• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

siavashx

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
6,667

farhadrohi

Registered User
لایک‌ها
209
سلام
تبلیغ ریپورتاژ یعنی کسی که تبلیغ میده یه متنی که درباره تبلیغ هست با سه کلمه کلیدی لینک دار به شما میده و شما اون رو در دسته بندی با عنوان ریپورتاژ آگهی که در سایت خودتون دارید میذارید با ارسال پست پست تبلیغی ریپورتاژ به صحات بعدی منتقل میشه اما هرگز نباید اونو از سایت حذف کنید تقریبا میشه گفت مثل یه پست عادی از سایت شما فقط با این تفاوت که سه کلمه لینک دار توی اون نوشته وجود داره درباره قیمتم باید خودتون تعیین کنید
ممنون از توضیح کامل.:)

siavashx

کاربر فعال
لایک‌ها
6,667
عجب جمله ای:rolleyes:
قابل توجه مديران وبسايت هاي ايراني : تمامي مطالب ******* به صورت اختصاصي ترجمه و منتشر مي شوند و کپي برداري از آن ها شرعا حرام مي باشد و مورد رضايت ما نخواهد بود
@lvlali

ali-tahmasb

Registered User
لایک‌ها
1,856
از دوستان پارسال کسی توی جشنواره یلدای شگفت انگیز دی جی کالا خرید خوبی داشت؟
ما که پارسال هیچی نصیبمون نشد امسال اگه گوشی با تخفیف خوب بذاره باید بگیرم
من مسواک برقی گرفتم خیلی تخفیف خوبی روش بود

ali56543

Registered User
لایک‌ها
542
دوستان تو ساماندهی نوع سایت رو باید چی بزنم که لوگو نخواد؟اولین بار زدم نشریه الکترونیک الان میخوام حذف کنم دوباره ثبت کنم :eek:

saeid700

همکار بازنشسته
لایک‌ها
5,283
ایا رتبه گوگل به الکسا ربط داره و ایا گوگل سایتهارو برا اساس رتبه الکسا میچینه پشت هم؟
به هیچ وجه!
گوگل الگوریتم خیلی قوی داره مثل الکسا نیست که بشه درجا رتبشو تغییر داد.

Last edited:

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
دوستان تو ساماندهی نوع سایت رو باید چی بزنم که لوگو نخواد؟اولین بار زدم نشریه الکترونیک الان میخوام حذف کنم دوباره ثبت کنم :eek:
اکثرا خودشون بررسی می کنن ، نوع سایت رو تشخیص میدن. اینطوری نیست شما مثلا برای سایت فروشگاه بزنید ، وبلاگ و... یا خبری رو بزنید فروشگاهی و.... مثال زدم.

oldenZoro

Registered User
لایک‌ها
110
درود دوستان
افزونه رزرو وقت برای وردپرس به صورت فارسی کسی سراغ داره ؟ انگلیسیش زیاد هست اما مشکل تقویم فارسی داره و فارسی نمیشن

ali56543

Registered User
لایک‌ها
542
اکثرا خودشون بررسی می کنن ، نوع سایت رو تشخیص میدن. اینطوری نیست شما مثلا برای سایت فروشگاه بزنید ، وبلاگ و... یا خبری رو بزنید فروشگاهی و.... مثال زدم.
من سایتم در مورد موتورسیکلت به نظر شما کدومو بزنم مناسب باشه؟

zafarian

Registered User
لایک‌ها
112
درود

دوستان ایمیلی با متن زیر ارسال شده برای ما؛

با سلام و احترام
بنده محسن سلطانی هستم یکی از شرکا، مدیر فنی و عضو هیات مدیره پی لاین(payline.ir)
همانطور که در کانال تلگرام هم منتشر کردیم، به همراه آقای مجتبی سلطانی دیگر عضو هیات مدیره پی لاین، سایت جدید bitpay.ir را راه اندازی و هسته این سایت را هم مشابه پی لاین برنامه ریزی کردیم.
جهت اطمینان می تونید با ایمیل فوق و یا ایمیل ([email protected]) با بنده در ارتباط باشید.
در این سایت امکانات خوبی درنظر گرفتیم که همگی آنها رو اینبار با شرایط فوق العاده در اختیارتون میزاریم.
در صورتیکه تمایل دارید خوشحال میشیم در خدمتتون باشیم.
ضمنا در صورتی که نیاز به نصب و راه اندازی درگاه داشتید تیم فنی در خدمتتون هستند. به صورت رایگان براتون انجام میدن و یا قدم به قدم راهنماییتون خواهند کرد.

با تجدید احترام
سلطانی

اطلاع دارین از صحت موضوع؟ واقعا مدیران پی لاینه؟

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
درود

دوستان ایمیلی با متن زیر ارسال شده برای ما؛

با سلام و احترام
بنده محسن سلطانی هستم یکی از شرکا، مدیر فنی و عضو هیات مدیره پی لاین(payline.ir)
همانطور که در کانال تلگرام هم منتشر کردیم، به همراه آقای مجتبی سلطانی دیگر عضو هیات مدیره پی لاین، سایت جدید bitpay.ir را راه اندازی و هسته این سایت را هم مشابه پی لاین برنامه ریزی کردیم.
جهت اطمینان می تونید با ایمیل فوق و یا ایمیل ([email protected]) با بنده در ارتباط باشید.
در این سایت امکانات خوبی درنظر گرفتیم که همگی آنها رو اینبار با شرایط فوق العاده در اختیارتون میزاریم.
در صورتیکه تمایل دارید خوشحال میشیم در خدمتتون باشیم.
ضمنا در صورتی که نیاز به نصب و راه اندازی درگاه داشتید تیم فنی در خدمتتون هستند. به صورت رایگان براتون انجام میدن و یا قدم به قدم راهنماییتون خواهند کرد.

با تجدید احترام
سلطانی

اطلاع دارین از صحت موضوع؟ واقعا مدیران پی لاینه؟
اگر مدیر پی لاین باشند ، چه تصمیمی میگیرید؟

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
Payline:
باسلام،
باتوجه به تصميمات اخذ شده مبني بر عدم فعاليت برند پي لاين توسط مديران اين شركت به اطلاع ميرساند از اين پس پي لاين فعاليت تجاري نخواهد داشت و مديران اين شركت هركدام تحت برندهاي جديدي به فعاليت خود ادامه خواهند داد.
لذا نسبت به تسويه حساب كامل و دريافت تمام موجودي حساب خود از طريق ورود به پنل كاربري ظرف مدت يك ماه اقدام نماييد.
از همراهي شما سپاسگذاريم.
با احترام، مجتبی سلطانی، محسن سلطانی، سجاد چاری پور

ارسال شده از ۱۱۰۰ توسط چنگیزتالک

rezatak6

کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
این تبلیغ نکست پی تو pt رو دیدی؟
پشتیبانی آفلاین که تو صفحه اصلیش زده از صبح آفلاینه :D

پ ن: کسی ازش استفاده کرده؟ چطوره؟

بالا