حرامزاده اُبراین یک گروه هستن به نام Sand Snakes.
http://gameofthrones.wikia.com/wiki/Nymeria_Sand
http://gameofthrones.wikia.com/wiki/Sand_Snakes

007saeed

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
3,202
Nymeria Sand یکی از ۸ تا دختر حرامزاده اُبراین مارتل (همونی که فصل ۴ گروگر گلگان کشتش) است.
نا مسلمونا ، مثل آأم سریال بسازید دیگه ، چرا سالی 10 تا قسمت میدید بیرون آخه.
الان دوباره فراموش کردم چی به چیه. باید بشینم از اول دوباره ببینم تا بفهمم کیا بودن و کیا نبودن.
(اینقدر هم تو این فیلم شخصیت هست با اسم های عجیب غریبشون که اصلا یاد گرفتنشونم سخته)
-----------
اون اسب سوارا بودن دور کالیسی رو گرفته بودن؟ اونا کین اون وسط؟
خال دروگو یعنی چی؟ (شخصیتشو میدونم، ولی فکر میکردم دیگه اون **** تمام افراد با اون نژاد باید باشه)
پسران هارپی کین و چی میخوان؟
همین مارتل ها کین و چی میخوان؟

ap3

کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
تازه قدر سایت درگاه پرداختو فهمیدیم! درخواست واریز میدادی کمتر از 10 دقیقه برات میزدند. توی سایت شتابها ساعت 1 ظهر درخواست واریز دادم الان 9 شبه هنوز نزدن!!!

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
این دختره که زندس کی کشتش؟همین قسمت اول زد یه نفر رو کشت
نا مسلمونا ، مثل آأم سریال بسازید دیگه ، چرا سالی 10 تا قسمت میدید بیرون آخه.
الان دوباره فراموش کردم چی به چیه. باید بشینم از اول دوباره ببینم تا بفهمم کیا بودن و کیا نبودن.
(اینقدر هم تو این فیلم شخصیت هست با اسم های عجیب غریبشون که اصلا یاد گرفتنشونم سخته)
-----------
اون اسب سوارا بودن دور کالیسی رو گرفته بودن؟ اونا کین اون وسط؟
خال دروگو یعنی چی؟ (شخصیتشو میدونم، ولی فکر میکردم دیگه اون **** تمام افراد با اون نژاد باید باشه)
پسران هارپی کین و چی میخوان؟
همین مارتل ها کین و چی میخوان؟
من عید نشستم همه رو دیدم
--------------------------------------------
خال دروگو رئیسه قبیله دوتراکی هاست که قوی ترین مرد هم هست
پسران هارپی کسایی هستن که می خوان دوباره برده داری و سنت های قدیمی شهرشون رو که کالیسی از شون گرفته رو دوباره اجرا کنن
مارتل ها هم دنبال انتقام هست هم بخاطر الیا مارتل که ملکه سابق بوده و کشتنش هم بخاطر اوبراین مارتل که کشته شد داخل مسابقه
در کل اون دخترا با اون مادرشون می خوان بیان و جای لنیستر ها رو بگیرن و حسابی مشکل دارن

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670

007saeed

کاربر فعال
لایک‌ها
3,202
این دختره که زندس کی کشتش؟همین قسمت اول زد یه نفر رو کشت

من عید نشستم همه رو دیدم
--------------------------------------------
خال دروگو رئیسه قبیله دوتراکی هاست که قوی ترین مرد هم هست
پسران هارپی کسایی هستن که می خوان دوباره برده داری و سنت های قدیمی شهرشون رو که کالیسی از شون گرفته رو دوباره اجرا کنن
مارتل ها هم دنبال انتقام هست هم بخاطر الیا مارتل که ملکه سابق بوده و کشتنش هم بخاطر اوبراین مارتل که کشته شد داخل مسابقه
در کل اون دخترا با اون مادرشون می خوان بیان و جای لنیستر ها رو بگیرن و حسابی مشکل دارن
اونایی که با اسب دور کالیسی رو گرفتن کی هستن؟
اون گنجشک اعظم چیکارست اونجا؟ (اون قسمت های فصل 5 رو زیاد با دقت ندیدم متوجه نشدم یهو از کجا پیداشون شد)
اون انگشت کوچیکه (بیلیش) الان کجاست؟
اون آریا چرا اینقدر کتک میخوره و بدبخته؟ (هدفش چیه ؟ میخواد هیچکس بشه؟)
اون 2 تا داداش کوچیکه جان اسنو هم معلوم نیست کجان و چیکار میکنن (هدف این دو تا اصلا نفهمیدم چی به چیه)

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
اونایی که با اسب دور کالیسی رو گرفتن کی هستن؟
اون گنجشک اعظم چیکارست اونجا؟ (اون قسمت های فصل 5 رو زیاد با دقت ندیدم متوجه نشدم یهو از کجا پیداشون شد)
اون انگشت کوچیکه (بیلیش) الان کجاست؟
اون آریا چرا اینقدر کتک میخوره و بدبخته؟ (هدفش چیه ؟ میخواد هیچکس بشه؟)
اون 2 تا داداش کوچیکه جان اسنو هم معلوم نیست کجان و چیکار میکنن (هدف این دو تا اصلا نفهمیدم چی به چیه)
اونایی که دورش بودن همون قبلیه کالیسی بودن دیگه که ی زمانی ملکه شون بود
گنجشک اعظم هم یهو وارد داستان شد ، ی فرقه مذهبی راه انداخته ( سرسی تو این فصل همشون رو قتل عام می کنه ببین کی گفتم )
بیلیش نمی دونم الان کجاس
اریا هم قصدش انتقام گرفتن از قاتلین خانواده ش هست که در حال حاظر داره تلاش می کنه از قدرت هیچکس برا خودش استفاده کنه
دو تا داداش کوچیکه هم تو این فصل غوغا می کنن با کلاغ سه چشم ( البته منظورم برندن استارک )

vahidrk

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
561
یه مشکلی هست ، من تمام صفحات حذف شده رو ریدایرکت کردم به صفحه اصلی اما صفحه تگ های حذف شده ریدایرکت نمیشه . یعنی اگه تگی تو سایت بوده که حذف شده آدرس اون تگ ریدایرکت نمیشه و به جاش مینویسه چنین مطلبی وجود نداره . مشکل از چیه ؟ چیکار کنم این صفحه های تگ های حذف شده هم ریدایرکت شه؟
چرا ریدایرکت کردید؟ وقتی صفحه ای واقعا حذف می شه باید ارور 404 بده، روال طبیعی هم همین هست. ریدایرکت برای زمانی هست که آدرس صفحه تغییر کرده باشه.
البته بنده اینطور فکر می کنم.

007saeed

کاربر فعال
لایک‌ها
3,202
اونایی که دورش بودن همون قبلیه کالیسی بودن دیگه که ی زمانی ملکه شون بود
گنجشک اعظم هم یهو وارد داستان شد ، ی فرقه مذهبی راه انداخته ( سرسی تو این فصل همشون رو قتل عام می کنه ببین کی گفتم )
بیلیش نمی دونم الان کجاس
اریا هم قصدش انتقام گرفتن از قاتلین خانواده ش هست که در حال حاظر داره تلاش می کنه از قدرت هیچکس برا خودش استفاده کنه
دو تا داداش کوچیکه هم تو این فصل غوغا می کنن با کلاغ سه چشم ( البته منظورم برندن استارک )
ولی هیچکس نمیتونه جای جان اسنو رو بگیره (اولین باریه که دوست دارم یک شخصیتی که از سریال حذف شده دوباره برگرده)
من فکر کردم اون قبیله کالیسی از بین رفتن :دی (اژدهاهای این کالیسی هم که خیلی خر شدن، معلوم نیست با خودشون چند چندن)
از اون گنجشک اعظم اصلا خوشم نمیاد (اون زنه ی لعنتی چطور غرور سرسی رو له کرد با shame shame گفتنش) = باید حساب کار رو بده دست این گنجشک لعنتی
همیشه به این بیلیش شک داشتم (معلوم نیست الان داره چه غلطی میکنه)
کلا از وقتی آریا رفته پیش این هیچکس و ... نفهمیدم چی به چی شد (لامصب این هیچکس خیلی سخته گرفتن منظورش، کلا نمیتونم باهاش ارتباط برقرار کنم)
این برندون که والا ما نفهمیدیم چرا اینطوریه (فکر کنم این دو تا پسر کوچولوها میخوان برن پیش جان اسنو، سانسا هم که میخواد بره پیش جان اسنو)
برترین صحنه ی تمام سریال از نظر من
bqs07rbv1eu2zgzixw6d.jpg

mahdi.b20

Registered User
لایک‌ها
1,406
از دیروز برخی از وب سایت های ارسال پیامک که اقدام به فروش سامانه ارسال پیام به گروه های تلگرامی میکردند، در حال فیلتر شدن می باشند. متاسفانه این اقدام بدون اطلاع قبلی بوده و حتی وب سایت دارای نماد اعتماد هم دچار این مشکل شده اند. ضمناً وب سایت های ارسال پیامک باید در اسرع وقت نسبت به ثبت در سامانه جدید سایت ساماندهی samandehi.ir اقدام و قرارداد خود با سرشماره را آپلود نمایند، تا دچار مشکل نگردند. همچنین بنا بر اعلام یک منبع آگاه تغییر خاصی در وضعیت درگاه های واسط رخ نداده است و فیلتر این سایت ها بخش اول ماجرا بوده و در آینده نزدیک احتمال پیگیری قضایی برای سایت های متخلف محتمل می باشد.
تلگرام eanjoman

PRO USER

Registered User
لایک‌ها
114
با چه تعداد بازدید ماهانه و روزانه میشه کسب درآمد مناسبی داشت ؟

ap3

کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
با چه تعداد بازدید ماهانه و روزانه میشه کسب درآمد مناسبی داشت ؟
همین چند روز پیش یه بنده خدایی همین سوالو کرد اگه برگردی چند صفحه قبل تعدادی از دوستان پاسخ دادند.

rezatak6

کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
میگم توی فیلترینگ وقتی یه مطلب گزارش میشه توسط همکاران افتخاری اصلا داخل مطلب میره که ببینه چرت و پرتی که واسه گزارش نوشتن درسته یا نه؟

mahdi.b20

Registered User
لایک‌ها
1,406
میگم توی فیلترینگ وقتی یه مطلب گزارش میشه توسط همکاران افتخاری اصلا داخل مطلب میره که ببینه چرت و پرتی که واسه گزارش نوشتن درسته یا نه؟
فکر نکنم حسابش را بکنه اینا بخوان اینهمه مطلب را هر روز بخونند چی میشه :general210:
البته خسته هستند :)

Last edited:

007saeed

کاربر فعال
لایک‌ها
3,202

mahdi.b20

Registered User
لایک‌ها
1,406

Hamidreza23