• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

007saeed

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
3,202
america got talent ?
britain got talent ?
بهترین کلیپی که ازش دیدم :
http://www.aparat.com/v/wvG0x

یه کلیپ از شلدون کوپر big bang theory :D
http://www.aparat.com/v/1AhEe

پ.ن : دوستان درگاه واسطی که الان فیلتر نباشه وجود داره ؟
هیچ جایی واسه دانلود نیست که
همه شون یا vip ن یا حذف کردن
راهنمایی جهت دانلود لطفا با تشکر

30r.sadegh

Registered User
لایک‌ها
82
با سلام.
چطور میشه فایل های درون هاست رو تغییر نام گروهی داد؟؟
بعد از فیلتر شدن مجبور شدم آدرس عوض کنم اما وقتی آدرس عوض کردم بعضی از فایل ها که اسم قدیمی سایت رو داشتند به مشکل خوردند.
لطفا راهنمایی کنید.

Dex

Registered User
لایک‌ها
314
با سلام.
چطور میشه فایل های درون هاست رو تغییر نام گروهی داد؟؟
بعد از فیلتر شدن مجبور شدم آدرس عوض کنم اما وقتی آدرس عوض کردم بعضی از فایل ها که اسم قدیمی سایت رو داشتند به مشکل خوردند.
لطفا راهنمایی کنید.
برای تغییر اسم گروهی فایلها روی سرور مجازی از Rename master استفاده میکنم که تا ۱۰۰۰ تا رو تست کردم زیر ۲۰ ثانیه تغییر میده
اما روی هاست رو نمیدونم٬ یه سرچ بزن همین تاپیکو یادمه چند نفر راهنمایی کردن.

30r.sadegh

Registered User
لایک‌ها
82
قبلا یه اسکریپت کوچیک برای این مورد نوشتم، پیوست کردم (اگر از هاست دانلود استفاده میکنی، باید php رو ساپورت کنه. در صورتی ک php غیرفعال بود، تیکت بزن برای مدتی فعال کنن تا کارت رو انجام بدی)

این اسکریپت رو در ریشه اصلی هاست بریز و در خط 3 فایل، نام پوشه مد نظرت رو قرار بده
قسمت آدرس دهی مثل مثال زیر باشه:
اگر فایل رو در ریشه اصلی public_html ریختی و میخوای همه فایل هارو تغییر نام بدی، فقط یه / در کد خط 3 بجای /dll قرار بده
خودش خودکار همه فایل های دارای نام مندرج رو پیدا میکنه (در تمام زیر پوشه های اون فولدری ک قرارش دادی یا انتخاب کردی)

بعد از قرار دادن فایل php فوق در هاست، اطلاعات داخلش مثل فرمت، آدرس قبلی و آدرس جدید رو به موارد مد نظرت تغییر بده و سپس اجراش کن(اگر صفحه سفید شد، یعنی درست انجام شده - احتمالا اجرا اش کمی طول بکشه - اگر زیاد طول کشید و وب سرور timeout داد، اطلاع بده کد رو یه تغییر کوچیک بدم)

و سپس با افزونه search & replace کلیه لینک های دانلود در وردپرس ات رو اصلاح کن
(گرچه بنظر من کلا آدرس سایت رو از فایل ها حذف کن، همینطور از لینک های دانلود درج شده در سایت (این مورد رو میتونی با شرط regex یا Like در phpmyadmin بصورت صحیح انجام بدی))
امتحان کردم اما جواب نداد...
البته یه قسمتی از نام فایل اون چیزیه که میخوام تغییر کنه...
فایل ها تصویری هستند.
ممنون میشم کمک کنید.

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,738
من یه سری مطالب اختصاصی چند ماه پیش ترجمه کردم و شاید ۱ بازدید هم نداشتن تا به امروز ولی حداقلش صفحه اول بودم چون با اون عنوان و مطلب کسی پست نذاشته بود تا حالا
۲ روز پیش همون مطلب رو یه سایت زیر ۱۰۰ ایران کپی کرد
حدود ۱۰۰ تا سایت دیگه هم از اون سایت کپی کردن و زنجیر وار همینجور کپی در کپی شده
الان من با اون عناوین توی گوگل محو شدم و حتی یه پاراگراف کوتاه از هر مطلب تو گوگل سرچ میکنم توی بهترین حالت صفحات ۶ الی ۷ هستم

کسی تجربه ای داره که چی میشه آخرش؟ گوگل بعدا میتونه تشخیص بده که اون مطلب برای منه و منو بکشونه صفحه اول ؟

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,738
راهش خرید هزارتا بک لینک و رقابت در دنیای سالم وبمستری هست. yjc کپی میکنه دیگه چی بگه آدم :|
@MihanV
خیلی عالیه
۲ ۳ روز وقتتو برای یه مقاله که اصلا در نت ایران موجود نیست بزاری٬ وقت بازدیدش که رسید از گوگل محو شی :general712:

ap3

کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
فایل ها تصویری هستند.
ممنون میشم کمک کنید.
از طریق دیتابیس چرا انجام نمیدی؟

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
خیلی عالیه
۲ ۳ روز وقتتو برای یه مقاله که اصلا در نت ایران موجود نیست بزاری٬ وقت بازدیدش که رسید از گوگل محو شی :general712:
گوگل اینقدر که فکر می کنید احمق نیست
کاملا تشخیص می ده مطلب شما چ زمان ایندکس شده و مطلب اون چ زمان پس نتیجه می گیره که اون از شما کپی کرده باز اگر هنوز می خوای سریع تر رسیدگی کنه می تونی لینک چند تا از مطالبت رو که کپی کرده اون سایت زیر 100 ریپورت کنی تا گوگل یکی از رقیب هات رو محو کنه !
البته گفتنش اسونه ولی در واقعیت به این سادگی نیست

پ.ن : مراحل گزارش مطالب کپی شده رو بلد نیستم

ap3

کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
خیلی عالیه
شما دوتا صفحه ساده html فقط با یه title درست کن و بعد بروی برای یکیشون چندتا بک لینک بعد ببین کدومو اول نشون میده. حالا سایتهای قوی که به قول دوستمونi3est که هزاران بک لینک دارن حتی اگه کل مطالب سایت شما رو مو به مو کپی کنند اونا همیشه اولن و سایتهای کوچیکتر رو زیر پا له میکنند.

siavashx

کاربر فعال
لایک‌ها
6,667
فایل ها تصویری هستند.
ممنون میشم کمک کنید.
من با همین کد چند بار فایلامو تغییر نام دادم
احتمالا یه جا رو اشتباه کردی

30r.sadegh

Registered User
لایک‌ها
82
از طریق دیتابیس چرا انجام نمیدی؟
چطور؟ چون بخوان سرچ و ریپلیس کنم لینک های بقیه جاها هم تغییر میکنه! من فقط میخوام آدرس تصاویر عوض بشه...
من با همین کد چند بار فایلامو تغییر نام دادم
احتمالا یه جا رو اشتباه کردی
چیزه خاصی نداشت که درست انجام ندم. فقط اون کلمه ای که میخوام تغییرکنه اول اسم اون فایل نیست...

ap3

کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
چطور؟ چون بخوان سرچ و ریپلیس کنم لینک های بقیه جاها هم تغییر میکنه! من فقط میخوام آدرس تصاویر عوض بشه...

چیزه خاصی نداشت که درست انجام ندم. فقط اون کلمه ای که میخوام تغییرکنه اول اسم اون فایل نیست...
لینکهایی که میخوای عوض کنی دقیقا کجاست توی پستهات هست؟

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
لینک هات چچوری ه الان ( نمونه لینک عکس )؟
لینک هات قراره چجوری بشه؟

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,738
شما دوتا صفحه ساده html فقط با یه title درست کن و بعد بروی برای یکیشون چندتا بک لینک بعد ببین کدومو اول نشون میده. حالا سایتهای قوی که به قول دوستمونi3est که هزاران بک لینک دارن حتی اگه کل مطالب سایت شما رو مو به مو کپی کنند اونا همیشه اولن و سایتهای کوچیکتر رو زیر پا له میکنند.
خیلی امیدوار شدم :D
پس با این اوصاف سایتایی که میخان اختصاصی و درست حسابی بالا بیان باید حداقل ماهی ۴۰۰ ۵۰۰ برای شروع خرج بک لینک کنن

گوگل اینقدر که فکر می کنید احمق نیست
کاملا تشخیص می ده مطلب شما چ زمان ایندکس شده و مطلب اون چ زمان پس نتیجه می گیره که اون از شما کپی کرده باز اگر هنوز می خوای سریع تر رسیدگی کنه می تونی لینک چند تا از مطالبت رو که کپی کرده اون سایت زیر 100 ریپورت کنی تا گوگل یکی از رقیب هات رو محو کنه !
البته گفتنش اسونه ولی در واقعیت به این سادگی نیست

پ.ن : مراحل گزارش مطالب کپی شده رو بلد نیستم
یه تست کن ببین تشخیص میده یا نه
یه مطلب رو قبل از ارسالش٬ تاریخشو روی ۱۵ روز قبل تنظیم کن و بعد ثبت کنش کن و بعد برو توی گوگل واکشی کن
همون لحظه برو همون مطلب رو توی گوگل سرچ کن میبینی پایینش نوشته 15days ago
البته من قبلا این روشو تست زده بودم٬ الانو نمیدونم همونجوریه یا نه .

30r.sadegh

Registered User
لایک‌ها
82
لینکهایی که میخوای عوض کنی دقیقا کجاست توی پستهات هست؟

لینک هات چچوری ه الان ( نمونه لینک عکس )؟
لینک هات قراره چجوری بشه؟
سایت وردپرسی هست و عکس ها داخل پست هست.
site.comwp-content/uploads/2016/05/sh-site.ir-81x55.jpg
میخوام site.ir به site.com تبدیل بشه. تو دیتابیس عوض شده اما تو هاست همون اسم قبلی رو داره...

ap3

کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
سایت وردپرسی هست و عکس ها داخل پست هست.
site.comwp-content/uploads/2016/05/sh-site.ir-81x55.jpg
میخوام site.ir به site.com تبدیل بشه. تو دیتابیس عوض شده اما تو هاست همون اسم قبلی رو داره...
منظورت از هاست چیه؟ پستها توی وردپرس همش توی دیتابیس ذخیره میشه. میری توی phpmyadmin دستور رو میدی و جای لینکها عوض میشه دیگه مگه توی پستهات به جز این عکسها لینک دیگه ای هم داری که نمیهوای اون آدرسش عوض بشه؟

GamesWorld

کاربر فعال ارزهای دیجیتال
فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,714

GamesWorld

کاربر فعال ارزهای دیجیتال
فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,714
Person Of Interest چه قشنگ شروع شد!
هیجان و استرس رو تو کل این قسمت داشتم.(و همینطور ترس اینکه این قسمت تموم بشه)(که تموم شد:confused::D)
فصل ها و قسمت هاش به هم ربط داره ؟ یعنی اگر بخوام شروع کنم باید از فصل اول ببینم یا هر فصل و هر قسمتی داستان خودش رو داره ؟

30r.sadegh

Registered User
لایک‌ها
82
منظورت از هاست چیه؟ پستها توی وردپرس همش توی دیتابیس ذخیره میشه. میری توی phpmyadmin دستور رو میدی و جای لینکها عوض میشه دیگه مگه توی پستهات به جز این عکسها لینک دیگه ای هم داری که نمیهوای اون آدرسش عوض بشه؟
جایی که عکس ها ذخیره شدند...
مشکل همینه!!! آره لینک هایی هستند که نمیخوام عوض بشند!!!!
فقط میخوام نام عکس ها توی هاست عوض بشه نه از طریق دیتابیس...
البته مشکل رو با دانلود کردن کل عکس ها روی vps و تغییر نام گروهی و آپلود دوباره حل کردم. اما به نظرم یه راه ساده تر دیگه باید برای این کار باشه...

بالا