• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

ozil20

Registered User
لایک‌ها
565
سایت خرید و فروش paypal زیر 100 دلار قبول کنه معرفی کنید :D
من سایت نمیشناسم اما قبلا با این آدرس ایمیل [email protected] دلار های پی پالم رو می فروختم توی یاهو مسنجر همیشه آن بود دیگه خیلی وقت میشه دلاری نفروختم اخرین بار دیدم یوزر تلگرامشو گذاشته بود توی یاهو مسنجر گفته بود اونجا دیگه هست حالا ایمیل بهش بده شاید جواب داد

AminArjmand

Registered User
لایک‌ها
281
سایت خرید و فروش paypal زیر 100 دلار قبول کنه معرفی کنید :D
پیمنت ۲۴ حسابتو وریفای کن هر چقد باشه برات نقد میکنن ، فرهاد اکسچنج هم حسابتو باید وریفای کنی ، اما از نظر سرعت پیمنت ۲۴ عالیه فرهاد افتضاحه ولی هر دو کارشون درسته و پولی بالا کشیده نمیشه

ap3

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,936

AminArjmand

Registered User
لایک‌ها
281
متاسفانه پشتیبانی سریع و با کیفیت همیشه در ایران در حد آرزو بوده در همه زمینه ها.
فرهاد تا قبل از اینکه مشتری پیدا کنه اون اوایلش پشتیبانیش ۲۴ ساعته و همیشه آنلاین بود و سریع چنج میکرد اما از زمانی که مشتریاش زیاد شده دیگه خیالشم نیست ، متاسفانه اکثر افراد اینطورین تا زمانی که مشتری ندارن یا کم دارن پشتیبانی بیست اما تا اینکه به یه جایی میرسن که دیگه نیازی ندارن میگن پشتیبانی کیلو چنده این یکی مشتری بپره اون یکی دیگه مجبوره و نمیره[emoji23]

omidss3

Registered User
لایک‌ها
1,448
دوستان ادتیوب بهتره یا نکس وان نتورک؟؟
از لحاظ شمارش + واریز داشتن
از نکس وان استفاده میکنم تا حالا راضی بودم ولی الان گیر دادن به ctr
خیلی مسخرست،این دیگه چطور میشه بر اساس نمایش؟! :|

rasoulabedi

Registered User
لایک‌ها
60
ثبت وب سایت ها در 50 سایت تبلیغاتی و آگهی
همراه با اضافه کردن عکس به آگهی
فقط و فقط و فقط با 10 هزار تومان
مزیت های این کار:
ثبت 50 بک لینک
افزایش بازدید
بهبود رتبه الکسا
بهبود سایت در گوگل
معرفی سایت شما
تحویل در کمتر از 24 ساعت
با ارائه نمونه کار
قیمت این کار در بازار بیش از 20 هزار است که ما برای شما به قیمت 10 هزار تومان انجام میدیم
آی دی : @rasoulabedi
موبایل : 09147394571

http://forum.persiantools.com/threads/ثیت-تبلیغات-شما-در-50-سایت.807187/#post-11895050

homayo0on

Registered User
لایک‌ها
620
دوستان ادتیوب بهتره یا نکس وان نتورک؟؟
از لحاظ شمارش + واریز داشتن
از نکس وان استفاده میکنم تا حالا راضی بودم ولی الان گیر دادن به ctr
خیلی مسخرست،این دیگه چطور میشه بر اساس نمایش؟! :|
ادتیوب رو اطلاعی ندارم
اما نکست وان نتورک رو به هیچ عنوان توصیه نمیکنم
بهتره با سایت های اصلی تبلیغات کلیکی، مثل صباویژن، اینتورک، کلیک یاب و... همکاری کنید جای این سایت های واسطه گر

club4fun

Registered User
لایک‌ها
793
واقعا نمیدونم کاروان ایران چش شده همه دارن گند میزنن ، اینم عاشورزاده :general208::general208::general208::general208:

omidss3

Registered User
لایک‌ها
1,448
ادتیوب رو اطلاعی ندارم
اما نکست وان نتورک رو به هیچ عنوان توصیه نمیکنم
بهتره با سایت های اصلی تبلیغات کلیکی، مثل صباویژن، اینتورک، کلیک یاب و... همکاری کنید جای این سایت های واسطه گر

به شخصه اینا رو تست کردم میگم بقیه دوستان استفاده کنن
آنتورک: شمارش بد نبود،تنوع بنر ها خوب ولی اینکه ماهانه تسویه میکنن مسخرست
کلیکیاب: شمارش افتضاح،اصلا ثبات نداره.واریز بین 1 هفته تا 10 روز
صباویژن رو تست نکردم تا حالا
نکس وان هم که شمارشش خوبه،واریز هم یک روز بعد از درخواست.فقط جدیدا گیر دادن به ctr

omidss3

Registered User
لایک‌ها
1,448
بالاخره imvbox ، ایران پرود رو شکست داد :(

ap3

کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
واقعا نمیدونم کاروان ایران چش شده همه دارن گند میزنن ، اینم عاشورزاده :general208::general208::general208::general208:
تعجب نداره! ببنید امریکا داره همه مدالهارو درو میکنه! اونجا از همون اول ابتدایی که میرن مدرسه آموزش شنا اجباریه آموزش موسیقی اجباریه مثل ریاضی که باید نمره قبولی بگیرین اینهارو هم باید نمره قبولی بگیرین. امکانات قابل مقایسه نیست. چه توقعی دارین شما؟ تا الانم اگه ایران مدالی گرفته فقط روی استعداد شخصی بوده وگرنه اینجا امکانات زیر صفره.

club4fun

Registered User
لایک‌ها
793
تعجب نداره! ببنید امریکا داره همه مدالهارو درو میکنه! اونجا از همون اول ابتدایی که میرن مدرسه آموزش شنا اجباریه آموزش موسیقی اجباریه مثل ریاضی که باید نمره قبولی بگیرین اینهارو هم باید نمره قبولی بگیرین. امکانات قابل مقایسه نیست. چه توقعی دارین شما؟ تا الانم اگه ایران مدالی گرفته فقط روی استعداد شخصی بوده وگرنه اینجا امکانات زیر صفره.
آخه کسی مثل عاشورزاده فرق داره ، کسی که قهرمان جهانه و این همه استعداد داره واقعا سخته باورش که مدال نگیره ولی برای سوریان میگن سن مشکل بود برای این یکی که سنش پایین بود !!! ( دقیقا مثل اینه که فلپس مدال طلا نمی گرفت تو المپیک ) البته ناداوری هم حد نداشت تو این دوره انگار گفتن بودن فقط ایران طلا نگیره هر کشوری شد عیب نداره !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,223
اومدم دامین کفتر را ثبت کنم اشغال بود! کفتر باز و کفتر بازی هم اشغال بودند!! با کمی فشار ایده طوقی به ذهنم رسید! نامردا به همین هم رحم نکردن دامین طوقی هم اشغال بود!! کسی ایده ای داره برای من؟!
635362851866228707.jpg

ozil20

Registered User
لایک‌ها
565
اومدم دامین کفتر را ثبت کنم اشغال بود! کفتر باز و کفتر بازی هم اشغال بودند!! با کمی فشار ایده طوقی به ذهنم رسید! نامردا به همین هم رحم نکردن دامین طوقی هم اشغال بود!! کسی ایده ای داره برای من؟!
برای کبوتر بزن ببین گرفتن یا نه

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,423
635362851866228707.jpg

pareshi dot ir آزاده

بالا