• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670
قدرت 7zip
compression ratio 7%
مشاهده پیوست 947645

بهتر ازین داریم برای فشرده کردن متن ؟
@aalireza439
بیشتر نرم افزارهای فشرده سازی حالت کلی کارشون یکی هست ، همه نرم افزارها فشرده سازی ، وقتی میخوان یک فایل رو فشرده کنن ، بر این اساس عمل میکنن که الگوهای تکراری رو حذف کنن و حجم فایل رو کاهش بدن (به همین دلیل هست بعضی فایل ها که یک سری الگوهای ثابت دارن ، زمان فشرده سازی حجمشون خیلی کم میشه)
تنها فرق این نرم افزارهای فشرده سازی ، اون الگوریتمی هست که برای پیدا کردن و حذف الگوهای تکراری استفاده میکنن هست ،‌ اکثرا هم نتیجه همشون توی یک محدوده هستن ، دیگه نهایت تفاوت شون شاید کمتر از 1 درصد باشه.

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
اگه حجم هاست تموم نشده باشه ولی پهنای باند تموم شده باشه باید به پنل بالاتر ارتقا داد یا میشه پهنای باند اضافه خرید؟
بستگی به سرویس دهنده داره.
در حالت قانونی باید ارتقا بدید به پلن بالاتر .
در حالت همکاری با کاربر: ترافیک اضافه میشه.

93n03x

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
82
قدرت 7zip
compression ratio 7%
مشاهده پیوست 947645

بهتر ازین داریم برای فشرده کردن متن ؟
@aalireza439

713-jpg.947695

arc میخورتش!:general606:
پ.ن:تابحال باهاش فایل sql فشرده نکردم اگه یه تست کردید منم درجریان بذارید:general609:

فایل های ضمیمه

• 713.jpg
    713.jpg
    14.6 KB · نمایش ها: 85

saeid700

همکار بازنشسته
لایک‌ها
5,283
با هاستینگ هماهنگ کن ببین این امکان داره که ترافیک بخری یا نه معمولا برای ارتقا پلن فقط تفاوت قیمت و پرداخت میکنی . خرید حجم زیاد نمیصرفه بازم خودت مقایسه کن همرو باهم.

AMIR0098

Registered User
لایک‌ها
2,554
این نت که میگن ارزون شد ارزون شد دقیقا کدوم شرکت قیمت ها رو اورد پایین؟ پارس شاتل ایرانسل که تکونی نخوردن:general502:

ashkanshirani

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,102
دوستان یه سوال داشتم
من یه کامپیوتر دارم میخوام وای فاشو اوکی کنم ! ایا از بلوتوث میشه این امکان اوکی کرد ؟
راه حل چیه ؟ من فقط به wifi دسترسئ دارم :|

007saeed

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
3,202
@amir7310
چرا بنرهای تبلیغاتی توی سایتت لود نمیشه؟
الان یه مدتی هست اینطوریه

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
@amir7310
چرا بنرهای تبلیغاتی توی سایتت لود نمیشه؟
الان یه مدتی هست اینطوریه
درود

مشکل از ادرو و ادتیوب هست ... ادرو یه لحظه به ادتیوب بنر نمیده..تو سایت ها نمایش داده نمیشه بنر ها
ولی بنر های نکس وان نتورک رو هم که گذاشتم داره نمایش میده همش

درآمدم خیلی اومده پایین..منتظرم پولش تموم بشه..بنر هاشو وردارم:D 400 تومن بهش بدهکارم

saeid700

همکار بازنشسته
لایک‌ها
5,283

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670
دامنه هم ساسپند میشه؟؟؟ :|
بله میشه ،
ببین ، مدیریت دامنه های به این صورت هست : اول از همه ICANN وجود داره ، که مسئول مدیریت تمام زیر دامنه ها و سازمان هایی که مسئول مدیریت اون پسوند دامنه هست رو بر عهده داره ، یعنی اگر پسوند جدید بخواهد ثبت بشه ، باید اول از همه ICANN اون پسوند و سازمانی که میخواهد مدیریت اش کنه رو تایید اش کنه.
دومین سطح ، اون سازمان هایی هستن که مسئول مدیریت یک پسوند دامنه یا چند دامنه خاص هستن (domain registries) ،‌برای مثال Verisign مسئول مدیریت پسوند های com. net. هست یا Public Interest Registry برای پسوند org.
دامنه های ملی هر کشور که همشون توسط دولت همون کشور مدیریت میشه ، مثل ir که دست دولت ایران هست.
سومین سطح ، شرکت های ثبت کننده دامنه هست (domain registrar) ، این شرکت ها میان با اون سازمان مسئول یک پسوند خاص هستن (domain registries) قرار داد می بندن و به صورت کلی با قیمت کم تر میخرن و بعد به کاربرها طبق قیمت خودشون میفروشن.

حالا فرض میکنیم که برای یک دامنه با یک پسوند یک دستور قضایی برای مسدود شدن امده ، اول از همه به ICANN هیچ ربطی نداره ،‌ به خاطر اینکه وظیفه مدیریت دامنه با هر پسوندی مربوط به اون سازمانی هست که وظیفه مدیریت اون پسوند رو داره ، پس شکایت باید بره برای اون سازمان که مسئول اون پسوند هست (domain registries) ، وقتی اون سازمان شکایت رو دریافت کنه ، این شکایت رو به اون شرکت زیر مجموعه اش که اون دامنه رو ثبت کرده ارجاع میده و اون شرکت هم از کاربر توضیح می خواهد . این رو هم اضافه کنم domain registries می تونه درجا بزنه دامنه رو مسدود کنه (از نمونش به مسدود شدن سایت وارز بودی که توسط Verisign (یک شرکت امریکایی هست ) مسدود شد میشه اشاره کرد )

این رو هم بگم ، اکثر شکایت های مسدود شدن دامنه اول از همه به ثبت کنند ها (domain registrar) فرستاده میشه ، اکثر ثبت کننده ها هم از ترسشون و بدون اینکه دستور قضایی بخوان میزنن دامنه رو مسدود میکن ،‌ نمونش هم سایت مثل Godday هست که به عوضی بود معروفه.

hosein.blak

Registered User
لایک‌ها
299
بله میشه ،
ببین ، مدیریت دامنه های به این صورت هست : اول از همه ICANN وجود داره ، که مسئول مدیریت تمام زیر دامنه ها و سازمان هایی که مسئول مدیریت اون پسوند دامنه هست رو بر عهده داره ، یعنی اگر پسوند جدید بخواهد ثبت بشه ، باید اول از همه ICANN اون پسوند و سازمانی که میخواهد مدیریت اش کنه رو تایید اش کنه.
دومین سطح ، اون سازمان هایی هستن که مسئول مدیریت یک پسوند دامنه یا چند دامنه خاص هستن (domain registries) ،‌برای مثال Verisign مسئول مدیریت پسوند های com. net. هست یا Public Interest Registry برای پسوند org.
دامنه های ملی هر کشور که همشون توسط دولت همون کشور مدیریت میشه ، مثل ir که دست دولت ایران هست.
سومین سطح ، شرکت های ثبت کننده دامنه هست (domain registrar) ، این شرکت ها میان با اون سازمان مسئول یک پسوند خاص هستن (domain registries) قرار داد می بندن و به صورت کلی با قیمت کم تر میخرن و بعد به کاربرها طبق قیمت خودشون میفروشن.

حالا فرض میکنیم که برای یک دامنه با یک پسوند یک دستور قضایی برای مسدود شدن امده ، اول از همه به ICANN هیچ ربطی نداره ،‌ به خاطر اینکه وظیفه مدیریت دامنه با هر پسوندی مربوط به اون سازمانی هست که وظیفه مدیریت اون پسوند رو داره ، پس شکایت باید بره برای اون سازمان که مسئول اون پسوند هست (domain registries) ، وقتی اون سازمان شکایت رو دریافت کنه ، این شکایت رو به اون شرکت زیر مجموعه اش که اون دامنه رو ثبت کرده ارجاع میده و اون شرکت هم از کاربر توضیح می خواهد . این رو هم اضافه کنم domain registries می تونه درجا بزنه دامنه رو مسدود کنه (از نمونش به مسدود شدن سایت وارز بودی که توسط Verisign (یک شرکت امریکایی هست ) مسدود شد میشه اشاره کرد )

این رو هم بگم ، اکثر شکایت های مسدود شدن دامنه اول از همه به ثبت کنند ها (domain registrar) فرستاده میشه ، اکثر ثبت کننده ها هم از ترسشون و بدون اینکه دستور قضایی بخوان میزنن دامنه رو مسدود میکن ،‌ نمونش هم سایت مثل Godday هست که به عوضی بود معروفه.
توی سومین سطح، شرکت های ثبت کننده اگر دامنه رو مسدود کنن و من دامنه رو به جای دیگه منتقل کنم چه وضعیتی داره؟
مثلا دامنه رو توی طلاهاست ثبت کردم و به دامنه.نت انتقال دادم؟
پسوند xyz

club4fun

Registered User
لایک‌ها
793
نت ارزون شده ولی از 1 ام مرداد باید اجرا شه تو تمام سرویس دهنده ها و ... البته فک کنم کیفیت که الان پایینه پایین تر هم بره خدا به دادمون برسه :(:(

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670
توی سومین سطح، شرکت های ثبت کننده اگر دامنه رو مسدود کنن و من دامنه رو به جای دیگه منتقل کنم چه وضعیتی داره؟
پسوند xyz
این دیگه برمیگرده به اون دلیلی که اون ثبت کننده اولی دامنه ات رو مسدود کرده ، باید ببینی ثبت کننده جدیدی که دامنه ات رو منتقل کردی باهاش مشکل داره یا نه.

gem-music.com

Registered User
لایک‌ها
499
@amir7310
خخ دادا خدایی این ادتیوب چی بود :|
15 هزار تا نمایش تو یه روز 500 تک تومنی داد :|
بنظرت اگر تو نکست ادز کلیک رو اجباری کنی یعنی بصورت پاپ باکس باز بشه محاسبش میکنه؟

faridcboy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1,259
دوستان چه اسکریپتایی برای سایت فیلم با اشتراک VIP وجود‌‌ داره؟! هزینش مهم نیست فقط بهترین رو ‌میخام ...

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk

007saeed

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
3,202
دوستان برای تبدیل فرمت یک فیلم 4k به کیفیت پایین تر چه نرم افزاری رو پیشنهاد میکنید؟
میخوام 1080 یا 720 یا به صورت hd و... باشه (قابل پخش باشه در دستگاه های پخش)

M+J

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
4,011
پسوند xyz
رجیسترار دو نماینده یکسان است. به عبارتی شما در حال انتقال دامنه بین دو نماینده از یک رجیسترار هستید و طبیعاتا قوانین یکسان است.

بالا