• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

farhadrohi

Registered User
لایک‌ها
209
توی گوگل آنالیتیک کدوم قسمت میتونیم ببینیم که تعداد ورودی گوگل افزایش داشته یا کاهش؟؟

fg2670

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
کلیکس چرا هنگ کرده؟ الان یوزرش شدم ولی وارد نمیشه میگه ایمیل فعال سازی هنوز تایید نشده!! ولی ده بار هم روی لینک فعال سازی کلیک کردم. چرا اینطوریه؟ فقط یه ظاهر خوشگل درست کرده دیگه هیچی نیست

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
کلیکس چرا هنگ کرده؟ الان یوزرش شدم ولی وارد نمیشه میگه ایمیل فعال سازی هنوز تایید نشده!! ولی ده بار هم روی لینک فعال سازی کلیک کردم. چرا اینطوریه؟ فقط یه ظاهر خوشگل درست کرده دیگه هیچی نیست
یوزر اصلیت هنوز آزاد نشده؟:general705:

@EmpireWorld فرموده بودی هفته بعد آزاد میشه؟:D:D:D

club4fun

Registered User
لایک‌ها
793
میدونم به فایل های js و css اجازه دسترسی ندادم میخوام بدونم این مشکل حساب میشه؟
چون من جدیدا متوجه شدم پنالتی شده سایتم و از اون موقع هر چی پست ارسال میکنم با اینکه صفحه اولم هیچ ورودی ازش ندارم :|
داداش هرچی پست هم صفحه اول داشته باشی تا پینگ 1 نشه و سرچ نداشته باشه ( یعنی مردم زحمت سرچ عبارت رو نکشن ) معلومه ورودی وجود نخواهد داشت پس پنالتی نیست این مورد و نگرانش نباش

fg2670

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
دیشب اومدم خونتون نبودی راستشو بگو کجا رفته بودی:android30::android02:
چی شد؟! اشتباه گرفتی، من برای این سوال اومدم اینجا ولی شوربختانه به نتیجه ای نرسیدم :confused: شوما SSL رایگان تست شده سراغ نداری؟!
https://forum.persiantools.com/threads/بحث-و-گفتگو-بین-وبمسترها.440895/page-8218#post-12130443

https://forum.persiantools.com/threads/موبایل-فروش-ها-جواب-بدن.856730/

Last edited:

fg2670

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
دوستانی که مطالب سایتشون ترجمه هست لطفا یه نرم افزار تست شده و خوب برای ترجمه جملات معرفی کنید ترجمه گوگل برای هر چیزی خوبه بجز انگلیسی به فارسی خیلی نامفهوم ترجمه میکنه

Ehsan_king99

Registered User
لایک‌ها
6,516
دوستانی که مطالب سایتشون ترجمه هست لطفا یه نرم افزار تست شده و خوب برای ترجمه جملات معرفی کنید ترجمه گوگل برای هر چیزی خوبه بجز انگلیسی به فارسی خیلی نامفهوم ترجمه میکنه
بهتر از گوگل نیست دیگه . باید خودتم یه چیزایی بلد باشی که تبدیلش کنی به ترجمه روون .

M £ H D I

Registered User
لایک‌ها
439
دوستان از وقتی فایرفاکس رو آپدیت کردم. توو سایتایی که یوزر و رمز لازمه داره برای ورود به مشکل خوردم. هر دفعه باید تایپ کنم یوزرو و رمز رو. تصویر رو ببینید. چطور میشه حل کرد؟

فایل های ضمیمه

• Untitled.png
    Untitled.png
    18.1 KB · نمایش ها: 17

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,738
گوگل بهترین ابزاره
مشکل اینه که توقعات دوستانی که زبان بلد نیستن یکم بالاس
شما اگه زبان رو یکم بلد باشید (حدودا ۵۰درصد کلمات عمومی)، گوگل خیلی کارآمد میتونه باشه
من با همین گوگل، اکثر مقالاتی که تو دانشگاه بهم میدادنو (کامپیوتر) برگردوندم به فارسی روون
سرویس ترجمه بینگ رو هم تست کنید.

tallla

Registered User
لایک‌ها
22
سلام:
این کدهای پاپ آپ که واس کسب درامد از سایت هست اینا واس سایت ضرر داره؟
چون انگار جدیدن میگن گوگل گیر میده و پنالتی میکنه.....
باتشکر

Mohsen Khan

Registered User
لایک‌ها
299
بهترین راه برای شکایت در مورد پس گرفتن پول از طراحی که پروژه را انجام نداده و پاسخگو هم نیست چیه ؟
کسی تجربه ای داره در این زمینه ؟
مبلغ اش هم مهم نیست ، ولی حتما می خوام پیگیری کنم

fg2670

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
بهترین راه برای شکایت در مورد پس گرفتن پول از طراحی که پروژه را انجام نداده و پاسخگو هم نیست چیه ؟
باید سند تخلف داشته باشی نه دست خالی اگر مبلغش هم مثلا پنجاه تومن باشه هزینه و وقت این کار ها بیشتر از مبلغ کلاه برداری میشه

ali998

Registered User
لایک‌ها
779
مدارک و جمع می کنی.
می ری دادسرا => بخش عریضه نویسی!
بعد برات می نویسه و بهت می گه چیکار کنی.

بعدش کارت که در دادسرا تموم شد باید برگه شکایت رو ببری فتا.
البته قبلش یه سری فوتو بگیر چون لازم می شه اونجا+ دو تا پوشه..
یه پرینت هم از صورتحساب بانکت(از صفحه اینترنت بانک) هم از تراکنش مورد نظر که براش پول ریختی رو هم داشته باش.

اونجا مدارک رو ازت می گیرم می زارن تو پوشه و یه فرم بهت می دن که قضیه و مشخصات خودت و کسی که ازش شکایت داری و می نویسی و امضا می کنی.
بعد می گن برو بهت زنگ می رنیم! ...

mg6

Registered User
لایک‌ها
1,627
میدونم به فایل های js و css اجازه دسترسی ندادم میخوام بدونم این مشکل حساب میشه؟
چون من جدیدا متوجه شدم پنالتی شده سایتم و از اون موقع هر چی پست ارسال میکنم با اینکه صفحه اولم هیچ ورودی ازش ندارم :|
این کار اشتباهه
دسترسی گوگل رو به css و js نبند
ببین به صورت کلی بگم با گوگل مثل یک بازدیدکننده رفتار کن. این چیزیه که گوگل می خواد و براش مهمه
https://yoast.com/dont-block-css-and-js-files/

rezatak6

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,906

fg2670

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
کسی واقعا نمیدونه؟
رتبه بانص رو به کلی داغون میکنه بانص برای سئو خیلی مهمه مگه اینکه روی یه دامین موقت فقط برای تبلیغات انجام بدی روی سایت اصلی سئو را خراب تر میکند

farhadrohi

Registered User
لایک‌ها
209
دوستان بجز هاست دی ال و نت افراز چه هاستی رو پیشنهاد میدید ک مطمعن مطمعن باشه و آپتایم همیشگی داشته باشه حالا یه بارم قطع بشه مشکلی نیس ولی سریع وصل بشه.
پارس پک چطوره؟؟

فرستاده شده از SM-N910Cِ من با Tapatalk

بالا