• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,223
چرا ديگه نمياد؟ نكنه به جاي خودت فرستاديش سربازي؟!
نمیدونم چرا ولی شوربختانه دیگه نمیاد اینجا
cry-blow.gif

یادش گرامی
crying.gif

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,223
تعداد پورت usb من محدود هست, چند راهی برق را در نظر بگیرید, وصل میشه به یه پریز تبدیل میشه به چندین پریز برق, برای یو اس بی یه همچین چیزی هست؟ چه جوری تعداد پورت usb را زیاد کنم؟

saeid700

همکار بازنشسته
لایک‌ها
5,283
تعداد پورت usb من محدود هست, چند راهی برق را در نظر بگیرید, وصل میشه به یه پریز تبدیل میشه به چندین پریز برق, برای یو اس بی یه همچین چیزی هست؟ چه جوری تعداد پورت usb را زیاد کنم؟
بله اسمش هاب usb هستش

sIiiS

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
181
دوستان وبمستر، اگر دامنه شما در ریسلو بوده و مجبور به انتقال شدید، شرکت ما از سایت جوکر آلمان ریسلر گرفته، اگر کسی خواست پیام بده تا دامنه‌اش را منتقل کنیم براش به این سایت...
فکر نمی‌کنم زمان زیادی برای انتقال وجود داشته باشه، هر کسی خواست اطلاع بده

hidaj

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
41

hidaj

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
41

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,766
واقعا چرا معافت نکردن؟

ideaneshan

Registered User
لایک‌ها
1,356
دوستان وبمستر، اگر دامنه شما در ریسلو بوده و مجبور به انتقال شدید، شرکت ما از سایت جوکر آلمان ریسلر گرفته، اگر کسی خواست پیام بده تا دامنه‌اش را منتقل کنیم براش به این سایت...
فکر نمی‌کنم زمان زیادی برای انتقال وجود داشته باشه، هر کسی خواست اطلاع بده
جوکر شنیدم زیاد جالب نیست
من داتکام و دات نت دارم بردمشون اینجا
http://www.key-systems.net

sIiiS

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
181

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,223
واقعا چرا معافت نکردن؟
از سخت افزار هیچی نمیفهمم, یه کارت شبکه بیسیم گرفتم که به گوشی اینترنت بدم ولی وای فای اسکن میکنم پیدا نمیشه هاست اسپات مسخره بازیه نرم افزار Virtual.Router.Plus.3.3.0 هم اسکن میکنم یه لحظه میاد دوباره غیبش میزنه الان من چه قلطی بکنم برای این لعنتی؟ شما بلدی؟!
اشتراک گذاری سیمی باید روت باشه بیسیم هم اینجا نوشته باید روت بشه
http://blog.lnet.ir/how-to-share-internet-on-windows-7/
گوشی لعنتی روت شده نیست برای این کار های ساده هم نمیتونم روت کنم
الان چه جوری از کامپیوتر به گوشی نت بدم؟

ideaneshan

Registered User
لایک‌ها
1,356

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,766
از سخت افزار هیچی نمیفهمم, یه کارت شبکه بیسیم گرفتم که به گوشی اینترنت بدم ولی وای فای اسکن میکنم پیدا نمیشه هاست اسپات مسخره بازیه نرم افزار Virtual.Router.Plus.3.3.0 هم اسکن میکنم یه لحظه میاد دوباره غیبش میزنه الان من چه قلطی بکنم برای این لعنتی؟ شما بلدی؟!
اشتراک گذاری سیمی باید روت باشه بیسیم هم اینجا نوشته باید روت بشه
http://blog.lnet.ir/how-to-share-internet-on-windows-7/
گوشی لعنتی روت شده نیست برای این کار های ساده هم نمیتونم روت کنم
الان چه جوری از کامپیوتر به گوشی نت بدم؟
چرا یه روتر نخریدی جای کارت شبکه خب ؟
اگه گوشیت گارانتی نداره روتش کن مشکلی پیش نمیاد که
از همون تنظیمات هم میتونی یه شبکه بسازی ولی روتر بهترین راهه

sIiiS

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
181
چیز بدی نوشته نشده در موردش...
فقط گفته شده شرکت با مسئولیت محدود هست که خوب خیلی از شرکت‌های دیگه هم اینجوری هستن
در هر صورت ما که فعلا اونجاییم... ببینیم چی پیش میاد

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
چیز بدی نوشته نشده در موردش...
فقط گفته شده شرکت با مسئولیت محدود هست که خوب خیلی از شرکت‌های دیگه هم اینجوری هستن
در هر صورت ما که فعلا اونجاییم... ببینیم چی پیش میاد
قیمت انتقال .net و .com رو چقدر میدید؟
جوکر رو به این خاطر میگن شرکت خوبی نیس که میگن تعداد دامنه هایی که توش ثبت میشه توی این چند ماهه اخیر خیلی افت کرده و تقریبا داره از دور خارج میشه
البته نمیدونم این مورد درسته یا نه ولی احتمال میدم یه مقدار زیادیش شایعه شرکت هایی باشه که با رجیسترارهای رقیب قرارداد بستن

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,223
چرا یه روتر نخریدی جای کارت شبکه خب ؟
اگه گوشیت گارانتی نداره روتش کن مشکلی پیش نمیاد که
از همون تنظیمات هم میتونی یه شبکه بسازی ولی روتر بهترین راهه
گوشی قدیمی هست روت کردنش مشکل ساز نیست فقط من میخوام قطعا وصل بشه سرکاری نباشه
یه مودم 4G بدون وای فای دارم، میخوام به گوشی اینترنت بدم، از اینترنت خود گوشی هم نمیتونم استفاده کنم چون فقط از 3G پشتیبانی میکنه و این مورد هم سرعتش خیلی خیلی پایه کلا دارن منسوخش میکنن. با این وضعیت چه جوری از کامپیوتر به گوشی اینترنت بدم؟ این آنتن که خریدم چه دارم هات اسپات هم میکنم ولی اسکن میکنم پیداش نیست! چرا اینقدر همه چیز مسخره شده...
یه جا مثل این خراب شده هر جا کارت شبکه بیسیم هست نوشته اشتراک گذاری آسان عنتر نت کامپیوتر با گوشی، خب منم کارت شبکه بیسیم دارم چه جوری؟؟؟؟؟....
http://www.digikala.com/Product/DKP...dapter/کارت-شبکه-USB-و-بي‌سيم-دي-لينک-DWA-121
روتر هر چی سرچ کردم یا مودم اومد یا روتر بزرگ که صد تا سوراخ پورت دارن.
شما رورتر برای این کار من میشناسی یه عکس یا لینک بزار
آدابتور وای فای . یو اس بی wifi و هر کوفت دیگه ای هم سرچ میکنم همین کارت شبکه بیسیم پیدا میشه
یعنی چیز ناشناخته ایه وای فای دادن به گوشی؟! این قدر خر فرض کردن که فقط به فکر فروش خودشونن نه هدف خریدار

Last edited:

sIiiS

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
181
قیمت انتقال .net و .com رو چقدر میدید؟
جوکر رو به این خاطر میگن شرکت خوبی نیس که میگن تعداد دامنه هایی که توش ثبت میشه توی این چند ماهه اخیر خیلی افت کرده و تقریبا داره از دور خارج میشه
البته نمیدونم این مورد درسته یا نه ولی احتمال میدم یه مقدار زیادیش شایعه شرکت هایی باشه که با رجیسترارهای رقیب قرارداد بستن
البته من نه رقیب کسی هستم و نه رفیق، فقط شرکت میخواست دامنه‌های خودش رو مدیریت کنه، از اینجا ریسلر گرفتیم... به نظر نمیاد هم مشکلی داشته باشن
خوبیش اینه که دامنه هر جا که باشه تحت اختیار ICANN هست و مشکلی نداره... در هر صورت منم فکر می‌کنم این صحبت‌ها به دلیل رقابت ایجاد شده سر همین موضوع باشه

هزینه انتقال هم داخل پیام خصوصی بهتون میدم

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,223
البته من نه رقیب کسی هستم و نه رفیق، فقط شرکت میخواست دامنه‌های خودش رو مدیریت کنه، از اینجا ریسلر گرفتیم... به نظر نمیاد هم مشکلی داشته باشن
خوبیش اینه که دامنه هر جا که باشه تحت اختیار ICANN هست و مشکلی نداره... در هر صورت منم فکر می‌کنم این صحبت‌ها به دلیل رقابت ایجاد شده سر همین موضوع باشه

هزینه انتقال هم داخل پیام خصوصی بهتون میدم
نت افراز که از آنانیک استفاده میکنه دامین با هر پسوندی را 39 تومن حساب میکنه اطمینانش هم بیشتره

dezclub

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
146
دوستان کسی عینکی چیزی محافظی چیزی سراغ نداره که مظرات کامیپوتر رو کاهش بده برای چشمم می ترسم؟
برو عینک سازی بگو عینک کامپیوتر یا انتی UV میخوام خوبش شیشه عینک میشه حدودا 140 تومن اما خدایی خیلی خوبه

بالا