• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

saam2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
143
دوستانی که سایت همسریابی دارن، یه زن معلول میخوام برا معافی سربازی، کجا گیر میاد؟!
معافیت دائم نمیدن, مادامیکه اون خانم(معلول) همسرت باشه معاف محسوب میشی اما اگر جدا بشید معافیتت باطل میشه

ap3

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,936

hady1364

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
543
حالا کی گفت فریب بده یا حتما زندگی کنن . میتونه با پول یکی رو راضی میکنه
البته اگه مثل فیلمها از اداره مهاجرت نیان برای بازدید سرزده :دی
من سه تا زن معلول رو میشناسم. یکیش همسر همکارمه که از پا مشکل داره و روی صندلیه. اون دوتا رو بیشتر اینترنتی باهاشون در تماسم. یکیشون یه دختر 19 ساله هست که مشکل آب سیاه چشم داره و نمی تونه فاصله دورتر از یه متری رو ببینه. اون یکی هم یه دختر 23 ساله هست که دست راست نداره.
چیزی که توی همه اینا مشترکه عشقشون اینه که یه همدمی داشته باشن بشینه باهاشون صحبت کنه! کل چیزی که از دنیا می خوان همینه! یه سلام و احوالپرسی ساده ای که باهاشون کنی انگار دنیا رو بهشون دادی.
کوچکترین علاقه ای به پول ندارن! آخه آدمی که دست نداره، پا نداره، چشم نداره و ... صد میلیاردش هم بدی، می خواد چیکار؟
چون اینا رو از نزدیک دیدم نمی تونم تحمل کنم یکی با احساساتشون بازی کنه
کجا میتونم راجب سربازی و معافی و اینا اطلاعات جمع کنم ؟
برای سربازی و معافیت بهترین کار صحبت کردن با اونایی هست که الان سرباز هستن، بخصوص سربازهایی که توی نیروی انسانی پادگانشون کار می کنن و از بخشنامه های جدید خبر دارن.
من سال های 91 تا 93 سرباز کارگزینی نیروی دریایی **** بودم. توصیه ام اینه که دنبال معافی یا امریه نباشی، برو دنبال پارتی! هر چقدر هم طول بکشه باز بهتره
اواخر دوره خدمتم، یه سرباز 23 ساله داشتیم، با مدرک فوق دیپلم 6 ماه اضافه خدمت بخاطر غیبت داشت. یه ماه بعد از اینکه اومد خدمت با پارتی بازی هم اون خدمتش بخشیده شد، هم دستور اومد که این سرباز زن و دو تا بچه 6-5 ساله داره!!! و بابت اونا هم 9 ماه مرخصی گیرش اومد که تبدیلش کرد به کسری (قبلا مرخصی میدادن ولی الان مستقیم کسری محسوب میشه)، 6 ماه کسری هم بخاطر بسیجی فعال اومد روی پرونده اش! 2 ماه هم کسری جبهه برای باباش آورد!
اون 4 ماه خدمتش هم راننده فرمانده نیروی انسانی بود! صبح با ماشین پادگان میرفت فرمانده رو سوار می کرد و بعدازظهر هم میرسوندش خونه! ماشین هم تمام مدت دست خودش بود و پول بنزینش هم پادگان میداد!
یا یه مورد دیگه داشتیم پارتیش فرمانده **** بود! همون روز اولی که اومده بود آموزشی نامه سفارش فرمانده رو گرفت جلومون!
چند مورد داشتیم که خدمتشون توی هتل های **** بود! هتل منظورم واقعا هتل هستا! مثلا هتل آپادانا که نزدیک تخت جمشید هست و مال سپاهه!

الان با زن سالمش نمیشه 4-5 سال زندگی کرد :|
والا اگه دیگه زن سالمی داشته باشیم! یکی از دانشجوهام الان ترم آخره. از تابستون با یه دختری که 5-4 سال بود میشناختش نامزد شدن و قرار شد بعد از فارغ التحصیلی پسره و کنکور دختره (که این تابستونه) عقد کنن. حالا این دختره اول پاییز به اسم دارم درس میخونم به پسره گفت دیگه سراغش نره و بهش زنگ نزنه و ارتباطش رو کرد در حد هفته ای دو روز صحبت با تلگرام. از 10 روز مونده به شب یلدا هم پسره رو بلاک کرده! طفلی پسره دو سه صفحه قبل هم گفتم تازه بعد از 4 ماه فهمیده که بلاک شده!
موندم واقعا دلیل کار این دختره چی بوده که اینو اینجوری ول کرده! این پسره هم باباش هم خودش پولدارن، پسر درست و حسابی و زحمتکشی هست.

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
هییییییی. یکی هم پیدا نمیشه باهاش برم بیرون...پوسیدم تو خونه:general507::D:general107:

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,738
هییییییی. یکی هم پیدا نمیشه باهاش برم بیرون...پوسیدم تو خونه:general507::D:general107:
من تنهایی رو ترجیح میدم
روحیاتم خیلی داغونه به قول معروف یخم دیر آب میشه نمیتونم کسیو تحمل کنم :general507:
چندوقتیه هر ۵شنبه تنهایی ماشینو برمیدارم و حدود ۱۰۰ کیلومتر تو کمربندی با سرعت ملایم میرونم و موسیقی گوش میکنم به کارایی که دوست دارم انجام بدم فکر میکنم :rolleyes:
میون راه هم یه کبابیه که شده پاتوقم میزنم کنار و غذا میخورم
در کل تنهایی برام لذت بخش تره :general601:

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,223
بنظرتون الکسا روی آپدیت کردنش اولویت قائل میشه یا سایت کم بازدید و پر بازدید براش فرقی نداره؟! برای من که دو ماهه آپدیت نشده!

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
من تنهایی رو ترجیح میدم
روحیاتم خیلی داغونه به قول معروف یخم دیر آب میشه نمیتونم کسیو تحمل کنم :general507:
چندوقتیه هر ۵شنبه تنهایی ماشینو برمیدارم و حدود ۱۰۰ کیلومتر تو کمربندی با سرعت ملایم میرونم و موسیقی گوش میکنم به کارایی که دوست دارم انجام بدم فکر میکنم :rolleyes:
این مسئله دو تا علت داره
یا اینکه کلا تنهایی رو دوست داری
یا اینکه از ترس ایجاد رابطه با یه نفر دیگه به تنهایی پناه بردی
حالا دیگه خودت باید جوابش رو پیدا کنی
ولی یه نکته ای هم که هست اینه که خیلی از مشکلات جامعه ما باعث میشه ناخدآگاه ما مورد دوم برامون پیش بیاد و همینطور هم که پیش میره کم کم به یه عادت برامون تبدیل میشه

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
من تنهایی رو ترجیح میدم
100 کیلومتر سرعت یا 100 کیلومتر مسافت؟o_Oo_O
100 تا که سرعت نیست:D:Dمن زانتیا دستم بود شبا 200 تا گوله میکردم:general509::general509:الان این 206 لعنتی 160 تا بیشتر نمیره:general503::general503:

payam-nice

Registered User
لایک‌ها
3,274
بنظرتون الکسا روی آپدیت کردنش اولویت قائل میشه یا سایت کم بازدید و پر بازدید براش فرقی نداره؟! برای من که دو ماهه آپدیت نشده!
خبری از اولویت ندارم ولی برای من پیش نیومده که الکسا سایت هایی که چک می کنم بیشتر از 72 ساعت ثابت مونده باشه!

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
100 تا که سرعت نیست:D:Dمن زانتیا دستم بود شبا 200 تا گوله میکردم:general509::general509:الان این 206 لعنتی 160 تا بیشتر نمیره:general503::general503:
نوشته که با سرعت ملایم :D
ولی باور کن برای جاده های ایران همین 100 هم زیاده
طرف دیگه کاره نکرده پشت فرمون ماشین نداره تازه برای حسن ختام یه چرت قیلوله هم میزنه :D

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,738
من سرعت زیادم همون ۸۰تاست، از این پیرمردهای اعصاب خورد کنه وسط جاده هم کمتر میرم :general507:
منظورم طول مسیر بود که ۱۰۰ کیلومتره، البته رفتو برگشت
سرعتم که میره بالا دستام یخ میکنه میخام سکته کنم :D

orginalfilm

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,539
چ قدر بد ! که جون بقیه مردم هم برای شما مهم نیست .

Ehsan_king99

Registered User
لایک‌ها
6,516
می تو . بیا باهم بریم :rolleyes::D
من تنهایی رو ترجیح میدم
منم یخم دیر آب میشه و در تنهایی میزنم به جاده موسیقی گوش میدم :| ( البته روحیه م داغون نیست شادم همیشه:general707: )
این مسئله دو تا علت داره
یا اینکه کلا تنهایی رو دوست داری
یا اینکه از ترس ایجاد رابطه با یه نفر دیگه به تنهایی پناه بردی
حالا دیگه خودت باید جوابش رو پیدا کنی
ولی یه نکته ای هم که هست اینه که خیلی از مشکلات جامعه ما باعث میشه ناخدآگاه ما مورد دوم برامون پیش بیاد و همینطور هم که پیش میره کم کم به یه عادت برامون تبدیل میشه
مورد دوم بیشتره . آدم این فیلمای خارجی رو میبینه چقد حسرت میخوره که چرا فرهنگ ما اینگونه نیست :D

mha1368

Registered User
لایک‌ها
1,033

من تنهایی رو ترجیح میدم

همه مون افسرده شدیم :D

farhadrohi

Registered User
لایک‌ها
209
دوستان سرور مجازی برای استفاده به عنوان هاست دانلود چی پیشنهاد میدید که به صرفه باشه قیمتش .100 گیگ نیاز دارم

بالا