• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

m4ni

Registered User
لایک‌ها
302
دامین هایی که هم در سرور پارس ثبت کردم به پشتیبانیش گفتم اینو بهم گفت

با توجه به محدودیت های اخیر اعمال شده بروی دامنه های بین المللی که توضیحات کامل در خبر نامه قبل اعلام گردیده بود شرکت سرور پارس به عنوان بزرگترین شرکت ثبت کننده دامنه در ایران و دارنده ی بیشترین تعداد دامنه ی فعال و رجیستر شده در ایران اعلام می کند از تاریخ 18 جولای 2018 اکثر دامنه های بین المللی با پسوند های مختلف در رجیسترار جوکر آلمان ثبت خواهد شد.دامنه ها در این رجیسترار با اطلاعات کامل ایران کاربر و بدون اعمال تحریم ثبت و منتقل خواهد شد.

رجیسترار جوکر آلمان در لیست نمایندگان رسمی ICANN قرار دارد و مانند تمامی رجیسترار ها ریسلری اعطا می کند و به عنوان نماینده ی رسمی هیچ شخص یا شرکتی نمی تواند اقدام به اعطای نمایندگی در کشور دیگر کند.

متاسفانه برخی شرکت های سودجو اخیرا با اعلام خبر نامه هایی که در سایت های خبری نامعتبر انتشار داده اند به دنبال کسب سود از این وضعیت آشفته هستند.

شرکت سرور پارس با دقت موضوع مربوط به تحریم از سوی ریسلو را زیر نظر دارد و هیچگاه برای دامنه های ثبت شده موردی به وجود نخواهد آمد.در صورتی که نیاز به اقدامی از سوی کاربران باشد طی اطلاعیه های بعدی خبر رسانی انجام خواهد شد.

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,223
سلام دوستان
یه سوال ذهنمو درگیر کرده کسی سایت بازدید بالا داره براساس تجربیاتشش پاسخمو بده
ما یه سایت داریم که 10 هزار ای پی بازدید روزانه داره و از کدهای تبلیغاتی ای نتورک و صبا ویژن و ادنگاه استفاده میکنیم
میزان کلیک روزانه ای نتورک 20 تا به قیمت 100
میزان کلیک روزانه صبا ویژن 10 تا به قیمت 100
میزان کلیک روزانه ادنگاه 100 تا به قیمت 30 تومن(تبلیغات محتوای همسان)
خب الان یه حساب سرانگشتی بکنیم:
20*100=2000
10*100=1000
100*30=3000
یعنی روزانه 6000 هزار و ماهانه 180000 هزار درامد ما هست که 40 هزار تومن هزینه هاست کم کنید
یعنی 140 هزار تومن درامد خالص

سوالی که پیش میاد یعنی اینقدر شمارش کلیک ها سایت من پایینه ؟یا دارند توش میزنن؟
بیا اینجا با همکاری در فروش کار کن. تبلیغات کلیکی درامد زیادی نداره
https://goo.gl/uekwwR

hidaj

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
41
کسی هست تو سایتش از تبلیغات محتوایی هوشمند (کانگورو-یکتانت-کاپریلا)و... استفاده کرده باشه؟

hidaj

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
41
همچین چیزا رو فقط تو وب فارسی میشه دید
فک نمی کنم الکسا هم معیار خوبی باشه که با توجه به آمار اون بخوای سایتی بزنی

papa2017

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
نمیزارم! از دید گوگل منفی هست ! بازدید کننده رو اذیت میکنه
بیا اینجا با همکاری در فروش کار کن. تبلیغات کلیکی درامد زیادی نداره
https://goo.gl/uekwwR
به همکاری در فروش هم فکر کردم! ابتدا یه فایل پی دی اف با موضوع خود سایت تهیه کردم با قیمت 1000 تومن برای فروش گذاشتم اما تا الان یه نفر هم خرید نکرده ! میخواستم بازدید کنندگان سایت رو محک بزنم ! فکر کنم باید به بازدید کنندگان سایت یه کمکی بکنم! اینا دیگه زیر خط فقر هستن! الان همکاری در فروش هم منتفی هست !

من سایت نمکستان رو بررسی کردم یعنی اینا ماهانه چقدر درامد دارند؟ این سایت هم تبلیغات ای نتورک و ادنگاه رو گذاشته بود!!

papa2017

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
یعنی تمام سرمایه ها به سمت تلگرام گسیل شده ؟ یا وضع وب فارسی مثل اقتصادش توی رکود هست؟
حالا خدار رو شکر ما نیازی به درامد دنیایی مجازی نداریم ولی خوبه دولت یه حمایتی بکنه!

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,223
نمیزارم! از دید گوگل منفی هست ! بازدید کننده رو اذیت میکنه

به همکاری در فروش هم فکر کردم! ابتدا یه فایل پی دی اف با موضوع خود سایت تهیه کردم با قیمت 1000 تومن برای فروش گذاشتم اما تا الان یه نفر هم خرید نکرده ! میخواستم بازدید کنندگان سایت رو محک بزنم ! فکر کنم باید به بازدید کنندگان سایت یه کمکی بکنم! اینا دیگه زیر خط فقر هستن! الان همکاری در فروش هم منتفی هست !

من سایت نمکستان رو بررسی کردم یعنی اینا ماهانه چقدر درامد دارند؟ این سایت هم تبلیغات ای نتورک و ادنگاه رو گذاشته بود!!
هر کار میکنی سراغ پاپ آپ نرو چون بد خر مگسی هست هم برای سئو و هم برای بازدید کننده

papa2017

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
هر کار میکنی سراغ پاپ آپ نرو چون بد خر مگسی هست هم برای سئو و هم برای بازدید کننده
با شه چشم!
همشون طرف حسابشون همراه اول هست که یه سایت اهنگ رو تبلیغات میکنن!

hidaj

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
41
یعنی تمام سرمایه ها به سمت تلگرام گسیل شده ؟ یا وضع وب فارسی مثل اقتصادش توی رکود هست؟
حالا خدار رو شکر ما نیازی به درامد دنیایی مجازی نداریم ولی خوبه دولت یه حمایتی بکنه!
بیشتر سرمایه های به تلگرام گسیل شده ولی سرمایه گزاری تو تلگرام خیلی ریسکیه . وب فارسی هم تقریبا تو رکوده مگه اینکه ایده جذابی داشته باشی
سلام دوستان
ما یه سایت داریم که 10 هزار ای پی بازدید روزانه داره و از کدهای تبلیغاتی ای نتورک و صبا ویژن و ادنگاه استفاده میکنیم
20*100=2000
10*100=1000
100*30=3000
یعنی روزانه 6000 هزار و ماهانه 180000 هزار درامد ما هست که 40 هزار تومن هزینه هاست کم کنید

شما برای ساییتون یک کانال درست کنید و اعضا کانالتون رو ترغیب به مشاهده مطالب ساییتون کنید و از تبلیغات هوشمند محتوایی کاپریلا هم استفاده کنید چون نرخ کلیکش از سایت های نمایشی بیشتره اگه ساییتون تخصصی باشه راه های دیگر هم برای کسب درامد وجود داره. راستی اینتورک تبلیغات cpm هم داره اونم یه امتحان کنید 200 تومان برای 1000 ویو

MOHAMMAD026_1

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,693
این روشا یکم سخت هستش و نمیخوام کل صفحه رو کش کنم . میخوام از روش ذخیره در فایل استفاده کنم . راهاشو تو نت میگردم یاد میگیرم . فقط چطوره میشه شرط گذاشت که گذشت سه روز رو تشخیص داد ؟
ازین کد استفاده کن:
PHP:
<?php
$cachefile = __DIR__ ."/cache_sidebar_post.json";
$cachetime = 86400 * 3; // 3 day
if (file_exists($cachefile) && (time() - $cachetime < filemtime($cachefile))) {
    $data = json_decode(file_get_contents($cachefile));
} else {
    // انجام عملیات مربوط به کوئری پست و ذخیره خروجی کد روی آرایه $data
    // نمونه:
    //$data = array('تست'=>'تست');

file_put_contents($cachefile, json_encode($data));
}
البته نیاز به یذره ادیت داره تا با قالب ات، هماهنگ بشه
اگر نمیتونی، فایل php مربوط به اون قسمت از قالب رو ضمیمه کن تا ادیت کنم

papa2017

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
بیشتر سرمایه های به تلگرام گسیل شده ولی سرمایه گزاری تو تلگرام خیلی ریسکیه . وب فارسی هم تقریبا تو رکوده مگه اینکه ایده جذابی داشته باشی

شما برای ساییتون یک کانال درست کنید و اعضا کانالتون رو ترغیب به مشاهده مطالب ساییتون کنید و از تبلیغات هوشمند محتوایی کاپریلا هم استفاده کنید چون نرخ کلیکش از سایت های نمایشی بیشتره اگه ساییتون تخصصی باشه راه های دیگر هم برای کسب درامد وجود داره. راستی اینتورک تبلیغات cpm هم داره اونم یه امتحان کنید 200 تومان برای 1000 ویو
درباره تبلیغات cpm توضیح بیشتری میدین

hidaj

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
41
درباره تبلیغات cpm توضیح بیشتری میدین
تو این روش پرداخت مبلغی ثابت بابت 1000 بار نمایش بنر هست
و مثلا اگر شما 10000 ای پی داشته باشید بازدید های شما ها احتمالا نزدیک به 50000 خواهد بود
به عبارتی )بازدید های شما تقسیم بر 1000 * مبلغی که سایت واسط به شما پرداخت می کند*تعداد بنر در سایت
سایت ادتیوب هم به همین حالت کار می کند

M £ H D I

Registered User
لایک‌ها
439

mg6

Registered User
لایک‌ها
1,627
سلام دوستان
20*100=2000
10*100=1000
100*30=3000

ببین لزوما تعداد آی پی نمی تونه ملاک درامد باشه بخصوص اگر موضوع سایت عمومی هست
در این حالت ممکنه سایتی تخصصی با 500 ای پی هم درامد بیشتری از ی سایت عمومی با 10کا ای پی داشته باشه
اولین قدم اینه که بازدید کننده هات رو تحلیل کنی ببینی پربازدیدترین بخش یا موضوع مورد علاقه بازدید کننده ها چیه، سن، جنسیت، تحصیلات و حتی ساعت اوج بازدید هم مهمه

من شخصا موافق سایت های واسطه نیستم، اگر خودت به صورت مستقیم کالایی رو برای فروش قرار بدی نتیجه بهتری داره
سیستم های کلیکی و تبلیغاتی هم کلا برای سایت های این رده کاربردی نیستن ( فقط به درد سایت های پربازدید می خورن که پیش پرداخت کل بنرهارو اجاره می کنن ازشون)

papa2017

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
ببین لزوما تعداد آی پی نمی تونه ملاک درامد باشه بخصوص اگر موضوع سایت عمومی هست
در این حالت ممکنه سایتی تخصصی با 500 ای پی هم درامد بیشتری از ی سایت عمومی با 10کا ای پی داشته باشه
اولین قدم اینه که بازدید کننده هات رو تحلیل کنی ببینی پربازدیدترین بخش یا موضوع مورد علاقه بازدید کننده ها چیه، سن، جنسیت، تحصیلات و حتی ساعت اوج بازدید هم مهمه

من شخصا موافق سایت های واسطه نیستم، اگر خودت به صورت مستقیم کالایی رو برای فروش قرار بدی نتیجه بهتری داره
سیستم های کلیکی و تبلیغاتی هم کلا برای سایت های این رده کاربردی نیستن ( فقط به درد سایت های پربازدید می خورن که پیش پرداخت کل بنرهارو اجاره می کنن ازشون)

بله ما محصول برای فروش داریم که عمده فروشی هست کلن خرده فروشی از لحاظ پستی به صرفه نیست برامون!
حالا گفتم یه خورده درامد سایت رو افزایش داشته باشه صرف امور خیریه کنیم ! سود حاصله رو صرف یه ادم نابینا میخواستم بکنم که زیر پوشش بهزیستی هستش!
ممنون از دوستان به خاطر راهنمایی

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
IMG_0282.PNG
داستان اين چيه؟؟
هيچكي نمياد مارو دعوت كنه همايش وب و اينا:D:D:D
@Business plan هم به عنوان پدر اسپم ایران:general703: ازش قدردانی بشه

Last edited:

hidaj

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
41
مشاهده پیوست 1024578
داستان اين چيه؟؟
هيچكي نمياد مارو دعوت كنه همايش وب و اينا:D:D:D
@Business plan هم به عنوان پدر اسپم ایران:general703: ازش قدردانی بشه
هیچی داستان نداره که یه پیامک تبلیغاتیه بانک شماره و ایمیل وبمستر ها را هم که خریدن پیامک و ایمیل انبوه می فرستن من که خودم امروز 10 تا ایمیل دعوت به الکامپ دریافت کردم

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
هیچی داستان نداره که یه پیامک تبلیغاتیه بانک شماره و ایمیل وبمستر ها را هم که خریدن پیامک و ایمیل انبوه می فرستن من که خودم امروز 10 تا ایمیل دعوت به الکامپ دریافت کردم
یه مشت دزد شدن مسئول اپراتور ها و واسه چندرغاز پول..حریم خصوصی مشترکین خودشونو میکنن عمومی:general710:

یه سامانه ای باید باشه که با ثبت نام در اون..فقط اس ام اس بانک و مراجع مهم بیاد/نه این سس شعر های تبلیغاتی

اپراتور جماعت خودش مشترک رو تو سامانه های ارزش افزوده بدون اطلاع و اجازه ثبت نام میکنه و بعد شارژشو میخورن:rolleyes:

بالا