• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

AminArjmand

Registered User
لایک‌ها
281
به هاست دی ال پیام دادیم برای خزید هاست اینو جواب دادن:
سلام
ضمن عرض پوزش، با توجه به پر بودن ظرفیت سرورهای میزبانی، از پذیرش سفارش جدید معذوریم
لازم به توضیح است مقداری از منابع سرور برای حفظ شرایط کیفی سرویسها رزرو شده که از آن فروش نخواهیم داشت

خوب چرا سرور جدید نمیگیرن و مشتریهارو میپرونن؟
یعنی انقدر وضعشون خوبه؟!
حتی نپرسید سایتت چیه و بازدیدش چقدره!
والا هر وقت پیام بدی همینو میگن سه سال پیش که ازشون سرویس گرفتم هم همین پیامو دادن[emoji23] بعد گفتم پول هر چی بخوای میدم خخخ گفت هاست یه گیگ ماهی هفتاد تومن [emoji4] گرفتم ازشون ، شاید روش کارشون اینطوریه میخوان بگن ما مشتری زیاد داریم [emoji23]

• Like
Reactions: ap3

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
سلام
ضمن عرض پوزش، با توجه به پر بودن ظرفیت سرورهای میزبانی، از پذیرش سفارش جدید معذوریم
لازم به توضیح است مقداری از منابع سرور برای حفظ شرایط کیفی سرویسها رزرو شده که از آن فروش نخواهیم داشت

یعنی انقدر وضعشون خوبه؟!

نحوه سرویس دادنشون کاملا سلیقه ای هست..
احتمالا از اسمتون یا نحوه نوشتن تیکت خوشش نیومده..
به من سرویس نداد و گفت سرور ها پره//5 دقیقه بعد رفیقم پیام داد..گفت فاکتور رو پرداخت کنید

ap3

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
اینا فقط به تک سایتی ها یا حداکثر 2-3 سایتی سرویس میدن
احتمالا گفتین چندین سایتم رو میخوام بیارم اونجا؟!
نه اصلا هیچ سوالی هم نکرد.
من گفتم: یکی از پلنهای هاستتون رو میخوام نحوه سفارش به چه صورت هست؟
بعد این جوابو به ما دادن!!!!

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
سلام

یعنی انقدر وضعشون خوبه؟!
یادمه چند سال پیش خواستم ازشون سرویس بگیرم گفتن جا نداریم
دیگه خلاصه اینقدر اسرار کردم گفتن باشه فاکتور زد پرداخت کردم
نمی دونم چرا فینگلیش می نوشت :|

• Like
Reactions: ap3

starshop

Registered User
لایک‌ها
595
من متنشو دقیقا کپی کردم.
اونکه فینگلیش مینویسه مدیره به پست اون بخورید کنار میاد

پ.ن: شما که اینقدر هاست دی ال رو دوز دارین!!! چرا چند نفری یک سرور نمیخرید و ماهی 110 بدین براتون کانفیگ و نگهداریش کنه؟!

Amirmob4u

Registered User
لایک‌ها
289
لطفعلی خان فردی بود که به شادی مردم خیلی اهمیت میداد و از جنگ و خونریزی دوری میکرد و از اونطرف آقا ممدخان هم که خیلی جنگدوست و خونریز بود.
خوب دیگه داره به خدا میگه انگار برات مهم نیست طرف شادی بیاره برای ملت یا جنگ و خونریزی(چون آقا محمد خان حکموت رو از دستش با کمک حاج ابراهیم کلانتر کشید بیرون با اینکه کریم خان وصیت کرده بود بعد از مرگم حتما حاج ابراهیم رو بکش چون به من کمک کرده من نمیتونم ولی تو اینکار رو بکن ولی لطفعلی خان بهش رحم کرد)
لطفعلی خان از شخصیت های تاریخی هست که من علاقه خاصی بهش دارم کلا بعد زندیه دیگه حکومت درس حسابی روی کار نیومد که ویژگی های اونو داشته باشه

starshop

Registered User
لایک‌ها
595
والا هر وقت پیام بدی همینو میگن سه سال پیش که ازشون سرویس گرفتم هم همین پیامو دادن[emoji23] بعد گفتم پول هر چی بخوای میدم خخخ گفت هاست یه گیگ ماهی هفتاد تومن [emoji4] گرفتم ازشون ، شاید روش کارشون اینطوریه میخوان بگن ما مشتری زیاد داریم [emoji23]
چرا آخه؟!!!
از اینجا میگرفتی بهترین هاست اشتراکی دنیا رو داره و منابع بسیار با کیفیت
https://www.1and1.com/web-hosting

هاست دی ال فقط چون به وردپرس وارده همه فکر میکنن عالیه و به نوعی بدرد سایتهای وردپرسی فقط میخوره چون میاد دستکاریش میکنه که فشار کمی روی سرور بیاره همین

AminArjmand

Registered User
لایک‌ها
281

پ.ن: شما که اینقدر هاست دی ال رو دوز دارین!!! چرا چند نفری یک سرور نمیخرید و ماهی 110 بدین براتون کانفیگ و نگهداریش کنه؟!
آخرش به همین نتیجه میرسن ، والا یه سرور هم گرون نیست المان با ۶۴ گیگ رم DDR4 و core i7 و دو ترا هارد غیر ssd یا پونصد گیگ ssd میده ماهی ۱۸۰ اینا در میاد ، سی پنلم روش بزاری میشه ۲۳۰ کانفیگ کردنشم اگر کمی تجربه داشته باشی سخت نیست یه nginx + apache کانفیگ میکنی کیفشو میبری فوقش میدی یکی براتت کانفیگ میکنه ، چیه این هاستینگا همش محدودی و ترس از اینکه مشکلی پیش بیاد نیاد، سرور خودتی و حداقل میدونی مشکلی پیش بیاد زیر دست خودته

starshop

Registered User
لایک‌ها
595
نحوه کار رو میخوام یاد بگیرم خودم انجام بدم رایگان!
نحوه کار باید یک روبوت بنویسید یا آمادش رو پیدا کنید
روی چند سرور مجازی ران کنید که بره حالا:
اگر فیک بخواید یوزر بسازه و شما رو فالوو کنه
اگر هم اصلی میخواید بره اکانت دیگران رو فالوو کنه که اونا هم بک بدن یا لایک کنه بیان شما رو لایک کنن یا فالوو
پ.ن:رایگان هم نیست کلی هزینه برای کسیکه اینکار رو میکنه در پی داره

ap3

کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
آخرش به همین نتیجه میرسن ، والا یه سرور هم گرون نیست المان با ۶۴ گیگ رم DDR4 و core i7 و دو ترا هارد غیر ssd یا پونصد گیگ ssd میده ماهی ۱۸۰ اینا در میاد ، سی پنلم روش بزاری میشه ۲۳۰ کانفیگ کردنشم اگر کمی تجربه داشته باشی سخت نیست یه nginx + apache کانفیگ میکنی کیفشو میبری فوقش میدی یکی براتت کانفیگ میکنه ، چیه این هاستینگا همش محدودی و ترس از اینکه مشکلی پیش بیاد نیاد، سرور خودتی و حداقل میدونی مشکلی پیش بیاد زیر دست خودته
نه آقا ما از چند تا هاست معتبر قیمت گرفتیم تقریبا ماهی 700 به ما قیمت دادن!

AminArjmand

Registered User
لایک‌ها
281
چرا آخه؟!!!
از اینجا میگرفتی بهترین هاست اشتراکی دنیا رو داره و منابع بسیار با کیفیت
https://www.1and1.com/web-hosting

هاست دی ال فقط چون به وردپرس وارده همه فکر میکنن عالیه و به نوعی بدرد سایتهای وردپرسی فقط میخوره چون میاد دستکاریش میکنه که فشار کمی روی سرور بیاره همین
بابا اونزمان هاست ایران رو زبونا افتاده بود گفتم بگیرم ببینم چه آشیه [emoji16] گرفتم از نظر سرعت خوب بود ولی کیفیت جالب نبود یعنی یه چند تا اافزونه داشتم مجبور بودن به سرورشون وصل شن که خارج بود و همین باعث میشد که سایت بخوبی بالا نیاد و کار نکنه دو ماه بیشتر نموندم و فرار کردم الانم یه ساله رو سرور خودمم خیالم راحته ، این همه هاستینگ که عوض کردم یه دونه با کیفیت پیدا نکردم ، همین نت افزار دو تا از سایتامو به باد داد بازدید میرفت بالا میگفتن بیا الماس دو، تا میرفتم سروراشون همش down میشد و ... هر چی میگفتم بابا مشکل داره سروراتون ! میگفتن نه ،وقتی که فهمیدن اره مشکل داره اومدن سرورای الماس دو رو دیتاسنترشو عوض کردن آخرشم یه ۴۰۰ تومن خسارت گرفتم ولی فایده نداشت پدر سایتمو درآوردن

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669

اون فینگلیش نویسه به پست من خورد گفت نداریم..
بعد دوستم تیکت داد..رحیمی جواب داد و گفت پرداخت کنید

AminArjmand

Registered User
لایک‌ها
281
نه آقا ما از چند تا هاست معتبر قیمت گرفتیم تقریبا ماهی 700 به ما قیمت دادن!
والا من الان همین سرور رو با همین مشخصات با هارد ssd و ۶ تا آی پی اضافه ماهی ۲۵۰ میدم با لایسنس سی پنل!
۶۴ گیگ رم DDR4 کم کمش حداقل +۲۰۰۰ هزار نفر آنلاین در لحظه هم داشته باشی جواب میده مگه بیشتر از این مقدار شما آنلاین داری!!! که بهت هفتصد تومنی پیشنهاد دادن!؟ هر ۱۰۰ نفر آنلاین بین یک تا دو گیگ رم مصرف میشه

ap3

کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
والا من الان همین سرور رو با همین مشخصات با هارد ssd و ۶ تا آی پی اضافه ماهی ۲۵۰ میدم با لایسنس سی پنل!
۶۴ گیگ رم DDR4 کم کمش حداقل +۲۰۰۰ هزار نفر آنلاین در لحظه هم داشته باشی جواب میده مگه بیشتر از این مقدار شما آنلاین داری!!! که بهت هفتصد تومنی پیشنهاد دادن!؟ هر ۱۰۰ نفر آنلاین بین یک تا دو گیگ رم مصرف میشه
لایسنس لایت اسپید رو هم حساب کن .+ هزینه مدیریت کامل و تامین امنیت و بررسی و مانیتورینگ سرور و غیره

AminArjmand

Registered User
لایک‌ها
281
لایسنس لایت اسپید رو هم حساب کن .+ هزینه مدیریت کامل و تامین امنیت و بررسی و مانیتورینگ سرور و غیره
اره خب لایت اسپید از ۱۰۰ تومن شروع میشه تا ۳۵۰ تومن ، من بجای لایت اسپید از nginx استفاده میکنم رایگانه ،کانفیگ و مدیریت و امنیت و ... هم خودم انجام میدم واسه همین هفتصد در نمیاد[emoji4] انجین ایکس تازه بهتر از لایت اسپیده لایت اسپید کانفیکش سادست ولی انجین ایکس پیچیده ، از نظر سرعت هم که انجین ایکس بهتره

ap3

کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
اره خب لایت اسپید از ۱۰۰ تومن شروع میشه تا ۳۵۰ تومن ، من بجای لایت اسپید از nginx استفاده میکنم رایگانه ،کانفیگ و مدیریت و امنیت و ... هم خودم انجام میدم واسه همین هفتصد در نمیاد[emoji4] انجین ایکس تازه بهتر از لایت اسپیده لایت اسپید کانفیکش سادست ولی انجین ایکس پیچیده ، از نظر سرعت هم که انجین ایکس بهتره
من شنیدم که در انجین ایکس از کدهای httacces نمیشه استفاده کرد.

بالا